Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Zrušme policii, zelená zločinu

Představte si, že zažijete loupežné přepadení. V noci k vám do domu vtrhnou maskovaní lumpové, svážou vás a zbijí, dům zdemolují a všechny cennosti odnesou. Máte obrovské štěstí, že to přežijete.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V39á46c86l76a46v 51K58a71i84n

15. 6. 2020 11:21

V Minneapolisu vládnou už 60 let levičáci nejhrubšího zrna.Jen ať si zruší policii a nebude trvat dlouho a budou ji s ostudou zavádět.

0 0
možnosti
JJ

J35i68ř39í 44J59i54r62k28a

15. 6. 2020 11:46

Budou ji zavádět se slávou, protože to bude policie nová, policie Mineapolisová ;-D

Jako byste nevěděl, že levičáci jsou proti jakékoli ostudě imunní, protože s ní mají kabát.

0 0
možnosti
Foto

I83v30o 67J90o35u69z27a

15. 6. 2020 10:35

Ještě, že máme paní Šichtář-Pikora, bez ni by NP byl jen velká nuda. Na druhé straně je škoda, že Markétka je JEN "ředitelkou" soukromé a malé firmičky. Dost možná, že to v zapojení do Trikolóry dotáhne někam výš.;-)

0 0
možnosti
PL

P49e52t84r 25L50e28n76c

15. 6. 2020 10:39

A čehopak jste "ředitelem" vy? Pochlubte se.Podle toho vašeho "moudra" to musí být pořádný "podnik".

0 0
možnosti
Foto

Paní Šichtařová je velkou bojovnicí proti velkému množství státních zaměstnanců. Takže by mě zajímalo, zda je policista státním zaměstnancem, nebo zda je živnostníkem, či jiným typem podnikatele.

;-)

0 0
možnosti
JL

Vy zkratka pani Sichtarovou nemate rad, ze, pane Sejno? On je totiz mezi statnimi zamestnanci a statem placenymi parazity dost velky rozdil. To Vam ovsem v danem pripade ucelove nedochazi...

0 0
možnosti
PL

P69e37t93r 66L42e30n65c

15. 6. 2020 9:56

Uvidíme po volbách.Podle nárůstu koupě zbraní to nebudou mít "demokraté" a levičácká pakáž asi jednoduché.

0 0
možnosti
PS

Problém USA je to, že policie je městská a závislá na místních volbách. Státní policie vedená nezávislými úředníky by si s tímto vandalismem poradit dokázala.

0 0
možnosti
Foto

Problém by se pouze posunul o rovinu výše. "Nezávislý úředník" je stejně na někom závislý.

0 0
možnosti
PZ

Jak jistě víte, v Seatlu vyhlásila jedna čtvrť "nezávislost". Chtějí zde praktikovat i hesla, popsaná v článku, jenže...

Bez šerifa to nejde! Kdo jím je ?! Černá gorila se samopalem. Mají tam už i první daň: každý běloch má dát jednomu černochovi 10 dolarů. A rejou parky, aby byli soběstační...

0 0
možnosti
JP

viz o obálka desky Nirvana Newermind. Šílený antiprorok šíleného světa, ve kterém nechce žít na hromadě sra... (vykalů) ani K. C... pak se nedivte, že hledám zivotaschopný rock

0 0
možnosti
VN

Konečně sociální experiment, v němž nejsem mezi pokusnými králíky!

0 0
možnosti
JP

Ta situace už pokročila. Policisté začali odcházet a to dost masivně, včetně vysokých důstojníků. Důvod - nulová politická podpora (zatím zejména města, ovládaná Demokraty, jmenovitě Minneapolis, Buffalo, Seattle). Ten Seattle je nejhezčí, protože tam na 6 blocích (vlastně celá čtvrť) vznikla pravdoláskařská "samosprávná komunita" bez policie (okrsek pro jistotu vypálili. Místní živnostníky i řetězce pak prý začali obcházet činovníci téhle "samosprávy" a vybírat "dobrovolné příspěvky" ve výši 500 US+. Současně je obětem trestné činnosti - která v nepřítomnosti, ať to nikam nehlásí, že se to pokusí vyřešit (Nebo! případně Za příplatek).

0 0
možnosti
KK

Když tam není policie, tak by nikdo nevyšetřil smrt těch činovníků a likvidaci těch kriminálních zmetků.

0 0
možnosti
VT

Zrušme policii, ale povolme volné držení brokovnic. To bude veselo v ulicích.;-D

0 0
možnosti
VB

Volné držení brokovnic je myslím v USA dovoleno. Pokud si pamatuji, tak nějaký politik obhajoval zpřísnění držení zbraní, míněno typu útočná puška a pod., tím, že zloděje lze bez problémů odradit právě brokovnicí.

0 0
možnosti
KK

Když přestane fungovat policie, pak musí občané ji nahradit. Ozbrojit se a konat práci policie. Likvidovat kriminalitu a zločince. Nezatýkat, zabíjet.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz