6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kačer 8.9.2006 14:07

Re: Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

teda wéwéčko ty si mně dal ;-D;-D;-D babička musela být naprosto úžasná! Já měla na pohádky hlavně tatínka, který si pohádky vymýšlel a všechny začínaly "Jednou takhle v Česílkově..." a byly úžasný a dobrodružný a napínavý a taky strašidelný!

A když mně táta řekl "Tak a teď budeš vyprávět ty!" tak já na to "Žily byly dvě děti a ty šly do lesa a ztratily se...a to je konec pohádky! A teď ty táto!!!" Protože jsem se nemohla dočkat další tátovy pohádky.

Děda s babičkou mi spíš vyprávěli takový tý reálie z první republiky a to bylo taky báječný!

WWW 9.9.2006 1:05

Mila Kacer, jsem rad, ze jsem ti privolal pekne vzpominky !!

JoVo 8.9.2006 14:18

Re: Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

;-D;-D;-DŤukám, ťukám, ťukám.;-D;-D;-DHezký víkend.R^

WWW 9.9.2006 1:16

Take pekny vikend vam oboum preji !!

Kardiak 8.9.2006 15:44

Re: Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

Teda jsi fakt děsnej!R^;-D;-D;-D

WWW 9.9.2006 1:17

Kardiaku, nadouvam se pychou !!!

Myš od Drsný čuby 8.9.2006 16:27

Re: Re: trochu jina princezna Zlatovlaska -pohadka na vikend - DOKONCENI

Senzační pohádka:-D:-D:-D:-DR^!Ještě,že jsem stihla dopít kafe včas!

WWW 9.9.2006 1:21

Mila ..... jezuskote, ja si s timhle nickem nevim rady. Mila ctenarko me pohadky - dekuji !!

ruzickal 8.9.2006 9:53

modní průmysl= banda mimoňů

Několikrát jsem omylem o víkendu zapnul TV a s děsem jsem sledoval jakýsi módní pořad..Uváděla to nějaká střelená američanka, která dělala rozhovory s všelijakými individui, když jsem je viděl, tak jsem si myslel že přišli z Hlavního nádraží v Práglu. Následovala reportáž z jakési fashion party kde se prohánělo několik padesátnic a padesátníku s plastickými ksichty, kdy člověk vlastně nepoznal jesltli se jedná o mimozemšťana či člověka. Tu a tam se tam mihnula kreatura vzhledu pedofilního zoofila s homosexuálními a nekrofilními vlohami, kdy obdivovali anorektické 12 leté dívky z Dachau oděné do záchodového papíru.

Z tohologicky vyplývá, že módní trend určují pseudoumělecké lidské trosky, co s norm. světem nemají nic společného. Tak bych si z toho ani nelámal hlavu a spíše se tomu můžu jenom smát..

Sumečkář L.R.

Finrod Felagund 8.9.2006 10:15

Re: modní průmysl= banda mimoňů

holt postmoderna, módní sociálinženýrung a hlavně -- na to nezapomínejme -- všeobjímající tolerance :-) stejně pak přijdou muzulmáni a jestli udělají něco dobrého, tak to, že tuhle "módu" odstraní ;-)

Finrod Felagund 8.9.2006 9:47

Problém je s tím, KDO vytváří tzv. "módu"...

módní návrháři jsou povětšinou homosexuálové a těm se líbí, když holka vypadá jako kluk... a holt na takové šijí šaty a utvářejí, co je "správné".. To, že pak většina holek vypadá, jako kdyby je právě pustili z Ravensbrücku, nebo jako kdyby se ty holky o ten Ravensbrück jako odtučňovací kúru zrovna pokoušely, to je věc jiná... :-(

Vave 8.9.2006 10:04

Re: Problém je s tím, KDO vytváří tzv. "módu"...

Tak tak. A zdá se mi přitažené za vlasy, že se vymýšlí oblečení, které dobře vypadá na 185 cm vysoké dívce bez zadku a bez prsou, místo aby se vymýšlelo oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary. Pokud má někdo umělecké ambice, ať maluje obrazy nebo dělá skulptury, a neplete se do tak živoucího oboru.

(Fuj, to jsem ale při pátku rozhořčila! :-):-):-))

Finrod Felagund 8.9.2006 10:10

Re: Re: Problém je s tím, KDO vytváří tzv. "módu"...

Rozhořčila - ale spravedlivě, spravedlivě :-) je to přesně tak, jak říkáte... potom se snaží značná číst "normálních žen" do tohoto standardu vejít, a jak to dopadá asi víme všichni... Holt takový sociálinženýrung, určovat co je pěkné a co ne, a to, co pěkné podle nějaké instituce není, to se musí změnit nebo odpadnout...

Kardiak 8.9.2006 12:48

Re: Vave

Jen jim to nandej!Nedávno se někde objevila fotka modelek,který vypadali jako normální ženský a ne jako děti.Hned se na ně koukalo líp.R^

terra 8.9.2006 13:37

Re: Re: Vave

Taky jsem slyšel názor jednoho pachatele "haute couture", který se ale nebral naštěstí moc smrtelně vážně. Tvrdil, že model musí být vysoký a hubený, aby byl univerzální, protože své modely nešije na jednu konkrétní ženskou a předvádí je pokaždé někdo jiný.... Teda, děkuju - nechci. Trochu mi to připomíná tenstrašlivý vtip o automatu na holení vousů...

zana 8.9.2006 14:30

Re: Re: Re: Vave

Jakééééj? Řekni !!

terra 8.9.2006 14:43

Tak jo...

Přijde pán na patentový úřad s tím, že vynalezl automat na holení vousů. Vhodíte příslušnou minci, vložíte bradu do připravené opěrky a zmáčknete. Zabzučí to - a jste oholen. Patentový úředník (zvyklý na leccos) chvíli koumá a pak prohlásí: Člověče, nedělejte si ze mě srandu, to nemůže fungovat. Vždyť každý máme jiný tvar obličeje! Jistě, praví vynálezce. Ale jen do prvního oholení.....

zana 8.9.2006 15:23

Re: Tak jo...

Týýý vago!!8-o;-D;-D dobrý, no...

terra 8.9.2006 15:39

Re: Re: Tak jo...

Já jsem varoval, že to je strašnej vtip... Já už to víckrát neudělám;-P

Rákšasí 8.9.2006 15:38

Re: Tak jo...

:-D:-D:-D

Vave 8.9.2006 8:57

Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

pro něj jsme byly krásné všechny. VV

To možná tak vidí i víc chlapů, ale jen Tojefuk se to nestyděl říkat naplno. :-)

I když, abych nekřivdila, nedávno jsem tady zase viděla spojení "děvče krásné" a bylo mi to příjemné, i když to nebylo určeno přímo mně. :-)

Rákšasí 8.9.2006 9:02

Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

:-)VV, kousek z něj nám tady zůstane:-)

Li 8.9.2006 9:14

Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

VVV Je hluboko v našich srdíčkách VV;-) Málokdo ví jak vypadal, málokdo zná jeho pravé jméno, o trochu víc lidí znalo jeho hlas. Přesto Zvířetníkem prostoupil do našich srdíček....Nějak mi chybí slova - ale vy všichni mi rozumíte - já to vím !!VV

jenny 8.9.2006 9:17

Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

VVVVVVVVVVVVVVVV!!

Rákšasí 8.9.2006 9:18

Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

R^VVVVVVVVVVVVVVR^:-)

Rpuť 8.9.2006 9:49

Re: Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

VV!!

zana 8.9.2006 10:08

Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

VV

noragh 8.9.2006 16:39

Re: Re: Re: Re: Nejlépe to měl zpracované Tojefuk,

ach jo, takový jako já nebrečej, těm se jen potěji voči........

Kardiak 8.9.2006 12:42

Re: děvče krásné

No to bylo na dodání odvahy a optimismu a taky na připomenutí výše jmenovaného.;-)

Danda 8.9.2006 8:50

Dnes se přidám

Zdravím Zvířetník a toto téma. Moc mi připomnělo jednoho pána v letech, který mi nevědomky vyléčil malý tělesný mindrák úžasnou větou: "Když je ženská "ženská", tak nazáleží na tom jak je kapotovaná".R^

Faktem je že mercedes s motorem z trabanta by chlapy taky asi nenadchl. Milé dámy všechny jsme krásné a díky za to, že každá jinak;-)