12.6.2021 | Svátek má Antonie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jasan 3.3.2007 20:13

Re: Re: Re: Re: Re: Blábol

no a jak v tom nemcum a rusum zabranite?   lejstrem?  jako v pripade 3%  shodku?   Netusil jsem, ze jste tak odtrzeny od reality...

MaR 3.3.2007 19:53

Re: Na propagaci Eústavy uvolnila Paroubkova vláda

Samozřejmě má proběhnout kampaň vysvětlující ústavu a její pravomoce. To je v pořádku, protože to neznamená ANO či NE. Pokud je to ovšem propagace typu: Řekněte ANO páč sme tuhle sepsali nějaký skvělý dokument, pak je to samozřejmě špatně.

MaR 3.3.2007 19:51

Re: Zaver

Prostý fakt je: i socialistická Evropa je lepší než válkou či vzájemnými spory rozvrácená Evropa rozdělená mezi sféry vlivu ostatních velmocí. e ale chybou se nesnažit, aby byla Evropa taková jakou ji chceme - silná globálně, ale citlvá lokálně. Jsou to samozřejmě protichůdné zájmy a je třeba najít správnou úrovenň (a tady by měla probíhat debata a rozumný přirozený vývoj, protože to není nic co jde nadiktovat někde od stolu).

MaR 3.3.2007 19:47

Re: Re: Re: Re: Blábol

Tak co třeba vyjednávání o energetice, aby si Rusko nemohlo dupnout na jednotlivé státy (jako třeba na nás) a mezitím uzavřít exkluzivní smlouvy např s Německem. Pak jsme vydání napospas ruským zájmům.  Netušil jsem že je nutné vám vysvětlovat takové základy :)

MaR 3.3.2007 19:43

Re: Re: Nálepkování místo diskuze

Dvě světové války v Evropě už proběhly. Vám to nestačilo, že?

jasan 3.3.2007 19:43

Re: Re: Re: Blábol

jak si v realu predstavujete "spolecny postoj"..?

Saskino 3.3.2007 19:42

Re: ach jo

ha te te pe dvoj te cka lomitko lomitko eura bie te cka blo g te cka ce zet ;-D

MaR 3.3.2007 19:41

Re: Re: Ze vseho mne nejvice vzdy pobavi,

Tak nějak všechny ekonomické ukazatele si *myslí* pravý opak.

MaR 3.3.2007 19:39

Re: Re: Blábol

Já chápu ústavu jako vymezení pravomocí sdíleného a svrchovaného v moci národních států. Nesouhlasím se současným zněním EUstavy, ale jsem PRO aby neprobíhalo paušální odmítání ale naopak rychlé přijetí v lehčí podobě. To by také mělo zastavit současné nevyjasněné směřování EU, kdy někdy nemístně reguluje a zasahuje a jindy naopak společný postoj velmi citelně chybí (společné vyjednávání např vůči Rusku a Číně). Mj tuto pozici začíná přijímat i VK (viz jeho poslední vyjádření).

Saskino 3.3.2007 19:38

ach jo

Proč se muslimové nemohou dohodnout, to si můžete přečíst na tomto blogu - videa o výchově dětí, atentátnících, atd.... R^

jasan 3.3.2007 19:19

Re: Blábol

echm... racil pan precist navrh EUstavy?

MaR 3.3.2007 19:09

Blábol

No tohle je teda blábol. Autor musí moc dob ře vědět, že Klausova argumentace je stejně nefér jako Leinova odpověď. Pak následují citáty vytržené z kontextu a jakýsi morální apel k diskuzi když předtím autor naházel těžkou špínu na všechny eurooptimisty. Řadím se spíše k euroskeptikům, ale tohle je moc.

jasan 3.3.2007 19:05

Re: Zaver

presne tak nenasinci... presne tak

jasan 3.3.2007 19:04

Re: Ze vseho mne nejvice vzdy pobavi,

pekne kecate... zatim na EU doplacime - a to v kalkulaci neni zahrnuta uredni buzerace....

Jan (ne ten od Cibulky) 3.3.2007 18:54

Re: Zaver

Temi "tvrde pracujicimi predky" myslite komouse nebo vekslaky a zelinare, pretransformovane na podnikatele Klausovy ery?

Jan (ne ten od Cibulky) 3.3.2007 18:52

Ze vseho mne nejvice vzdy pobavi,

kdyz priznivci lziprofesora Klause - ktery v Cesku jako predseda vlady a suverenne nejsilnejsi strany udrzoval pri zivote mzdove moratorium, bankovni socialismus, regulovane najmy a danove zatizeni pro korporace i obyvatelstvo, ktere museli snizovat na rozumnou vysi az vlady CSSD, a dalsi zverstva - obvinuji Evropskou unii a stare clenske zeme ze socialismu.

Az budou Cesi vykonni jako treba Holandane, Britove nebo vysmivani (nevim proc) Rakusane a nebudou si do cela statu volit neschopne, hloupe, line a zkorumpovane odeesaky, potom muze Cesko prosperovat. Zatim ma z Evropske unie pouze vyhody a dotace.

Cizinec Nenasinec 3.3.2007 17:58

Zaver

Proto uz ani o krok dal integracnim smerem dokud se nevyjasni jakou Evropu vlastne budujeme a dokud nekolik klicovych statu pod tlakem realnosti nepochopi ze jejich socialisticky bludy vedou rovne do tretiho sveta. Pokud to nepochopi, at tam pujdou sami, nasi predkove tvrde pracovali a bojovali stoleti aby Evropa a Zapad byli to co jsou, a zcela urcite nenechame ucelove spojenectvi lineho dobytku a rudych demagogu tento civilizacni a hospodarsky navrch znicit behem jedne generace, i kdyby to znamenalo zcela rozpustit EU.

M. a m i Z 3.3.2007 17:58

Když vidím, co Vám na EU vadí,

tak buďte rádi, že ji máte, že Vás reguluje. Kdybyste při vašich schopnostech byli vystaveni kLausovskému volnému trhu, živili byste se pořádně odstátou polévkou, která by zbyla po zahraničních turistech. (kLaus a byrokracie EU mají k sobě blíže, nežli si dokážete připustit, jenom u té EU je jasné, že je v krizi a potřebuje reformu zatímco u kLause se mylně domníváte, že je v permanentní říji)

Všechny ty chyby, které jste Vy EU vytknul jdou na konto inteligence Teličky, Špidli, kLause a spol. I dnes jsou české buranství a chorobný kLausův exhibicionismus dominantní vlastnosti v přístupu Čechů k EU, protože neumíte argumentovat. Zmíněné problémy jste si zavinili převážně sami mizernou garniturou.

jasan 3.3.2007 17:43

Re: Re: Nálepkování místo diskuze

nestraste....   jestli budou takhle tlacit na pilu, tak se bojim ze dost brzo...

hulda 3.3.2007 17:35

Re: Nálepkování místo diskuze

To ovsem musi nejdriv probehnout ta obcanska valka jako v U.S.A. Mate nejake zpravy o tom, kdy se to zacne rezat ?

haui1 3.3.2007 17:33

Re: Pozoruji zajímavý pokrok,

Nebýt EU, tak jsme se nestali zemí dovážející cukr, nemuseli bychom omezovat velikost vinic, nemuseli bychom zavádět bezdotykové vodovodní baterie na záchodech, nemuseli vylévat guláš po dvou hodinách od uvaření, měli bychom Tuzemský rum, i když každý víme, že se nedělá z cukrové třtiny, a stovky dalších věcí.

jasan 3.3.2007 17:25

Re: Nálepkování místo diskuze

Mluvte drahy EUropane jen za sebe....

A ve volnych chvilich studujte historii vzniku USA a jejich sjednoceni...

Pavel MB 3.3.2007 17:12

Nálepkování místo diskuze

EU potřebujeme:   a) z ekonomických důvodů (naše hospodářaství po vstupu do EU nebývale roste),   b) z politických důvodů (hegemonie Německa Ruska - viz historie),    c) ekonomická i politická protiváha světových velmocí (USA, Rusko, v dohledné době Indie, Čína                            

Proto co nejpevnější a nejakceschopnější EU vč. ústavy. Státy americké unie (USA) mají také společnou ústavu, proč by nemohla mít ústavu evropská unice (EU)? Předání suverenity na evropskou unii nám nemůže překážet - jsme se přece také Evropané!!! EU.                                               

Starý J. 3.3.2007 17:08

Na propagaci Eústavy uvolnila Paroubkova vláda

200 milionů. Na propagaci "NE ústavě" ani korunu. Prý to není v našem zájmu. Už zase se zájem jedné skupiny povyšuje nad zájem jiných!

Ustavili dokonce pro propagaci jakousi instituci, které už z uvolněné částky vyplatili první miliony na úřad, počítače a platy. Rozhovor s "ředitelkou" této Paroubkem zřízené instituce byl v Reflexu! O osudu uvolněných milionů není nic známo, o váýsledcích práce instituce rovněž nic.

Ano, odpůrci ústavy byli jen nálepkováni, o nějaké diskusi nemůže být vůbec řeč. Nikdy se žádná nevedla. O nějakém referendu na téma Eústava rovněž! A takoví jsou to příznivci referend! Klaus byl peskován měrou nevídanou nejen doma, ale i spřátelenými socialisty ze zahraničí. Paroubek mu chtěl zatrnout cesty ven pod záminkou jejich "schvalování premiérem". Diktátor Jyrka si osoboval právo diktovat i presidentovi!

Starý J. 3.3.2007 15:22

Re: Re: Re: ASI TAKTO

Tak konkretně zemědělství se nestalo nic moc, jen nemáme JZD a v něm přezaměstnanost. JZD odevzdala restituentům rozpadlé statky a zrezivělé mašiny a existují rodinné firmy, které hospodaří s členy rodiny na polovině původního JZD. Ono už koncem existence JZD byla na poli pětina těch, co v kancelářích!

PRASI DENT 3.3.2007 15:16

Re: Re: Re: a co je na to prosim divneho?

 Nejsi JASANE taky už udušený na KLAUSULI  pod  modrobolševiockou, nebo modrohnědou poklicí, OKOŘENĚNÝ sebranými spisy svého METEORISIMA......?

Starý J. 3.3.2007 15:10

Re: Re: a co je na to prosim divneho?

PŘITROUBLÉ přízvisko demagogičtí Klausomanové!

Papouch 3.3.2007 14:38

Re: Re: Re: ASI TAKTO

nevim jak v Nizozemi ale ja mam z Francie jine zpravy (od lidi, ne z medii)

hlasovalo se proti vlade ("pravicovy" Chirac zurive propagoval) a ztrate prava veta pro Francii

clay 3.3.2007 14:34

Re: Bludy hlásat povoleno. K tomu teda notně přispíváte

nikdy by mě nenapadlo např. Hanáka zovat novinářským poskokem čssd. I ten novinář je jenom člověk a jako takový se ze své přirozenosti staví ke skutečnostem svým způsobem. Každý má blíže k určitému směru chápání světa a souvislostí. Stejně jako vy. A snad také nejste někoho poskok. Nebo snad ano?

jasan 3.3.2007 14:31

Re: Re: a co je na to prosim divneho?

bacha... aby jste se neudusil vlastni zluci...