Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

USA: Povstání proběhlo už v den voleb (2)

V prvním dílu jste si mohli přečíst rozhovor mezi Nigelem Faragem a Donaldem Trumpem, v kterém Trump mimo jiné komentuje podvody během posledních prezidentských voleb.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Trump je demokrat. Bidenovští političtí hochštapleři opanovali politickou scénu. Americký demokratický systém je tak ohrožen.

0 0
možnosti
MV

Něco mnohem horšího proběhlo už několik týdnů před volbami a znělo to následovně.: Jestli prohraju, tak to bude podvod." Při zaslechnutí něčeho takového se přeci u demokraticky smýšlejícího voliče musí rozsvítit všechny varovné kontrolky. So geht das.

0 0
možnosti
RB

souhlas - demokraticky smýšlející volič musí mít zapnuté všechny kontrolky. Ale vždy - ať už slyší jakéhokoliv "klauna" ve vysoké pozici.

Problém je, že když mám zapnuté všechny kontrolky, může se stát, že mi už nezbude žádná kontrolka, která bude registrovat i problémy na straně opoziční. Prostě podlehnu obavám z jednoho rizika (ať už je reálné, či nikoliv - což se obvykle zjistí až později) a proto již nebudu schopen registrovat rizika další...

"mnohem horší" - tak já tedy soudím podle plodů, nikoliv podle slov. Takže když tzv. demokraté povzbuzovali BML a Antifu, mělo to plody v podobě mnoha mrtvých, mnoha vyrabovaných ulic a ovládnutých městských částí. Když Trump hovořil o svém podezření na možnost zfalšovaných voleb, vedlo to k nějakému vypalování obchodů? Kolik hmotných škod napáchali Trumpovo voliči? Ano, máme tu 6.ledna - ale to bylo po jiných Trumpových slovech - jděte pokojně ke Kapitolu a demonstrujte. A pak je tam na místě mnoho podezřelých (a doposud nevyšetřených) okolností. Sám jsem nevěřil svým očím, prohlížeje některá videa - zejména to předcházející a zachycující zastřelení té ženy ve dveřích...

Trump mohl hovořit jinak - ale po celou dobu jeho mandátu se mu dělo to, co jste označil za "mnohem horší" - po celou dobu byl shledáván vinným (bez soudu) z toho, že volby 2016 vyhrál neoprávněně. A to ústy drtivé většiny mainstreamu...podporované komplet demokratickou stranou.

0 0
možnosti
Foto

Článek má naprostou pravdu a to není schopný zdaleka obsáhnout vše. Naštěstí se ale formuje i odpor. A nemá podobu jen pouličních prostestů, konvojů řidičů kamiónů (Ottava), setkání s voliči (desetitisícové Trumpovské ralley) nebo srocení rodičů (označených Bidenem za domácí teroristy na které poslal FBI!), proti školským odborům (a jejich tlačení kritické teorie do škol), ačkoli to jsou velmi, velmi důležité spontánní akce odspodu.

Na odpor se staví i konzervativní a pravicoví blogeři, podcasteři a organizace, jako Ben Shapiro, Mat Walsh, Andrew Klavan, Michael Knowels, Candance Owens (a další z Daily Wire), zmiňovaný Dinesh D`Souza, Charlie Kirk (Turning Point USA), Tucker Carlson, Kayleigh McEnany, ex-kongresman Trey Goudy (a mnozí další z Fox), Steven Crowder, ale i neutrální či původně levicoví youtubeři jako Tim Pool, David Rubin a další a samozřejmě díky bohu i někteří akademici a intelektuálové, jako Jordan Peterson, Eric Weinstein, Ayan Hirsi Ali, Kimberley Strassel, Heather McDonald, Peter Robinson či můj oblíbený V.D.Hanson a instituce poskytující prostor těmto lidem jako jsou zmiňovaná PragerU, Hoover Institute nebo Hillsdale College a další (těch mnoho není).

V Evropě něco podobného bohužel moc nevidím. Možná je to tím, že žádná neexistuje (v tomto smyslu). A nebo to možná málo sleduji.

0 0
možnosti
JU

J58a12n 64U38r76b67a81n

4. 2. 2022 8:38

Lange Rede, kurzer Sinn. Nebo taky cesky: kecy v kleci. Bez ohledu na levicovou CNN a dalsi se autor tak nejak miji s realitou.

0 0
možnosti
Foto

Situaci v USA sleduji cca od roku 2017. Autor se s realitou nemíjí, ovšem zmiňuje jen zlomek z ní. článek by byl velmi dlouhý, kdyby měl zmínit všechny skandály od mailů H. Clinton, přes Mullerovu zprávu uzavírající, že Trumpova Russian collusion byla vykonstruovaným hoaxem (navíc zaplaceným zvolební kampaně H.C. přes firmu Fusion GPS), lži ředitele FBI (J. Comeyho), CIA (Brennana) a dalších pod přísahou(!), laptop from the hell Huntera Bidena dokazující masívní a dlouhodobou krupci rodiny Bidenových včetně "the big guy", etc.

Jednotlivé skandály jsou ale jen symptomem problému, kterým je nový levicový pokus o "nápravu" celého světa a každého jednotlivce v něm. Tento tzv. progresivismus má dnes velmi hluboké kořeny a je prorostlý vším. Proto se ho půjde jen těžko zbavit. Pochod institucemi od Frankfurtské školy po dnešek totiž trvá už několik dekád.

0 0
možnosti
MP

Bohužel Trump silně podceňoval soupeře. Kdyby se choval celé volební období minimálně jako Mc Carthy a nejlépe postavil socialismus mimo zákon, tak byl klid.

0 0
možnosti
Foto

Ne, klid by rozhodně nebyl. 1) stavět myšlení (třebaže špatné) mimo zákon je z principu špatné (a proti 1. dodatku) a 2) zákazem něčeho, co je populární u procentuálně dvouciferné části populace si zaděláváte na občanskou válku. Snadné řešení neexistuje. Velmi mnoho Američanů (navíc především těch vzdělaných) si myslí, že socialismus je dobrá věc.

0 0
možnosti
JN

Taky si myslím, že Kapitol byl dobře připravená past inspirovaná požárem Reichstagu.

Občas kouknu na satelitní americkou CNN, neobjektivnost jejich zpráv bije do očí. Velmi kriticky jsem očekával její působení v Česku. A teď, když objektivitu porovnávám, zjistuji, že ČT a Nova jsou na tom ještě hůře. Tak jsme to dopracovali.

0 0
možnosti
Foto

Vnímám to podobně.

0 0
možnosti
OM

Mezitím stále pokračuje kauza Dominion vs. Rudy Giuliani a další. Jak známo, dodavatel volebních automatů žaluje Trumpovy právníky z poškození dobrého jména společnosti a požaduje náhradu 1,3 miliardy dolarů. Jak je to v USA běžné, snaží se právníci o mimosoudní vyrovnání, což ovšem znamená i předložení důkazů obou stran. Rudy ovšem tvrdí, že mu naprosto všechny zdrcující důkazy zabavila FBI, včetně všech záložních kopií a dokumentů v cloudu, takže nemá vůbec nic, co by mohl předložit. Jinou zálohu dokumentů nemá. Právnící ho vybízejí, aby si dokumenty vyžádal od FBI zpět. To je zatím aktuální situace a asi jediná skutečná kauza, která je spojena s "neslýchanými podvody biblického rozměru".

0 0
možnosti
VC

Jako je možné, že se to s cinknutými volbami v USA přehání. Podstatné ale je, že korespondenční hlasování je méně přehledné v USA určitě podvody umožňuje a u nás vlastně taky.

U nás, kde chtějí korespondenční hlasování především kvůli občanům v zahraničí a ignorantům je navíc je i proti demokratickým zákonitostem aby volili lidé kteří tu déle nebydlí nebo odfláknou svoje volební právo. Své rozhodnutí si musím sám vyjíst a pro volby i něco udělat, třeba si zjistit koho volí.

Ať mne tedy s korespondenční volbou u nás ne..... pokud projde měli by ti co ji schválili do vězení.

0 0
možnosti
VP

Kdyby trumpisté našli jediný důkaz, který by měl šanci obstát před soudem, nemuseli by sepisovat sáhodlouhé koniny.

0 0
možnosti
VC

Jo to proč to neříkáte o Rusku? Kdyby měla opozice jediný důkaz o sv0m potlačování, jistě by už Putin byl dávno v lochu, za porušování lidských práv, a opozice vládla, že?

No a nemusíme chodit daleko, Evropský soud pro lidská práva přišel už s různými nálezy, třeba že když se neprobijete přes ploty do Evropy tak nic, když je ale ilegálně přelezete, nemůže je Španělsko vrátit bez azylového řízení.

No a zdálo by se že něco takového hloupého a aktivistického nemá žádnou závaznost. Bohužel jsme si ji odsouhlasili.

0 0
možnosti
IM

I80. 32M48e20n73t48l59í91k

4. 2. 2022 5:25

A protože se zdá, podle prvního dílu článku, že prvotní zlo pocházelo z korespondenční volby, tak ji zavedeme. Také se zdá, že naše demokratické strany si tak říkají proto, že se podobají demokratům americkým.

0 0
možnosti
VC

Tak jistě, naprostá ignorace reality naší "demokratické" vládou. Myslím že i když Trumpovi zrušili Twitter, přece pár správ o protestech proti cinknutým korespondenčním volbám do parlamentu prosáklo.

Jestli přesto tlačí na korespondenční volbu, jsou to antidemokraté, ne demokraté a měli by za to být souzeni. Kdyby Rychetský nebyl aktivista ale soudce, musel by ÚS korespondenční hlasování odmítnout. Všichni ale víme že si Pekarová a Piráti korespondenční hlasování prosadí!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz