Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Zrušme policii, zelená zločinu

Představte si, že zažijete loupežné přepadení. V noci k vám do domu vtrhnou maskovaní lumpové, svážou vás a zbijí, dům zdemolují a všechny cennosti odnesou. Máte obrovské štěstí, že to přežijete.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OR

O 17R44o58l19d41á78n

15. 6. 2020 22:47

Velmi dobře popsané. A je tu i jeden další důležitý aspekt - z historie není známý žádný státní útvar, který by tento pseudohumanismus úspěšně aplikoval. Důvod je prostý. - pokud to někoho přece jen napadlo, nezbyly po něm žádné stopy, neb byl velmi rychle vyhlazen nebo podmaněn svým sousedem.

0 0
možnosti
JJ

J48u44r83a 98J96u12r17a34x

15. 6. 2020 17:02

No, být já grázl, lupič, znásilňovač, feťák, dealer drog, pasák, gangster a vrah, bukuju si okamžitě letenku do Minneapolis. Tam se budu moci realizovat, aniž bych byl obtěžován policií, pokud ti místní naivkové splní svůj slib.

Pravda, mám bílou tvář, ale jistě se s černými kolegy nějak dohodnu.

0 0
možnosti
KP

No na vasem miste bych tam moc nespechal.Hodne lidi v USA vlastni zbran a vi jak ji pouzit.

0 0
možnosti
JP

Bingo Takže stát Izrael nás učí, jak zachazet s poutśtnim lupičemi

0 0
možnosti
VB

"Pro vnější bezpečnost máme armádu. Všechno ostatní, do čeho se stát montuje, by se dalo více či méně úspěšně svěřit soukromému sektoru. Ale bezpečnost stěží."

A proto jak USA, ty oficiálně třeba v Iráku, tak Rusko, to neoficiálně třeba v Donbasu, používá soukromé "bezpečnostní" organizace. Pravda. stát je stále platí, takže vlastně ty vojenské operace prováděné soukromníky stále formou financování zajišťuje stát.

0 0
možnosti
JJ

J86u19r75a 74J70u52r65a76x

15. 6. 2020 17:04

Ano.

A hádejte proč tak činí?

0 0
možnosti
Foto

K70a39r53e10l 97Š74u76b15r81t

15. 6. 2020 13:55

Milá Markétko, můžeš světu vyjevit jak Ty sama napravuješ nešvary, o kterých tak erudovaně a zapáleně píšeš? Mě to připadá především jako snaha se za každou cenu zviditelnit, podobně jako Tvůj kolega Klaus st. Kritizovat umí každý ňouma. Ůspěšně řešit problémy už chce více energie a inteligence, než kritizovat a dělat chytrou od počítače. Na druhé straně podporovat mladého Klause je sázka na kulhavou herku a pro Tebe cestou do zatracení.

0 0
možnosti
PH

P15e51t62r 61H33a37n

15. 6. 2020 14:13

Podle toho, jak ji oslovujete, jste blízký rodinný přítel. Proč si o tom nepokecáte v soukromí? Nebo patříte mezi ty, kdo své problémy nejraději ventilují na žiřkovské pavlači?

0 0
možnosti
LK

Díky za výstižné hodnocení !!!

0 0
možnosti
Foto

Je to pořád stejný. Ve světě přežívá spousta nespravedlností a lotrovin. A místo toho, aby se řešily ty nepravosti, které oprávněně spoustě lidí vadí, řeší se voloviny. Barevní to v bílých zemích měli a pořád mají těžké. Tato skutečnost má očividně kořeny v minulosti. Jenže místo aby se řešilo, jak změnit to, CO JE TEĎ, řeší se ta minulost, kterou už nikdo nezmění, i kdyby se zbouralo a zakázalo všechno, co ji kdy připomínalo. A nejde jenom o rasismus. Je obecně známo, že se ženám v mnoha ohledech upírá rovnoprávnost. A ne jenom v nějakých zaostalých zemích. Vysoké politické funkce a manažerské pozice zastávají převážně muži. Za stejnou práci dostávají muži lépe zaplaceno. Ženská, která stráví půl života poskakováním kolem dětí, což je práce na plný úvazek v režimu "H24" za to nedostane nic, jelikož "nechodí do práce". S tím se nedělá vůbec nic, jen občas o tom někdo napíše do novin. Zato se objeví zmagořelé hnutí, které vyžaduje kriminalizaci každého gesta, jímž muž dává najevo, že si všiml, že se nachází v blízkosti osoby opačného pohlaví. Stačí podržet dámě dveře a je z toho malér.

Ovšem místo aby se tlačilo a útočilo na ty, kdo mají odpovědnost a prostředky zjednat nápravu - tj zejména na politiky -, pořádají se veřejné pranice levých a pravých trumberů, do nichž musí zasahovat policie, které pak nadávají obě strany. A politici jsou v klídku a tváří se, že oni tedy jsou rozhodně proti diskriminaci, a když nějakýmu policajtovi ujede ruka, s radostí ho předhoděj davu. Ale že by se začali zabývat nápravou, třeba vymysleli, jak přivést ke vzdělání víc dětí z chudých rodin (těch barevných spadá do té kategorie nejvíc) nebo jak zařídit, aby se ženám dostávalo spravedlivé ocenění za práci i za výchovu dětí, tím se politici nezatěžujou, Mají spoustu práce s tím, jak zařídit, aby jim židle pod zadkem pevně držela.

0 0
možnosti
Foto

Máte tam moc těch "se".

Většina věcí ne "se", ale někdo je.

A soustu nesmyslů. Lidé prostě jsou různí, i chlapi a ženské se liší.

0 0
možnosti
MV

S článkem souhlasím. V podstatě podobné zbabělé chování jaké předvádějí po Floydově vraždě mnozí západní politi, dlouhodobě praktikuji naši vrcholní politici vůči Číně a Rusku,. Bohužel jsem ještě nezaznamenal, že byste je za to někdy kritizovala.

0 0
možnosti
Foto

To bude nejspíš tím, že kritizuje to, co vadí jí a ne to, co vadí vám. Napište článek, třeba vám ho taky zveřejní. So geht das.

0 0
možnosti
Foto

Vždycky a všude platí právo silnějšího. Buď je tím (nej)silnějším stát, a pak potřebuje mít policii, aby ona ochránila pokojné obyvatelstvo před zločinci.

Nebo budou mezi sebou bojovat jednotlivé ozbrojené skupiny (gangy) a "pořádek " pak zavede ten nejsilnější z nich. Všichni pak budou držet hubu a odevzdávat tomuto gangu výpalné za "ochranu" před jinými gangy.

0 0
možnosti
Foto

V teorii by to tak mělo fungovat, praxe je občas pestřejší.

0 0
možnosti
Foto

Pokusy o pseudohumanismus se občas v dějinách objevily a jistě i v budoucnu objeví. Jenomže život je život, ten je jaký je. U nás takovým větším pokusem byla amnestie Václava Havla, coby čerstvě zvoleného prezidenta. Jak to dopadlo, víme všichni. O něco menší amnestie V. Klause neměla s pseudohumanismem co dělat, tam šlo o obyčejný pragmatismus, což Ústava velkoryse dovoluje.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz