9.3.2021 | Svátek má Františka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Cato 20.5.2008 19:21

Velkopanské manýry Bruselu vůči ČR

jsou plně srovnatelné s velkopanskými manýry této vlády, která bez ohledu na vůli drtivé většiny národa a bez mandátu voličů prosazuje vybudování americké základny na našem území. A to je daleko větší problém,který se dotýká nesrovnatelně většího počtu lidí než cestování do USA bez víz.

medvěd 19.5.2008 23:27

40 let úposlušnosti pod rusy stačilo nemusíme spěchat do stejné poslušnosti lisabonské smlouvy - nepodepisovat

původní idea Eu - tj. unie spolupracujících suvereních států byla správná . Idea jedné eintopf Evropy  smažící se v kotli bruselské byrokracie je zcela zcestná . Lisabonská smlouva je cesta do pekel . Život mne naučil , že nikdo se nepostará o mé zájmy  lépe než já sám.  Totéž platí pro státy - nikdo se nepostará o životní zájmy České republiky lépe než  Česká republika sama .  nepotřebovali jsme diktát 40 let diktátu ruska nepotřebujeme dalších 40 či více let diktátu Bruselu. Již dnes nám Brusel často naznačuje , že jsme dobří jen na to,abychom drželi hubu a krok . až bude Lisabonská smlouva nebude muset již ani naznačovat  - budeme stát v pozuru a čekat co Bruselský čůrající panáček přikáže- nechci takovou EU nechci Lisabonskou smlouvu    

KamilP. 19.5.2008 23:42

Re: 40 let úposlušnosti pod rusy stačilo nemusíme spěchat do stejné poslušnosti lisabonské smlouvy - nepodepisovat

vy jste holt romantik. CR se postara o sve zajmy nejlip sama - tak jako vtip by se to jeste dalo pouzit. tak me napada, jak se CR napriklad dobre postarala o vymahani dluhu ruske federace - to byl preci jeji nejvlastnejsi zajem, dostat svoje penize nazpet, ne?

V EU existuje cela rada demokratickych mechanismu, ktere je jen treba umet dusledne vyuzivat, i kdyz patrite mezi male clenske zeme. slysel jste treba nekdy Lucembursko, jak si ukrivdene stezuje na brusel? radeji se nejdriv trochu informujte, nez zacnete psat nesmysly!

medvěd 20.5.2008 0:05

Re: kamil : 40 let úposlušnosti pod rusy stačilo nemusíme spěchat do stejné poslušnosti lisabonské smlouvy - nepodepisovat

Vážený pane Kamile , informovaným o EUjsem skutečně až dost , dokonce jsem se dodstal do situace , že jsem na jednom projektu financovaném z UE pracoval - inu co říci perfektní vyhazování peněz  kdy  se často utradí více za doprovodné povinné např. reklamní aktivity a byrokracii než na skutečný cíl.  Peníze z EU jsou skutečně draze vykoupené , tak draze že je lépe si třeba pomaleji ale jistě si vše potřebné pořídit za své.  Nejsem proti EU  jako unii spolupracujících států suvereních států, které dokáží splnit elespoň některá ekonomická kritéria , s volným pohybem občanů služeb a zboží .  Bohužel EU místo ekomonické spolupráce  preferuje politický superstát  takže přijímái země které zatím na to vůbec nemají např. Rumunsko, Bulharsko , takže dnes má celáEU problémy.   

Paul Sulc 21.5.2008 0:06

Re: 40 let úposlušnosti pod rusy stačilo nemusíme spěchat do stejné poslušnosti lisabonské smlouvy - nepodepisovat

300 000 sportovnich idiotu vitalo pred lety hokeisty. Proc alespon 30 000 lidi neprotestuje proti smlouve a Bruselskemu nevolnictvi????Cechacek radeji sedi doma, pije pivo a cumi na TV, ze??? Nac si palit prsty> >>>>to chce klid<<<<< Znate? Kredo maliho ceskyho cloveka.

Tomáš Holek 19.5.2008 19:41

lisabonský diktát

Posranec, který zvedne ruku pro lisabonský diktát by měl být souzen za vlastizradu.

Jurajda 19.5.2008 19:54

Re: lisabonský diktát

Je tam nalezlech bolševiků jak máku místo aby seděli v kriminále tak sedí u koryt!

KamilP 19.5.2008 21:40

Re: Re: lisabonský diktát

.. a kdopa je tam zvolil, martani??

Tomas Holek 19.5.2008 22:50

Re: Re: Re: lisabonský diktát

Já jsem volil ODS pro jejich eurorealismus. Když se dostali k moci, obrátili a podporují lisabonský diktát. Já nemohu za to, že jsem volil vlastizrádce. Před volbama mluvili jinak.

Vlad 20.5.2008 0:11

Re: Re: Re: Re: lisabonský diktát

Co je zač přece předvedla Ó,DěS už v první půli devadesátých let. V kostce: kecají a kradou.

Pete 19.5.2008 17:23

Stádní pud funguje. Lidstvo je blbé i v Evropě.

Je kouzelné sledovat, jak EU se tváří coby předvoj lidstva a přitom prostě neví vůbec co dělá a jak to dopadne. I v otázkách v nichž se evidentně mýlí postupuje neochvějně ideologicky vpřed. A tak Evropě budou zcela nedemokraticky vládnout komisaři. Evropský parlament nebude dělat zákony, ty dělají právě komisaři. To je jak v Rusku po bolševické revoluci, lidi si ale myslí, že tihle komisaři budou osvícení. Ti nám nebudou předepisovat blbosti, ti nám budou radit a nařizovat pouze věci moudré, jako je třeba zrovna zakřivení okurek apod.

Tomáš Holek 19.5.2008 19:42

Re: Stádní pud funguje. Lidstvo je blbé i v Evropě.

přesně podle známe rovnice EU=SSSR

Štváč 19.5.2008 15:00

jak klamat veřejnost ?

Často a i dnes, zde straší komunisté a jejich potomci E. Unií, kteří se dnes vydávají za strážce lidských práv a tzv. národních zájmů. Povětšinou to jsou včerejší zbabělci, kterým dal "hrdinný" Klaus impuls, že už nemusí zpytovat svědomí, že se měli disidenti v kriminále krásně a my tzv. šedá zóna, jsme pěkně po česku s bolševikem vyjebávali /pardon/. Teď hradní nácek nenápadně brojí nacionalistickými hesly, na které čekají nejen bolševici, ale i část méně vzdělaného, nebo nesamostatného občana. V EU jsou všechny demokratické státy /nestraš bolševiku Anglií/ a síla NATO zaručuje už delší dobu v Evropě mír. Je mnoho dalších důvodů pro slušnou budoucnost jednou spojené Evropy, kde malí obecní generálové, chtějí dodnes řídit zemi, jak staří monarchové. Navíc bez osvícení.

šakal 19.5.2008 15:03

...Zalez, halamo sprostej!...

...;-€

VLADIMÍR 19.5.2008 15:57

Re: jak klamat veřejnost ?

Souhlas, ze skromnosti mi bude stačit stejné právo jako mají občané Německa, Francie, atd. konečně !

H.K. 19.5.2008 16:29

Re: jak klamat veřejnost ?

Teď hradní nácek nenápadně brojí nacionalistickými hesly.....

Která hesla máte na mysli? 

Tomáš Holek 19.5.2008 19:43

Re: jak klamat veřejnost ?

JSI VYMAŠTĚNÝ EUROBOLŠEVIK Rv

Hrad 19.5.2008 15:00

Inspirace

Přimět co nejvíce lidí, aby minimálně jednou denně zavítali na stránky NP a trénovali. K publikovaným cvičením pro začátek doporučuji srovnání  véd(pro začátek  Bhagavadgíty) s Babičkou Boženy Němcové. Uvidíme jak zasvěcená debata vznikne. Jaké závěry z ní vyplynou. Doporučuji šířit všemi prostředky zprávu, že jediné místo s kritickým myšlením je právě na NP. Možná že se NP stane podnětem pro některé školy k nabídce témata maturitní písemky z čekého jazyka. Co víc si přát.

Jura Jurax 19.5.2008 14:26

No,

Za posledních 400 let jsme si samostatnosti neužili - akorát 1918 - 1939, pak německá okupace, pak snad 1945 - 1948, pak ruský protektorát a posléze okupace, pak od  řekněme od konce 1989 zatím jakžtakž dodnes, ale vlezli jsme do EU a ta nám samostatnost nenápadně oklešťuje, až nás o ni připraví - samozřejmě pod ušlechtilými hesly, jak jinak.

honzak 19.5.2008 19:24

Re: No,

po schválení LS očekávám do roka heslo "S EU na věčné časy a nikdy jinak!". V modrožluté grafice, samozřejmě.

richard 19.5.2008 13:00

Prokope, Prokope

Užijme si tady tuto bouřlivou diskuzi. Až projde směrnice evropské unie o audiomediálních službách bude po svobodě na netu amen. Franco Frattini navrhoval, aby některá slova na internetu nebyla možná najít a dohledat. zatím se odvolával na terorismus, ovšem to se dá kdykoliv rozšířit. třeba slovo euroskeptik. Nakonce s dílny eu je také takzvaný e-call neboli black-box tedy všechna auta budou v brzké době vybaveny verzí GPS a to povinně. takže Prokope bacha přestože ho hájíš i tebe velký bratr sleduje.

tomcat 19.5.2008 13:15

Re: Prokope, Prokope

To už je trochu paranoia, ne? Ačkoliv, to, že jsem paranoidní neznamená, že po mě nejdou;-) Teď mluvíme de lege ferenda, ale nevidím na tom nic až tolik problematického (GPS), družice jsou už dnes schopny sledovat dění na planetě s minimální nepřesností (odborník, nechť mě případně opraví, ale je míň než metr). Teď budu trochu demagogický a uvedu příklad staré dobré (konzervativní?) Anglie, kde máte kameru doslova na každém rohu (dnes možná i hustší síť) a nezdá se, že by měly našlápnuto k diktatuře

Richard 19.5.2008 14:02

Re: Re: Prokope, Prokope

Říká se že optimista je člověk, který má nedostatek informací.

Jura Jurax 19.5.2008 14:20

Re: Re: Re: Prokope, Prokope

No, děda říkával, že optimista může být akorát na smrtelné posteli - to už má jistotu, že ho všechny budoucí průsery spolehlivě minou.

Hrad 19.5.2008 21:15

Re: Re: Re: Re: Prokope, Prokope

Víš ono je to mírně "členitější". Pesimista říká, všechny ženy jsou neřestné. Optimista tento názor nesdílí, ale má naději"VV Lehké je jenom hov.o!!

hulwat 19.5.2008 23:21

Re: Blb dnes něco slyšel v TV, i zalíbillo se muto a hned to tu cituje.

Tím lehkým hov/nem myslíš to co máš v palici?

Papouch 19.5.2008 18:26

Re: Prokope, Prokope

GPS je prijimac, tim se z druzice nic sledovat neda

Tomáš Holek 19.5.2008 19:48

Re: Prokope, Prokope

Bohužel, za svobodu je nutno požád bojovat. A nesvoboda nerovná se komunismus, jak jsme si dříve mysleli. Dnes je nesvoboda a nedemokracie spojena se zkratkou EU.

Jinak nechutná cenzura probíhá na youtube.com. Zkuste napsat něco anglicky proti albánské pakáži a za chcíli je váš příspěvek pryč. 

PROKOP BUBEN 19.5.2008 12:25

JAK VIDNO

kLausmodrá vozová hradba zježená sudlicemi, řemdlichy a cepy, brečí za svými demagogickými pavézami, že nejsou sto podnikat Spanilé jízdy do EU......Namísto aby se snažili tito chrabří bijci,   poměry v EU vylepšovat, využívají nyní, kdy si slavně nakradli a spřáhli se s bolševikem, evropských poměrů  k šíření dalších populistických polopravd.......

richard 19.5.2008 12:44

Re: JAK VIDNO

Ty chudáčku místo argumentů máš jen  urážky. Já jsem nikdy nekradl, protože se mi to hnusí. Používáš otřepané urážky klausových oponentů jako řreba papá klaus, papátunel, modré straky apodobně. Abych ti udělal trochu zmatek nejsem volič /ač jsem pravicově orientován/ ODS. ODs-ka podepsla Lisabonskou smlouvu a tím se definitivně zdiskreditovala. Ty budeš asi nějaký volič socdem bych tak typoval.