3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

BTW: Druhé velké setkání – Daňkovice 2008

O tom, že s pouhou virtuální realitou se osazenstvo Zvířetníku už dávno nespokojí, nás všechny přesvědčilo historicky druhé Setkání Zvířetníků, které se konalo v sobotu 17. května 2008 v Daňkovicích na Vysočině.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zana 19.5.2008 21:30

O.T. pro Velkou kočku

psala jsem ti!!

Došlo?

zana 19.5.2008 21:17

Dede, jsi rychlá jako blesk!

Snažím se prohlížet fotky, ale buď mám něco s připojením (spíš ne,  ostatní stránky jsou v pohodě), nebo tam koukáme všichni najednou;-P. Nějak to neodsejpá...:-/

alimo 19.5.2008 20:59

Moji milí Zvířetníci

před hodinkou jsme se teprve vrátili z chalupy, kde pc natož internet není:-/. Tak teď honem hltám články od pátku, protože jsem už v pátek nebyla a hlavně diskusi a fotkyR^.

Bylo to skvělý setkání, moc děkuju Bláže a RenatěE a Xerxový za trička a vůbec všem!!VVVVVV Počasí nám přálo naprosto suprově, pejsci i lidičkové zvířetnický byli moc fajn, prasátko nemělo chybu:-). Všem mávám a honem jdu koukat na daší fotky, jse šikulkové šikovní, my taky nějaký máme, ale neumím rajče...no, pokusím se ukecat přednostu, ten zdaleka není taková lama jako já:-D, ale hned to nebude. Staroušek Majk odpočívá a spí a ze spaní soustavně poštěkává a utíká...takových zážitkůR^:-)

Xerxová 19.5.2008 20:30

tak tedy soupis...

zase prosím o doplnění, mám guláš hlavně v doprovodech... a určitě někoho vynechám. Ale úmysl v tom nehledejte;-)

Dede s tatínkem, Bláža+2, FF, Lucka, paní veterinářka, Dalmatin+1, Zdena b.p., Vave+1, Myš, ri +2, Renata  E., Medvídek, Jiný Honza +3, MaRi a PeRi, Zuzka, Štětinka s Ondrou, Zkumavka, Veram, Yga+1, Pitrýsek, Heduš, Pudlíková, Alča s dcerou, Vakandi+2, Bubu, Jajka+1, Ejška+1, Jakub S, Lenka S.+1, Zana, EvaP+1, Alex+1, Alimo+1, Ap+1, Fallowa+1, Ela, HL+1, Katka+1, Hanča+1, Xerxová+1

Že by 68...??

a 19.5.2008 20:43

Re: tak tedy soupis...

myš, Jíra?

a 19.5.2008 20:44

Re: Re: tak tedy soupis...

aha, tak myš byla tak malá, že jsem se přehlídla

štětinka 19.5.2008 20:47

Re: Re: Re: tak tedy soupis...

to jsem byl já:-/

Bláža 19.5.2008 21:03

Re: tak tedy soupis...

Budeme počítat i paní Hanu od navijáku +3(manžel, dcera, zeť)? A Hanku Kubátovou z Planety zvířat? Pes Jíra s Markétkou, Radanova s neteří, to máme esli sem se nespletla 68+ 9= 77

Xerxová 19.5.2008 21:18

Re: Re: tak tedy soupis...

77 lidiček a 33 psíků - to jsou hezká čísla :-)

Jajka 19.5.2008 21:23

Re: tak tedy soupis...

Já byla bez +1;-)

a stejně to bylo super VV

Dede 19.5.2008 21:52

Re: Re: tak tedy soupis...

Jajko, kytičky přežily! Cestu i celníky ;-) Teď odpočívají v kuchyni na okně a zítra je zasadím... Díky! ;-DV

P i t r ý s e k 19.5.2008 20:07

Pozor, nesu trošku do mlýna...

... proběhl další pokus o "kečupíkování". Snad se to otevře.  Omlouvám se, že jsem nestihla zvěčnit všechny, byla jsem tam vlastně jen pár hodin. Něco jsem musela vyřadit a toto mi zůstalo. Prosím o shovívavost.

http://pitrysek13.rajce.idnes.cz/Zviretnici-v-Dankovicich

Děkuji Vám všem za krásné fotky. Nemohu se vynadívat.

JoVo 19.5.2008 20:03

R O Z V E R N Í Č E K

:-)Na kongres jede vlakem skupina inženýrů a manažerů. Každý manažer má svoji jízdenku, inženýři mají dohromady jen jednu. Najednou jeden z inženýrů volá: "jde průvodčí" a všichni inženýři se natlačí do jednoho WC. Průvodčí zkontroluje jízdenky manažerům a když uvidí zamčené dveře na WC, zabouchá na ně: "Jízdenku prosím". Z WC se zpod dveří vysune jeden lístek, průvodčí ho cvakne, prostrčí zpět, poděkuje a spokojeně odchází. Na zpáteční cestě si manažeři pořídí jen jeden lístek a inženýři dokonce nemají žádnou jízdenku. Jeden z manažerů zvolá: "Jde průvodčí" a všichni manažeři se utíkají schovat na WC. Inženýři trochu pomaleji odcházejí na další WC. Poslední z inženýrů, ještě než se schová, zabouchá u manažerů: "jízdenku prosím"..... Ponaučení: Manažeři často používají inženýrská řešení, aniž by jim rozuměli!:-)Hezký večer.8-oVVR^

zana 19.5.2008 21:27

Re: R O Z V E R N Í Č E K

Hezkeeeej;-D;-D;-D

Vave 19.5.2008 21:37

Re: R O Z V E R N Í Č E K

R^R^R^R^R^ Moc pěkné, a pravdivé! :-)

Anezka Sejbalova 19.5.2008 21:48

Re: R O Z V E R N Í Č E K

Ja teda  nevim JoVo, co to bylo  za vlak.?Ja jsem jen trochu pri tele a na hajzliku ve vlaku se sotva otocim.

Skupina inzenyru se tam natlacila ? Tak kazdej z nich musel bejt hubenejsi nez spageta !!

Vave 19.5.2008 21:52

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Anežka Šibalovic! 8-oVV Pánijáni! Tebe už jsem neviděla snad sto let! Jak se daří? ... ahele, skupina, to byli za totáče klidně jen dva, odborník a jeho stín-agent, třeba to Jvásek myslel takhle. :-)

Anezka Sejbalova 19.5.2008 21:57

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

No ,na to jsem nepomyslela. Ja jsem takova vobycejna zenska. ja fakt videla patnacrt inzenyru, jak se rvou v lokalce na ten hajzlik s drevenym prkynkem, co v te dire bylo videt koleje jak ubihaji.

Vave 19.5.2008 22:01

Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Teda! to není možný! Ledaže by oni jedli něco stejného k obědu v nádražní restauraci! .... a stejně, měly všechny ty nádražní restaurace takový stejný pach, nezdá se Ti?

zana 19.5.2008 22:03

Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Anežko, ty jsi stejně duše poetická... na hýzlu ve vlaku jsem v životě nekoukala, jak pode mnou ubíhají koleje!!

YGA 19.5.2008 22:28

Re: Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

A mě ta Anežka je nějaká podezřelá - ženská na hýzlu ve vlaku ani nemůže pozorovat koleje (jenom si tu situaci představ - a jaké jsou ubíhající kolejnice)! Kdo ví, co tam ta Ágnes dělala.

zana 19.5.2008 22:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

No jo, to máš pravdu8-o ... teeeda, to se řekne;-)

Dede 19.5.2008 21:56

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Ahoj Anežko, houkni prosím přes plot na www, že k němu letí balíček! ;-) Ať kouká nepropásnout pošťáka! V

Anezka Sejbalova 19.5.2008 22:01

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

jezuskote, ten bude mit radost, von je takovej detina, ! A co ja ?

YGA 19.5.2008 22:02

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Nóóó - a taky mu řekni, že kdyby dal některé důvěryhodné osobě zdejšího společenství mobilní číslo pro nutné případy, tak bysme ho mohli v sobotu večer probudit u televize mohutným  ahóóój - ale že je tajnosnubný jako kapradí, tak v tom ušáku prospal celý večerní program ;-P.

WWW 19.5.2008 22:05

Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Tajnosnubny kapradi - to je krasa, to jsem fakt jeste neslysel. Dekuji Ygo!!

Vave 19.5.2008 22:09

Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Chcichicht! Milá YGO! VV

Hana W 19.5.2008 22:25

Re: Re: Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K

Ale, tak jsou tady voba _ Anezka i WWW. Jeste aby se nezacali mezi sebou hadat.

Dede 19.5.2008 19:45

ahoj zase od lišejníků :))

Hlásím, že jsem i s Jajčinými netřesky a kytičkami úspěšně dorazila domů (norského domů ;-)) a při letmém pohledu do komentářů uviděla tu spoustu nových odkazů na fotky ze Setkání. A tak se ptám - nemá to nějaká systematická duše někde zkopírované komplet? Dodala bych to ještě zpětně k dnešnímu článku, aby se to později lépe hledalo... :-) Jinak to bylo báječné a vedle hluboké poklony Blážovým a ostatním pomocníkům ještě vyjadřuju uznání čarodějnickým schopnostem nejmenovaným Zvířetnicím V - ten ostrůvek slunce a tepla obklíčený špatným počasím byl neuvěřitelný! Ostatně viděl jsme někdo v sobotu ráno předpovědní mapu srážek? Teoreticky nám to mělo komplet propršet! Byly jsme s Dalmatin nadšené, že se povedlo eliminovat náš společný zhoubný vliv na počasí...:-P;-D (Vave! Vidíš... nesněžila jsem!!;-D)

Xerxová 19.5.2008 20:05

Re: ahoj zase od lišejníků :))

To je dobře, že jsi v pořádku doletěla. Opravdu jsi nebyla ve formě, protože zdržet se týden a ani trošku si nezasněžit...;-D;-D

Podrbej Nazgúly - určitě tě rádi viděli V. Tolik cizích chlupáčů jsi podrbala, tak máš co napravovat;-)