20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 8.9.2006 16:44

Re: Sakra čtenáři pochopte to hlavní.Re: Re: Kdo je tady idiot ?

Správně. Jakmile se začne mluvit o idiotech, geront je okamžitě po ruce.

JE 8.9.2006 9:39

Re: Kdo je tady idiot ?

Mimochodem, znáte Sokalovu "aféru"? Ta hovoří za vše.

Stredocech 8.9.2006 12:06

na IQ platí certifikát od Mensy

a pokud chcete, můžete si ho nechat změřit.

odborar 8.9.2006 8:54

Všem pochybovačům o protiraketové základně doporučuji článek z Práva

http://pravo.novinky.cz/p209a01g.php

čtenář 8.9.2006 9:09

Re: Všem pochybovačům o protiraketové základně doporučuji článek z Práva

Stránku nelze najít. ;-(

mapacorp 8.9.2006 8:51

Racte si pocist

Zde si poctete, je to velice zabavne :http://www.barruel.com/coplom.html

HEIL AMERIKA !

Sch.glosátor 8.9.2006 8:50

Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

Třeba tím, že nebudu mít obavu, že ráno najdu auto ukradené nebo vykradené, že po návratu z dovolené najdu vyloupený byt, že mě o půlnoci v parku někdo přepadne, že za  prodané zboží nedostanu peníze stejně jako spousta dalších podvedených, že nebudu oloupen v metru skupinou "neaklimatizovaných" tuzemců nebo cizozemců. Že mě stát bude chránit místo toho aby mi za mé peníze radil, že auto a chata není trezor a že po setmění nemám vycházet z domu. A že mě nebude hrozit kriminálem když sám sebe a svůj majetek účinně sám ubráním. Takhle má začít válka proti terorismu. Protože pokud se cítím něčím bezprostředně ohrožený, tak tímhle. Jak si stát troufá na velké zločince, když mě nedokáže ochránit před malými ? Nedokáže nebo nechce ?

Jarda 8.9.2006 8:58

Re: Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

Souhlasím !!!

gerontusinza 8.9.2006 9:06

Bohužel nechce. Re: Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

:-/Je mu to totiž zcela jedno;-(Ale postaví mě u zahrádky raketky a pokud budu protestovat, tak mě zavře protože jsem narušil cizí mandátní území. Pokud někdo z cizinců ublíží mé rodině, vyjádří lítost  že s tím nemůže nic dělat. Má cenu platit takový stát? Má pro nás tato vláda vůbec nějakou cenu? Není to spíš parta naháněčů a agentů cizích kšeftařů, než našich zástupců? To jsme skutečně chtěli? Já ani náhodou.

jirka.s. 8.9.2006 16:53

Re: Bohužel nechce. Re: Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

Člověče (budiž, už to nebudu mazat), ty musíš mít na té zahrádce alespoň šedesátikilového melouna, že o ni máš takový strach.A nebo, podle toho jak často o ní píšeš, tam máš alespoň třímetrového ruského trpajzlíka. (Říkat ti, že v sousloví "postaví mě" a "tak mě zavře" se píše mně je v tvém případě už naprosto zbytečné.Géniové se přece takovými prkotinami nezabývají, žejo?

čtenář 8.9.2006 9:12

Re: Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

Ochránit proti malým i proti velkým teroristům. Tak je to správně ?

iko 8.9.2006 9:13

Re: Válka prti terorismu musí začít od každodenních drobností.

Presne tak!

bob 8.9.2006 8:47

Ale

Vážený Hledající vždyť pokud by nebyla socha Vysarionoviče povalena,pak by tam rozhodně byla umístěna hlava našeho Všeuměla,jak už kdysi zavlála v hadrové podobě.

Theotoxón 8.9.2006 8:37

pro zalozaka

klobouk dolu. ctu NP uz nejaky ten patek a zdraveho rozumu tu v diskuzich pomalu. doufam, ze vam to vydrzi. R^ boj s lidskou blbosti nema konce, ale neni mozne ho vzdat, tak nejak to rekl JW. ;-)

Sch.glosátor 8.9.2006 8:35

To jsem se z članku o Chomskem opravdu

Hodně dověděl....;-P

vita 8.9.2006 9:42

Re: To jsem se z članku o Chomskem opravdu

Řekl bych, nejvíce se z článku lze dovědět o autorovi...

76house 8.9.2006 8:26

Gummi-adler

Z autora vyslovene cisi nenavist a pohrdani cizim nazorem. Kdovi, jestli pro nas nejni nebezpecnejsi nez vsecky arabske rakety (Y).

gerontusinza 8.9.2006 8:38

Je, protože srážka s blbci vždy něco stojí.Re: Gummi-adler

Blbost se někdy dá dost těžko rozeznat. Ovšem tento pán je natolik trouba, že sám si napsal na čelo. Jsem idiot a stavím to na odiv. Strejně jako ten nevzdělanec pan Vondra.

KAREL 8.9.2006 11:39

Re: Je, protože srážka s blbci vždy něco stojí.Re: Gummi-adler

Zase blbost.

jirka.s. 8.9.2006 17:01

Re: Je, protože srážka s blbci vždy něco stojí.Re: Gummi-adler

Neměj obavy. Tvou blbost rozezná i malé dítě. Obzvláště rozkošné, je jak obviňuješ z nedovzdělanosti pana Vondru. A Utopii napsal Sokrates, viď? Kouzelné.

tony 8.9.2006 8:22

není to Vondrovi, ale o CH.

G., zřejmě máte znalosti lehce přesahující středoškolské vzdělání.

Já si na Vondrovi cením, že stál za svými názory za totáče  přes silnou persekuci.

Sch.glosátor 8.9.2006 8:37

Já si na Vondrovi cením, že ...

Jenže Hic Rhodos, hic salta....

Ivan 8.9.2006 9:55

Re: není to Vondrovi, ale o CH.

To dělá i kdekterý duševně nemocný. S obsahem zastávaných názorů to nemá nic polečného. Duševě nemocný člověk bude zastávat představu, že je Napoleon i proti totalitě a žádný diktátor mu to nevymluví. Nemění to nic na faktu, že je ovšem duševně nemocný. Takovou názorovou pevností bych se nechlubil.

jirka.s. 8.9.2006 17:05

Re: není to Vondrovi, ale o CH.

Omyl. Gerontovi prodal maturitní vysvědčení Hanťa za tři piva.

gerontusinza 8.9.2006 8:14

Pane Adlere jste manipulující idiot, který za to předpokládám dostává velmi slušně zaplaceno

Pokud takoví jako vy a pan Vondra, sotva dosahující na středoškolské znalosti, chtějí rozhodovat za suveréní lidi je to vaše věc. Ovšem já udělám vše ( a asi nezůstanu sám) proti exhibicionistům vašeho typu. Patříte mezi chamraď která je schopna pro své  okamžité výhody prodat cokoli a komukoli. Mimo to umíte dobře jen pomlouvat a špinit.  Naštěstí váš názor není důležitý, leda v tom, že i ta poslední babička  bude díky takovým pisálkům volit KSČM. ne bo partaj která řekne základnám ne. Takže pište, čím více tím lépe.

jirka.s. 8.9.2006 17:13

Re: Pane Adlere jste manipulující idiot, který za to předpokládám dostává velmi slušně zaplaceno

Silně pochybuji, že pan Vondra, i přes své chabé středoškolské znalosti, jak neustále zdůrazňuješ, by nasekal na sedmi řádcích šest pravopisných chyb. No, ale nakonec, co bychom chtěli od blbečka, který je přesvědčen, že Utopii napsal Sokrates.

Hledajíci 8.9.2006 8:10

S USA Na Věčné Časy

Ať žije USA, ať dlouho žije Mr.President Bush. Proč jsme zbourali tu sochu na Letné? Vždyť stačilo udělat výměnnou hlavu. Jak nádherně by se tam nyní vyjímala hlava Mr.President.  

čtenář 8.9.2006 8:12

Re: S USA Na Věčné Časy

Koukám, že to bude správné rozhodnutí, soudě podle zlosti některých. :-D

Český Pepík 8.9.2006 7:38

Pane Adlere

Děkuji za váš článek. Mám stejný názor a to, jaké reakce zde v zaprděné kotlince vzbudil, mne v tomto názoru jen utvrzuje.

gerontusinza 8.9.2006 8:17

Oni nejsou český pepík, oni jsou vůl.A korunovanej.Re: Pane Adlere

Račte se připravit k vývozu, třeba mají někde hovězýího nedostatek. Vzhůru do světa.(Y)