14.6.2021 | Svátek má Roland


Diskuse k článku

BTW: Psí rvačky

Je to jedna z odvrácených stránek soužití se psy. Za normálních podmínek, tedy chodíte-li se psem ven, s tím nebezpečím musíte počítat a nějak se mu postavit. Ano, mluvím o psích rvačkách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
RenataE 9.11.2008 15:28

Re: Martinské hlášení o huse a jednom ušounovi

Atletická husaR^;-D

Xerxová 9.11.2008 6:52

hezkou neděli

hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům :-) Tady se rodí krásný den - budu muset jít Kosatku vytáhnout z postele, neboť se mi chce jít do lesa ;-D;-D. Má smůlu - panička je holt praštěná...

Jinak ježčí předpoklad se naplnil - tak tuhle kočičí konzervu si prý můžu strčit za klobouk... Rozkorenili to, něco málo snědli... Takže dneska budou mít vařené drůbeží krky - ty jim jedou podstatně víc...

Apina 9.11.2008 9:36

Re: hezkou neděli

Také přeji hezkou neděli všem, po včerejšku Praha hlásí slunečné počasí. Je zajímavé, jak při stejné teplotě (cca 19 C) mi bylo včera zima, a dnes je to v pohodě. Asi se vzdoušek poněkud vysušil a hned je lépe. Ale včera jsem vydržela, ještě jsem nezatopila (i když v domě topení jede, a ač máme měřáky, nakonec stejně platit bohužel budu.

Ježečkové - že ty jsi na nich šetřila a předložila jim nějakou levnější cenovou skupinu? Chuť zvířete přece lineárně vzrůstá s ubývajícím obsahem peněženky;-P Předpokládám, že by ti to vyhodilo lineární statisticky významnou korelaci (P<0,001, R2 = 0,9999)- jen ten graf tady neumím hodit do příspěvku. Přeji ježečkům, aby se brzy vykrmili a mohli zalézt pod listí a spinkat.

Xerxová 9.11.2008 9:59

Re: hezkou neděli

kupodivu tady ta závislost úplně neplatí... sice to nejsou konzervy drahé (je to levná verze kočičích konzerv), ale ty předchozí byly ještě levnější... Jen jsme prostě včera navštívili jiný hepermarket než obvykle...

Já jim stejně tak ob den dodávám ještě maso  - a po tom se jen zapráší. Jen mi je vždy líto Kosatečky malinké, neboť jindy by všechno maso bylo její

Apina 9.11.2008 10:36

Re: hezkou neděli

Možná, že se ty různé konzervy přece jen liší ve složení a jen tak to těm mlsným jazýčkům nejede. Já to vztáhla na naše kočky, možná kvůli nim u nás ježky moc nevídáme.

Micinka to byla opravdová vznešená dáma, ta jen tak něco do tlamičky nevzala. Občas se pokoušíme oblafnout kocoura nějakou tou levnější konzervičkou. Zatímco Micinka měla vybroušený jazýček a takovými věcmi zvysoka pohrdala a tak si nás pěkně vytrénovala, kocour byl dlouho téměř jako popelnice, snědl skoro všechno. Takový kočičí proletář. Nyní si ale začal také vybírat a jen tak nějakou konzervičku nesní. Přitom mu padají zuby a asi proto nám přestal konzumovat granule. Před časem jsme mu nechali zuby ošetřit, ale bohužel to chce narkozu a ta je u něho doslova životu nebezpečná. Jednou málem zahynul, podruhé při nižší dávce se jen velmi těžko a s komplikacemi (strašné křeče) probíral. Navíc je mu 12 a je to mámin miláček. Tudíž se případné další narkózy strašně bojíme a bude jen pokud to opravdu nepůjde jinak. Takže dostává místo granulek hovězí srdíčko - tuhle nebylo a zadní hovězí jede ještě více, to se mohl doslova utlouct  (však také stojí více než 3 x tolik, co srdce) a k tomu konzervičky vyšších cenových kategorií. Ještě si musím více přečíst to složení (když tu teď máme ty návody na správné krmení), jestli je v těch levných konzervách sója, tak se těm kočkám a vlastně ani ježečkům nedivím, že to nechtějí. Já také sóju nemusím.

Rpuť 9.11.2008 6:43

Ještě jednou k těm mailům.

Blíží se Vánoce a tak mají hackeři žně, protože lítá spousta Vánočních gratulací a každý je, celkem bezmyšlenkovitě, otevírá. (Já to takhle chytila minulý rok - kdeže by mě napadlo, že přání není od spřátelené realitky). Vzhledem k tomu, že každý z nás má v adresáři linky na všechny ostatní, je na místě nejvyšší opatrnost - virus ty adresy vyzobe a rozešle se. Popřejme si tedy hezké svátky tady v diskusi a pokud chceme ještě někomu něco poslat, tak jedině poštou.

Tady svítá a neprší .... kupodivu. Hezké ráno!

týna 9.11.2008 0:39

hezké popůlnočí

zas jsem tady nějakou dobu nebyla. dočítám a slintám nad mlsotníkem. palcodržna opět zafungovalaR^, dušičkové mimi Jituška už je na tom docela dobře a příští týden by holky měly jít domů. takže veliké díky všem palcům.

YGA 9.11.2008 7:00

Re: hezké popůlnočí

Třikrár hiphiphurá dušičce Jitušce a její mamince - sláva jim.

Pitrýsek 9.11.2008 13:20

Re: hezké popůlnočí

Jejej, Týno. To je radostná zpráva. Přeju mamince i miminku, ať zdravíčko s miminkem jenom sílí.R^

zana 9.11.2008 13:53

Re: hezké popůlnočí

To je fajn zpráva. Tak ať to hokám jde čím dál lípVV.

RenataE 8.11.2008 23:45

OT pro Matyldu

Dnes jsme byly na Havelském trhu, nějaké loutky tam mají, nepočítám soustružené dřevo a odporné čarodějnice, které na tlesknutí začnou hýkat a blikat. Myslím dvě velikosti, jednoduché marionety.

Matylda 9.11.2008 9:50

Re: OT pro Matyldu

Díky, v pátek jedu do Prahy, tak tam zajdu:-)

RenataE 9.11.2008 14:15

Re: OT pro Matyldu

Byly to dva  z víceméně krajních stánků na straně ulice Na Můstku, ale směr k podloubí - abys tu hrůzu nemusela obcházet celou. Ty čarodějnice jsou fakt příšerné:-)

LENKA S 8.11.2008 23:41

NAZDAR, ASTŘIČKO,

VEZMI  SI POHODLNÉ KŘESÍLKO NEBO TŘEBA JE  ŠTOKRDE  APOJĎ  SI PŘISEDNOU MEZI NÁS. A NEBOJ SE, JÁ  TU ZAČALA  S VELKÝMI PÍSMENY PRVNÍ NEB TAKY   VELICE  MIZERNĚ  VIDÍM. NIKDO MNE  NEPESLKOVAL, KDYŽ  JSEM VYSVĚTLILA  PŘÍČINU  TOHOHLE  PSANÍ.JSWEM TU UŽ  DELŠÍ  DOBU A   VÍM, ŽE  TU  ROZHODNĚ  ČNÍT, VYČNÍVAT  ANI PŘEČNÍVAT  NEBUDEŠ. LIDI  JSOU TU BEZVADNÍ, SLUŠNÍ A SKVĚLÍ. ZPOČÁTKU  SIC    NA MOJE  VERSÁLY  TAKY  NĚKDO  NOVĚ PŘÍCHOZÍ NASAZOVAL, ALE  ZVÍŘETNÍCI DO VŽDYCKY  "UTLOUKLI  ČELICEMI" .KOMU  SE   TO NELÍBILO BEBO  NEPOCHOPIL, PŘESTAL  SEM  CHODIT NEBO MÉ ÚPŘÍSPĚVKY  PŘESKAKOVAL. ZVÍŘETNÍCIN VĚDÍ, ŽE JÁ  S LUPOU MOHU  SPÍŠE   ČÍST NEŽLI PSÁTT. PO  DELŠÍ DOBĚ  PRÁCE  S LUPOU MI TŘEŠTÍ HLAVA    PÍSMO SE  PROZPLÝVÁ. JEN O  JEDNO TĚ, ASTŘIČKO PROSÍM. NEBVADÍ MI, KDYŽ   BUDEŠ  PSÁT VERZÁLAMI JAKO JÁ. JEN  TĚ MOC PROSÍM, ABY  SIS  VYBRALA  JINOU, NEŽLI  ČERNOU  BARVU, ABY  NÁS  ZVÍŘETNÍCI  SNADNĚJI A RYCHLEJI  ROZLIŠILI. JINAK BUˇB VŘELE  VÍTÁNA V NAŠEM  SPOLEČENSTVÍ. NIČEHO SE  TU NEBOJ. LID  ZVÍŘETNICKÝ  NÁS NIKOHO NEDÁ V PLEN  NESLUŠNÝM PŘISPĚVATELŮM A PROVOKATÉRŮM, KTEŘÍ  SE  TU TAKY OBČAS  SNAŽÍ VYSKAKOVAT SI.  VŽDY MARNĚ!! ZDRAVÍM  PŘEVELICE  A  DOUFÁM, ŽE  SE O TOBĚ, ASTŘIČKO, BRZY  DOZVÍME  NĚCO BLIŽŠÍHO. TŘEBA  TO, ZDA JSI   V  MAJETKU A  ČI VE VE SLUŽBĚ   U NĚJAKÉ KOČIČKY  NEBO  PEJSKA,   NEBO  ZDA VLASTNÍŠ JINÉ ZVÍŘÁTKO. A  NEBOJ, SEM  CHODÍ I LIDI, KTEŘÍ MAJ DOMA  TŘEBA JEN  MĚKOUČKÝHO  A NEŽIVÝHO PLYŠÁKA . TAK SMĚLE  VKROČ MWZI NÁŠ  LID  A BANDU   ZVÍŘETNICKOU, AŤ TĚ  BRZY POZNÁME  BLÍŽ.MOC TĚ ZDRAVÍM A MÁVÁM,I KLDXŽ NEVÍM ZATÍM ,KTERÝM SMĚREM TO MÁ BÝT.

Jakub S. 9.11.2008 0:01

PĚKNĚ NAPSANÉ, LENKO!

KDYŽ SI VZPOMENU, JAK JSEM PŘEDLONI BYL "VTIPNÝ" JÁ... ACH JO. ABYCH SE PROPADL JEŠTĚ DNES! TAK - DOBRÝ!!

LENKA S 9.11.2008 0:16

ALE JDI DO KELU.,JAKOUBKU. DÁVNO PŘECE JE VŠE ZAPOMENUTO. NEJSI A NEBUDEŠ DĚD VŠEVĚD, NEMŮŽEŠ VĚDĚT ZCELA VŠECHNO

YGA 9.11.2008 7:04

Re: PĚKNĚ NAPSANÉ, LENKO!

CHACHA JAKUBE - SEMTAM NĚKDO NĚKDY ŠLÁPNE TROŠKU VEDLE (A JÁ DOST ČASTO) - ALE TO SE NEDÁ NIC DĚLAT, DYŤ JSME TAKY LIDI ;-)

Jakub S. 9.11.2008 11:39

ŽE? I JÁ SU KONECKONCŮ JEN ČLOVĚK...

OVŠEM JAKO DĚD VŠEVĚD OBECNĚ FUNGUJU. V ŽIVOTĚ PRAKTICKÉM NEPOUŽITELNÝ, ALE DYŽ DE O NĚJAKOU NEPRAKTICKOU PITOMOU VĚDOMOST, TAK KDO JINÝ, PANE INSPEKTORE...!

Jakub S. 9.11.2008 11:47

Re: ŽE? I JÁ SU KONECKONCŮ JEN ČLOVĚK...

Každý jsme člověk - k tomu mi teď vytanula úžasná věc z roku 76, z Příbrami - z mého konfliktu se sovětskýma oficírama - ! Motto: Majitelé klíčů. Musím napsat.

A vůbec se musím pustit do sepisování mnoha neuvěřitelných položek tohohle divného života.

Život je oddanost třeskuté kráse. Někdy i za cenu života. Bohoušek Hrabal said.

ASTRA 10.11.2008 20:08

Re: PĚKNĚ NAPSANÉ, LENKO!

HELEMESE. TO UŽ JSI BYL TAK DÁVNO "VTIPNÝ"?   ALE UŽ SE TO VYŘEŠILO. TO MÁM RÁDA. R^!!

astra 9.11.2008 12:48

Re: NAZDAR, ASTŘIČKO,

AHOJ,MILÁ LENKO. POTĚŠILA JSI MĚ. TUŠILA JSEM ŽE SE POHYBUJU V DOBRÉ SPOLEČNOSTI. PSALA BYCH TI JINAKBAREVNĚ, ALE NEVÍM, JAK NA TO. TAK TO MUSÍŠ CHVÍLI VYDRŽET, NEŽ TO ZMÁKNU. MÁVÁŠ MI DO PRAHY.Z PRAHY? ODKUD JSI?....( JÁ JSEM NA TO PŘIŠLA, STAČILO KOUKAT).  TA ČERVENÁ JE ASI MOC, NE? A CO TAHLE?  VÍŠ CO, VYBER SI

JEŠTĚ PŘED OSMI LETY ME MĚL MOC RÁD JEDEN PEJSEK. JÁ JSEM HO ZBOŽŇOVALA. JENŽE PEJSÁČEK ZAČAL BÝT MOC NEMOCNEJ A PAK UMŘEL. NEBYLO MU JEŠTĚ ANI PĚT.  DODNES   JE MI TO LÍTO. A DALŠÍHO JSEM MÍT NEMOHLA. MÍSTO ZVÍŘÁTKA NASTOUPILO ASTMA A JE  ŠMYTEC. MOC MI TO VADÍ, ALE NEDÁ SE SVÍTIT.

TAK JSEM SI NÁHRADOU OTEVŘELA SVOJE VLASTNÍ TELEVIZNÍ OKNO. MÁM ZA NÍM MALIČKATÝ KRMÍTKO, KAM DÁVÁM SLUNEČNICOVÁ SEMÍNKA. KRMÍTKO JE MALIČKATÝ PROTO, ABY DO NĚJ NEMOHLI HOLUBI. TRVALO MI DOBU,  NEŽ JSEM VYMYSLELA, JAK SE MŮŽOU SÝKORKY NAZOBAT A HOLUBI UTŘOU ZOBÁK. JE TO VYŘEŠENÝ A JÁ MÁM DOKONALEJ PROGRAM I OBRAZ.

LENKO, JAK SE TO DĚLÁ, KDYŽ TI CHCI POSLAT SVOU EMAILOVOU ADRESU. NECHCE SE MI PSÁT JI SEM. VÍŠ TO? - TEĎ SI JDU UVAŘIT NĚCO K OBĚDU. ČAU A TĚŠÍM SE NA PSANÍ.    ASTRA

ZAJÍMÁ MĚ, JAKOU MÁŠ INTERNETOVOU ADRESU. PORADÍŠ 

Jakub S. 9.11.2008 15:35

No, LENKA JE DOST DALEKO OD MATIČKY,

DÁL UŽ JE HOLT JENOM MORAVA... ALE TA ZELENÁ BY URČITĚ ŠLA. MODROU  SI TAK NĚJAK VYVINULA VAVE MODŘANSKÁ. A ADRESU POŠLI PŘES PÍ DAGMAR R.

ASTRA 10.11.2008 20:05

Re: No, LENKA JE DOST DALEKO OD MATIČKY,

ZDAR, JAKUBE. TO ALE VŮBEC NEVADÍ.  LENKA JE NA TOM LÍP. ŽIJE ASPOŇ V LEPŠÍM PROSTŘEDÍ. - BARVU NĚJAKOU ZVOLÍM, ABY SE LENCE DOBŘE ČETLO. ALE NEVÍM, JAK BYCH MĚLA POSLAT ADRESU PŘES PÍ DAGMAR R. TO TEĎ OVŠEM NENÍ UŽ AKTUÁLNÍ, PROTOŽE MI PORADILA MARI A VŠECHNO JE OK. DĚKJU TI ZA ZÁJEM. A KDYBYS MĚL ZASE NĚCO K VĚCI, NAPIŠ. AŤ JE VESELO.     AST;-PRA

LENKA S 9.11.2008 21:16

Re: NAZDAR, ASTŘIČKO, OMLOUVÁM SE, ALE JÁ BYLA DNES CELÝ DEN NA SVÉ ZAHRÁDCE A NESEDĚLA JSEM U POČÍTAČE.

POZDĚJI ODPOLEDNE  SE  VŠAK  SLUNCEŠ  SCHOVALO  ZA MRAKY  A  BAROMETRICKÝ TLAK   DĚLAL  SKOKY. JSEM TĚŽKÝ KARDIAK, TAKŽE  JSEM MUSELA  OKAMŽITĚ  ZAHRÁDKBN OPUSTIT,   VZÍT NITROGLYCERIN A JÍT  DOMŮ ODPOČÍVAT. TEPRVE  PŘED  MALOU  CHVÍLÍ JSEM   PŘIŠLA  A  VIDÍM, ŽE  TU MÁM TVOU ODPOVĚĎ.pIŠ KLIDNĚ, JAKOU  CHCEŠ  BARVIČKOU.  ČERV¨NÁ  SE SIC  MOC NEHODÍ  A  MODROU  NEJČASTĚJI, I DYŽ  NORMÁLNÍMI PÍSMENY  PÍŠE  DO DISKUSE  VAVE. ZKUS SI VYBRAT, ABY  SE  TI  TO  DOBŘE  ČETLO.  CO, KDYBYCHOM SE  ODLIŠILY  TŘEBA  TÍM, ŽE  TÉ PŘÍSPĚVKY  BUDEŠ  PSÁT TUČNĚ  A  ČERNĚ,A JÁ  TZŮSTANU U TOHO, NAČ JSEM  SI  UŽ ZVYKLA. A  MOU INTERNETOVOU  ADRESU JSEM TU UVÁDĚLA UŽ MNOHOKRÁT JÁ  SAMA. ZKUS  TOTO:lenka53centrum.cz.KDYBY  NĚKDO CHTĚL  MOU ADRESU ZNEUŽÍT, DÁVNO BY  TAK UDĚLAL. POKUD  ALE  CHCE Š POZNA I JINÉ ZVÍŘETNÍKY PROSTŘEDNICTVÍM MAILU,  ZADEJ  DO VYHLEDAVAČE    TUTO   ADRESU:www.hadopasi.org PAK  SE PŘIHLAŠ (ZAREGISTRUJ) JAKÝMKOLIV   NICKEM( NEJRADĚJI  TVÝM  ASRTRA  A  ZVOL   SI JAKÉKOLIV HESLO.  OBOJE, JAK JMÉNO PŘIHLAŠOVACÍ, TAK I HESLO  SI VELICE  DOBŘE ZAPAMATUJ. ONO  TOTIŽ HODNĚ  ZÁLEŽÍ  I NA  TOM, ZDA  BUDEŠ  PSÁT VERSÁLAMI NEBO NE. POKUD  BYS  POZDĚJI NĚCO  OMYLEM ZMĚNILA,   NEPUSTÍ TĚ  TO  MEZI NÁS.

MÁM PRO  TEBE  JEDNU  RADU.   OSOBNĚ   U  SVÉHO PC   MÁM NA  STĚNĚ( NA KOUSKU OBOUSTRANNÉ LEPÍCÍ  PÁSKY ) NALEPENOU  VELKOU  ČTRTKU, NA  KTERÉ MÁM VŠECHNY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KONTAKTY  I   S  VŠEMOŽNÝMI  ČÍSLY PRO  COKOLI .  OVLÁDÁM TÉMĚŘ  VŠECHNO ÚPROSTŘEDNICTVÍ NETU, TAKŽE   TO ASPOŇ NEZMIZÍ, KDYBY  PC  KLEKNUL  A  TŘEBY I   SHOŘEL. NA  TU  ČTVRTKU   JEN PŘIPISUJU  VŠE  DALŠÍ A POTŘEBNÉ.  PC  SE  MŮŽE  POKAZIT NEBO NEFUNGOVAT, ALE  TZA  ČTVRTKA  MNE  NEZKLAMALA  NIKDY. TO E  MÁ  RADA. MOŽNÁ NENÍ Z TĚC¨NEJMOUDŘEJŠÍCH, ALE  ZÁLOHA  TO JE  A  MÁM VŠE  NA OČÍCH  A  STÁLE, TAKŽE NEMUSÍM HLEDAT. OBČAS  SE MI TOTIŽ  STÁVALO, ŽE JSEM  BVYMAZALA  A VYSYPALA  Z PC  KOŠE  I TO, CO  JSEM  ZTRATIT NECHTĚLA.ZDRAVÍ A TĚŠÍM SE NA MAIL. JSEM Z BĚLÉ NAD RADBUZOU.POVÍDÁNÍ O NÍ  NAJDEŠ V ROZCESTNÍKU.

astra 9.11.2008 21:20

Re: NAZDAR, ASTŘIČKO,

AHOJ, LENKO. JÁ JSEM NEJSPÍŠ TRDLO. TEĎ JSEM TĚ NEMOHLA NAJÍT, UŽ JSEM Z TOHO BYLA JELEN, KDYŽ TU NAJEDNOU.... U MĚ JE TO METODA POKUS-OMYL. BUĎ SE PODAŘÍ, NEBO NE. A KDYŽ NEBO NE, TAK JE TO MALÉR. TAKŽE - KDYBYCH SE NEHLÁSILA DO BOJE, NEZNAMENÁ TO, ŽE NEBOJUJU. PRÁVĚ NAOPAK. ZUŘÍ  LÍTEJ BOJ, ALE PROHRÁVÁM. DOBROU NOC. SNAD NE NAPOSLED....:-/

astra 9.11.2008 21:36

Re: NAZDAR, ASTŘIČKO,

JÁ UŽ JSEM DNESKA NA MRTVICI.NAPSALA JSEM TI MEJL, ALE ASI ŠPATNĚ. NEODEŠEL. BUDE TO ASI TÍM, ŽE JSEM HO PSALA VELKÝMA PÍSMENAMA. ALE NIC. DNESKA MÁM VŠEHO UŽ PLNÝ KECKY, NECHÁM TOHO. JDU SI LEHNOUT, ÚNAVA SE HLÁSÍ O SLOVO. ZASE SE OZVU A SNAD SE K TOBĚ EMAJLEM PROBOJUJUJÚJÚ:-DVV

LENKA S 9.11.2008 23:57

CHUDINKO ASTŘIČKO,

AŽ PŘÍLIŠ  DOBŘE  TI  ROZUMÍM.  VERZÁLY V TEXTU  ANI VPŘEDMĚTU MAILU  NEVADÍ  VŮBEC,  TAKTO  MI PÍŠÍ SKORO  VŠICHNI  ZVÍŘETNÍCI A  DOCHÁZÍ VŠE VPOŘÁDEKU. ALE  TU  ADRESU  MUSÍŠ  VYPSAT PŘESNĚ, JAK  JSEM JI UVEDLA, JINAK MAIL NEDOJDE OPRAVDU, JELIKOŽ   VERSÁLAMI PSANÁ   LENKA53 NEEXISTUJE.  A NAZÁVĚR  RADA: PODU  CHCEŠ  PSÁT  DLOUHO  A PÍŠEŠ  VELMI POMALU JAKO  JÁ, NAPIŠ  SI VŠE  DO DOKUMENTŮ. PAK POPIS JEN   PŘIDÁŠ JAKO  PŘÍLOHU  MAILU. NEVÍM, CO POUŽÍVÁŠ  ZA PROGRAM, ALE  POKUD JE  O  WINOWS, NAUČÍM TĚ  TO. JÁ  SE VŠE  UČILA  AŽ V50 LETECH, ALE   MOU UČITELKOU  BYLA  MLADŠÍ  DCERA, KTERÁ ZE MEN  DOSLOVA  ŠPLAHALA  PO ZDI ŠÍLENSTVÍM NAD  MOU NECHÁPAVOSTÍ A NEVĚDOMOSTÍ. DOBROU NOC  A SLADKÉ SNY. TĚŠÍM SE, ŽE NĚCO DORAZÍ.TŘEBA  ZÍTRA.

ASTRA 10.11.2008 9:01

Re: CHUDINKO ASTŘIČKO,

MILÁ LENKO, TVOJE VLÍDNOST JE NEKONEČNÁ. A TAKY TRPĚLIVOST. TO SE TEĎ UŽ TAK MOC NENOSÍ. ODPOVÍM JEN STRUČNĚ, PROTOŽE MUSÍM ZA NĚČÍM DO SVĚTA A TAK NEMÁM MOC ČASU. AŽ PŘIJDU, ZKUSÍM TEN MEJL. ČLOVĚK SE NIKDY NEMÁ VZDÁVAT...

LENKA S 10.11.2008 13:24

Re: CHUDINKO ASTŘIČKO,

ASTRO, ČEKALA  JSEM NEDOČKAVĚ A NIC. KDYŽ JSEM SE  DNES VRÁTILA  SEM, KE VČEREJŠÍMU  ČLÁNKU, VIDÍM, ŽE JSI   POSLALA  ZPRÁVU. TAKŽE  SE   STÁLE TĚŠÍM. A NA  ZÁVĚR: JSEM BÝVALÁ UČITELKA  ZÁKLADKY, KTEROU MOZKOVÁ  PŘÍHODA  SKORO ZBAVILA  ZRAKU.  TTRPĚLIVÁ JSEM MUSELA  BÝT VŽDY. UČILA JSEM  STÁLE1.,2.,1.1.1...  DOKOLA

ASTRA 10.11.2008 14:38

Re: CHUDINKO ASTŘIČKO,

UŽ JSEM TADY. UŤAPANÁ JAKO PEJSEK A ÚPLNĚ NA HLAVU ZE SVOJÍ PITOMOSTI, ČI CO SE TO DĚJE. PROSÍM TĚ, JÁ TEN MAIL NEJSEM SCHOPNÁ POSLAT., PÍŠU HO TAKHLE: lenka53centrum.cz 

VRACÍ SE MI SE SLOVY: NEBYL ZADÁN PŘÍJEMCE NEBO JE ZADÁN CHYBNĚ. TAKŽE, MŮJ EMAIL JE TENTO: marielhotakova42@email.cz

NAPIŠ MI PÁR SLOV, SNAD SE TO NĚJAK PROŠŤOUCHNE.   ASTRA