20.1.2021 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

EVROPA: Evropské hodnoty musíme ubránit sami

Itálie přestala blokovat vyplacení tří miliard eur pro Turecko. Ankara dostane peníze výměnou za to, že zbrzdí proud migrantů do Evropy. Obrana západních hodnot se však koupit nedá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šimek 8.2.2016 15:06

Re: Blbý je, že ty evropské hodnoty sami neubráníme.

Jo vy jste citlivej na slovo rus, tak pardon, soudruhu :o)

Š. Hašek 8.2.2016 15:12

Re: Blbý je, že ty evropské hodnoty sami neubráníme.

Kriste na nebi, ty seš fakt jednoduchej, jak vožralej popelář! Co zas máš s tím soudruhem?

Když někdo začne se soudruhováním, tykání by mu nemělo vadit. Snažil jsem se i psát zjednodušenou češtinou.

J. Šimek 8.2.2016 15:16

Re: Blbý je, že ty evropské hodnoty sami neubráníme.

Jo, soudruzi vždycky tykali a z řečí o rusácích se mohli protrhnout, jako vy. Navíc drzej a sprostej jste jako oni, mě z toho pořád vychází soudruh :o)

J. Svoboda 8.2.2016 18:27

Re: Blbý je, že ty evropské hodnoty sami neubráníme.

Nejlaepší bude, nechat to na vás, kolik jim dáte, tolik od vás možná dostanou.

R. Vašíček 8.2.2016 12:17

Hranice

Pán Robejšek, porovnávať kúsok hraníc Maďarska s morskou hranicou Grécka nie je celkom fér.

Š. Hašek 8.2.2016 14:30

Re: Hranice

Jest to fér.

Já naiva bruselský jsem se domníval, že řecká/italská hranice leží bruselákům na srdci!! Vypadá to, že nikoliv.

Včera jsem se dozvěděl že Frontex, "nějaké četnictvo u Řecka" opět rozdává svačiny a teplé deky. A prej to sou po zuby vostrý vozbrojený vojáci (za moje peníze), říkala Merkelová.

J. Šimek 8.2.2016 15:08

Re: Hranice

Vsázím gatě, že vy jste příjemce dávek, tak o jakých vašich penězích to plantáte?

Š. Hašek 8.2.2016 15:16

Re: Hranice

Aha, soudruh Šimek bude z nějaké neziskovky.

Schválně: napište nám v krátkosti, co si představujete pod pojmen daně.

Já nějaké platím, pro Vás to platí asi stát "ze svého". Lepšíte se! Ještě nám napište, že to platí Sobotka. Ev. je to zadarmo.

J. Šimek 8.2.2016 15:18

Re: Hranice

Jsem parazit OSVČ, já ty daně platím pro vás, dávkaře a státní zaměstnance, jinak zdechnete.

Š. Hašek 8.2.2016 15:25

Re: Hranice

Máte tam pravopisné chyby, dávkař jsem nebyl ani den. Státní zaměstananec ano, předpokládám, že nejste anarchista a sem tam nějakého státního zaměstnance i občas potřebujete (ale za stolem jsem neseděl, vono těch státních je dost i jinde).

Slovo parazit použil člen/politik strany, kterou jsem nikdy nevolil. Velice rychle "hodnotíte" a domýšlíte si fantastická "fakta" na základě diskuse na internetu. Asi bych ani nezdechnul, zdá se Vám že vypadám hladově?

J. Šimek 8.2.2016 15:32

Re: Hranice

Jestli máte pocit, že vaše daně vznikají placením DPH ve zboží, tak na ty prachy na DPH jsem vám taky musel nejdřív vydělat já. A zdravotní a sociální je to samé, nejdřív jsem to odvedl na daních a pak z toho stát udělal odvod za vás, státního zqaměstnance. Takže jsem v základu měl pravdu, vaše prachy v tom nejsou žádné...

Jak vypadáte fakt netuším, ale vaše sprostota, drzost, nenávist a tykání jsou etalonem soudruha.

Š. Hašek 8.2.2016 15:38

Re: Hranice

Tak se, do prčic, aspoň podívejte po večerech na ten pravopis.

Pro Vaše dobro, neb jste se obecenstvu představil jako živnostník. Předpokládám, že solidní. Jak píšete faktury/zprávy zákazníkům? Nedivíte se potom?

Na mě se vykašlete. S nadávaním/odhadem, že jsem nějaký rusobolševik, jste si začal Vy.

J. Šimek 8.2.2016 17:03

Re: Hranice

Jeden překlep a jinak dobrý :o)

P. Vaňura 8.2.2016 21:22

Milý pane, z historie byste mohl vědět, že právě příjemci

dávek se o "své peníze" v žádném případě nehodlají dělit! Dost děsivý příklad máme z dějin Říma, kdy se římská chudina, žijící z volebních úplatků od bohatých politiků, zuřivě bránila udělení římského občanství obyvatelům jiných italských měst! Nakonec z toho vznikla občanská válka, bůh ví proč nazývaná "spojenecká."

J. Urban 8.2.2016 11:44

Žádný holport s Turkem se nemůže vyplatit.

Teda může - ale jen převaděčským mafiím v Turecku i u nás. Takové neziskovky, čerpající pomoc pro "uprchlíky", v milionech, by mohly vyprávět.

A. Reček 8.2.2016 11:09

Díky prosazování multikultury v Evropě jsme tady bezbranní

Již několik desetiletí prováděné inzultace křesťanské víry a zdravého rozumu, dospěly právě v západních a severních zemích Evropy do stadia, kdy u tamních občanů už není ani snaha postavit se tvrdě proti těm, kteří mají v plánu přeměnit Evropu včerejška a dneška na jinou kulturní oblast. Nejvíce to teď začala pociťovat Francie s největším počtem muslimů usazených v Evropě. Už den po listopadových útocích v Paříži v muslimských ulicích města Beziérs došlo k oslavám těchto teroristických akcí. Levicově liberální mýtus multikulturní laickosti a bezbřehé tolerance vydává tam své plody. Už vloni na křesťanský velikonoční Velký pátek, v řadě míst s muslimskou většinou schválně se konaly karnevaly. A místní úřady tam mlčí.

J. Kalina 8.2.2016 10:33

panu Šimkovbi a jemu podobných

záplavu lze chápat různě, např. že se z břehu vylije 1 potok, voda nateče do 3 sklepů a televize nás s tím krmí týden. I ty největší záplavy co byly za posledních 20 let zdaleka nepostihly většinu lidí přímo, ale všechny při nákladech na likvidaci. K té argumentaci 1:500 bych jen dodal, že na to aby vás někdo kopnul do koulí stačí jeden debil, zrovna tak jako stačí pár magorů, aby někde v restauraci postříleli pár lidí. Také bych připomenul, že hrozí i to, že tu budou pogromy na muslimy a to také není něco extra. Můj odhad je, že se !vítací" vlády v EU třesou na situaci až se to do sebe pustí a ony budou dělat s pomocí policajtů a tajných služeb rozhodčího na internetu, v ulicích, v našich domech. také tady někdo furt řečí jak by se a kam měli vracet. Nejlepší a nejlevnější řešení je když nikoho vracet nemusíte. Proč nechodí ty davy k nám? Jak málo stačí, aby se nám zatím vyhýbali!! Ať si EU dělá co chce, u nás by stačilo každého ilegála vsadit do fešáckého tábora někde ve vojenském prostoru a slíbit mu, že když si sežene peníze, tak ho bez dalšího trestu milostivě pustíme z ČR. Věřte, byl by to malý a prázdný tábor až by se to rozkřiklo. Dal bych 1 miliardu eur slovanským státům na Balkáně od Černého moře po Jaderské, aby každý udělal podobná opatření a nebylo by co řešit.

ovšem EU toto nechtějí, takže reálně nám pomůže leda tak krveprolití ve státech západní Evropy, kdy se ti Sobotkové u nás vyděsí. Pak bych viděl pobaltsko státy, Polsko nás, Slováky, Maďary a státy z Balkánu jako jistou nemuslimizovanou část Evropy. V západní Evropě se to bude řezat nebo tam povládne totalitní teror a z obojího vyplývÁ hospodářský pokles NE ZPOMALENÍ, POKLES A ROZVRAT.

J. Šimek 8.2.2016 11:00

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Takže nic. Máte strach, se kterým si nevíte rady a pár návodů na úrovni zvláštní školy (viz rána do koulí). Chápu, že na kobliháře a třicetikorunáče to může platit. Na mě ne, já jsem spíš kavárna, která na emoce nenaskakuje. Já musím platit daně a uživit rodinu :o)

P. Vaňura 8.2.2016 11:43

Samozřejmě, existuje naprosto 100% účinné řešení

soudruhů, jako byli R. Heydrich nebo L. P. Berija. To dnes není přijatelné, určitě by ale fungovalo něco mezi současným nineděláním a jejich postupy.

KTERÁKOLIV EVROPSKÁ vláda z roku cca. 1900 by problém s migranty vyřešila levou zadní...

V. Karda 8.2.2016 11:50

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Šimku co to tady pořád kvákáte o strachu z neznámého ?To uřezávání hlav v přímém přenosu, upalování , shazování homosexuálů z výškových budov, popravy, znásilňování, kamenování žen to jste ještě neviděl nebo jste jenom takový hádavý blbeček ?

J. Šimek 8.2.2016 12:26

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Pěkný pokus - ale to popisujete stav v IS, ze kterého k nám migranti prchají. :o)

M. Vondráček 8.2.2016 12:32

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

A zároveň si jejich část ty bohulibé zvyky přináší ssebou :-)

J. Šimek 8.2.2016 12:34

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Kde v ČR, přehánějte :o)

B. Rybák 8.2.2016 13:04

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Není třeba nic přehánět. Před dobrovolně povinnými kvótami imigrantů a tedy likvidací zbytku suverenity našeho státu nás Sobotkova EU-hujerská vláda neubrání! Neubrání nás tedy ani před pozdějším přídělem v Německu a Švédsku.. nepoužitelných imigrantů. A o tom to teď je!

J. Šimek 8.2.2016 13:38

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Dotaz zní, kde v ČR probíhá uřezávání hlav v přímém přenosu, upalování , shazování homosexuálů z výškových budov, popravy, znásilňování, kamenování žen imigranty. Jestli chcete psát o něčem jiném, založte si vlákno, dík.

V. Kain 8.2.2016 11:03

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Turecko je naprosto nespolehlivý a podlý partner.Ty miliardy pro Turecko migranty nezastaví.Je to jenom hra aby občané Evropy viděli,že se s tou migrací něco dělá.Nedělá se vůbec nic.Všichni ti levicoví pazdráti si sem tahají svoje voliče.Sami budou ve svých hlídaných bytových komplexech a ven vystrčí hubu jen v opanceřované limuzíně.Vy občané trpte pod kriminalitou muslimů.Kdyby s tím něco chtěli dělat,tak už by dělali.Ale oni nechtějí.Největší zlo které nás postihlo je Brusel.

J. Šimek 8.2.2016 12:27

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Vy jste nějakej chytrej s těmi voliči. 1M imigrantů je by voko 0,2% voličů, až budou moct volit :o)

B. Rybák 8.2.2016 13:19

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Ti levicoví multikulturní "pazdráti" si své sociálně parazitické (politicko-"korytnické") voliče masově vytvářejí. Milion islámských imigrantů postačí k zastrašení veřejných, občasným terčem teroristického útoku se stávajících, odpůrců vznikající "zelené" říše!

J. Šimek 8.2.2016 13:41

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Pán před váma tvrdí, že ne, že to jsou právě ti imigranti, ale čísla hovoří celkem jasně, že píše kraviny :o) I když váš blábol je taky jak od Jirky Jambora :o)

B. Rybák 8.2.2016 12:52

Re: panu Šimkovbi a jemu podobných

Přesně tak!