27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

BTW: Úsměv

Umí ho úplně každý, i když někteří vypadají, jakoby na něj poněkud pozapomněli. Učíme se ho zhruba šestý týden života, i když matky a babičky by obvykle přísahaly, že to bylo dřív. A když máme štěstí, provází nás celý život.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
julča 23.10.2006 8:22

Re: Re: Xerxová a Betko!

ftky jsou nádherný!!! krásná je Betka s vlkama, muselo to být nádherný!!! dám na Tebe a příště půjdeme do zoo takhle na podzim, byli jsme tam v září a bylo tam 14 000 lidí!!!8-o

zana 23.10.2006 9:16

Re: Re: Xerxová a Betko!

Betka na zadních jak kouká do výběhu je úúúplně neodolatelná.VR^

Xerxová 23.10.2006 9:37

Re: Re: Re: Xerxová a Betko!

A ten flek na čumáku je slon;-D;-D. On se drbal o zeď a nějak nešli s Betkou do jednoho záběru. A já ji držím, spíš jistím její seskok (protože naše zbrklina při seskakování občas zapomene nohu v plůtku ...tak aby si ji neulomila.)

Rákšasí 23.10.2006 8:35

Re: Xerxová a Betko!

To je paráda, mám Zoo raději na podzim nebo na jaře, když už tam nejsou takové davy a je příjemně na tlapání a fotky jsou suprový R^

Bláža 23.10.2006 7:19

Usmívat se, smát se

to  je lék a kdo ho umí používat, je šťastný a rozdává štěstí kolem. Některé smíchy, např.: smích z rozpaků, smích zdvořilostní, smích výsměšný...... ty někdy nejsou příjemné. Mám nejraději upřímný smích. Ale naše zvířátka nás dokážou rozesmát, ačkoliv jsme v jakékoli -byť i špatné náladě!

Vakandi 23.10.2006 7:09

Krásné pondělní ránko Zvířetníci :-)

:-) se culím....culil se ráno i Garf, když se přišel pomazlit a vrněl u toho jak traktůrek...jen Čáďa se zamračil, když jsem mu zatrhla honit venkovní čičiny ;-)

Bára 23.10.2006 6:46

A často stačí kouknout na zvířetník.

A smát se a usmívat, to já ráda i když někdy dokážu i pohledem vraždit, ale to asi každý. Jen pak ty vrásky;-D;-D;-D, ale od smíchu jsou hezké, že? A pokud se některým z nás nelíbí pak nám nezbývá než se na sebe při pohledu do zrcadla a vůbec prostě se pořád smát. :-D:-D:-D A pak kde jsou vrásky schované v úsměvu!;-)

jiný Honza 23.10.2006 10:50

Re: A často stačí kouknout na zvířetník.

Vrásky od smíchu sluší úplně všem a vyzdobí každou tvář.

Rpuť 23.10.2006 6:21

Podle jakési terie vznikl smích z pláče.

Zásadně nesouhlasím! Stačí se podívat na koťata či štěňata, když si hrají. Vzájemné okusování pak přejde do vzájemného pacek proplétání a jen tlamička zůstává pootevřená: "Já tě nekousnu kámo, ale bude legrace...":)))

Lapil 23.10.2006 3:04

Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

Ne že by člověk třeba nechtěl, ale ten druhý musí být "na příjmu". Všelijací prodavači a podobní, se kterými strávíme v životě pár vteřin a jdeme dál, jedou většinou na automatiku a moc nám do obličeje nekoukají. Osobně rád používám "teplé lidské slovo". Často minu, někdy se trefím.

Přesně se mi to podařilo před pár lety u McDonalda. Pozdní večer horkého letního dne, fronta nula, u stolků pár zákazníků. Děvenka za pultem se mi pokusila vrátit docela dost peněz navíc (snad dokonce na pětistovku místo dvoustovky, žádná pětikoruna), a když jsem upozornil, začala se vysloveně vyděšeně omlouvat. Ze mně jen vypadlo "Vy jste tady od rána, co?" Řeknu vám, tak štěněcí oddaný pohled se často nevidí; vlastně je mi z toho spíš trapně, než dobře, protože... No prostě si myslím, že je "základním lidským právem" neocitnout se v situaci, kdy se člověk z vděku nad nepatrným až zdvořilostním "pohlazením" div nerozbrečí.

zana 23.10.2006 9:03

Re: Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

máš pravdu, jen málo věcí je horších než situace, kdy je člověk vděčnej za drobeček, kterej k němu spad při vytřepávání ubrusu.

Beda 23.10.2006 9:10

Re: Re: Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

zano, tahle situace pokořuje:-/ ... ale na "špici", ne-li rovnou na "zlaté příčce" mám já asi bezmoc:-(Rv ... ale to se sem asi nehodí (i když - skrze černou vidíme bílou, že?)

zana 23.10.2006 9:26

Re: Re: Re: Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

Bedo, při pondělku je určitě rozumnější se soustředit na ten bílej flíček a pěstovat hoV.

Beda 23.10.2006 9:32

Re: Re: Re: Re: Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

rozhodně!!!! já už vůbec koukám, co to sem píšu8-o ... navíc jsem původně chtěla zareagovat na článek a na úsměv(y) a na radost, ale najednou mě ten příspěvek šoupnul k úvaze jaksi na opačný konec... tak ŠUP, posunu se jinam!!:-)R^VV

zana 23.10.2006 9:46

Re: Re: Re: Re: Re: Ono to není vždycky jednoduché, usmát se

R^V