4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

BTW: Druhé velké setkání – Daňkovice 2008

O tom, že s pouhou virtuální realitou se osazenstvo Zvířetníku už dávno nespokojí, nás všechny přesvědčilo historicky druhé Setkání Zvířetníků, které se konalo v sobotu 17. května 2008 v Daňkovicích na Vysočině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xerxová 19.5.2008 10:25

Re: prima sraz

Ty jsi si stihla v sobotu ulomit prst??8-o Taková ty jsi šikulka? A to tam byl vynikající zdravotní útvar - Dalmatin, Zuzka ;-)

Bubu 19.5.2008 11:19

Re: Re: prima sraz

Jo, takové já jsem kopýtko. Kdyby tam byl celej špitál, tak by mi to nepomohlo, takové jsem nemehlo.:-/ Omotalo se mi kol něj vodítko a Barunka cukla. Ono to nevypadalo až tak zle. Dojela jsem dom, basu piva do kufru auta naložila, zeleninu, sýr i chleba jsem s tím nakrájela, krásně se poveselila, ráno hromadu nádobí umyla a pak teprve vyrazila na chíru (prstík byl nateklej a do fialova). Pandr mi ho vyfotil a gypsem omotal, ani se mnou nediskutoval (poslední článek levého prostředníčku vejpůl). Ale má to výhodu;-), v neděli jsem měla jet  tatánkovi umýt schody (vyšla na něj služba zrovna, když je marod a maminka je v trapu, tak hodná dcérenka - to jako já - přislíbila pomoc) a takhle ty schody umyl můj nejdražší (to se mu dlouho nestalo, ale zvládl to a ani nedržkoval) a já zatím s tatánkem pekla lívance.;-P

Xerxová 19.5.2008 11:30

Re: Re: Re: prima sraz

mimochodem - měla jsem jedinou sádru v životě - nechala jsem prsteník pravé ruky ve vodítku... Aronka šla, prstík ne. Problémem byla nizozemská paní doktorka (pochopitelně doma se mi to nestane), která prst ohodnotila jen jako lehce vyroněný a doporučila plavat ve studeném Atlantiku a na noc klidnit dlahou. Protože to ale byla torzní zlomenina druhého článku ( a na to se přišlo pozdě)... mám kus prstíku dodnes neohybný... Vzpomínka na Aronku;-)

Bubu 19.5.2008 12:27

Re: Re: Re: Re: prima sraz

Jsme my to ale nešiky. A ještě bychom to chtěly svádět na naše ubohé pejsinky.

EvaP 19.5.2008 9:45

Nadhera nadherouci :)

Lidickove zlati, chteli bychom vam moc podekovat, za krasny zazitek, za to, ze jste :-)VV Boxeri padli za vlast uz v nedeli rano v aute cestou domu a poradne se neprobrali doted ;-D Veceri futrovali v dvojnasobnem case nez normalne, porad zivaji a maji ospinkana ocicka.. zato sny, ty jsou ted zive azaz ;-) porad se jim zda, ze behaji za strapeckem nebo skakaji prekazky, nohy jim kmitaji na pelisku a kopou se navzajem ;-P Pohar mame hrde vystaveny, casopisy a knizky lezi na nocnim stolku a kazdy vecer se budu kochati :-) A nejlepsi, nejlepsi jsou ty bajo vzpominky!!VV Blazo a Blazovic, strasne moc dekujeme, hlubokoskon a tukame R^ jsme moc radi, ze vas "mame" :-) A Vavisku, tomu uzasnymu zpevakovi, co mas doma, vyrid jeste jeden dodatecny aplaus R^ A segrusky Pudlickovy, holky moje, posilam velky podekovani a ocennei za bajecny Trojboj, byla to fakt psina :)))) a ke vsemu jsme se i umistili, coz povazuju za zazrak..

pudlíková 19.5.2008 11:49

Re: Nadhera nadherouci :)

Není divu, milá Evo, že se umístili! Jsou prostě tak šikovní, že urvání vrcholových pozic bylo jasně předpokládatelné R^  Mám radost i z ostatních pejsků, kteří, ač na medajlové pozice nedosáhli, se snažili a často překvapili i své páníky, jak jim to skvěle šloVR^

Petra 19.5.2008 9:26

mlčící čtoucí

právě mne začalo mrzet že jsem mlčící čtoucí, coursing už jsme si neužili pěkně dlouho a ještě k tomu potkat lidi ze Zvířetníku ;-)R^

Bláža 19.5.2008 9:41

Re: mlčící čtoucí

Milá Petro, není všem dnům konec a další akce jistě budou, minimálně Mikulášské venčení II.a možná že se sejdeme někde i dříve. Odkudpak jsi?

Petra 19.5.2008 9:46

Re: Re: mlčící čtoucí

jsem z Plzně, mám bígla, kocoura a přítele s choďákem ;-D - http://barry.unas.cz

Bláža 19.5.2008 9:54

Re: Re: Re: mlčící čtoucí

No vida, vypadá to, že máme i pár společných přátel, naše stránky jsou www.krejg.estranky.cz  A co bíglí smečku ze Strašnic, Bertíka, Zipíka a Pepušáka, tu znáš?

Petra 19.5.2008 11:24

Re: Re: Re: mlčící čtoucí

znám je taky spíš po netu, živě jsme se potkali snad jen na bígltáboře a to už je nějakou dobu... holt mi ty naše sportíky zabírají skoro všechny víkendy a v těch ostatních pomaličku budujeme nové hnízdečko... (aby se k nám vešlo víc psů a kočičáků ;-D)

jenny 19.5.2008 18:00

Petro!!!

Šiš, jak říká Vave, proč jenom mlčící čtoucí, máš moc bezva stránky, tak neváhej a přispěj !prosííím! VV

Xerxová 19.5.2008 9:43

Re: mlčící čtoucí

I někteří mlčící čtoucí vylezli ze za buku - HL s lhasou a terierkem, Alex s krásnou knírajdou... takže nic nebrání i jiným zabukistům vykouknout a nebo ještě lépe úplně vylézt ;-)

Miki 19.5.2008 9:58

Re: mlčící čtoucí

S dovolením se přilípnu. Taky jsem už dlouho mlčící čtoucí a teď  lituji a všem zúčastněným šíleně přávidím....

Bláža 19.5.2008 10:05

Re: Re: mlčící čtoucí

Doporučuji všem, kteří mají zájem o informace k setkávání, aby se zaregistrovali na stránky Hadopasi http://hadopasi.profitux.cz/ - vstoupit do fora může každý, ale zaregistrovaným se objeví i další informace. Přeci je není možné diskutovat o všem zde na Zvířetníku a mělnit tím diskusi. Takže, směle do toho :-) Miki

MaRi 19.5.2008 10:06

Re: Re: mlčící čtoucí

Miki a Petro, a je nějaký důvod, proč zůstávat v koutku za bukem??? Teď mám okno jak velkou výkladní skříň, takže si nevzpomenu, kdo to zpívá, ale budu citovat starší písničku: Pojď jen dál, kdo v dobrém přicházíš. Tak jo, jsme dohodnuté, že se přihlásíte?:-)

Miki 19.5.2008 10:19

Re: Re: Re: mlčící čtoucí

Přiznávám, že v hlavě nosím vyprávění o naší smečce, ale nějak to nedokážu hodit na papír, teda do "počítadla". A kdykoli chci přispět ke komentářům, zjistím, že moje myšlenky už napsal někdo jiný a mnohem líp....:-D.

Helena 19.5.2008 10:35

Re: Re: Re: Re: mlčící čtoucí

Taky se hlásím k "mlčící mu procentu čtenářů" . Všem Vám tady držím palce,ať má Zvířetník  dlouhého trvání(zdraví,zní blbě,že?).Jen je mě líto,že toho vyprávění o zvířátkách, je tu méně a méně.Koneckonců,co se dimín, i já jsem "mlčící čtoucí". Tak se mějte milí Zvířetníci fajn i při tom deštivém pondělku

Káč 19.5.2008 11:18

Re: Re: Re: Re: mlčící čtoucí

:-D

Jestlipak já todleto odněkud neznám

štětinka 19.5.2008 11:31

Re: mlčící čtoucí

vítám všechny mlčící čtoucí a prosím o jejich prolomení před oponu!R^

veram 19.5.2008 9:22

tak první dávka fotek

zatím devadesát - mám jich přes pět set, ale tvrdě vybírám. Prosím ty, kde jsem si nevzpomněla na jména, ať mi prominou a ať se připomenou. Jo a ta Štáflova chaloupka je v Havlíčkově Brodě, Renata E. o tom napíše. Fotky jsou tady

Bláža 19.5.2008 9:40

Re: tak první dávka fotek

Milá Veram, fotky jsou suprové!

Myslíš, že bys mohla zase někde shromáždit odkazy na foto ode všech fotografů? Mám dojem, že jsi to u nějaké akce už dělala...?

veram 19.5.2008 9:44

Re: Re: tak první dávka fotek

Ráda, ale zatím to udělala Dedé přímo v článku - a já mám teď trochu shon, tak to nějak celkově shrnu později, jo?

Bláža 19.5.2008 9:47

Re: Re: Re: tak první dávka fotek

To je jasné, žádný spěch, ale bude to počin hodný pochvaly, kdo totiž nestíhá číst diskusi, plno odkazů mu uteče.

YGA 19.5.2008 9:48

Re: tak první dávka fotek

No veram - opět jsi se pochlapila :-) - prvních devadesát je parádní (jako vždy od tebe) - jenom malý informační šum - na fotce č. 011 nejsou Ygovi, ale dalmatinovi ;-), ke mě patří ten pán z fotky č. 022 červené triko ;-D;-D - já jenom aby nedošlo k mýlce.

Xerxová 19.5.2008 10:04

Re: tak první dávka fotek

To je děs - já potřebuji pracovat a od rána sedím u fotek... Ještě žeje zápočtový týden... a zápočty stihnu zadávat mezi tím...

Veram - mám pocit, že ten foťák není až tak špatný V fotky jsou hezké

Alča 19.5.2008 10:39

Re: tak první dávka fotek

Také se připojuji s chválou naší dvorní fotografky a ty fotky jsou opravdu pěkné, takže snad nakonec budeš s foťákem celkem kamarádka...

A na fotce č.73 je moje dcera Lucka, která byla tak hodná, že nahradila na poslední chvíli moji churavou polovičku a byla velmi platná. Už mi hlásila, že nakoukla na Zvířetník a líbilo se jí tu, takže asi bude patřit mezi mlčící - čtoucí (nemá moc času na psaní).  Myslím, že zde bude (Z důvodu velkého množství Lucek) vystupovat pod nickem Luzy a tak bych prosila popsat i foto - děkuji.

Bláža 19.5.2008 10:49

Re: Re: tak první dávka fotek

Obě dvě jste moc prima holky, v podstatě jste se staraly o obchůdek samy a to stojí za velikou pochvalu!!!

štětinka 19.5.2008 11:21

Re: tak první dávka fotek

jj, veramí krásné fotky!VV

Tak, co já vím, takže: Radanova nemá dceru, ta holčina je její neteř (už se tu tenhle omyl objevil na jiných fotkách), fotka 89 - žlutá je Hanča a pán s bulíkem na tričku je její polovička, 70 - Lhasinka od HL

Jinak za chvilku odjíždím pro nového Pelíškového člena, agresivní ramlici. Držte mi palce, nerada jezdím na Vinohrady, zaparkovat je nadlidský výkon. Přemýšlím, že jí radši kus provezu metrem:-)

YGA 19.5.2008 11:30

Re: Re: tak první dávka fotek

Jó - Štětí - omlouvám se, že jsem nedodala tu klec - jak jsem předpokládala, někdo potřebnější si ji ukradl :-(:-( - byla jsem v tu chvíli nas ran á jak brigadýr - teď vypadám, jako slibotechna.