20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

NĚMECKO: Pojďme zrušit právní stát!

Před pár dny pobavila řadu škodolibých Čechů zajímavá zprávička: Mnoho Němců se v předešlých letech finančně zaručilo za imigranty – a teď došlo na placení. A ručitelé se nestačí divit. A rozčilovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 3.12.2018 9:04

Uživatel požádal o vymazání
M. Zima 3.12.2018 9:18

Jste česky nad věcí,

kam se Vám podělo konkrétno. Kdy se to stalo, že jste tak virtuální?

O. Uživatel 3.12.2018 9:30

Uživatel požádal o vymazání
M. Zima 3.12.2018 9:39

A teď mi řekněte,

k čemu ty Vaše příspěvky jsou. Nenapadne Vás samotného, že by bylo na místě alespoň jedno mé tvrzení vyvrátit, nebo zpochybnit? Vím, že se to pseudointelektuální v Česku nosí, ale to je k ničemu.

O. Uživatel 3.12.2018 10:22

Uživatel požádal o vymazání
K. Janyška 3.12.2018 11:04

Re: A teď mi řekněte,

Kverulující zhrzený Čechu Zimo, Němce ze sebe neuděláte. Je poznat, že jste jen zhrzený kverulující Čech... Dzp.

F. Houžňák 3.12.2018 9:44

Zima lže, jako obvykle,

jiného komentáře není třeba. Co se meritu věci týče, popisuje paní Šichtařová situaci přesně a výstižně.

J. Vintr 3.12.2018 9:46

Re: Zlomyslná česká Markétka se ozvala a tak opět

To, že selhal stát, nemění nic na tom, že ti občané jsou idioti, když pomáhali tahat muslimské vetřelce do své země. Pokud za to zaplatí, tak jim to patří.

V. Petr 3.12.2018 12:44

PROČ má i daňový poplatník, který migranty NECHTĚL,

vůbec něco platit! Ať se na to složí sluníčkáři, včetně Vás a paní Netzer!

M. Moravcová 3.12.2018 13:44

Re: Zlomyslná česká Markétka se ozvala a tak opět

Potrefená husa? Dobře vám tak.

A. Nový 3.12.2018 14:52

Re: Zlomyslná česká Markétka se ozvala a tak opět

Pokud jsou dotyční připrchlíci ubytovaní v penzionech, tak by měli po ručitelích požadovat o 1000 až 1200 € více, neb tolik za jejich ubytování platí státní kasa.

P.S.

Za všechno může východ! I za to, že jsou Němci potroublí a volí si do čela neschopné a nebo všeho schopné politiky. Za vaši blbost může Česko, protože jste původem echt germán z Česka. :-))

J. Pokoutný 3.12.2018 8:10

Inu, jeden takový článek už jsem četl,

v něm bylo ale podstatou to, že stát po podepsání změnil dobu platnosti takových smluv na ručení - tuším ze tří let na neurčito. A to mi rázem připomnělo salámový postup toho našeho ke kouření v hospodách: nejprve "oddělené prostory pro kuřáky se zlepšenou klimatizací" a ještě než se to mohlo amortizovat, totální zákaz. Divím se, že tak málo hospodských stát žalovalo...

V. Student 3.12.2018 8:05

Krásně popsáno.

Díky a hezké ráno!

Š. Hašek 3.12.2018 8:55

Re: Krásně popsáno.

Ano.

A jen mě tak napadlo - zaplatí také soudružka (to oslovení je důležité) Šabatová "to všechno" kolem té "studentky", která bez dokladů, bez znalosti jazyka, drze chtěla měnit parametry školství na území ČR???

Kdybych věděl, že je možno najmout právníka ..... a ten vyhraje nad Šabatovou, přispěl bych paní ředitelce, která byla vláčena po soudech jenom proto, že správně tvrdila, že "škola není holubník". Nebo taky nějaká klinika.

V. Student 3.12.2018 11:09

Re: Krásně popsáno.

Ovšem že nezaplatí:-) To přece zaplatíme my všichni.

B. Volarik 3.12.2018 0:17

Na to stačí jedno staré rčení:

Dobře jim tak!

Š. Hašek 3.12.2018 8:50

Re: Na to stačí jedno staré rčení:

Asi tak!

M. Moravcová 3.12.2018 13:38

Re: Na to stačí jedno staré rčení:

ano, dobře jim tak. Dobročinnost dobře vypadá, ale když na to nemáš, tak si nenatřásej peří.