19.6.2024 | Svátek má Leoš


Diskuse k článku

SVĚT: O sadismu a genocidě

Musím se předem omluvit čtenářům za bezohledný, brutální naturalismus (jiný název mne nenapadá), který článkem proniká. Není to má vina, neboť toto se bohužel stalo součástí dnešního světa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 25.9.2014 14:38

Re: No konečně!

:-)))

J. Holič 25.9.2014 14:41

Re: No konečně!

Tak takového člověka tu neznám. Koho máte třeba na mysli?

M. Krátký 25.9.2014 14:20

Re: No konečně!

Abyste se nepřipos..la, Kopretina má vždycky pravdu a kdyby cokoliv napsala 150 krát, tak bude mít zase pravdu - krásný den. Ale k věci - tady na psu se vykecáváme všichni, horší je to s našimi činy - bohužel !!!

H. Lukešová 25.9.2014 14:41

Re: No konečně!

Víte pane Krátký,Evropa přijala miliony muslimů, možná přijme delší desítky milionů muslimů, ale pro pronásledované křesťany není v EU místo, EU odmítá přijímat křesťany z Iráku a Sýrie, nebo alespoň ne v takovém počtu, jako muslimy. A to je ze všeho nejhorší. Židé mají kam jít, mají (chvála Bohu) Stát Izrael, ale vyhnaní křesťané z arabských zemích nemají kam jít.

Já bych do naši země byla ochotna vzít klidně kolem 1000 křesťané, klidně i více, vím, že to není jednoduché říci, just přijmeme desítky iráckých křesťanů, ale když bylo možné přijmout muslimy, které nikdo nepronásledoval a nepronásleduje (!!!), tak proč není možné přijmout ubohé a týrané křesťany?

J. Holič 25.9.2014 14:46

Re: No konečně!

"Víte pane Krátký,Evropa přijala miliony muslimů, možná přijme delší desítky milionů muslimů, ale pro pronásledované křesťany není v EU místo" - uveďte prosím nějakou statistiku, nebo nějaká konkrétní fakta, ze kterých čerpáte...

Jestli srovnáváte dlouhodobou imigraci, kdy za dobu x let získá trvalý pobyt určitý počet přistěhovalců (nejen muslimských), s jednorázovým přívalem uprchlíků z válečných oblastí, pak je vaše srovnání nesmyslné. Kde jste vzala informaci, že není možné "přijmout ubohé a týrané křesťany"?

H. Lukešová 25.9.2014 14:48

Re: No konečně!

Kde? Četla jsem to a psal to i pan Drápal, že je spousta byrokratických obtíží při přijímání pronásledovaných křesťanů z muslimských států. V Evropě žije 40 milionů muslimů, kteří se do Evropy přistěhovali, proč nepřijme Evropa i křesťany? Má muslim větší cenu nežli křesťan? Asi jo.

J. Holič 25.9.2014 14:54

Re: No konečně!

"byrokratických obtíží při přijímání pronásledovaných křesťanů z muslimských států." - a to znamená, že nejsou byrokratické potíže při přijímání muslimů?

Navíc mě ten váš text vrací k tomu co jsem už napsal - jak asi dlouho to trvalo, než se tu vyskytlo všech 40 milionů muslimů? Myslíte si, že se udělala jedna velká navážecí akce a během roku, dvou tu byli?

S. Netzer 25.9.2014 14:57

Re: No konečně!

To je marné. :-)))

Jak vidíte, tak Kopretina má prý vždycky pravdu. :-)))

K. Seidl 25.9.2014 15:07

Re: No konečně!

Třeba budeme mít štěstí a nedopadneme tak jako indiání v Americe když jim hodní křesťané, ještě než je vyvraždili,  naordinovali neštovice. Teď je k mání ebola.

H. Lukešová 25.9.2014 15:43

Re: No konečně!

Jistěže, kvůli tomu, že se pseudokřesťané v Americe chovali hnusně k indiánům, máme být nečinní k utrpení křesťanů v muslimských zemích? Ti křesťané na BV zde žili mnohem dříve než muslimové, zanechali tam rovněž starobylou civilizaci. Blízkovýchodní křesťané indiány v Americe nevyvražďovali. Vím, nic se nestane, pro multikulti politkorektníka je nějaký blízkovýchodní křesťan úplně ukradený.

J. Holič 25.9.2014 16:23

Re: No konečně!

"Blízkovýchodní křesťané indiány v Americe nevyvražďovali" - čím to může být... A blízkovýchodní muslimové indiány také nevyvraždili, že?

Nikdo tu nepsal, že by se mělo ignorovat utrpení křesťanů, nevím, z čeho to odvozujete. Argumentovat tím, že někdo někde žil dříve je divné, nerozumím tomu, co tím hodláte vysvětlit, nebo dokázat. "pro multikulti politkorektníka je nějaký blízkovýchodní křesťan úplně ukradený." - pro koho, například? Já jsem tu obdobný dotaz položil už mnohokrát a zatím jsem se nedočkal odpovědi. Přitom se tu o multikulipolitkorektnících vypráví hotové legendy, ale jak to vypadá, nikdo nikdy žádného nezaregistroval....

H. Lukešová 25.9.2014 16:44

Re: No konečně!

No pro takovou rudou KGBačku baronku Ashtonovou, maoistu Barrosa, pro socany Schulze a Falbera. Pro ně křesťan nic neznamená.

S. Netzer 25.9.2014 17:02

Re: No konečně!

Společenské stereotypy zjednodušují orientaci a rozhodování a podporují zjednodušené rozlišení na „my“ a „oni“. Jsou velmi houževnaté a člověk je přebírá už v dětství či v mládí od svého okolí, z veřejného mínění i sdělovacích prostředků, často o takových skupinách, s nimiž nemá vlastní zkušenost. Společenské stereotypy se vyskytují například v karikaturách a hrají velkou roli v masové propagandě.

H. Lukešová 25.9.2014 17:13

Re: No konečně!

Já mám svoje názory a nejsem ovlivněna levicovými multikulti politkorektními médii. Sama si vyhledávám zdroje informací a přemýšlím, zdali jsou či nejsou pravdivé.

S. Netzer 25.9.2014 17:26

Re: No konečně!

Dobře děláte, že přemýšlíte.

Váš výběr zdrojů bude ale podle všeho poněkud jednostranný.

H. Lukešová 25.9.2014 17:33

Re: No konečně!

To máte pravdu, že čerpám z jednostranných médií. Jsem proizraelská, tak nebudu čerpat z antisionistických médií. Mám svoje oblíbené zdroje, ze kterých vycházím. Přece bych nečetla Haló noviny, Zvědavce, Idnes, Freeglobe, Amerika v plamenech, Rádio Islám...

S. Netzer 25.9.2014 17:55

Re: No konečně!

Myslíte, že internetové stoky jsou alternativy?

Přičemž idnes určitě stoka není. Dopracovala jste se už tak daleko jako Kanioková a Varadínková, že co je "mainstream", to je zavrženíhodné, nepravdivé a "oficiální propaganda"?

Vy, Kopretino, se pohybujete v mantinelech zažraných "clichés".

Pozdravujte Jakuba. Jeho mail se mi nelíbil.

H. Lukešová 25.9.2014 18:08

Re: No konečně!

Ne vše, co je "mainstream" je zavrženíhodné, leč mainstream je silně antisionistický a protižidovský a já to dokáži rozlišit pravdu a antiizraelskou propagandu. Většina mainstreamu je propalestinská protiizraelská propaganda. Kór Idnes se snaží. O lžích Idnesu napsal pan Vlk spoustu článků o jejich antisemitismu.

Jasně budu ho pozdravovat, ale jinak zkuste odepsat Jakubovi sama, jste přátelé. Zásadně se nebavím o lidech za jeho zády. Ujišťuji Vás, že nevím, co Vám Jakub psal a je mi to jedno, moje věc to není, život mě naučil nestrkat nos do věcí, do kterými mi nic není.

J. Holič 25.9.2014 14:38

Re: No konečně!

Jo, "multikultipolitkorektník" je taková hrozně protivná rostlina, to znám :-D Očividně na ní mnozí lidé nedokážou nemyslet...

H. Lukešová 25.9.2014 14:46

Re: No konečně!

Lepší být "plevelnou" rostlinou, :-))) než být multikulti politkorektníkem omlouvající všechna tato zvěrstva prováděnými bojovnými muslimy.

To ukolébávání, však oni nejsou všichni stejní, fakt, je skutečně možné, že nejsou všichni muslimové stejní, ale když z jejich řad vychází tolik úděsných zločinců, tak to stojí za zamyšlení, zkuste se zeptat nějakého muslima, jestli má rád Židy nebo Izrael...Protižidovské demonstrace po celém světě iniciovali muslimové a levičáci.

J. Holič 25.9.2014 14:50

Re: No konečně!

Nemusím se ptát, muslimů žije v Izraeli poměrně dost. Navíc Izrael, jakkoliv s takovým názorem nesouhlasím, leží v žaloudku i spoustě Čechů. 

"Lepší být "plevelnou" rostlinou, :-))) než být multikulti politkorektníkem..." - zkuste si můj text přečíst ještě jednou a popřemýšlet nad jeho významem.

"...omlouvající všechna tato zvěrstva prováděnými bojovnými muslimy." - vy někoho takového znáte? Nemohla byste uvést příklad?

J. Holič 25.9.2014 14:55

Re: No konečně!

pardon, v "žaludku"

J. Holič 25.9.2014 14:40

Re: Multikulti politkorektníci ...

Uveďte konkrétní příklad, prosím. Kdo třeba tady v diskusi omlouval zločiny páchané ve jménu islámu?

D. Kazil 25.9.2014 12:42

všude se píše jak je korán fajn knížka

a když se jí islamisti důsledně řídí, tak je to špatně ?

J. Holič 25.9.2014 12:48

Re: všude se píše jak je korán fajn knížka

Oni se jí důsledně neřídí. Navíc je spousta "fajn knížek", přitom není zrovna praktické provozovat vše, co v nich najdu.

S. Netzer 25.9.2014 12:48

Všude?

Jste si jistý? Já jsem ještě nikde nečetla, že by to byla "fajn knížka".

D. Kazil 25.9.2014 13:05

Re: Všude?

Vždyť je to teď v módě, islám do českých škol, Halik zase vypráví že to nemá chybu atd.

D. Kazil 25.9.2014 13:08

Re: Všude?

Sabatova zase tvrdí, že tam si mladý pubertacky nepřejí nic jiného než chodit v pytli od brambor.

S. Netzer 25.9.2014 13:22

Re: Všude?

Nic ve zlém, ale silně pochybuji, že byste byl schopen pochopit, co měl Monsignore Halík na mysli.

D. Kazil 25.9.2014 13:31

Re: Všude?

Ten už se třese až bude Imanem.