23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

USA: Trumpistická lůza!

Tak konečně vím, na co jsem se ten večer v televizi díval. Jasně mi to vysvětlil pan Roman Joch, sám sebe nazývající „paleokonservativec“, v článku „Nejostudnější president USA“ (LN 8.1.2021).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kryst 9.1.2021 20:35

Nemusíme se vracet až k Hitlerovi. Viz Aeroflot a MS v hokeji v roce 1969 nebo Zifčák v roce 1989.

J. Vintr 9.1.2021 18:25

Senátní volby musely dopadnout tak jak dopadly. Metody falšování voleb už mají takzvaní Demokrati odzkoušené....

O. Musil 9.1.2021 18:32

Trochu jste pozapomněl, že v Georgii vládnou republikáni...

J. Vintr 10.1.2021 0:28

A to má nějak bránit použití osvědčených falšovacích metod? Navíc teď už zcela bez rizika, že si na ně bude někdo moct stěžovat.

J. Urban 9.1.2021 18:44

Jj. Jsou uzasne schopni, tihle demokrati, manazersky, organizacne, takovejhle mega podvod s miliony hlasu nemuzou prece delat zadni blbci, navic si koupili bez vyjimky uplne vsechny soudce a statni zastupce vsech stupnu od east coast po west coast. Republikani uz ted muzou jen cumet, vladnout USA budou holt ti nejschopnejsi.R^

P. Aron 9.1.2021 19:38

Asi jako v Německu od roku 1933 a po požáru říšského sněmu ? Taky byste tenkrát tak chválil nacisty ?

J. Urban 9.1.2021 19:48

Jj, Reichstag. Taky: podpalili nackove - ale snazili se to hodit na nekoho jineho, jako ted trumpety ten bordel v Capitolu.

O. Musil 9.1.2021 18:49

Přesně, nejspíš pociťuje křivdu, že ho republikáni v jeho svaté bitvě nepodpořili a snaží se je potopit s sebou. Pence už může nejspíš na nějakou kandidaturu zapomenout, protože získal označení zbabělec a zrádce. V Georgii poskytl demokratům zcela gratis prvotřídní reklamní kampaň. Svérázný to člověk.

M. Hanko 9.1.2021 17:45

Můžete mě kamenovat, ale když si vzpomenu na SPOUSTU demonstrací po celém světě, kde hořely desítky aut, obchody, poničená předměstí - a zde jsem z těch reálných škod viděl nějaké dveře s vymláceným sklem a kancl s rozházenými papíry po zemi, tak z toho mám dojem, že to zdaleka HLAVNÍ, ten REÁLNÝ SKANDÁL, bylo, že šlo o příznivce Donalda Trumpa. To byl ten zdaleka hlavní průšvih.

J. Nový 9.1.2021 18:19

Vystihl jste to přesně, ale bohužel se na tom nic nezmění. Není důležité, co se při demonstracích děje, zda se rabuje, pálí nebo znásilňuje a vraždí. Vždy je a bude podstatné, jestli demonstrují ti "dobří" nebo "ti špatní" a podle toho budou o té demonstraci "nezávislá a objektivní" média informovat.

Dostáváme se postupně do horšího srabu, než za komoušů. Tenkrát byla nějaká naděje na změnu, teď už žádnou nevidím.

P. Aron 9.1.2021 19:36

Bohužel máte naprostou pravdu.

V. Braun 9.1.2021 17:36

"Lžireportér" Václav Vlk v akci.

J. Urban 9.1.2021 17:43

Inu, jednou komous, navzdy komous. A ti lzou od rana do vecera, nic jineho neumi. Nevim, zda se ucili u Goebbelse nebo Goebbels od nich, spis to druhe.

P. Sura 9.1.2021 18:11

Nehodí se, CO ??

Tak si ještě přečtěte Ivo Cermana - historika na dnešním blogu Acz.

J. Urban 9.1.2021 17:33

Po nekolika hodinach kravalu vystoupil na natlak nekterych republikanu Donald, ucastnikum srdecne podekoval, nazval je skvelymi - a poslal je domu, coz oni i ucinili. No, na rukopis demokraticke strany tohle moc nevypada. ;-D;-D;-D

V. Navrátil 9.1.2021 17:28

Události kolem Kapitolu v USA hodnotím podobně jako pan Vlk.

M. Hanko 9.1.2021 17:29

Já též. Nezávisle na panu Vlkovi jsem si u zpráv na ČT říkal to samé.

J. Urban 9.1.2021 17:24

Tak nejdriv to vypadalo, ze tam byl kdovijaky kraval, co zpusobili Trumpovi priznivci, dokonce prej nejaky mrtvy. Pak se zcista jasna ukazalo, ze tam byl sice kraval, kterej ale na tuty zpusobili demokrati s Antifou, aby poskodili Trumpa, i ty mrtvy tam nejak naraficili, esli to teda nebyl Zifcak alias Smid. Az ted mi to Vlk vysvetlil, byla to exkurze rodin s detmi do Capitolu. Vlk dnes trumpfnul i Bartone ;-D;-D;-D

J. Anděl 9.1.2021 17:17

No jo, správně :-).

J. Kratochvíl 9.1.2021 16:54

Pane Vlku, ta trumpistická lůza a Trump osobně má na svědomí 5 ( slovy pět) lidských životů. Udělal jste chybu.

M. Hanko 9.1.2021 17:16

Moment - o důvodech smrti těch čtyř tedy já nic nevím, vy ano? Jak víte, kdo je má na svědomí?

Víme ale něco o důvodech smrti té neozbrojené ženy zastřelené policistou do krku. A tu má podle vás na svědomí Trump, případně ti ostatní demonstranti? Sním, či bdím?

V. Kvasnička 9.1.2021 17:21

Policista dostal zřejmě hasičákem ránu do hlavy. Sám si to neudělal, nemyslíte?

M. Hanko 9.1.2021 17:26

Tuto informaci jsem nezaznamenal, nevím o tom. I KDYBY to ale byla pravda - za to jako mohou VŠICHNI demonstranti? Nebo většina z nich? Mlátili ho tím hasičákem po hlavě skupinově? Nebo ho dokonce mlátil sám Trump? Pokud na něj zaútočil nějaký jednotlivec, jakou vinu na tom mají ostatní demonstranti, nemluvě o Trumpovi? To jako, když někdo svolá demonstraci, zodpovídá za případné excesy každého jednotlivce? Wtf?!

L. Kubeš 9.1.2021 17:27

A Kvasnička dostal tím hasičákem druhou ránu ;-D

V. Kvasnička 9.1.2021 17:30

Jojo, další projev kultivované diskuze na NP, velice gratuluji. To tady ty adresné registrace ani nemuseli zřizovat, co?

J. Nový 9.1.2021 18:21

Helejťte Kvasnička. když spáchá muslim teroristický čin, tak za to mohou všichni muslimové? A dobře važte odpověď ;-D

V. Kvasnička 10.1.2021 0:21

Řekněme, že za to můžou všichni asi tak, jako můžou všichni čtenáři NP za to, když tu položíte návodný, ale v zásadě debilní dotaz.

L. Kubeš 9.1.2021 17:26

R^R^R^

V. Braun 9.1.2021 17:38

Tak si něco zjistěte, jeden z těch pěti mrtvých je policista zabitý davem.

J. Joudová 9.1.2021 16:53

Domnívám se, že celej ten bordel s proniknutím 'trumpistické lůzy' do Kapitolu proběhl v režii Demokratické strany a s nasazením placené klaky profesionálních provokatérů za účelem vytvoření záminky ke konečné politické likvidaci Trumpa, tedy znemožnění jeho případné kandidatury v příštích volbách tzv. „impýčmentem“. Zdůrazňuji, že jde pouze o ničím nepodloženou domněnku, nicméně už se poťouchle těším na nesouhlasné vřeštění těch, kteří Trumpa nenávidí způsobem, za který by se nemusely stydět ani soudružky Pelosiová nebo Ocasio-Cortezová.