30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Diskuse k článku

SVĚT: Nikomu to neublíží…

Týden Prague Pride skončil, letos bez pochodu, takže s výrazně menší mediální pozorností. Už je skoro nevhodné se tomu kriticky vyjadřovat, protože přece „komu to ublíží?“ popřípadě „kolik tradičních manželství homosexuálové rozvrátili?“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Dvořák 11.8.2020 5:22

Být perverzní není nikdy normální.

Ovšem dochází k matení pojmů.

Být perverzní není normální, ale v dnešní době to začíná být obvyklé.

R. Langer 11.8.2020 5:38

Možná máte na mysli, že to je v podstatě lidské, ale normální to prostě není určitě. ;-)

I. Lyčka 11.8.2020 0:31

Nejsem si jist, že to nikomu neubližuje. Tyto akce mohou vyvolávat u mnoha občanů dojem, že LGBTQ je banda úchylů a pervertů, což se odrazí na chování majority vůči této menšině. Takže považuji tyto akce za kontraproduktivní. Opravte mne, jestli se mýlím.

S. Novák 11.8.2020 5:15

I. Lyčka.......svatou pravdu máte! Hodnoty léta uznávané a dodržované musí být rozvráceny, tak pravil Dulles už v roce 1947, po válce. R^R^R^

J. Strakoš 11.8.2020 5:23

Vidím to podobně, nakonec se to obrátí proti lidem, kteří sice za dveřmi ložnice provozuji nestandardní věci, ale nikoho dalšího s tím neobtěžují.

Nicméně jako nejhorší vnímám prosazování jednoho správného názoru a směru (a ostatní jsou proti) - třeba žádný politik si už nedovolí říct, že se mu průvod jen lidsky nelíbí.

V důsledku se už vůbec se třeba nemůže financovat a provádět třeba výzkum, zda homosexualita či transgender nejsou nemoci - prostě správný názor je, že nejsou. A žádné zkoumání nebude. Což vidím jako vědecky špatné - vytvoření axiomu hlasováním.

P. Moravčík 11.8.2020 7:56

Sú to nemoci a dokonca ostali aj Medzinárodnej klasifikácii chorôb 11, pod kódmi F.64 a F.64. Oproti zneniu MKCH 10 tam pribudla rozkošná poznámka, že samotná sexuálna orientácia sa nemá považovať za odchýlku, pričom napr. pedofília áno. Tak to je na prášky, fakt;-D;-D;-D.

P. Dvořák 11.8.2020 5:28

Jsem si jist, že to spoustě lidí ubližuje. Tyto akce zcela oprávněně vyvolávají u mnoha občanů dojem, že LGBTQ, ať už to dle jejich mínění je nebo není banda úchylů a pervertů, dostávají zcela nehoráznou mediální, politickou a finanční podporu, což se odrazí na chování majority vůči této menšině. Takže považuji tyto akce za kontraproduktivní.

Opravte mne, jestli se mýlím.

P. Moravčík 11.8.2020 7:56

Určite sa nemýlite.