17.5.2021 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BTW: Psí rvačky

Je to jedna z odvrácených stránek soužití se psy. Za normálních podmínek, tedy chodíte-li se psem ven, s tím nebezpečím musíte počítat a nějak se mu postavit. Ano, mluvím o psích rvačkách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
LENKA S 9.11.2008 21:32

POKUSÍM SE, VELITELÉ A NEDOČKAVCI!!!

POKUSÍM SE, ALE  VÝSLEDEK NEZARUČUJU. JIŘÍ ZAS  TRAJDAL VŠUDE MOŽNĚ A MYSTIFIKOVALMNE  TÍ, ŽE PODZIMNÍCH OBRÁZKŮ MNOHO NEUDĚLAL. ÚPŘIPADÁM SI JAK  HLOUPÁ. JEN CO E NACPAL  DO NAŠEHO PECKA, ZÍRÁM, KOLIK  KRÁSY  ZAS PŘIBYLO. BUDU  SE SNAŽIT, ABYSTE  SE POKOCHALI I VY  A NEJEN TĚMI PTÁČKY. TO JE ZAS  NÁDHERY KOLEM NÁS  , ŽE  SE JEN DIVÍM. ALE VY UŽ  VÍTE,ŽE  MŮJ JIŘÍ MÁ  PROM   FOCENÍ  OKO A   OBROVSKÝ CIT I TALENT. LITUJU JEN  TOHO, ŽE  TY  SVÉ OPBRÁZKY   NEUMÍ   VEŘEJNĚ UPLATNIT. JSOU MOC  NÁDHERNÉ.ZDRAVÍM A POKUSÍM SE NĚCO  NACPAT NA  RAJČWE. ZAPOMNĚLA JSEM VŠAK, JAK  TO UDĚLAT. PA, JDU  SE S TÍM   MOŘIT

YGA 9.11.2008 21:43

Re: POKUSÍM SE, VELITELÉ A NEDOČKAVCI!!!

JO - FOTKY NA RAJČETI BUDOU FAJN. A S TÍM MOŘENÍM - POKAŽDÉ ZAPOMENU, JAK SE TAM TY FOTKY DÁVAJÍ A DUMÁM A DUMÁM - AŽ TO NAKONEC VYDUMÁM.  TĚŠÍM SE NA POKOUKÁNÍČKO.

Matylda 9.11.2008 21:58

Re:Milá Ygo,

včera ráno jsem si se slzou v oku vzpomněla na to, že ráda pečeš dorty a já strašně nerada. Jenže Kuba měl včera narozeniny a tak mě to neminulo.  Chtěl aratistický dort. Až přijdu na to, jak to nacpat na Rajče, předvedu i ten dort.

RenataE 9.11.2008 22:00

Re: Re:Milá Ygo,

Jaký dort?8-o

Matylda 9.11.2008 22:08

Re: Re:Milá Ygo,

karatistický, sakra, už mi nějak kulhají prsty:-)

RenataE 9.11.2008 22:25

Re: Re:Milá Ygo,

Taky mohl být artistický, případně dort milovníků papoušků ara a podle Zuzky (suvenýry-suveterény) jistě i charakteristický;-D

-./.-/.-./.. 9.11.2008 22:10

Re: Re:Milá Ygo,

Karatistický - soudím

Hana W 9.11.2008 20:48

Kocici televize

Jak jsem poznamenala pred par dny, meli jsme vzpouru pristroju - napred pracka a pak Karlik automobil. Karlik je spraveny za velmi prijemny obnos, bouchla mu vodni pumpa a koupili jsme novou pracku. Ta puvodni, co prisla s barakem, byla automaticka vyrivka, cili s vrtuli, a nebylo do ni videt. Nova pracka je takova, jak vas vetsina ma v CR, s bubnem a okynkem. To zaujalo Kuliferdu, hlavne kdyz jsem dala prat svetle pradlo - je lip videt.  Zaujal pozici u okynka a pacenkou se ty prehazujici se polstare a spodni pradlo snazi chytit. Ma u toho premyslivy vyraz. ;-D

Jakub S. 9.11.2008 20:50

No vidíš - a esenbáci dycky říkali: Je to dobrý, ty tatramatky, no... jenom ten program je tam na delší dobu trochu

- jednotvárný!

Hana W 9.11.2008 21:25

Re: No vidíš - a esenbáci dycky říkali: Je to dobrý, ty tatramatky, no... jenom ten program je tam na delší dobu trochu

:-D:-D:-D:-D

RenataE 9.11.2008 21:59

Nejen kočičí

Když jsme si kdysi pořídili svou první pračku, taky jsme se chodili dívat. TV jsme v té době neměli (intoši se tenkrát od TV zcela distancovali) a pračka byla báječná:-)

JoVo 9.11.2008 20:09

R O Z V E R N Í Č E K .

:-)Dva policisté vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí posledního autobus. "Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden. "Víš co, tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme." "Tak dobrá", souhlasí první policista, "tak běž pro autobus, já budu hlídat." Druhý policista tam vleze a když se půl hodiny nic neděje, vydá se ten první za ním. "Co se děje?""Ale, nemůžu najít dvaadvacítku. Budeme muset ukrást třicetčtyřku a vystoupit u kostela.":-)Klidný nedělní večer všem.8-oVVR^

Jakub S. 9.11.2008 20:49

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

No tohle aspoň člověka odlehčí. Kouzelné, dnes oceňuju. A taky jsem neznal. Přece jste snad nebyli u VB - ? Protože ti to vykládali a znali nejvíc. Mezi sebou, ovšomž...

Stejně to bylo blbý, že tam zrovna ten jejich chyběl. No to je schválnost v životě někdy. No ale tak vystoupili aspoň u toho kostela, že?

Vave 9.11.2008 20:09

Jen

rychle přeju všem dobrý večerVV a hned i dobrou nocVV, dnes večer bohužel nemohu být u PC. :-/

Víkend s Tádošem byl fajn, je to malý mazaný lišáček ;-), až bude chvilka, povyprávím.:-)

Matylda 9.11.2008 19:54

OT- výstava Tutanchamon

Hlásím, že jsme navštívili Tutanchamona. Moc s enám to líbilo, doporučuji vše, co to zajímá. Opravdu tam jsou kopir všech předmětů jeho hrobky včetně rozebraných sarkofágů- moc pěkné. My jsme tam strávili čtyři a půl hodiny, abychom si to v klidu prohlídli, početli a co je nejlepší- poslechli. Za mírný poplatek je možné zakoupit poslouchátko, které vám velmi přístupnou formou sdělí potřebné informace, je tam 25 zastavení. Mají i jednodušší dětskou verzi. Je vidět, jací Češi jsou- byli jsme s poslouchátky jedni z mála. Byla tam i spousta dětí, co s enudily, protože číst ty informační tabule je celou dobu nebavilo. Moje dcera je dys-kdeco, takže poslechová forma pro ni byla skvělá. I mně se to moc líbilo, občas mi tam řekli i věci, co na tabulích nejsou. Takže shrnutí- naprosté nadšení i ze strany dětí, ale udělejte si dost času. Pokud to prolítnete za hodinu, nemá to cenu. (Byli tam i tací).

Xerxová 9.11.2008 20:14

Re: OT- výstava Tutanchamon

přávidím :-). V Údolí Králů jsem sice byla, ale klidně bych se na podrobně  "rozebranou" hrobku podívala. Sice "egyptské" literatury máme doma spoustu, ale podzimní počasí si o nějaké to muzeum říká...

RenataE 9.11.2008 20:26

Re: OT- výstava Tutanchamon

Kdybysme se dohodli, mohli bysme mít skupinové vstupné;-D

RenataE 9.11.2008 20:25

Re: OT- výstava Tutanchamon

Už to plánuju, celodenní výlet do Brna s předem zakoupenýma vstupenkama. Díky za nalákávku:-)

Matylda 9.11.2008 20:46

Re: OT- výstava Tutanchamon

Jo a smí se tam fotit, ale bez blesku. Je lepší tam jít ve všední den- mnohem míň lidí. Nás tam dneska bylo dost a na videoprojekci pouštěli po skupinách, tak jsme asi 20 minut čekali- rodinka si zatím v předsálí početla o Carterovi(já nemám problém, právě čtu Bohové, hroby a učenci). Ale s tou videoprojekcí byl super nápad- částečně dokument a částečně hraný dokument, moc hezké. Jinak bych řekla, že mně to sice nevadí, ale brát s sebou roční až tříleté děti na takovou výstavu je týrání malých zvířátek, protože na nic nesmějí sahat a dost drsně se nudí. Naopak starší lidé tam třeba problém nemají, protože všude jsou rozmístěné odpočinkové lavičky.

Hana W 9.11.2008 21:29

Re: OT- výstava Tutanchamon

Jejda, Matyldo, to mi pripomnelo jinou egyptskou vystavu - v New Yorku v Metropolitnim muzeu. Asi pred 3 lety mama odlitala od nas z New Yorku, tak jsme tam zajeli o 3 dny driv, aby babicka videla NY. Udelalo se neuveritelne hnusne pocasi, jeden den lilo 24 hodin non stop. Tak jsme zavolali taxika a vydali se na celodenni pobyt v Metropolitnim. Tam by se dalo stravit tydny, a proto jsme se zamerili v podstate na jednu vec - egyptskou exhibici. A maji tam spoustu veci, ale co nikdy nezapomenu, jsou figurky z hrobu nejakeho stredniho urednika. Hrob nebyl nikdy pred tim otevren, cili tam vse bylo, jak se to tam dalo. A mel tam neco neuveritelneho. Vsechny mozne remeslniky , pekare, kuchare a uredniky, vyvedene ve velikosti tak cca 15 cm, se vsema nastrojema, v dilnach, uradovnach. I barvy na nich vydrzely. Bylo to jak presne dokumentarni znazorneni, jak to pred temi tisici lety chodilo a bylo to uplne fascinujici.

Pitrýsek 10.11.2008 13:06

Re: OT- výstava Tutanchamon

Bohové, hroby, učenci. Moje oblíbená kniha!!! Při některém stěhování "upadla do stínů".  Ta společná návštěva Tutmouška mě láká.  Co na to Moravští brabci?  

YGA 9.11.2008 21:54

Re: OT- výstava Tutanchamon

Jéé - my se tam chystáme příští sobotu - a jsem ráda za ta naslouchátka. Poprvé jsem je slyšela na vlastní uši ve Vídni v Hofburgu a je to fajn.

Jakub S. 9.11.2008 18:22

Kdyby někteří z vás

- cítili potřebu se chvíli dívat na aspoň částečku toho devítihodinového opusu na ĆT2, šplhnou si u mě. Mimochodem, jsou tu aspoň dva, kterých se to týká velmi. Přirozeně po mně nebudete chtít vědět, kdo, že. Omlouvám se.

Jovovi 9.11.2008 20:03

Re: Kdyby někteří z vás

Ahojky, Jakube, dívali jsme se už před zprávami a nyní pokračujeme.

Pitrýsek 10.11.2008 13:10

Re: Kdyby někteří z vás

Ano, s malými přestávkami (vynucenými chodem domácnosti), jsem tu hrůzu sledovala až do konce. A bylo ticho, nikdo u nás ani nepípl.

Xerxová 9.11.2008 17:13

Betí týdeníček

vyšel brzy odpoledne, ale nějak jsem ho zapomněla inzerovat... Takže je tady http://www.drporkert.com/dogy/images/beta/1108/   Jinak zajoch už je vrácen majiteli ;-P

zana 9.11.2008 19:25

Re: Betí týdeníček

a co obrázek vánočního kaktusu8-o?!!

Xerxová 9.11.2008 20:01

Re: Betí týdeníček

to je to lehce rozmazané na pozadí textu ;-)... No jo no, páník se zase vyblbnul, ale vidět to není a čte se přes to blbě ;-D

zana 9.11.2008 21:07

Re: Betí týdeníček

Ahááá8-o:-)

Hana W 9.11.2008 20:19

Re: Betí týdeníček

Mlha na blatech vypada zajimave.