2.5.2024 | Svátek má Zikmund


Diskuse k článku

BTW: O ženské kráse

Myslím, že každý už někdy viděl houf dívek předvádějících svoji krásu u příležitosti volby nějaké té miss. Napadlo vás někdy, jak moc jsou si ty dívky podobné?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
MaB 8.9.2006 14:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

na nám. Republiky ;-)

Finrod Felagund 8.9.2006 15:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

Vida :) je dost možné, že máme stejného zaměstnavatele :-) Náměstí Republiky 3a? ;-)

MaB 8.9.2006 16:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

těsně vedle, bez a :-). 3a je vchod z "parku"?

Finrod Felagund 8.9.2006 17:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

Takže máme stejného zaměstnavatele ;-) je dost pravděpodobné, že se mi dovoláte z IP telefonu na 5504 nebo trochu oklikou přes 2424 ;-P

zana 8.9.2006 15:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

no prosím, tak já na Příkopech :-).

Rákšasí 8.9.2006 15:32

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

v příkopu?;-P;-P;-D;-D

zana 8.9.2006 19:13

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

Taková ctihodná pražská hauptstrasse, plná žaponců a houmlesáků, a vona si z toho bude dělat srandičky. Že se nestydíte, osobo.

;-D;-D;-D

MaB 8.9.2006 16:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

tak to se asi potkáváme cestou do práce a z práce a v poledne, když jdeme na oběd, možná jezdíme stejnou MHD a vůbec o sobě nevíme ;-)

zana 8.9.2006 19:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Offtopic: Sláva UPS :DDDD

chtělo by to zvířetníkovou jmenovku;-)

Kardiak 8.9.2006 16:18

Re: Finrod Felagund

Trochu opravím,jo?UPC.Když už,tak ať mají reklamu.UPS vozí rychlé zásilky.Jinak souhlas,UPC mám taky;-P;-D

Karolína 8.9.2006 11:16

Já si nemyslím

že krása je nějak daná nebo má nějaké regule, podle který se posuzuje, třeba jako když se zařazují jablka do kategorií podle velikosti, tvaru, barvy a nevímčehoještě. Někomu připadá krásný člověk, který nám ostatním nic neřekne. Možná do té doby, než si s ním začneme povídat a zjistíme, že ta rádoby "nijaká" slupka není všechno. Někomu se pro změnu nelíbí vyhlášený krasavec či krasavice, protože na něm/ní nevidí nic zvláštního. Ne nadarmo se říká, že "krása je pomíjivá, blbost věčná".  Vzpomínám na zajímavé dva lidi, pár k pohledání. Opravdu když vešli, sošní a nádherní, oba právníci, velmi schopní, každý se v místnosti otočil. Byli oba krásní a úspěšní, ale prázdní. Najednou se rozešli a on přišel do klubu s neuvěřitelně ošklivou novou partnerkou. Divili jsme se jen chvíli - než promluvila. Nepoznala jsem do té doby člověka, který by dokázal zaujmout hlasem, gesty, vyprávěním. I on ožil a dodnes jsou spolu a manželství je to plné vzájemného citu a pohody. Krása pro mne není jen unifikovanost modelek či modelů, zubících se thymolinovými úsměvy a sledujících každý faldík na těle, který tam nemá být. Nejsou to vyumělkovaná prsa, rty, nosy, boky, plochá bříška, svaly.........práce plastických chirurgů a trenérů ve fitness. Je to vnitřní vyjádření. Gesta, upřímný pohled, stisk ruky, úsměv, z tváře musí vyzařovat osobnost, která se skrývá za zevnějškem všedním i nevšedním. Je jistě hezké vidět kolem sebe krásné lidi, ale přirozeně krásné. Ne prázdné obličeje, s nepřirozenými úsměvy, které maskují vnitřní nejistotu a strach, aby byly pořád jen tak krásné a žádoucí..... Vždyť kdyby se ty herečky, modelky, manekýnky nenamalovaly, tak je na ulici ani nepoznáte. Definice krásy stejně snad ani neexistuje. Zaplať pánbu, každému se líbí něco jiného a tak je to asi i dobře. Být v očích toho druhého, který mne má rád, krásná, je pro mne mnohem cennější, nežli bezchybná postava a dokonalé vlasy......

ruzickal 8.9.2006 13:00

Re: Já si nemyslím

R^ hezké..

aida 8.9.2006 10:47

Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Nechci jim dělat reklamu, ale jedna taková docela fajn firma existuje, dokonce česká. Mají moc hezké věci, ale jsou trošku dražší (no, trošku, spíš hodně). http://www.yourbody.cz/html/cz/index2.php

Vave 8.9.2006 10:55

Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Moc děkuju za tip, který nejspíš ale nevyužiju, protože k smrti nerada nakupuju a pokud nějaký kus oblečení nepotkám cestou, nedostanu nebo nenajdu, tak ho prostě nemám. (Nejraději bych nakupovala stylem:  Dobrý den, zabalte mi jeden svetr, dvacet deka ponožek, jedny kalhoty, dvě mikiny, děkuji, nashledanou.) :-)

aida 8.9.2006 11:02

Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Jsem na tom podobně.:-)

Li 8.9.2006 11:09

Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

;-):-P;-D!!R^VV Já taky !!!!!! Baví mě nakupování akorát vodítek na psy ;-D;-D;-D Ty projedu vždycky při nákupu granulí ;-P

MaB 8.9.2006 12:55

Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

to jsem ráda, že s tou nechutí k nakupování nejsem sama - dokážu si něco vybrat jenom v chovatelských potřebách a v knihkupectví :-P a zřejmě nezvládám ani nákup v potravinách - před chvílí jsem vyrazila pro něco k obědu a pár věcí na víkend a vrátila jsem se s jednou plechovkou broskvovýho kompotu 8-o Ale cestou jsem ulovila plyšovou chobotnici pro Wendu ;-)

Vave 8.9.2006 13:38

Re: Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Bezva nákup! :-)

Laďka 8.9.2006 14:43

Mě taky,

takže dost mých přátel už ode mne dostalo darem nový obojek pro svého pesa, protože mi přece jen připadá trochu ujeté, aby ti mí tři čtyřnožci měli na každý den jiný oboječek.....

Kardiak 8.9.2006 16:09

Re: Lídošku

Jsi moje krevní skupina.Já nakupuju rád,ba s nadšením,jen v knihkupectví,v akvaristice a potom věci k počítači.;-);-D

zana 8.9.2006 11:17

Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

anóó a taky strašně toužím po ježkovi (na hlavě;-)).

Vave 8.9.2006 11:34

Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Zano, já jsem ježka nosila několik let, nejlepší účes na světě, ale pak mi byla v práci lehce naznačeno že jaksi tak úplně nereprezentuji naši firmu podle jejich představ, tak už dva roky ježka nemám, ale velice často po něm teskním. ;-(;-(;-(

zana 8.9.2006 13:09

Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

týž případ, resp. já jsem si ani netroufla to zkusit.;-(

Ejška 8.9.2006 13:17

Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

Já jsem před rokem zkrátila svoje půlmetrové vlasy na 3cm a byl z toho doma poprask, kdy mojim věrným přítelem zústala jenom pesina;-D, nesnáším nákupy oděvů-nerada si je zkouším, nošení kabelek-nejraději nosím v kapse kaštan a v ruce epes vodítko:-D,  mám snad normální ženské tvary a pocit, že mi sluší všechno v čem se cítím dobře;-P

Rákšasí 8.9.2006 11:52

Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

i já jenže to by prý byl rozvod a chtěla bych mít na rameni vytetovaného malilinkatého motýlka;-D;-D;-D

MaRi 8.9.2006 12:40

Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

jako Teddy Carella?

Rákšasí 8.9.2006 13:34

Re: Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

áno prosím;-)

Ejška 8.9.2006 13:26

Re: Re: Re: Re: Pro Vave - ad "oblečení, které bude slušet mnohem větší skupině "normálních" ženských s tvary"

...já bych zase tak moc chtěla malilinkatýho koníka (sice je sbírám, ale proč nemít pořád jednoho u sebe, že)...ale ten rozvod ....;-( tak  nééééé ...VV

YGA 8.9.2006 11:22

Taky

bych to tak potřebovala a ještě aby to oblečení bylo universální jak na pátek tak na svátek.

Vave 8.9.2006 11:38

Re: Taky