21.6.2024 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

SVĚT: O sadismu a genocidě

Musím se předem omluvit čtenářům za bezohledný, brutální naturalismus (jiný název mne nenapadá), který článkem proniká. Není to má vina, neboť toto se bohužel stalo součástí dnešního světa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Boleslav 25.9.2014 9:56

Re: každý turista do těchto končin

EU má v důsledku multikulti naopak muslimáky velmi ráda a všemožně je podporuje.

B. Volarik 25.9.2014 7:36

Čtěte Korán, tam to všechno je!

Umírněný muslim, bývalý černoch, kulatý čtverec, tolerantní nacista, demokratický komunista....Co mají všechny tyto pojmy společného?

B. Berlinski 25.9.2014 9:23

Re: Čtěte Korán, tam to všechno je!

Sci Fi

R. Gramblička 25.9.2014 10:41

Re: Čtěte Korán, tam to všechno je!

spíš čirá fantasy

J. Holič 25.9.2014 12:13

Re: Čtěte Korán, tam to všechno je!

Na základě jakých faktů tvrdíte, že neexistuje umírněný muslim (tedy pokud jste takto ten dotaz myslel)?

J. Vintr 25.9.2014 2:20

Největším nebezpečím pro Ebropu

není nasili, páchané ve jménu Islámu, ale ty desítky milionů obyčejných "mírumilovných" muslimů, kteří za pár desítek let demokratickou cestou prosadí vládu Islámu v evropských zemích. Proti ním nemáme žádnou obranu.

J. Schwarz 25.9.2014 7:46

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Máme! Vykopnout je z Evropy! A že to nejde, že jsou to "naši občané"? No a co! Kde je vůle, tam je cesta.  Nás ohrožuje naše vlastní nevůle k obraně, pohodlnost a pasivita maskovaná za dobráctví a toleranci.

L. Křivan 25.9.2014 8:35

Re: Vykopnout je z Evropy!

To bychom museli nejdřív zabít všechny "ochránce lidských práv nezvaných vetřelců". Zlikvidovat pseudohumanistickou pátou kolonu nepřítele. 

Je to neuvěřitelné, ale opravdu jsou bezmozci,  kteří si myslí, že  do Evropy může vlézt a usadit se tu každý negr, každý muslimák. Oni si myslí, že Evropani nemají právo na SVOU vlast, nezasviněnou odpadem zeměkoule. A tihle bezmozci sedí na vedoucích místech ve sdělovacích prostředcích.

P. Lenc 25.9.2014 9:28

Re: Vykopnout je z Evropy!

Ale za to můžeme my občané nejen u nás, ale především po celé Evropě.Zatím máme stále možnost volby, ale volíme to, co volíme.Máme zatím možnost veřejně protestovat, demonstrovat.Děláme to?My ne, ale muslimové ano.Tak jako nacisté a komunisté svého času perfektně využívali demokratických svobod, tak to dělají i muslimové dnes a my jim v tom nejen nebráníme, ale ani tuto možnost proti tomuto nebezpečí nevyužíváme.Dobře nám tak.

J. Boleslav 25.9.2014 10:01

Re: Vykopnout je z Evropy!

Přesně tak.

J. Holič 25.9.2014 12:15

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Tedy chcete vyhnat lidi na základě něčeho čeho se v budoucnosti podle vás dopustí? Tedy zkrátíte někoho na jeho právech kvůli tomu co možná v budoucnu spáchá? To se od těch fanatiků moc nelišíte...

L. Křivan 25.9.2014 12:39

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Chci se zbavit neevropanů, kteří nalezli do Evropy proti vůli Evropanů.  Neexistuje právo se cpát do Evropy.  Jen zvaní hosti, kteří jsou Evropanům prospěšní  a stoprocentně se assimilují, jsou zde vítáni.

J. Holič 25.9.2014 13:01

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Kdo konkrétně sem nalezl proti vůli Evropanů? Jak přesně je definován Evropan? Myslíte si, že všichni vaši předkové pochází z Evropy? Stoprocentní asimilace neexistuje.

L. Křivan 25.9.2014 15:25

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Holiči, ty jsi tak hloupej a směšnej ! :-)))    "...Jak přesně je definován Evropan?..."  :-)))))))

S. Netzer 25.9.2014 15:33

Re: Největším nebezpečím pro Ebropu

Máte skutečně úderné argumenty. :-(

L. Křivan 25.9.2014 12:41

Re: zkrátíte někoho na jeho právech

Nezvaný host má jedinné právo: právo odejít.

J. Holič 25.9.2014 13:05

Re: zkrátíte někoho na jeho právech

Jak poznáte nezvaného hosta?

J. Schwarz 25.9.2014 20:37

Re: zkrátíte někoho na jeho právech

pak se divte, pane Holiči,  kolik je tady obdivovatelů Ruska a Putina co se domnívají, že Ukrajinci tím, že chtějí do Evropy touží po zákazu žárovek, přistěhovalectví muslimů a energetických štítcích! Je to obdoba situace, kdy emigrant z ČSSR po útěku na idealizovaný "západ" narazil na tamní "studenty" horující pro Maa a Che Guevaru protože doma jim bylo málo demokracie, oni žádali více svobody, více věcí od státu "zadarmo".  Asi si pod vlivem sovětské propagandy mysleli , že by si v SSSR žili líp, svobodněji - marjánka, holky na kolejích, mejdany... A po škole "zadarmo"  zaměstnání tam, kde dostanou nejvíc. Pro ty, kterým škola moc nešla zase "důstojný život" na účet daňových poplatníků nejspíš ve státní správě či nějaké neziskovce... Teď si spousta lidí myslí, že je před "sluníčkovými lidmi" vašeho typu zachrání jedině Putin... A propos - ti muslimové, jakkoli přivandrovalci odněkud zdaleka si tu "vybojovali právo" žít si po svém, a to i v rozporu se zákony státu / Holandsko, Belgie, Francie, Británie / - všude tam existují čtvrti, kam si ani policajt netroufne. Ale zkuste tu vytvořit čtvrť "bílou", bez muslimů a homosexuálních "Pride Parades" a hned po vás půjdou jak politici, tak multikulti levičáci i policajti. Jak to, že muslim a arab si může vytvořit enklávu kam nikoho kdo není "jejich" nepustí, a místní, bílý evropan nesmí? Tohle  je otroctví a rasismus! Multikulti pitomci útočí pouze na bílé, nikdy na barevné a muslimy! Sice si nemyslím, že by v tom něco změnil právě Putin a netuším, proč si třeba pí Kanioková myslí, že Ukrajinci z Majdanu snad narozdíl od doněckých horují pro homosexualismus, genderismus a "boj s CO2", zvlášť když jsou ruskou propagandou označováni za banderovce a nacisty. Žeby zrovna nacisti horovali pro feminismus, ženské kvóty a výchovu dětí homosexuálními páry?

P. Dvořák 25.9.2014 1:07

Co dodat?

Existuje jakýsi nový typ mezinárodní výuky, kdy na skype nebo kde na sebe čučí dvě třídy a podle otázek mají zjistit, odkud která je. První otázka: „Byl u vás komunismus?“ A veskrze bojovná odpověď šestnáctiletého vítěze boje (určitě nejen) s komunismem zní: „Byl!“

Otázka, která by mnohem víc vypovídala o zemi, kde je místo výuky na opačném konci drátu druhá třída, by spíš měla znít: „Kolik je ZATÍM ve vaší zemi muslimů?“

Jenže to se určitě ve školách neučí.

R. Gramblička 25.9.2014 9:20

Re: Co dodat?

To určitě, to vám tak pomůže v identifikaci... Víte snad zpaměti, jaké mají zastoupení na Filipínách, v Chorvatsku či Salvadoru? Víte o někom, kdo by to věděl?

P. Dvořák 25.9.2014 21:24

Re: Nic jste nepochopil.

Místo gumování mozku tím, co nikdy nebylo, by se měli věnovat tomu, co je při tomto způsobu výuky a přístupu k budoucnosti nepochybně nemine.

J. Kanioková 25.9.2014 0:52

Je to čiré zvěrstvo,

a ti, kteří podporou "hodných rebelů proti Asadovi" přispěli ke vzniku ISIS, ti by měli stanout před něčím, co se bude rovnat Norimberskému procesu - konkrétní lidi z USA, Saúdské Arábie, Kataru, Turecku a Jordánsku !

Obamova velvyslankyně OSN připouští - Boj proti ISIS navržen tak, aby odstavit Assada v Sýrii - http://www.prisonplanet.com/obamas-un-ambassador-admits-fight-against-isis-designed-to-take-out-assad-in-syria.html

Saúdská Arábie varuje před odklonem USA přes Sýrii k Íránu - http://jdem.cz/bqqhj3

Sýrie: další skandální zásah - http://www.heise.de/tp/artikel/42/42854/1.html

S. Netzer 25.9.2014 1:06

Re: Je to čiré zvěrstvo,

PrisonPlanet is a "news" website operated by Alex Jones, a radio presenter and heroic source of truth to people who can't fart without blaming it on a conspiracy of bean producers, vy hloupá huso. http://rationalwiki.org/wiki/PrisonPlanet

P. Skřivan 25.9.2014 1:07

Re: Je to čiré zvěrstvo,

... a kdopak tomu IS dodává Kalašnikovy a munici ? :-) ... že by to ti divoši dělali doma na koleně ? :-)

J. Vyhnalík 25.9.2014 1:21

Re: Je to čiré zvěrstvo,

Vyzbrojeni byli za peníze Saúdů, Kataru a Kuvajtu. Zbraně a instruktory jim dodaly USA a Turecko.

Z. Jaromír 25.9.2014 4:16

Re: Je to čiré zvěrstvo,

Mezi instruktory prý byli i dva Rusové a jeden Čech (původně Čečenec, pak se to změnilo na Čech)

J. Vyhnalík 25.9.2014 4:45

Re: Je to čiré zvěrstvo,

To záleží na zdroji informací. Rusové i Ukrajinci Čečenům často říkají Češi. US Army cvičila tzv. umírněnou opozici, tu méně umírněnou cvičili instruktoři ze soukromých firem typu Academi. Otázkou je rozsah turecké pomoci. Dobrovolníci z Evropy cestují do Turecka, kde se nechávají zrekrutovat a prodělávají výcvik.

I. Teren 25.9.2014 5:25

Re: Je to čiré zvěrstvo,

Well, zbrane im dodava Chorvatsko, ktore zaplati to Saudska Arabia.

http://www.huffingtonpost.com/2013/02/26/saudi-arabia-arming-syrian-rebels_n_2764375.html