Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

V. Pavel

20. 8. 2010 8:27
Hanba p. Olšerovi!

Autor obhajuje zločin bestiálně provedené neomluvitelné hanebné vraždy na bezbranných německých zajatcích ubitých lopatami u moravské obce Dobronín, po skočení WWII., údajně některými místními českými občany! K obhajobě neobhajitelného zločinu u Dobronína, p. Olšer, bůhsuď proč, s logikou patrně pouze jemu vlastní, napadá Rakousko s ostudnou kauzou jeho občana jménem Fritzel /věznění a znásilňování vlastní dcery/ a některé další  zločiny současných rakušanů, které jsou samozřejmě naprosto irelevantních k zločinu vraždy na zajatcích u Dobronína. Dále autor argumentuje ve prospěch zvěrstva u Dobronína připomínáním známých pronacistických aktivit Rakouska a jeho aktivní spoluúčasti na zločinech Hitlerovské III. Říše za WWII. Předložené úvahy samozřejmě nemají nejmenší relevanci se zločinem u Dobronína a svědčí především o autorově chybném uvažování z hlediska obecné mravnosti a o jeho  zcela nedostatečném právním povědomí. Svým článkem podporuje nejpokleslejší část občanského spektra obyvatel ČR, popř. i nejpokleslejší české rodáky setrvávající v zahraničí! Hanba p. Olšerovi za jeho zavrženíhodný článek!

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 9:40
Re: Hanba p. Olšerovi!

Stejné zločiny by se daly nalézt v každém národě. Co my? My máme taky spoustu vrahů a zločinců. Možná je to tím, že se u nás narodil Klement Gottwald.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

20. 8. 2010 8:26
Kajan

Ano, Rakušané jsou velmi nebezpečným národem ! Ještě, že malým ! Dzp.

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

20. 8. 2010 8:38
Re: Kajan

Troubo.

0 0
možnosti

J. Štrobl

20. 8. 2010 7:22
Nevím, proč to píšete sem

Pane Olšere nevím, proč to píšete sem. V Haló novinách by Vám za to zatleskali. Zdejší čtenáři přece jen na nějaké "kydy" neskočí.

0 0
možnosti
PS

P. Sulc

20. 8. 2010 2:54
Pane Olsere, jste odporna zruda.

Nemci vrazdili, takze Cechackove take mohou ? Jenze Nemci se od valky kaji a omlouvaji, Cechackove jen popiraji, okecavaji a "oduvodnuji", jako by sla vrazda okecat. Bohuzel, spousta "valstencu" ma za to ze v Cesku se rodi lide z andelskymi kridli a svatozari, v Nemecku zase maji rohy a kopyta. A zase bohuzel, naprosta vetsina naroda ma za to za pomordovanim 20 000 dedku, babek a malejch fakanu hrdinnymi Revolucnimi Gardami se vlastne tak moc nestalo. Hnus, hnus a vy jste na tom hnusu smetana.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

20. 8. 2010 9:57
Re: Pane Olsere, jste odporna zruda.

Tak nejen Češi popírají své zločiny, stejně tak reagují Francouzi, kteří odmítají vzít zodpovědnost za kolaborantský režim ve Viši či pobaltské země, které stavějí pomník esesákům.A Poláci dlouhou dobu odmítali vzít zodpovědnost za masakr Židů v Jedwabném, který spáchali za pomocí Němců. To je třeba zdůraznit, že ne jenom my Češi popíráme své vlastní zločiny.

0 0
možnosti
JJ

J. Jelínek

20. 8. 2010 0:53
Každý má něco na hlavě

Pane Olšere,

se vší úctou - není to poněkud velká bramboračka, smotat dohromady Kamennou, Temelín, Kampuschovou, Mašíny a Waldheima?

Rozumějte mi prosím dobře, nechci s Vámi polemizovat, Vy máte svůj názor, já ho mám a vlastně každý z nás ho má. Jde mě spíše o formu prezentace onoho, přesněji tedy řečeno Vašeho náhledu na danou věc.Připadá mi to spíchnuté hodně horkou (a nas...ou)jehlou.Je to ke škodě věci.

K tomu máslu na hlavě jenom malou poznámku:Ono asi někdy potěší, když se jeden dozví, že i ten druhý dokáže být pěkná bestie, že v těch sra..ách nejede sám.Tak se jim moc nedivme a sami - nechejme na hlavě. Ono je nás také dost....

0 0
možnosti
ZJ

Z. Jaromír

20. 8. 2010 5:13
Re: Každý má něco na hlavě

Taky si to myslím. Pan Olšer to dneska hodně přehnal.

0 0
možnosti
RJ

R. John

20. 8. 2010 0:28
Hezký článek,

Ale pro Ostravský  "Rudý kahan" .  Pamatujete?... jak se Vám kouřilo od brku ? To by soudruh šéfredaktor ocenil, třeba poukazem do "kantýny" k Mamulovi. Jinak si ujasněte pojmy a z nich dojmy, když se jedná o vrahy, nemohou popravovat , jak píšete , ale jen a jen vraždit. Poprava je zákoný akt po řádném soudu. Víme Vy rozumbrado ? Proč pořád píšete , že to byly na sudeťákách popravy? Že by síla rudé demagogie ? A co děti ? To byly také popravy ? Podle jakého zákona ? Můžete ho sem napsat ? Ať se "poučíme" .Hoďte sem nějaké to "moudro" z Rudého kahanu, ať doženeme vzdělání.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz