17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

OBAMŮV ODKAZ: Jak se to jenom mohlo stát?

Teď, když máme konečně ten nový rok, můžeme si to snad konečně říci do očí: Barack Hussein Obama je podvodník. A můžeme k tomu dodat: a dějiny dokáží, že osm let jeho vládnutí, to byl jeden podvod za druhým.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Gramblička 2.1.2017 11:56

Re: pár poznámek

to dnešní obecné blbnutí vychází z Franfuktské školy a ta myšlenkově stavěla na myšlenkách Marxe

Č. Berka 2.1.2017 12:14

Re: pár poznámek

na blbnutí není třeba žádné školy, natož Frankfurtské. Frankfurtská škola nemůže stavět na myšlenkách Marxe, protože marxismus bez dělnické třídy a její vedoucí úlohy a bez zespolečenštění VÝROBNÍCH prostředků už NEMŮŽE být marxismem- tak, jako islám není křesťanstvím, i když přebírá Abraháma, ježíše a kamenování ;-)

S. Netzer 2.1.2017 12:15

Re: pár poznámek

Ještě že máte tu wikipedii.

Ale ani ta vám nepomůže pochopit absurditu a idiocii výroku "islámský neomarxismus".

R. Gramblička 2.1.2017 13:37

Re: pár poznámek

teďka jsem na Wikošku nekoukal, ale musím vám dát za pravdu: Islámský neomarxismus je nonsens

P. Adler 2.1.2017 17:49

Re: pár poznámek

pane kohoute, je mi cti vam doporucit, kuprikladu, dilo autoira jmenem jack cashill, pod vserikajicim nazvem deconstructing obama ... az si to prectete, pokecame o obamove marxismu ...

S. Rehulka 2.1.2017 1:59

Pane Adlere....

.....díky za výborný článek, ke kterému není třeba nic přidávat, potřebné napsal pan Jurax, také dík !

Zdravím a přeji Vám štastný - "Trumpový" Nový Rok 2017 ! SFR

K. Frauknecht 2.1.2017 7:23

Re: Pane Adlere....

Přidávám se!

Vedle tradiční čtivosti textu i kvalitní obsah. Jen škoda, že se podobné články neobjevily o čtyři roky dříve. Americe (i Světu) by ubylo spousta malérů!

P. Lenc 2.1.2017 8:16

Re: Pane Adlere....

Dovolím se také připojit.

K. Frauknecht 2.1.2017 9:09

Re: Pane Adlere....

Trochu jsem absentoval, tak dodatečně: vše nej a pevné zdraví nejen v tomto roce!

P. Lenc 2.1.2017 14:34

Re: Pane Adlere....

I já vám a jiným rozumným.

J. Jurax 2.1.2017 1:47

Podnětný článek

A mimochodem je pozoruhodné, jak Putin Obamu stran těch diplomatů vyškolil. Zachoval klid a Obama je za hysterického hlupce.

Těžko říct, jaký bude Trump prezident; je však naprosto jisté, že bude lepší než Obama - a patrně výrazně lepší.

Ono horší než tenhle bývalý černošský aktivista, sympatizant islámu s nejasným původem, studující za mlada na stipendium pro neamerické studenty, ale podle (patrně podvržených) dokladů rodilý Američan jeho nástupce Trump být nemůže.

P. Kolar 2.1.2017 1:43

Huml má VUML.

Pro ty co nevědí, co to byl ten VUML, tak tady je odkaz:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-co-to-vlastne-bylo-ten-vuml-dya-/p_spolecnost.aspx?c=A100829_101957_p_spolecnost_wag

J. Huml 2.1.2017 0:24

Ale jdi, ty brepto. Mas rozumu, jak do vseho vidis. Vsak se ukaze.

P. Dvořák 2.1.2017 0:37

Re: ???

Alespoň naznačte, co "se" má ukázat.

J. Jurax 2.1.2017 1:35

Re: ???

On nesmí ani naznačovat ... může jen blbě žvanit.

J. Huml 2.1.2017 4:10

Re: ???

Co se ukaze, zda skutecne doslo k jakekoliv intervenci ze strany RF pomoci internetove aplikace. Zatim, nikdo o tom nic durazneho nezverejnil, jen panu Adlerovi je to vice nez jasne, jak to vsechno bylo. Opravdu osvicene prohlaseni Petra Adlera vidim v jeho vyznani dikum Putinovi za vcasnou zachranu Evropy pred zaplavou islamizace nicici pokrocilou civilizaci. A tak se zda, ze Petr Adler jeste podleha vlivu dobre kanadske rezne oslavou Noveho Roku. Rad bych si precetl, co tento autor napsal na tuto tematiku do kanadskeho tisku.

R. Gramblička 2.1.2017 8:14

Re: ???

Ale jdi, ty brepto, pan Adler nepopírá ruský zásah při zveřejnění Clintonovic mejlů, naopak, zdůrazňuje, že zatím není jasno, kdo v tom má prsty a zejména nakolik to mohlo ovlivnit volby. Jasno v tom mají pouze "demokraté" (bože, až se mi hnusí, nazývat ty bolševiky demokraty) a jejich fanklub a to pouze na základě dojmů, které si CIA cucá z prstu. A podle toho dělají politiku.

Č. Berka 2.1.2017 11:16

Re: ???

pomocí internetové aplikace? To je zas něco nového...Zatím se psalo o tom, že se díky Rusům voliči dozvěděli o špíně v Demokratické straně a machinacích volebního štábu Clinton- tedy pravdu o Demokratech. To, že by nějak Rusové ovlivňovali "mechanismus" voleb by skončilo určitě jinak, než vypovězením 35 diplomatů...

P. Adler 2.1.2017 19:02

Re: ???

pane humle, par veci JE prokazanych ... treba to, ze v nekolika statech (shodou okolnosti v tech, kde vladli demokraticti guverneri) pouzivali hlasovacich stroju, ktere dodaly firmy tak nebo onak spojene s podniky jisteho zastance pani clintonove, madarskeho penezniho dobrodruha george sorose ... a potazmo se rychle zjistilo, ze ty stroje byly nastavene tak, aby i volicovi, ktery hlasoval za trumpa, zapocitaly, ze hlasoval za clintonovou ... paklize o tom nevite, je to vas problem, nikoliv muj ... krome toho: vy jste patrne prehledl zminku, ze je dulezite, ze jekotem o udajnych odposlesich se snazi ti, kteri jeci, odvest pozornost od obsahu prozrazenych vzkazu a dopisu ... ten sam by mohl stacit, aby clintonovic rodinka usedla za mrizky ... a jen tak na okraj: jsem zvedav, zda se nekdy nekdo zaujme cinnosti pana sorose ... moc se totiz podoba pripadu udajneho miliardare armanda hammera, u nehoz se nakonec prosvihlo, ze tolik svych penez nikdy nemel, a ze slo o prani sovetskych penez (v teto cinnosti mel skveleho zastance: starsiho ala gorea) ... opet: jestli to nevite, za to nemuzu ... jinak vam preju dobrou chut ...

P. Kolar 2.1.2017 1:40

Huml má VUML.

Aneb, Nomen Omen. :)

Hin sa hukáže jestli Huml má VUML.

J. Jurax 2.1.2017 1:49

Re: Huml má VUML.

Podle jeho příspěvků zde soudě by ho ani na ten VUML nevzali pro intelektuální zakřiknutost.

J. Huml 2.1.2017 4:41

Re: Huml má VUML.

Abych byl spravne prokadrovan mistnimi experty, prosel jsem zakladni vojenskou povinnou sluzbou skoncenou s hodnosti "vojin". Priznam se, ze na hodinach PSM jsem vetsinou usinal naprostou nudou a nezajmem, pravdepodobne vycerpan castymi zrychlenymi presuny na cvicaku.

J. Huml 2.1.2017 4:35

Re: Huml má VUML.

Pravda, za komunismu jsem nedokoncil zadnou skolu krome maturity, nepovazuji se za prilis nadaneho, ale napriklad republikansky senator a valecny vyslouzilec, zkuseny politik McCain verejne prohlasil, ze internetovy utok podporovany vladou RF je rovny s valecnou aktivitou. Radne zvoleny president Trump zatim neni zcela presvedcen o skutecne podstate teto akce ruske vyzvedne a propagacni kancelare. Ale Petr Adler predklada sve domenky jako skutecnost. Adler na Hrad!

J. Mrázek 2.1.2017 4:41

Intelektuální zakřiknutost?

Přeceňují Vás ....

F. Houžňák 2.1.2017 8:49

Nejenom že se nepovažujete,

ale zjevně ani nejste.