2.8.2021 | Svátek má Gustav


Diskuse k článku

IZRAEL: Etnická miniválka

Zprávy z Izraele se netýkají jen raketové války mezi Hamásem a Izraelem. Je tu něco nového, násilnosti mezi Izraelci židovské a arabské národnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pokoutný 17.5.2021 8:08

Tak proč některá náboženství generují vyšší počet blbů, než ta ostatní? Ani teroristé z IRA neječeli při útoku "Za Pána zástupů!" či "Za Boha otce!"

M. Grundmann 17.5.2021 12:55

Každá etnická skupina je jiná a funguje jinak. Evropané zase připadají Arabům a Afričanům ( a ostatním ) jako úplní idioti kvůli progresivismu. Progresivismus mi osobně připadá hloupější než celý islám.

D. Bowman 18.5.2021 18:56

Když nevěříte v Boha, neznamená, že nevěříte v nic. Ale že věříte čemukoliv :-) (na autora citátu si nevzpomenu)

Což končí nekozistentním bordelem (chaos). Nicméně, momentálně aplikovaná progresivistická teorie (kulturní Marxismus) nemá za cíl budovat ale rozbít Západní společnost. Její sponzoři se vidí jako arbitři moci vzešlé z chaosu viz Popperova Open Society (Soros) a Stakeholder "capitalism" WEF Great Reset. Takže to vždy směřuje k tomu prvotnímu ego impulsu - já a moje rodina budeme vládnout tj. aristokracie, plutokracie, oligrachie.

Viz SSSR KGB elita, KLDR dědičná monarchie, Čínská vláda cca 15 rodin a deroucí se Korporativistická olygarchie na Západě.

R. Langer 17.5.2021 11:19

Naopak, má víra v to, že jsem lepší než oni mi brání v tom vyhazovat do vzduchu jejich příbuzné, manželky a děti. Kdyby tomu tak nebylo, bylo by vymalováno velmi brzy, to si laskavě uvědomte! Takže nepište nic o blbech, a už vůbec ne o tom, kdo si tady doopravdy myslí, že je lepší, a na co má proto nárok. :-P