3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rákšasí 8.9.2006 8:51

Re: Dnes se přidám

R^ tak to se mi moc líbí, to se bude používatR^

Finrod Felagund 8.9.2006 9:49

Re: Dnes se přidám

A měl pravdu, když ženská není "ženská", ale cosi, co vypadá, jako kdyby to přežilo hladomor, tak to stojí za prd ;-)

Solitér 8.9.2006 8:39

Ženy asi

Ví vůbec ženy co se mužům líbí?Dovolil bych si opravit autorku v jednom malém detailu_nahradil bych slovo "štíhlé" slůvkem "podvyživené"./Muži znají ten pocit-pohladit ženu po boku a cítit každé žebro-to je přímo antierotické/.A velice pěkně to vystihl "jiný Honza" přede mnou.A na závěr prosba pro všechny ženy:"Prosím,nesnažte se být unifikované-každá raději zvýrazněte to,co je vám jako osobnosti vlastní ."

Lucka V. 8.9.2006 8:31

Módní trendy,

to naše velké slečny taky řeší každou chvíli, ale není to ještě tak zlé. Naštěstí na to dík sportovnímu vytížení nemají moc času. Mnohem dramatičtější situace nastává, když naše cyklistky ráno před závodem zjistí, že  - ó hrůzo! - nemají oholené nohy. 8-o To pak člověk vstoupí do koupelny a vidí potomka, stojícího na jedné noze u umyvadla, jednou rukou usilovně kartáčuje chrup, druhou rukou z nohy vložené i s ponožkou v umyvadle odstraňuje zbytky osrstění, přičemž ještě stíhá sledovat svůj zjev v zrcadle. ;-D Co si budeme povídat, přivodilo mi to nekontrolovatelný záchvat smíchu, dítě leknutím málem překouslo kartáček, přičemž se ještě lehce řízlo do nohy a zbytky zubní pasty poprskalo zrcadlo. Poté jsem byla hlasitě prokleta a koupelnu jsem raději opustila.

Rákšasí 8.9.2006 8:33

Re: Módní trendy,

Lucko hahaha, čekám že toto mě během dvou let možná i dřív čeká taky. Jenže je to paneláková minikoupelna, kde se neotočím ani já, abych zadelí něco neshodila, tak to bude podívaná pro celou rodinu;-D;-D

Li 8.9.2006 8:33

Re: Módní trendy,

A já se při čtení příspěvku jako obvykle popila kávou ;-D;-D;-D

Li 8.9.2006 8:34

Re: Re: Módní trendy,

POLILA :-D:-D:-D

Rákšasí 8.9.2006 8:46

Re: Re: Re: Módní trendy,

Li, a ne podlila?;-D;-D;-D

jiný Honza 8.9.2006 8:53

Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Hlavně když ne poBlila. 8-)))

Rákšasí 8.9.2006 8:54

Re: Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Honzo, přišlo?

jiný Honza 8.9.2006 9:43

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Jo, je to na poště - mám malouschránku, dnes pro to jdu, jsem celý napjatý - copak to nevidíš? 8-)))

YGA 8.9.2006 10:11

Re: Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Jejku, a je se lekla, že jsi napsal pod Billa - toto se nám to zvrhává.

tosca 8.9.2006 8:46

Re: Módní trendy,

;-D;-D;-D;-D

Já kávu prozřetelně polkla předem a odložila. :-)

zana 8.9.2006 8:50

Re: Módní trendy,

Lucko - ;-DR^;-D

Rákšasí: Malá koupelna je výhodou, dá se tam pěkně zapřít;-D.

jiný Honza 8.9.2006 8:53

Re: Re: Módní trendy,

Teda, na co se tady nepřijde...

Rákšasí 8.9.2006 8:54

Re: Re: Módní trendy,

zano,?!!!!!!, teď jsem se kávou podlila já, připomnělo mi to Přednostu, když jsem mu musela prát džíny v ruce, pračka to nevzala a chtěl se za mnou do koupelny napasovat. I když ani jeden nejsme vlastníkem ótépéčka, tak ani při nejlepší vůli jsme se nevlezli;-D;-D

jiný Honza 8.9.2006 8:52

Re: Módní trendy,

To znám od naší pubošky, nohy si sice hlí ve vaně, ale jinak je běžné, že lítá během hygieny z koupelny do pokojíčku alespoň 5x. A taky má zabráno půl skříňky v koupelně (víc jí nebylo povoleno), odložku pod zrcadlem a v pokojíčku celou zásuvku (cca 0,5 m2) různýma lahvičkama, sprejema, vodičkama, mastičkama a bůh ví, čím ještě... Doufám, že bude po mamince a včas dostane rozum (včeas=dřív než se z toho zvencne ona nebo já). 8-)))

Lucka V. 8.9.2006 9:08

Re: Re: Módní trendy,

Ach jo, s jakou nostalgií teď vzpomínám na Pídí prohlášení asi ve třech letech: ,,já až budu velká, budu mít  prsa jako máma a chlupatý nohy jako táta." Teď už řeší jiné starosti. Co by s vámi udělala SMS tohoto znění: ,,Dík, doktorka na gyndě je bezvadná, napsala mi ATK a ani nejsem těhotná, jak jsem se bála, když jsme tu ochranu zapomněli na stole"? Já řešila dilema, jestli jí zabít, nebo děkovat za tu bezmeznou důvěru, se kterou mi tyto informace sděluje.8-o 

Rákšasí 8.9.2006 9:12

Re: Re: Re: Módní trendy,

No potěš klobása, co mě ještě čeká, ale jinakR^R^

Vave 8.9.2006 9:21

Re: Re: Re: Módní trendy,

Inu, dobré matky mívají pocuchanější nervy a jsou dříve šedivé, než matky nedobré. protože ty vědí pr/dlajz! Ovšem to duševní bohatství a pružnost mysli, to špatné matky na rozdíl od dobrých nikdy nezískají. ;-P

tosca 8.9.2006 10:11

Re: Re: Re: Módní trendy,

Lucko, dát si panáka na uklidnění, poklepat sama sobě po rameni a pochválit se za dobrou výchovu. Když dcera považuje za samozřejmé, že takovouto informaci mámě klidně sdělí, znamená to, že je mezi vámi úžasná důvěra.  A určitě je lepší, když takhle věří mámě, než kamarádce,která by poradila bůhví co. Ačkoliv to musí být pro mámu šok, myslím, že máma, která dostane od své dcery takovouto SMS si zaslouží zlatou medaili za úspěšné zvládnutí puberty vlastního dítěte. R^

zana 8.9.2006 10:16

Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

hluboký souhlas. Jako dítě jsem tohle jednou (jedinkrát) zažila s jednou spolužačkou a málem mi vypadly oči. Takhle to u nás doma nefungovalo. Tak jsem se aspoň snažila u synka. I když - tam je to asi přece jen trochu jiný....

zana 8.9.2006 10:07

Re: Re: Módní trendy,

Honzo, když to vydržíš a nebudeš moc komentovat 8-o, tak to dřív skončí , puberťáci se musej protivit a když není čemu, tak je to tolik nebaví;-D

jiný Honza 8.9.2006 10:35

Re: Re: Re: Módní trendy,

Já to vím, ale KDO TO MÁ VYDRŽET???? 8-)))

Vave 8.9.2006 10:41

Re: Re: Re: Re: Módní trendy,

Inu, milý jiný Honzo, kdo jiný než OTEC-SVĚTEC! :-)

Rpuť 8.9.2006 8:58

Re: Módní trendy,

;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-DR^

Vave 8.9.2006 8:59

Re: Módní trendy,

Tak, a čaj je všude!!!!!! :-D:-D:-D

zana 8.9.2006 8:23

no jo

normální dospělá ženská se s tou módní nalejvárnou nějak vyrovná (asi v 70% času :-P), ale je mi líto puberťačekRv.

Rákšasí 8.9.2006 8:35

Re: no jo

Měla jsem chvilku malovacího období;-D, kdy se nanášel na ksicht obličej, jenže jsem zjistila, že je to škoda času, že to si raději chvilku pospím, nebo nakouknu sem a tak zase chodím s prostým ksichtem;-D;-D

Vave 8.9.2006 8:55

Re: Re: no jo

Nápodobně. A méně mě pálí oči a mám méně pupínků (i když to by se dalo přičíst tomu, že pubertě definitivně odzvonilo - nebo ne?) ;-P