Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Zrušme policii, zelená zločinu

Představte si, že zažijete loupežné přepadení. V noci k vám do domu vtrhnou maskovaní lumpové, svážou vás a zbijí, dům zdemolují a všechny cennosti odnesou. Máte obrovské štěstí, že to přežijete.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PH

Ještě že je to tak hezky napsáno ".. měli by ho sami řešit vybraní jedinci z místních ghett." Tečka.

Tak to přece bylo a je, že o situaci v ghettech se prakticky nikdo nestará, a ani policie tam nic moc neřeší..Pořádní lidé se odtamtud vystudují, a at si tam potom ti kdož tam zůstanou, dělají co chtějí..:)))

0 0
možnosti
Foto

Asi všichni moc koukáte na katastrofická scifi. Že katastrofy vidí p. Šichtařová pořád a ve všem je setrvalý stav, čili se vlastně nic neděje. Jsem v klidu :-)

0 0
možnosti
AP

Ještě před chvílí jsem chtěl paní Šichtařové gratulovat k nulovému výskytu odpůrců - dokud jste se neprobudil vy, pane Zleso. Ale na druhou stranu, váš rýpanec je natolik hloupý, že by se snad ani neměl nazývat diskusním příspěvkem. A k meritu vašeho textu - paní Šichtařová je, na rozdíl od vás, matkou pěti dětí, a to myslící matkou - tak vidím jako naprosto přirozený její zájem o to, aby budoucí svět byl pro její (i naše) děti obyvatelný. Díky, paní Šichtařová, a nedejte se odradit!

0 0
možnosti
JP

Šichtařová for prezident!

Jenže ona je při smyslech a tak asi nechce.!!

0 0
možnosti
PK

P87e97t56r 79K72u98b43á77č

15. 6. 2020 8:42

Dovoluji si upozornit, že oblasti, kde policie ( de-facto ) neexistuje - máme na světě už dlouho. Celá střední a většina jižní Ameriky například. Zkušenost z Brazílie - naleštění policajti se zásadně vyskytují tam, kde se nic neděje, všude jinde je peklo, střední třída žije v opevněných pevnostech se střílnami, které se tváří jako činžáky ( pro chudší) nebo opevněné haciendy ( pro bohatší ). Domovní vykrádačka vypadá jako týdenní obléhání stovkou ozbrojených loupežníků se zuřivou střelbou z obou stran.....

0 0
možnosti
VK

Kolega si přivydělával jako údržbář na velvyslanectví jedné latinskoamerické země. Syn paní velvyslankyně prý vyšel z té jejich Beverly Hills, nevzal si taxi a okamžitě byl okraden.

0 0
možnosti
JN

J84i60r34k51a 98N84o12v46ý

15. 6. 2020 8:14

Nezoufejte. Najednou z médií zmizely všechny zprávy z amerických ulic, takže je tam asi naprostý klid. Protože nevěřím, že pokud by tak nebylo, tak by nás o tom naše pravdomluvná, objektivní a nezávislá média neinformovala. Hlavně ta veřejnoprávní, samozřejmě!

Zkuste si zagooglovat, jestli najdete nějakou čerstvou zprávu...

0 0
možnosti
FDW

Třeba pokrok postoupil už tak daleko, že se tam bojí i spřátelení novináři. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Její příspěvek mě přivedl na skvělou myšlenku: nebudu svým malým potomkům z druhé a třetí generace kupovat hračky zančky LEGO

0 0
možnosti
JF

Pochvala paní Šichtařové, dnes opět skvělé.. Není nutno ani nic dodávat. Snad jen to, že bychom neměli ztrácet naději tento neblahý vývoj v naší Západní civilizaci zastavit a vrátit se ke kořenům..

0 0
možnosti
FS

To by však předpokládalo vrátit všechny ...né huby domů do říše (africké) !!!

0 0
možnosti
VC

Tak svět bez zbraní by byl skvělá věc. Kdybychom lidi vychovávali tak, aby neškodili druhým a zrušili policii a armádu bylo by to skvělé. Kdybychom nepotřebovali boháče co vlastní firmy, ale firmy by řídili jen pracovníci a lidé by byli stejně majetní, bylo by to skvělé. Kdyby lidé vůbec nevnímali rozdílnost ras a všechny rasy by se chovali stejně, bylo by to skvělé. Kdyby se přistěhovalci přizpůsobovali a muslimští kluci byli příkladem slušnosti, pokory, pracovitosti a bezpečí, byl by multikulturalismus skvělá věc a hranice by nikdo nemusel hlídat. Jsem pro volit tyhle zítřky pokud toto všechno funguje.

Protože jsem ale byl v USA i v SSSR, nesedím jen u počítače, zažil jsem na vlastní zkušenosti komunismus, píšu. Lidi budte tolerantní, pomáhejte sia věřte v Boha. Ale proletáři červení, zelenorudí, černorudí, BLM a všichni ostatní, běžte všichni do ......! Ti co podporují všechny kraviny rušení policie, rezignaci na hlídání hranic a obrany před světem jsou nebezpeční šílenci, nebo dokonce kriminálníci, patří bo blázince. Jsou dost agresívní a musíme být proti nim velmi, velmi přesvědčiví a tvrdí. Kriminálníci jako Floyd mají mít druhou šanci a programy na převýchovu, spravedlné zacháyení, ale hlavně tvrdou ruku policie, které se budou hodně bát.

P.S.: Jako člověk respektující zákony jsem se v USA policie bál jen trochu. A to v tom že je dost málo aktivní a nepomůže, když Vás v noci okrádají a voláte Help!

0 0
možnosti
JF

Souhlas, v Americe jsem byl a autem dost projezdil, plus 4 světadíly z těch pěti obydlených. V RUSKU-SSSR jsem nebyl, ale jejich dějiny jsem dosti pečlivě prostudovat - ty známé - nám " předkládané" - i ty utajované.. Není to ale moc radostné studium..

0 0
možnosti
RV

Žádný problém - pořádek přestane vyžadovat policie, tak ji nahradí lokální gangy. I ony potřebují na svém území pořádek, aby fungoval jejich byznys. Výhoda takových gangů je i v tom, že pořádek vynucují bez přítomnosti kamer a svědků, takže veřejnost není znepokojována jejich metodami.:-)

0 0
možnosti
VC

To rozhodně a tak si některé gangy postupně uzurpují území která jim nepatří ale mají tam svoje "ovečky", pak začnou omezovat další území, kde ani "ovečky" nemají. V případě mafie pak prorůstat do státní správy. To BLM dělají přes vydírání vlastně taky.

Ale naprostý souhlas, tam už nejsou novináři, dobroserové. To už je džungle uvnitř naivní dekadentní přpotroublé sebevražedné civilizace.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz