2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
SousedovicMalýMirek 3.7.2009 13:19

Re: slecna

Já tu žádnou hnusnou protiisraelskou propagandu nezvracím. Já tu jen kritizuji jednu neskutečně blbou a namyšlenou autorku špatného článku a to je celkem rozdíl.Rv

kopretina 3.7.2009 13:27

Re: slecna

V čem je článek špatný? Že neodsuzuje jen Israel nebo Židy? Vy antisemité za vším zlým vidíte Židy. Článek popisuje, že velkými viníky konfliktu jsou muslimské země, co na tom nechápete. A útočit na osobu autora je ubohost. Jinak ani argumentovat neumíš. Jenom nadávat, nic víc. Vy jste pyčný, nafoukaný, krutý a zlý, nic víc.Rv;-€

SousedovicMalýMirek 3.7.2009 13:40

Re: slecna

Sama seš "pyčná" a nafoukaná.;-D

Mně by původně stačil můj první včerejší příspěvek o spleteném významu dvou slov, ovšem po tom, co tu předvádíš v diskusi si teda zaútočím, zaotravuju a zanadávám rád. Lidi jako ty by měli házet vídlema hnůj a ne veřejně něco publikovat.

kopretina 3.7.2009 13:57

Re: slecna

Neopič se hlupáku. Na kydání hnoje jseš tady ty, ne já. Jediné, co umíš, je nadávat, urážet a ponižovat lidi. Můj článek je pravdivý, objektivní a vyvážený. Naopak, co tu ty předvádíš v diskuzi je špína a hnus, nehodné lidské bytosti. Ty bys totiž publikovat článek nebyl schopen, máš IQ houpacího koně, nic víc. Já mám prázdniny, ale ty asi nemáš práci, jsi nezaměstnaný a vyžírka společnosti, protože kdyby si byl zaměstnaný, tak by jsi neměl čas na diskuzi v pracovní době. Jsi morální mrzák.

SousedovicMalýMirek 3.7.2009 15:42

Re: slecna

;-D;-D;-D

Otázkou je, jestli vyžírky společnosti nejsou spíš takovéto "publicistky", publikující nevyvážené a zaujaté články, studující díky daním pracujících lidí obor, díky kterému budou mít na to lhaní, pardon, publikování, titul a diplom. Pochybuju, že studuješ něco prospěšného, jako je třeba medicína.

kopretina 3.7.2009 16:18

Re: slecna

To je zase duchaplná poznámka.;-D;-D;-D Mluvíš jak komunista. Komunisté taky říkali, že studující lidé jsou "parazité na dělnické třídě".Pracující lid? Ale jdi. Kdo to jsou pracující lidé? Ty rozhodně mezi pracující lidi nepatříš. Jinak bys nečetoval v pracovní době. Můj článek není zaujatý, je objektivní a pravdivý. Když se ti můj článek nelíbí, tak jej nečti. Kdo tě nutí číst články se kterými nesouhlasíš?

SousedovicMalýMirek 3.7.2009 16:37

Re: slecna

Jenže já už ho bohužel četl. A daleko více bohužel jsem četl i fanaticky nabubřelé, až choromyslné reakce autorky, na něž se prostě nedá konfrontačně neodpovídat. "Ale musíš uznat, že ten článek je DOBRÝ" ;-D;-D;-D

Pracující lidé, pokud ti tento termín něco říká, jsou lidé, kteří mají pracovní poměr nebo podnikají a velkou část ze svého výdělku odvádí státu ve formě tzv. daní, z nichž je například financováno státní školství, víš?;-D Opravdu mě nenapadá, co by na tomto faktu bylo komunistického. A tito pracující lidé, pokud to nejsou hloupé stádní ovce, by si občas rádi přečetli něco objektivního a nezaujatého, aby je pak nemuselo štvát, že ze svých daní platí vzdělání profesionálním lhářům.;-D

Když jsem psal, že bys měla vidlemi kydat hnůj, tak jsem se spletl, promiň. Vidle jsou totiž ostré a psychicky narušená fanatička by jimi mohla někomu ublížit.;-D

kopretina 3.7.2009 16:51

Re: slecna

Ale kušuj. To, že s článkem nesouhlasíš, je tvoje věc a máš na něj nárok. Ale nemusíš urážet mě a jiné diskutující. Můj článek je dobrý, pravdivý a objektivnéí. Tečka. Termín "pracující lid" totiž velmi zneužili komunisté. Komunistické noviny psaly: "Pracující lid si žádá potrestání zrádkyně a záškodnice Horákové". Jinak lidí v zaměstnaneckém poměru si vážím, ale tebe ne, ty jsi nezaměstnaný vyžírka. Neodpověděl jsi na otázku proč četuješ v pracovní době? Jaktože máš tolik čas četovat? Pokakej se nádivo.

SousedovicMalýMirek 3.7.2009 17:02

Re: slecna

Já mám stolici dobrou a její vyměšování mám plně pod kontolou. Ovšem u tebe si tímto nejsem po této diskusi zcela jist.;-D

Proč se mě v jedné větě ptáš na pracovní dobu, když ve větě před tím konstatuješ, že jsem nezaměstnaný vyžírka. Není to na inteligentní publikující studentku poněkud hloupě nelogické?;-D

kopretina 3.7.2009 17:06

Re: slecna

O mou stolici se nestarej, do ní ti nic není.

Takže jsi vyžírka, když nepracuješ a jen četuješ. Děkuji za odpověď.:-(

SousedovicMalýMirek 3.7.2009 17:18

Re: slecna

Není pouhý vyžírka na tebe trochu slabota, když už jsme u těch označení? Máš na víc! Proč jsi nenasadila třeba muslimoteroristickoneonacistickykomunistického antisemitu?;-D;-D

kopretina 3.7.2009 17:33

Re: slecna

Muslim nejseš, jestli jsi nacista nebo komunista to nevím, ale antisemita jsi a k tomu ještě vyžírka. :-(

Sherlock Holmes 4.7.2009 5:57

Re: slecna

Spatny president pro koho??? pro sionisty??

akela 3.7.2009 6:39

falšování dějin po česku

antisemitismus není hřích proti bohu je to důsledek chování židů vuči jiným jak může být někdo národem vyvoleným to samo  už zavání rasismem vúdči ostatním národům a Carter konečně prohlédl a jen doufám že jednou prohlédne většina v USA!!

boleslav1 3.7.2009 7:22

Re: falšování dějin po česku

zidi v izraeli se budou muset omluvit za jejich ORIGINALNI VINU v palestine,jak ji popisuji clanky v haaretz,od historika b.morrise.potom musi vratit diasporu palestinskou,pudu,prava,penize a pozemky.jinak se palestinsky konflikt nevyresi a izrael bude sledovat jak ARE THE CHICKENS COMING HOME,TO ROOST!!cha,cha,cha!shalom!

kopretina 3.7.2009 9:24

Re: Vy lžete

ALE kušujte, antisemitismus je velkiký hřích, Židé se pronásledování nezasloužili. Co dělali špatně? Jenom žili, to však je pro Vás antisemity největší hřích. Národ vyvolený neznamená vyvolený k vládě, ale vyvolení k Božím povinnostem, nic víc. Já naopak doufám, že většina Amaričanů porhlédne a bude podporovat Israel ještě více.

kopretina 3.7.2009 9:49

Re: Vy lžete

A ještě jedna poznámka, je nutné, aby Israel existoval už kvůli takovým ubohým individuám jako jste Vy. Kdybyste měli možnost, roztočili byste masové vyvražďování Židů znovu.

boleslav1 3.7.2009 10:30

Re: Vy lžete

nekomu psat aby kusoval neni ani slusne,ani demokraticke nebo condusive k nejak otevrene diskuzi.ja jsem vam nikdy nedoporucoval jak a co psat,a ani jsem vam NIKDY nedadaval.i kdyz chapu,ze se blizi full moon,ani to vas neomlouva.zacinate sklouzavati do hysterie.mam dve zidovske dcery,nevim jak a proc bych mel roztacet nejake masove vyvrazdovani.kdyz vam dojdou argumenty a FAKTA,stavate se nepricetnymi.cha,cha,cha!shalom!

kopretina 3.7.2009 10:37

Re: Vy lžete

Milý Boleslave, nenadávám Vám ale Akelovi. Vám jste také nikdy nenadávala. Kušovat má Akela, který psal, že je antisemitismus přirozený na tzv. špatné chování Židů. Většina Židů jsou slušní lidé a lacině odsuzovat Židy je antisemitismus. Ale jaký máte vztah k Židům Vy? Nechci Vás lacině nařknout? Nenávidíte Židy?

boleslav1 3.7.2009 10:55

Re: Vy lžete

muj vztah je k pravde.nemam rad,kdyz je jedna strana portretovana jako vseho schopna a vseho vinna a druha jako milijusove.osobne jsem nikdy zadne nevinneho zida neosocil,ani nenapadl nevinne.snazim se vzdy sehnat podklad a krotozuji pokud mozno zidy uz odsouzene,sedici v basach a nebo priznanychvse se ke zlocinu.asi tezko chapete,ale ode mne se dozvite fakta.pokud mozno.jestli jsem se nekdy zmylil,omlouvam se.a vy jste mne lacine narkla,bez dukazu uz nekolikrat.cha,cha,cha!shalom!!

kopretina 3.7.2009 13:28

Re: Vy lžete

No jo Boleslava, to přesně ale děláte. Za vším zlým v izraelsko-palestinském konfliku vidíte Izrael a Palestince vidíte jako dokonalé a nevinné lidi. Tak to ale není. Velkou vinu na konfliktu mají palestinští Arabové.

boleslav1 3.7.2009 10:36

Re: Vy lžete

kdyz mi v izraeli narozeny historik,pan benny morris predlozi DUKAZY ze zasedani izraelske vlady,na kterem padlo rozhodnuti o nasilnem odsunu 100 000 palestincu z galilee a ramlu v dobe primeri,musim se nad tim alespon zamyslet,nemyslite?zvlast,kdyz zidu nikdy nic ti galilejci neudelali.to je ta ORIGINALNI VINA zidu v izraeli.toho se nemeli dopustit,jako bohabojna ditka bozi,ne?a jestli to nenapravi a neomluvi se,prijde asi bozi trest,jestli na to verite.a potom uvidi jak ARE THE CHICKENS COMING HOME,TO ROOST!!cha,cha,cha!shalom!

kopretina 3.7.2009 10:41

Re: Vy lžete

No jo, to je špatné, uznávám, ale byli to Arabové, kteří začali vyhlazovací válku proti Židům. Napadli Izrael hned po 14.5.1948, kdy Izrael vznikl. A zapomněl jste zmínit pogromy na Židy z 20.-40.let (1921, 1922, 1929, 1936-1939, 1947-1948). Musíte uznat, že Židé měli právem na palestinské Araby pifku. A z arabkých zemí bylo vykopnuto na 900 000 Židů, to jste NIKDY NEODSOUDIL. Odsuďte to prosím.Odsuďte arabské násilí proti Židům.

boleslav1 3.7.2009 10:49

Re: Vy lžete

znamy terorista m.begin radil uz ve '46-'47 mezi jeruzalemem a jaffou.zidi byli vyhnani asi z 80-90 zemi.a palestinci z galilee byli nevinni a nikdy nic zidum neudelali.cha,cha,cha!shalom!

kopretina 3.7.2009 10:54

Re: Vy lžete

Ale no tak Boleslave, Vy schvalujete vykopávání Židů, nejste schopen odsoudit protižidovské násilí v průběhu 2000 let, proč Vám vadí vykopnutí palestinských Arabů. Já jsem schopna odsoudit protiarabské násilí ze strany Izraele, proč Vy neodsoudíte protižidovské násilí ze strany Arabů. Odsuďte to.

boleslav1 3.7.2009 11:00

Re: Vy lžete

ODSUN palestincu z galilee mi vadi,protoze to bylo ucineno staten izrael.arabove mi tez stale nekazou neco o politicke korektnosti a multi-kulti.vyhlasi jihad a jedou.s tim musite pocitat.jejich nabozenstvi.izrael mel byt skvost mezi staty a narody.a hned ze zacatku,dokonce i pred,se to vinou zidu pokakalo.cha,cha,cha!shalom!!!!!!!

kopretina 3.7.2009 11:04

Re: Vy lžete

Ale Boleslave, lidi jsou si rovni, proč by jeden národ měl být lepší než druhý? Židé i Arabvé jsou Semité, tak je normální, že se chovají podobným způsobem. Ale ubíháte od tématu. Odsuďte protižidovské násilí ze strany Arabů. A vyhlašování jihadu je přece hnusné.

boleslav1 3.7.2009 11:31

Re: Vy lžete

lide by si meli byt rovni,ale nejsou,v urcitych statech.a izrael mel byt ta nadeje,kterouz neni.arabove maji jejich nabozenstvi, je jejich.vyhlasi jihad jeden proti druhemu,proti zidum,proti belochum a cernochum.to je jejich kultura/nabozenstvi a vy a zidi to berete jako nejaky antisemitizmus,nebo rasizmus.a zidi to byli,kteri prodali mohameda a tim padem to vsechno zacali.cha,cha,cha!shalom!mimochodem,nejak se nevyjardujete k tomu soudu mezi krestanskymi a orthodox zidama v jeruzaleme.cim to?orthodox vlitli do krestanskeho kostela a serezali pastora zida howard bass.znicili nabytek a meli sve vlastni bohosluzby.a vy MLCITE?????????????tolik toho napovidate a napopisete a najednou jste zacla drzet bobrika mlceni?nebo se bojite???cha,cha,cha!shalom!

kopretina 3.7.2009 11:37

Re: Vy lžete

Tak bylo to špatné, to uznávám, mesiánští Židé namají v Israeli vždy na růžích ustláno, ale přesto se jedná o ojedinělé incidenty. Zatímco v muslimských zemí jsou pogromy na křesťany. Vy se zaměřujete na prohřešky Židů, ok, ale prohřešky páchají mnoho jiných národů.

isi 3.7.2009 6:38

definice antisemitismu je ?????

Rekl bych ze definice  antisemistismu je dle kopretiny a podobnych ...kdo nesouhlsi se sionisty musi byt  antisemity  a  nenavidet Zidy. Tvrdit  ze toto uzemi po 2000 letcech mi patri protoze  to nekdo napsal na papir a  ze je to proto pravda je nesmysl, Kdyz ctu Mosesovu knihu  Bibly  tak se ohybam smichy, pripomina mi to levnou propagandu 1930.