Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: O sadismu a genocidě

Musím se předem omluvit čtenářům za bezohledný, brutální naturalismus (jiný název mne nenapadá), který článkem proniká. Není to má vina, neboť toto se bohužel stalo součástí dnešního světa.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KJ

K. Jež

29. 9. 2014 21:58
Je košer porážka sadismus ? Vedou zvířeti tepny jinudy ?

http://www.ochranazvirat.cz/222/czech/clanek/martin-komarek---jsou-koser-porazky-koser-/

0 0
možnosti
KJ

K. Jež

29. 9. 2014 22:09
Re: Je košer porážka sadismus ? Vedou zvířeti tepny jinudy ?

Pokud je podle židů duše v krvi, pak ale v podstatě oni podřezávači postupují dle židovských tradic. Zde košer porážka :)

https://www.youtube.com/watch?v=OzaeHfh65hs

0 0
možnosti
KJ

K. Jež

26. 9. 2014 0:44
Tak křestané zase upalovali, mučili atd.

To se táhne historií lidstva. Nebo když si císař ( rychle nevzpomenu který) v Římě osvětloval gardenparty zapálenými židy. Nám to připadá kruté (a je to kruté) jen proto, že v tom nežijeme. Oni jsou prostě pozadu, trvale ve válkách, bídě. Myslím, že je to i v nás, jen nejsou podmínky k propuknutí takových jevů. A snad i kdyby byly, tak by to snad u nás nebylo v takové míře díky relativně dlouhé době života v míru a nadbytku. Jinak ty věci se děly, dějí a dít budou. Jen nyní je máme online. Zrovna včera jsem se na některé ty exekuce díval, vydržím hodně, ale musel jsem to mít bez zvuku a ani to nedokoukal v zájmu zachování své osobnostní integrity. Bylo ale vidět, že ti lidé okolo to berou jako my trhání jablek, celkem s nezájmem, nebo předstíraným nezájmem ze strachu. Řekl bych, že to celé není ani tak o víře jako spíše o politice nejhrubšího zrna vedené odshora dolů, kdy prostě strach donutí tyto lidi se takto chovat, aby nedopadli stejně jako jejich oběti.

0 0
možnosti
PK

26. 9. 2014 0:11
pravidlo

Hlavním argumentem té "hodné, mírumilovné většiny muslimů" je tvrzení, že nemá být strkána do jednoho pytle s teroristickou menšinou, která je zlá a vrahounsky jedná, což je v rozporu s muslimským náboženským způsobem života.

Jestliže tito vrahové špiní jméno a božství Allaha - tak je musí ta spravedlivá, hodná, mírumilovná většina zlikvidovat vlastní úsilím, vlastní obětavostí, vlastní vahou bojové síly. ZLIKVIDOVAT, NIKOLIV TOLEROVAT! Jen tak získá tato muslimská většina důvěryhodnost v světovém měřítku, po které prý touží.

0 0
možnosti
JH

J. Holič

26. 9. 2014 8:04
Re: pravidlo

To se to doporučuje nasazení vlastního života jiným,že? Každopádně souhlasím s tím,že bez účasti muslimů proti tomuto extremismu nemáme šanci. Ale vzpomeňte si,jak často u nás zaznívá názor,že nemáme utrácet peníze za mise v zemích daleko od nás. Ti samí pak často vyctou muslimům,že se nechtějí v boji proti fundamentalismu angažovat,pokud ho nemají na prahu domu.

0 0
možnosti
DK

D. Kazil

25. 9. 2014 19:41
Dle mého skromného názoru.

Je p. Halik antikrist. Já se vůbec divím, že se církev neozve, když tam hubí křesťany. Ikdyz jsem nevěřící mělo by se jim pomoci jistě mají podobné myšlení jako mi. Je chybné do Evropy stěhovat muslimy, kteří se pak odvděčí minimálně nevdekem ne-li tím, že přejdou rovnou k nepříteli.

0 0
možnosti
SN

25. 9. 2014 20:23
Máte pravdu.

Váš "názor" je skutečně skromný.

0 0
možnosti
KF

25. 9. 2014 18:29
Mamlasové

Na počátku násilí byl Američany vytvořený a jimi řízený Talibán v Afganistánu. Mainstreamová média a politici jako vždy šálí, podle nich byl Talibán Američany podporován až po vstupu sovětských vojsk na afgánské území. je to mystifikace. Přesně to vyjádřil stratég tehdejší zahraniční politiky USA Brzezinski: "Byli jsme tam první". Tedy, při prvních náznacích toho, že tato země by mohla jít cestou socialismu, začali o toto území usilovat Američané, potřebovali k tomu radikální muslimy, hledali je tam hlavně mezi studenty. Z Talibánu se po letech vytvořila radikální Al Kajdá, na přelomu tisíciletí prý hlavní nepřítel Američanů. I když události 11. září lze vykládat všelijak, stalo se toto datum důvodem pro útok na Afganistán. Bylo proti komu bojovat. Při útoku Nato na Jugoslávii byly letecké útoky USA podporovány pozemní kosovskou armádou UCK, složenou z radikálních muslimů. Opět USA radikální muslimy ke splnění svých cílů potřebovaly, tentokrát v Evropě. Poněvadž byli jejich spojenci, všechno se jim promíjelo, všelicos se zamlčovalo, i ty nejtěžší zločiny. USA si své spojence chrání. Irák, stabilní země s pozoruhodnou ekonomikou, v níž Al Kajdá neměla místo, byla pro  USA trnem v patě.  Proto byl Huseinův režim vojensky zdolán a přitom bylo využito nepřátelství šíítů a sunitů. Následovala proto další radikalizace islámu způsobená Američany. Aby toho nebylo dost, následovalo arabské jaro v severní Africe, spoluúčastnil se společně s Američany francouzský Sarkozy, který dluhy Francie a Itálie vůči Lybyi vyřešil vojenským útokem za spoluúčasti radikálních muslimů. Loňský pokus Západu o svržení Asáda v Sýrii nevyšel, vyřešila to ruská diplomacie. Syrské "opozici", složené z velké části z muslimských radikálů však Západ dodal nekontrovatelné množství zbraní a munice, stále tam dodává. Jsou vedoucí státníci USA a Západu pouze mamlasové, kteří si neuvědomují následky svých činů? Z neustálého válčení však plynou zisky západním zbrojařským koncernům. Není právě v tom příčina?

0 0
možnosti
JK

25. 9. 2014 19:58
Ano...

.

0 0
možnosti
MJ

25. 9. 2014 17:40
mohamed

Mohamed je uchyl.

0 0
možnosti
MJ

25. 9. 2014 17:38
souhlas

Naprosty souhlas .

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 16:34
Připomínka

Jen některým diskutujícím připomínám, že se někdy sluší na položené otázky odpovídat, nebo na ně alespoň adekvátně reagovat. Nemusí to být nutně u všech, ale alespoň na několik z nich by mě ty odpovědi / protiargumenty zajímaly...

0 0
možnosti
LK

25. 9. 2014 17:33
Re: Na inteligentní otázky se odpovídat dá.

Na blbé nikoli.

0 0
možnosti
LK

25. 9. 2014 15:51
Tak si ty uprchlíky rozdělme.

Evropa křesťanské uprchlíky,  a islámské země ty muslimy.

0 0
možnosti
LK

25. 9. 2014 15:48
Pátá kolona islámu

Každý kdo tvrdí, že islám je mírumilovné náboženství, srovnatelné s

křesťanstvím, je buď úplný b l b ,  nebo záměrně připravuje půdu pro

1300 let starého nepřítele Evropy. Pátá kolona islámu musí zemřít dřív,

než islám Evropu ovládne.

Chápu sice, že islám má pro některé lidi (abstinenty) určité výhody.  Rozvody jsou jednoduché a rychlé, žádní právníci si nenapakují kapsy, žádná ženská nesvlékne exmanžela do trenýrek, a neobere ho o majetek a děti,.... feministky se neodváží vystrčit nos ze dveří, buzny a lesby si nedovolí žádnou Love Paradu, a jsou rády když je neoběsí,..  cikáni maj místo rukou pahýly a už nekradou,..  výhody islámu nelze zapřít.  Jen nevím, kolik ženských by při české promiskuitě  uniklo kamenování. Přecejenom hezkých žen lehčích mravů by byla škoda.  A meruňkovici si při nejhorším vypálíme sami.

0 0
možnosti
JH

J. Holič

25. 9. 2014 16:13
Re: Pátá kolona islámu

"Každý kdo tvrdí, že islám je mírumilovné náboženství, srovnatelné s

křesťanstvím, je buď úplný b l b ,  nebo záměrně připravuje půdu pro

1300 let starého nepřítele Evropy." - koukám že vy zastáváte populární názor, že stokrát opakovaná pitomost se stane pravdou... Nebyl by spíš nějaký argument? Nebo po vás chci moc?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz