18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

EVROPA: Na suverenitu nesmíme rezignovat

Rozhodnutí Evropské komise spustit proti České republice a dalším středoevropským zemím řízení za to, že odmítáme plnění migračních kvót, je zásadním předělem v naší dosavadní účasti na projektu evropské integrace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tolman 8.7.2017 12:53

Re: Vystoupit.

Czechia se nikdy neměla stát členem EU, ale nacpala se tam sama. Nikdo ji nenutil. Tenhle postkomunistický a mafiánský skanzen bude přítěží pro každého, s kým se dá do holportu. Bez takových zemí bude EU lepší a silnější, takže neváhejte a padejte.

Š. Hašek 8.7.2017 13:13

Re: Vystoupit.

Děkuji za poctu. A posilujte nerozbornost brusele.

Vyměňte ČR, GB, Slovensko, Uhry, Polsko za černou pracovní sílu z Afriky, velet jim bude/učit je bude Šimon Pánek, Halík, Šiklová, Tánička ......... . Výzkum povede Drahoš.

J. Kanioková 8.7.2017 15:06

Ha ha ha ha ha

M. Prokop 8.7.2017 16:16

Re: Vystoupit.

Taky málo zelený, to jste v zápalu boje zapomněl.

No a stačí počkat, až se lepší a silnější rozpadne, už to pomalu začíná.

J. Václavíková 8.7.2017 18:38

Re: Vystoupit.

Asi tak. Ovšem zatím jsou ty vyspělé země politicky korektní a ještě neříkají na plnou hubu, že jsme pro ně jen koule na noze. Otázka je, jak dlouho to vydrží.

M. Pechr 8.7.2017 12:03

...ono to nebude zdaleka tak jednoduché... ...přihlédneme-li k tomu...že budoucnost lze těžko predikovat... ...vše má svá pro a proti... ...být vazalem kohokoliv neni nic příjemného... ...je pak otázka...kdo je horší šéf... ...nicméně užší spolupráce s V4 i Rakouskem by byla zřejmě na místě... ...není vždy nutné jít do extrému...nemusíme se od EU odstřihnout zcela a drasticky...možná jen vzdát se části výhod a utvořit s V4 kooperující celek s vyšší mírou autonomie... ...no go zony tu zatím nemáme...ale pokud se podvolíme požadavkům s kvótami...tak se jich můžeme brzy dočkat... ...ještě jsme se nevypořádali s cikánskými gety...i vietnamská komunita přináší jisté trable... ...islámské no go zony jsou těžšího kalibru... ...a soudruzi z brusele s receptem na ně za desetiletí dosud nepřišli...

S. Netzer 8.7.2017 11:39

Je zajímavé,

jak ti bijci za suverenitu oslňují stále novějšími a rafinovanějšími argumenty.

Rudolfova blbost nezná mezí. Jen hňup Rudolfova kalibru ... Pane Rudolfe, při vaší blbosti ... Ve vaší blbosti ... pane Mertle, blbce tam na štěstí neberou ... husa, která si nedokázala poradit sama sobě ...

Jeden vlastenecký expert, zřejmě psychiatr ochotník, dokonce atestuje "starci Šulcovi" "komlexi". :-))))

Š. Hašek 8.7.2017 12:50

Re: Je zajímavé,

Tak Vážená madam,

Vy si hleďte hlavně toho, aby z Haburku bylo zas solidní město. Před rokem tam ječeli černoši na náměstí, pěsti, hesla "boj", "svoboda". Ráno se poflakovali černí mladíci po ulicích, hlavně nemáknout na nic, z čeho jsou živi, nevím. No hezká podívaná, wirklich, když německá majitelka obchodu utírala jejich plivance!!!! Běžte, pomáhejte (hatefree!).

A teď marxistická mládež podpaluje tam auta a rabuje! Jak to mají v tom Německu s držením zbraní pro osobní ochranu?? Poučte mě. U nás to je jasné!

Ježíš, to je chytrosti najednou, Halík možná řekne, že maj deprivaci z domova a mušejí to někde vybít.

S. Netzer 8.7.2017 12:59

Re: Je zajímavé,

Jste si jistý, že jste duševně zdráv?

Š. Hašek 8.7.2017 13:05

Re: Je zajímavé,

Dokonce na to mám i papíry.

Už jedete uklízet do Hamburku po Vaší mládeži, mládeži budovatelské?

R. Neveselý 8.7.2017 12:52

Re: Je zajímavé,

S druhou větou souhlas, platí i pro vás.

J. Vlček 8.7.2017 13:02

Re: Je zajímavé,

Ty vámi nazývané "sofistikované" argumenty používám obzvláště v reakci, když si kdejaké vesnické střevo chce hrát na intelektuálku a ze zahraničí nám zasílat svá moudra a hraběcí rady. Ty si můžete, paní Netzerová, strčit s prominutím za klobouk, respektive za burku, neb o ně nikdo, kromě přiblblých dědků, nestojí.

P. Rudolf 8.7.2017 13:06

Re: Je zajímavé,

Já myslím, že diskuze pod vláknem v 10:13 hovoří za vše. Čím hloupější, čím věci neznalejší, tím taky útočnější.Je fakt, že ty neznalosti jsou zarážející.

S. Netzer 8.7.2017 13:13

Re: Je zajímavé,

Až na neomarxisty jsou zde všechny běžné posedlosti zastoupeny.

P. Rudolf 8.7.2017 13:39

Re: Je zajímavé,

Ale neomarxisti jsou tady přece zastoupeni taky, i když v malém množství. To jste přeci vy, já, Krystlík, Tolman, Mertl, Václavíková, Drobková a pár dalších. Tak nás alespoň ti praví pravičáci a hrdinní předlistopadoví odbojáři častují!

S. Netzer 8.7.2017 13:55

Re: Je zajímavé,

Já jsem též hnědorudý bolševik, podle dobrozdání oné znalkyně a jejího epigona. :-))))

P. Manda 8.7.2017 14:24

Re: Je zajímavé,

mimo jiné.

J. Vlček 8.7.2017 15:14

Re: Je zajímavé,

Všichni ti, panem Rudolfem vyjmenovaní, jsou především pátá kolona v tomto státě. Sami nejlépe víte, co jste zač a ostatní to ví také. Všeobecně se tomu říká svoloč.

M. Vondráček 8.7.2017 18:25

Re: Je zajímavé,

Ale ne , jste jen normálně hloupá :-)

M. Prokop 8.7.2017 18:34

Re: Je zajímavé,

Abnormálně.

J. Vlček 8.7.2017 13:27

Re: Je zajímavé,

Neznalosti čeho máte na mysli, pane Rudolfe, že byste se mohl ve své znalosti rozepsat. Paní Netzerová vás může eventuelně doplnit, ta je také znalá všeho. Nenechte se prosit a dejte se do toho, ať se my ostatní poučíme.

J. Kanioková 8.7.2017 15:08

Podle sebe soudím tebe ?

M. Vondráček 8.7.2017 18:26

Re: Je zajímavé,

To vypadá jako sebekritika :-) :-)

M. Prokop 8.7.2017 18:33

Re: Je zajímavé,

Jestli oni to neopisují od vás, to je tak vaše úroveň.

L. David 8.7.2017 11:20

Já osobně budu raději chudší, avšak svobodný občan

ve svobodné zemi, než otrok pod botou ničemů z Brusele a pod terorem muslimské lůzy.

Nyní je třeba vydržet a Bruselanům neustoupit do doby, kdy se to jejich zmijí hnízdo rozpadne brzkou vzpourou všech ujařmených evropských národů.

Š. Hašek 8.7.2017 13:02

Re: Já osobně budu raději chudší, avšak svobodný občan

Já rovněž!

Možno zahájit tím, že na ně budeme kašlat. Neposílat nic do fondů, nedostaneme dotace. No a co?! Ihned zrušit Ministerstvo pro místní rozvoj, mj. Vyprdnout se na jednotné svíčky od Jourové. A oni budou stejně jen chrlit prohlášení o chudácích z východu. Vždyť oni se bojí i vyjít jen na ulici bez samopalníků!!!!! A doma jim budou znásilňovat manželky novoplnokrevníci z Timbuktu ........ . A ještě jim dají potravinový balíček.

Samozřejmě budovat samostatnou republiku, nikoliv kvůli sankcím (bude jen jekot, VW nezastaví fabriku v Mladé Boleslavi), ale protože brusešaškárna zkrachuje.

Hlavní problém není opuštění brusele (!!!!!!!!!!), hlavní problém jest - jak vydržíme "nepohodlí" po rozpadu brusele, kdy každý kolem násbude hrát za své a zákony budou určovat afromarxisté (někdo půjde asi s Teličkou prosit k Macronovi, já nikoliv).

J. Kanioková 8.7.2017 13:44

Souzním..

P. Götze 8.7.2017 10:21

Tato bitva ale skoncila podpisem Lisabonu. Ted uz muzem jen poslouchat nebo vystoupit. Ovlivnit to neovlivnime, pokudbse V4 nespoji s rakouskem a nevytvori realnou protivahu.

T. Krystlík 8.7.2017 10:13

Jen si z EU vystupte, holoubci,

a chcípnete hlady! Na export zaměřená ČR, zejména do EU, bude od ní oddělena celní bariérou a cz-výrobky nejsou tak báječné, aby byly i se cly v EU konkurenceschopné. Export dřeva a dívek, obou na ležato, se nedá zvyšovat do nekonečna. Montovny z důvodu cel odtáhnou. Kde budete pracovat a čím se budete živit? Vždyť potraviny dovážíte hlavně z EU. ČSSR bývala bramborovou velmocí (většina území je podhůří), dnes cz-brambory jsou dražší než ty z EU. Výrobně je kilo cz-vepřového masa dražší než např. z D, NL. To vše při vyšších mzdových nákladech na Západě.

J. Kulheim 8.7.2017 10:28

Re: Jen si z EU vystupte, holoubci,

U nás je 50% produktivita práce jako v Německu. Do Německa jde ročně víc jak 100 miiard Kč dividend. Životní úroveˇu nás nikdy nebude taková jako v Německu. Drží nás pod krkem. Mzdy mohou být pouze takové jako úroveň výroby nebo si na zvýšení můžema vypůjčit. Půjčujte si vy a nech to vaši potomci zaplatí. Jako v Řecku. Já to odmítám. Němci k nám nikdy nedají výrobu s vysokou přidanou hodnotou.