Pondělí 15. prosince 2025, svátek má Radana, Radan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

USA: Povstání proběhlo už v den voleb (2)

V prvním dílu jste si mohli přečíst rozhovor mezi Nigelem Faragem a Donaldem Trumpem, v kterém Trump mimo jiné komentuje podvody během posledních prezidentských voleb.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VP

Chápu zklamání lidí, co projeli volby. Měli by ale být schopni uznat porážku a zůstat při smyslech.

0 0
možnosti
RL

Chápu strach lhářů a podvodníků ze svobodných voleb, ve kterých nemohou podvádět. Proto si zavedou korespondenční volbu. ;-€

0 0
možnosti
PR

Povetsinou spravne, ale presto mame zasadni problem. Zaprve, Trump si volebni vitezstvi vylhal a delal kroky k tomu, aby se udrzel v urade, jako napr. pomoci Mikea Pence, jehoz vyzyval aby krive vyuzil svych pravomoci. Ubohe, smutne, bananove. Za druhe, a jeste vetsi problem je, ze plno Republikanskych politiku se radsi tvari, ze problem je Republikanka s koulema Liz Cheney, ktera proste mluvi pravdu. Neodvazuji se totiz otevrene se Trumpovi vzeprit, protoze ten ma stale velky vliv na volicstvo, a mohl by budouci politickou karieru techto politiku ohrozit. Pres vsechno dobre, co Trump udelal, jako treba posileni hranic, odhaleni Ciny jako hajzla, ci genialni podporu vyvoji vakciny.

0 0
možnosti
JV

J80a10n 75V86i61n33t29r

4. 2. 2022 3:15

Nemáte to nějak popletené? Vylhané bylo Bidenovo "vítězství". Trump jen jednal v souladu s vůlí amerických občanů, kteří ho drtivou většinou zvolili prezidentem. Demokradi museli dodat minimálně 25 milionů falešných hlasů a ještě jich spoustu ukrást Trumpovi, aby dostali do Bílého domu Bidena, který je neštěstím Ameriky. Za necelý rok úřadování tohoto dementa se napáchalo v Americe tolik zla, jako asi za žádného předchozího prezidenta.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz