18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Eva 9.9.2006 15:06

Re: Re: Jeden na sobotu.

Upozornění: jedná se o 'SKUTEČNÉ policejní zápisy' - tedy o jejich výběr!!!

Po příjezdu na místo hlídka zjistila stopy násilí na dveřích,

skříních, tchýni a okolí.Pachatel zanechal na místě činu mnoho otisků, z nichž mu ale žádný nepatřil.Při při došlo k vyražení menšího počtu zubů, jmenovitě jednohořezáku.Konaným šetřením bylo zjištěno, že objem paní V.P. nedovolujevstoupit do kurníku bez jeho rozvalení, takže strany krádeží slepic je její objem dostatečným alibi.Po převozu do nemocnice lékař konstatoval smrt pacienta, ale to jsme tušili, už když jsme ho našli na třech místech v lese.Pachatel odcizil ze zásuvky vedoucího nezjištěné množství pětikorunových mincí v celkové hodnotě 300 Kč.Nepamatuji si, že bych toho člověka už někdy viděl, a to mám skvělý zrak,jen s tou pamětí je to horší.Několikrát jsem ho vyzval, aby zastavil, ale on padal z okna dál.Zastavili jsme rychle jedoucí auto, jenže málo, takže pokračovalo dál v jízdě nepřiměřenou rychlostí.Po několika dalších metrech zabočil sledovaný vpravo,cožjsme nepředpokládali a pokračovali dál rovně.Vystřelil jsem na něj služební zbraní až poté, co jsem střílel do vzduchu, ale to bylo tři dny před tím, a to zadržený asi neslyšel.Služební pes sledoval stopu několik metrů a poté usnul.Zadržený se při zatýkání bránil, jako kdyby věděl, že ho chceme zatknout.Nasadil jsem mu pouta, a než jsem se vzpamatoval, utekl i s policejním psem.

Kardiak 9.9.2006 14:58

Re: Jeden na sobotu.

Muž se ženou jedou tábořit. Postaví stan a večer se uloží ke spánku.

Po nějaké době muž ženu vzbudí: "Podívej se na nebe a řekni mi, co vidíš?"

Žena odpoví: "Vidím miliony hvězd."    Muž se ptá: "A co si při tom myslíš?"

Žena chvíli přemýšlí a pak řekne:    "Viděno z hlediska astronomie jsou to miliony galaxií a biliony možných planet.  Astrologie mi říká, že Saturn leží v konjunkci se Lvem.

Co se času týče, usuzuji, že máme 3 hodiny a pár minut.  Teologicky, že náš Pán je všemohoucí a my všichni jsme jen nicotně malí.  Meteorologicky mi to říká, že budeme mít zítra krásný den."No a co to říká tobě?"zeptá se žena.    Muž chvíli mlčí a potom řekne:"Já myslím,že nám někdo ukradl stan!"                                         

Kardiak 9.9.2006 15:06

druhý na sobotu.

Přijde kapitán Titaniku k namořníkům a řiká jim: "Mám pro vás  dvě zprávy,

jednu špatnou a druhou dobrou, kterou chcete slyšet jako  první?"

"Tu  dobrou!"

"Dostaneme 11 Oskarů  !";-P

Kardiak 9.9.2006 15:26

a třetí na sobotu.

Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě volná místa. "Bohužel, už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány."  Turista to tedy vezme. Přijde na pokoj, seznámí se s těmi dvěma a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném, včetně politiky, a mají dost protistátní názory. Turista se je snaží zarazit:"Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?" Ale oni se jen zasmějí a pokračují v hovoru. Chlapík se teda sebral, vyšel na chodbu, recepčnímu strčil do ruky dvacku a říká mu:

"Prosím vás, přineste nám PŘESNĚ v devět tři čaje."Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. Turista se podívá na hodinky a povídá: "Tak vy mi nevěříte?"Pak se nahne ke květináči v rohu a říká:

"Soudruhu majore, pošlete nám tři čaje, prosím." Dvě minuty na to se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát.Druhý den odpoledne se turista vrací z města. Vejde na pokoj a tam nikdo. Ptá se pokojské, kde jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.

"Sebrali je, vedli protistátní řeči.""A myslíte, že mne taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi."

"Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil."

Eva 9.9.2006 15:36

tenhle si nech na neděli:)))

Inzerát: L: 125056 Mladý, pohledný, sportovec, abstinent, nekuřák, finančně zajištěny. Auto, barák, chalupu na horách, tučné konto mám.Zn.: Nikoho nehledám, jen se chválím.

Eva 9.9.2006 15:38

na neděli

"... a pane doktore, jak mám ty prášky brát?" "jeden ráno v 8 apořádně zapít, další v 10 a pořádně zapít, pak si dejte jeden ve 12 a pořádně zapít, další ve 4 odpoledne a pořádně zapít a poslední v 6 večer a pořádně zapít". "A pane doktore, co mi vlastně je?""Málo pijete".

Kardiak 9.9.2006 16:00

Re: na neděli

;-D;-D;-DR^

Eva 9.9.2006 17:27

Re: Re: na neděli

Jsme tu sami?  ;-(

MaRi 9.9.2006 17:34

Re: Re: Re: na neděli

JSTE SLEDOVÁNI;-)

Kardiak 9.9.2006 17:38

Re: Re: Re: na neděli

Tak to vidíš.Nikdy a nikde nejsme sami;-);-D

Eva 9.9.2006 17:59

Re: Re: Re: Re: na neděli

To sem ráda, o víkendu je tu vždy tak smutno... ;-(Nerada bych tu trpěla samomluvou ;-D

Kardiak 9.9.2006 18:04

Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Neboj.Já sem občas mrknu,co je nového.Jen nás tu bývá málo,co je LenkaS na dovolené.JoVo asi opečovává zahrádku,dokuď nemrzne a většina ostatních sem dochází ze zaměstnání.:-)

julča 9.9.2006 18:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

vidím Vás také! zdravím! a tři čaje prosím!!!!

Kardiak 9.9.2006 18:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

No prosím.A to jsem ani nešpital do květináče8-o8-o8-o;-D

julča 9.9.2006 19:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

R^R^R^;-D;-D;-D

Rákšasí 9.9.2006 21:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Můžu taky poprosit o jeden čaj pro jednoho rozesmátého zmrzlíka?;-D;-D;-D

Kardiak 9.9.2006 21:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Ahoj vlčice;-)Kde jsi zmrzla?Vždyť je léto,nebo ne??;-P

Rákšasí 10.9.2006 7:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: na neděli

Už jsem večer odpadla, večer pokračovaly narozeninové oslavy. Když ráno Přednosta odjížděl byly 4°C, žádná slast. A ještě bylo poměrně chladno na horách, děti jsem poslala mrznout do jeskyně a já jsem mrzla, když jsem na ně čekala;-)

LENKA S. 10.9.2006 12:58

kardiaku,

UŽ JSEM TADY TAKY. ŽIVÁ, ZDRAVÁ , ALE BEZ PŘEDNÍHO ZUBU,  KTERÝ SE MI ROZPADL UŽ VE VLAKU CESTOU NA DOVČU.TAKŽE JSEM  KOLOZUBÁ  JAKO MNLÉ TOJEFUČE. HLÁŠENÍ PODÁM POZDĚJI PANÍ D.

Kardiak 10.9.2006 14:27

Re: kardiaku,

NAZDAR LENKO.ČERT VEM ZUB,HLAVNĚ,ŽE JSI ZDRAVÁ A ODPOČATÁ.:-)R^

JoVo 10.9.2006 19:26

Re: kardiaku,

8-oVÍTÁME LENKU PO DOVOLENÉ8-o

Kačer 9.9.2006 1:03

Milá paní Dé

Moc děkuji za rady už jsem si to vzala k srdci a hrdinský pláštík odhazuji v dál...:-/ zahajuji plší hodinu a zdravím všechny spoluplchy!

Rákšasí 9.9.2006 8:44

Re: Milá paní Dé

Kačere ,raději neplchuj a kurvíruj se;-). A až se uplně uzdravíš, tak si ještě kup psyllium nebo nějakou jinou čistou vlákninu. Po podobným problému, asi v 16, jsem si úspěšně roky udržovala ve střevech aktivní ložisko. Pokud jsem byla zdravá tak to bylo O.K., ale stačila obyčejná rýma, ta trvala den dva a pak jsem se začala potkávat cestou na záchodR^To jako že držím palce k uzdravení

RenataE 8.9.2006 23:10

Zcela mimo, pro Pražáky postižené obdivem ke starým autům

Na Hradčanském náměstí je sjezd úžasných veteránů. Budou tam celou sobotu, večer 21.30 velký ohňostroj k tomu. Kdo má rád stará auta (tak jako já), běžte se podívat, stojí to za tu procházku. To nejlepší už je pryč (jeli z Budapešti, mnozí bez světel a potřebovali poradit, kudy na Hrad - a to já jsem jim poradila), ale pořád je to zážitekR^

zana 10.9.2006 14:39

Re: Zcela mimo, pro Pražáky postižené obdivem ke starým autům

Sákryš, tak tohle nám uteklo. Ale na Brdech bylo moc taky hezky:-), i ty houby byly.

Rákšasí 8.9.2006 15:12

Pro Toscu aby se tu sama nebála :-))

Obviněný, byl jste už někdy trestán ??? Ano, pane soudce. A proč ??? Protože mě chytli.

"Pane vrchní, platím!" "Co máte?" "Dvě koruny."

Jde to jedním uchem tam a druhým ven a přece toho kousek v hlavě zůstane. Co to je?............Krumpáč.

Jak souloží ježci? Opatrně...

Nasedne opilec do taxíku a povídá: "Domů!" "Nemoh byste to trochu upřesnit?" "Jo... Do obýváku..."...... Hezký víkend všem :-)))

zana 8.9.2006 15:13

Re: Pro Toscu aby se tu sama nebála :-))

R^;-D

tosca 8.9.2006 20:52

Re: Pro Toscu aby se tu sama nebála :-))

Rákšasí, Ty jsi zlatíčko, že na mě tak myslíš :-)

Ale já dneska utekla dřív (hned po obědě), museli jsme ještě na nákup a vyřídit pojištění, neboť zítra ráno vyrážíme směr Germanistán (konkrétně Bavorsko) na dovolenou (a zároveň svatební cestu). Takže tímto milému osazenstvu Zvířetníku oznamuji, že se zde nebudu týden vyskytovat a s velikou pravděpodobností nebudu odpovídat ani na e-maily.

Vave - na kapesníku mám obrovský uzel, v pátek budu držet palce o sto šest a v sobotu po návratu netrpělivě hledat míry a váhu malého mimča. R^R^R^R^

Kardiak 8.9.2006 21:01

Re: Tosco

Tak to přeju moc pěknou dovolenou a šťastnou cestu.A pamatuj na pravidlo šťastného návratu;-)R^

Kardiak 8.9.2006 20:58

Re: Rákšasí díky!

   Takhle se jeden fotřik ráno doma probudí, v hlave bušej permoníci, v držce jak v torbě na zmije; votevře voko a na nočnim stolku dva aspiriny a sklenice vody. Posadí se a vidí na židli vyžehlená košile, kravata, kalhoty, vedle stojej vyblejskaný boty. Nahoře leží cedulka: "Miláčku, snídani máš na stole, jela jsem nakupovat. Miluji Tě!" Tak se oblíkne, jde do kuchyně a na stole slanina s vejci, čerstvě upečený rohlíky a noviny vedle taliře. Jeho syn snídá, tak se ho ptá: "Co se tady, proboha, stalo?" "Přišel's domů ve tři ráno, ožralej na plech a vůbec jsi nevěděl co děláš. Vyvrátils dveře, rozbil židli, nablil v předsíni a udělal sis monokl o roh stolu." "No ale to nedává žádnej smysl, proč mám připravenou snídani a to všechno?" "Jo tohle? To když tě máma odvlekla do koupleny a snažila se tě svlíknout, tak's jí řek: Ruce pryč, dámo, já jsem šťastně ženatej."  ;-P