16.10.2021 | Svátek má Havel


Diskuse k článku

BTW: Druhé velké setkání – Daňkovice 2008

O tom, že s pouhou virtuální realitou se osazenstvo Zvířetníku už dávno nespokojí, nás všechny přesvědčilo historicky druhé Setkání Zvířetníků, které se konalo v sobotu 17. května 2008 v Daňkovicích na Vysočině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 19.5.2008 20:14

Re: ahoj zase od lišejníků :))

Ano, milá DedeVV! Já jsem si všimla, že se chováš velmi nezvykle, ale nechtěla jsem o tom mluvit, dokud jsi v Čechách, abych to nezakřikla. :-)  Teoreticky jsi totiž měla nárok i maličko sněžit, protože jsi rafinovaně přijela v období zmrzlých mužů. To by Tě vlastně ani nikdo nemohl podezírat z nekalostí! Ale Ty jsi ještě rafinovanější než cukr, a vůbec jsi nemrzla ani nesněžila, jen na konci ses už neudržela a řádně jsi zapršela! 

No, a jen jsi odletěla, pomalu se rozpustily tebou nashromážděné mraky a teď navečer i zasvítilo sluníčko! :-)

Zasloužíš obrovskou pochvalu za skoro vzorné počasové chování, milá DedeVVVVVV! Ne, že by to nemohlo být ještě lepší, ale velký pokrok to je! ;-):-) Jen tak dál!

MMCH, kdy přijedeš v létě? Jestli si přece jen pro jistotu nemám maličko šoupnout dovolenou! ;-)

Myš 19.5.2008 20:36

Re: ahoj zase od lišejníků :))

Ty si ani neumíš představit, co je to za fušku, udržet pěkné počasí, když si přijedou dvě Sněženky ;-D!!! to i Čaraga Myš má plné ruce práce a čarování ;-P, ale povedlo se!!!

zana 19.5.2008 21:29

Re: Re: ahoj zase od lišejníků :))

však to určitě všichni oceňujeme;-)VV

Myš 19.5.2008 22:55

Re: Re: Re: ahoj zase od lišejníků :))

A koho ještě pořád pálí ruce, čela a záda? NO, ví to někdo???;-P Tak třeba hloupou Myš, co se ničím nemázla!

jenny 19.5.2008 18:31

Moc Vás všechny zdravím,

čtu,čtu, prohlížím a jenom se usmívám a slzička v oku, taky Vám všem přávidím převelice, muselo to být užasné, jste všichni tak krásní a zvířátka taky. Moc jsem váhala, strašně jsem chtěla dojet ale mám kamarádku v duševní nouzi,tak jsem jela sdílet a pokud možno pomoct a potěšit. Tak snad příště.... Dnes budu do noci prohlížet fotky , ať jsem aspoň nachvíli blíž k Vám.VV

RenataE 19.5.2008 18:38

Re: Moc Vás všechny zdravím,

máš u mě trička, písni mi, prosím adresu, pošluV

Apina 19.5.2008 17:58

přávidím všem

Přávidím vám všem, že jste se pěkně měli, že vyšlo počasí, že byli pejsci šťastní a že všechno dobře dopadlo. Jsem ráda, že jste si užili všichni dohromady báječnou pohodu a že vám bylo dobře pěkně všem vespolek. Já jsem sice zaregistrovala, že se nějaký sraz děje, ale doma ještě nejsme zrovna v klidu. Nechtěla jsem do vaší pohody zanášet svou špatnou náladu z poslední doby. Jednou bych také chtěla přijít, vloni to nešlo, bylo mě třeba u tety, která nám odcházela za duhový most. Letos zase zajíždíme s maminkou nový styl života poté, co nám tak nenadále odešel tatínek a ještě tak nějak nevíme, jak to všechno uchopit. Navíc jsme měli dědické řízení s mými příbuznými, kteří se cití poškozeni tetinou závětí. To by bylo na dlouhé povídání, ale mám toho plnou hlavu a vím, že bych se neudržela to vyprávět a asi tím být pěkně otravná. Pozdravuji všechny dvounohé i čtyřnohé zvířetníky. Jsem ráda, že tu jste.VVVVVV

YGA 19.5.2008 20:28

Re: přávidím všem

Víš, Apino, a možná zrovna bylo škoda, že jste s maminkou nepřijely - na chvilku byste přišly na jiné myšlenky, zasmály se s dobrými lidmi a pomuchlaly s nádhernými chlupáči - a ti by vás nabyli novou krásnou energií. Semo tamo je dobré na chvilenku vypadnou ze známých míst. A buď si jista, že bys nás neotravovala - dobře vím, že někdy je třeba si vyslechnout, abych byla příště já vyslyšena. V každém případě vás obě hladím po tlapičce a mourina šimrám pod krčkem.

zana 19.5.2008 21:32

Re: Re: přávidím všem

Apino, souhlasím s Ygou, určitě bys nikoho neotravovala - tak příště, ano?V

Olčava 19.5.2008 17:04

OT-hlášení z marodky

tak mi vypumpovali vodu z kolene (jauvaj jauvaj), tak to snad už bude jen lepší. Má to ale nesporně jednu výhodu, mám teď tolik času na prohlížení........:-)

Vave 19.5.2008 18:18

Re: OT-hlášení z marodky

OlinkoVV, tak ani nevím, jestli Ti to mám závidět! ;-);-D

Ale hlavně, že je voda pryč, teď už to bude jen lepší! R^

štětinka 19.5.2008 20:46

Re: OT-hlášení z marodky

tak to ti jí vyndali z kolene a ona teď prší.8-o;-D Ale to neva, hlavně, že tvé kolínko je OK;-)R^

zana 19.5.2008 21:34

Re: OT-hlášení z marodky

Olčavo, lity lityV.... že bys fakt pršela?;-)8-o8-o

Olčava 19.5.2008 23:09

Re: Re: OT-hlášení z marodky

Kdepak, na to jsou tu jiné! Ale jak tak na tu svou haxnu koukám, se možná bude pumpovat znovu ;-(. No uvidím ráno, asi nemůžu chtít zázraky.

Jakub S. 19.5.2008 16:34

Meruňkovica? - !

Chlapci Lanžhoťané? Samé zvybírané - marhule pálijú, ani sa nebijú... šak to stójí za to, krkem teče zlato!

P i t r ý s e k 19.5.2008 19:17

Re: Meruňkovica? - !

Jakube, dobré. Tož, já Ti nevím, Lanžhotčané, to sú pěkní výcherníci. Pro nejaký ten lepanec nechoďá daleko. Ale sú to ludé se širokým srdéčkem.

Xerxová 19.5.2008 16:27

asi blbý nápad...

ale zkusil někdo spočítat psíky a lidičky, kteří v sobotu prošli setkáním?? Docela by mě zajímalo, kolik účastníků tam bylo...

Fotky všech jsou parádním dokumentem těch krásných chvilek a je vidět, že jsme se nenudili ;-D :-)

Olčava 19.5.2008 16:51

Re: asi blbý nápad...

Mě by to, s dovolením, taky zajímalo :-) Ale žes to nespočítala ty Xerxová, když jsi přes ty statistiky :-);-D

MaRi 19.5.2008 19:05

Re: Re: asi blbý nápad...

já jsem měla tento blbý nápad před akcí, tehdy jsem napočítala, nemýlím-li se kolem 65 člověků. Někteří přihlášení nepřijeli, zato se dostavili někteří nepřihlášení, kteřížto si neobjednávali ubytování, takže při pohledu do levého horního rohu místnosti odhaduju, že ten počet se může vyrovnat. Co na to odborníci přes statistiky a podobné oné?

Xerxová 19.5.2008 19:48

Re: Re: asi blbý nápad...

Zkusila jsem psíky - to je snazší. Ale doplňte mě, určitě na některého zapomenu. Když jsem to teď zkusila na papír, zapomněla jsem na mistra Krejga...

Doga Beta, labradoři Majk a Barbucha, boxeři Rony a Charlie, kníračky Toya, Dýna, "od Alex", Anka, dalmatinka Gvendy s pudlinkou Bonnie, pudlíci Antonín, Jimík, Bertík, skoťandy Kačka a Chelsie, jezevčíci Max, Ferda a Hokin, český strakáč Argo s kámošem Danem, lhasa apso Týna s kamarádem Bertem, voříška Asta a naháček Krejg a kavalírek Murphy. Když se připočítají dva psíci Psa Jíry a tři fenečky od obsluhy navijáku... jsme na čísle 31 :-)

Prosím, doplňte moji sklerozu

MaRi 19.5.2008 19:59

Re: Re: Re: asi blbý nápad...

 jsou zařazeni ti dva tanečníci?

Xerxová 19.5.2008 20:07

Re: Re: Re: Re: asi blbý nápad...

ti ano - patří k navijáku - tedy doufám.

Hanča 19.5.2008 20:05

Re: Re: Re: asi blbý nápad...

Maďárek Alí(k) a jezevčík (?) Bobík od Ap.

Xerxová 19.5.2008 20:08

Re: Re: Re: Re: asi blbý nápad...

no vida - a to jsem na maďárka myslela, že nesmím zapomenout... a stalo se. Oni určitě ještě přibydou další... Takže 33

terra-san 19.5.2008 16:22

Téda, lidičky,

to zase byl podařený podnik! Čtu si tu a prohlížím, než zase zmizím v křoví a bez signálu, a děsně vám to přeju. Ti vodníci a hejkalové ne a ne být na příjmu. Musela to být nádhera nádheroucí a mě nezbývá než doufat, že Zvířetník bude mít opravdu dlouhý život a až si jednou...za dvacet let... pořídím do důchodu to štěně... Mám v každém případě důvod udržovat se v kondici, abych pak za něj mohla běhat coursing, ne?:-D Všem vyprávějícím, fotícím a vzpomínajícím díky moc.

Stručné hlášení o smečce - všichni v pořádku a zatím žádná nalezená koťata. Všichni mávají a zdraví, ale letošní sezona bude asi pracovně opravdu vypečená... Mějte se všichni krásně, mizím za buk (a to tak, že doslova).

Lucka 19.5.2008 16:17

Ahooooj!

Tak se taky hlásím, že žiju.. Cesta zpět byla náročná, tak jsem se v neděli nedostala k netu, páč jsem padla do peří a pak jsem musela  vyrazit do Brna. Ale už házím na rajče první sadu fotek http://mesicek.rajce.idnes.cz/, zbytek bohužel asi až zítra..

Hančo, moc mě mrzí, že jsem ti nepředala slibované granulky.. Myslela jsem, že se ráno uvidíme a nedošlo mi, že spíte jinde.. Předpokládám, že nejsi z Prahy a tudíž už to asi nenapravím ;-(

Děkuju všem za úžasnou organizaci - zejména Blážovic týmu, pak také Heduš s Pudlíkovou za bezva soutěž a Alče za obětavost při prodeji trpajzličích výrobků.. a... a... a... Prostě to bylo bezva, Murphy pak celou cestu domů prospal (obvykle kouká z okna ven) a doma byl taky mrtvý celý zbytek večera. Už se moc těším, až vás všechny zase někde uvidím a hlásím se jako další člen organizační grupy - už na to snad budu mít čas..

Vave 19.5.2008 18:20

Re: Ahooooj!

Lucko VV, fotky jsou skvělé! R^

Hančo VV, chtěla jsem Ti taky ráno předat zvítězené granule, ale bohužel jsme se už nesešly. :-/ Teď přemýšlím, jak Ti je dopravit!

štětinka 19.5.2008 19:04

Re: Re: Ahooooj!

i já tu něco mám

Myš 19.5.2008 19:40

Re: Ahooooj!

Lucko, fotky jsou bezvadné. Neměly jsme ani moc času popovídat, ale Murphy byl skvělý, posílám mu pohlazení protekční a on moc dobře ví proč VV.

Hanča 19.5.2008 19:53

Re: Ahooooj!

Děvčátka milená - Lucko, Vave, Štětinko, asi by to šlo zařídit, když jinak nedáte ;-). Semo tamo do Prahy jezdím, příští úterý nejspíš pojedeme na Pražské jaro, pak mám Prahu služebně ve čtvrtek. Určitě je možné se na předání domluvit.

Lucko, Murphy pózující se moc povedl !!! Zatím (nejen jeho) předvést nemohu, protože jsem tupoun obecný a neumím dávat fotky na rajče. Tak je to.