Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Zrušme policii, zelená zločinu

Představte si, že zažijete loupežné přepadení. V noci k vám do domu vtrhnou maskovaní lumpové, svážou vás a zbijí, dům zdemolují a všechny cennosti odnesou. Máte obrovské štěstí, že to přežijete.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Hle, konečně se najde smysluplné uplatnění pro stovky Abdullàhů se śavlema, ti vytvoří milici, která bude dohlížet na dodržování zákonů a placení vypalnêho a Alláh bude větší

0 0
možnosti
JP

J10i57r43i 69P17i63l77n86y

15. 6. 2020 5:32

Prostě každá civilizace jednou zanikne. Tato již zaniká v přímém přenosu.

0 0
možnosti
KP

Ono to neni tak jednoduche. Dokud bude policie placena jak rychle a kolik zlocincu chyti tak to bude vypadat jako to vypada.

0 0
možnosti
RL

A za co by tedy podle vás měla být placená?

0 0
možnosti
JS

V Seattle (stat Washington), dosli jeste dale nez pouze rusit policii. Afroamericti a bili aktiviste zalozili autonomni republiku (komunu CHAZ) zabirajici sest bloku v Capitol Hill. Zde ozbrojeni milicionari kontroluji obcany a vybiraji vypalne od obchodniku.

0 0
možnosti
KP

Toto zase neni takovy pruser jak to vypada. Holt bohati lide (vcetne cernych) se odstehuji jinam. Bili aktiviste. pokud neutecou jinam, dopadnou jako dekabriste v carskem Rusku blahe pameti.

Jak rikaval muj komunisticky namestek blahe pameti- rekni mne o co jde inzenyre?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz