10.5.2024 | Svátek má Blažena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marc 19.8.2008 14:59

Re: Re: Re: Fakta uvadena p. Stetinou souhlasi s vnitrni logikou vyvoje

Právě. Časy se mění. Ale komplexy z 1968 zůstávají. Jen se moc nemluví o tom, že tu nebyli jen Rusové, ale i jiné "spřátelené" armády. A už vůbec nikdo nemluví o tom, že je sem oficiálně pozvali sami Češi. Rv

Olin 18.8.2008 17:46

Ubožáci!

Štětinova stručná zpráva je první relevantní soubor informací, který z Gruzie přišel. Čekám na další, které je buď potvrdí, nebo opraví, nebo smete.

Ubožáci, kterým nezbývá než házet na autora jakési antikomunistické kydy, jsou jen neodstranitelným smetím na kyberprostoru. Ať se jdou sami utřít!

Mirek F. 18.8.2008 18:02

Re: Ubožáci!

První není. Koneckonců, byl tady již několikrát uveden odkaz, který pan autor poctivě dodržoval při svém psaní:-)

Olin 20.8.2008 16:50

Re: Re: Ubožáci!

Senátor Štětina tady píše, že byl a jak dlouho byl v Gruzii, a co tam dělal. Né teda na internetu. V Gruzii. Taky píše, že se pokoušel dostat do Cchinvali, ale že to nejde. Je proti tomu nějaký rozumný argument, anebo je to bejvalej komunista?   :-)

Aha 18.8.2008 20:25

Re: Ubožáci!

Nojo, ale to bych nesměl nejdříve číst jiný "relevantní" zdroj z Gruzie, který je jen anglickým překladem toho, co píše pan Štětina - tedy pam štětina přispívá do neoficiálního blogu ofociální gruzínské vlády? Nebo je neoficiální gruzínská vláda a musí se uchýlit na PR server a vytvořit si blog, protože nemůže hovořit oficiálně za Gruzii?

Tedy text, který pan Štětina prostě opsal:

http://georgiamfa.blogspot.com/2008/08/russian-aggression-fact-sheet.html

... proč se trápit se zjišťováním pravého stavu věcí, když gruzínská vláda si už vše vylhala sama - včetně vkusně aranžovaných raket Točka na Tbillisském náměstí, které pak vydává za balistické střely Iskaneder...

ignorant 19.8.2008 10:06

Re: Re: Ubožáci!

Víte o jiném relevantním zdroji informací?

Milan 18.8.2008 17:12

Kdo lže, ten krade (v tomto případě vodku)

Za komoušů lhal Štětina pro ně, těď lže hlavně pro sebe.

ps 18.8.2008 17:58

Re: Kdo lže, ten krade (v tomto případě vodku)

Lhal? Tak bych prosil  uvést nějaký článek,  z doby komunismu, který napsal Štětina a kde lže. Jinak je to soudně napadnutelná pomluva.

Dr. Chocholoušek 18.8.2008 18:05

Re: Re: Kdo lže, ten krade (v tomto případě vodku)

Milana by osvobodili - dostal od nás osvědčení o své nepříčetnosti ;-)

Aha 18.8.2008 20:40

Re: Re: Kdo lže, ten krade (v tomto případě vodku)

Já si taky nemyslím, že by přímo lhal! Prostě tohle:

http://georgiamfa.blogspot.com/2008/08/russian-aggression-fact-sheet.html

jen opsal v jedné internetové kavárně v Tbillisi...

Jirka 18.8.2008 16:31

A co když to je pravda?

Co když prostě všechno, co uvádí p. Štětina, je pravda? Máme snad s Rusy za poslední půlstoletí málo zkušeností?

tim 18.8.2008 16:41

Re: A co když to je pravda?

to, co psával před rokem 89 je tak pravda, že ;-D;-D

Je to takhle......... 18.8.2008 16:44

Evropa je už jiná!

Je nebezpečné opakovaně vnucovat občanům představu, že se Rusko div nechystá napadnout některou zemí Evropské unii – čili vlastně Evropskou unii jako celek. 

EU ovšem nesmí zůstat jenom ekonomickým celkem, ale stát se i celkem diplomatickým a politickým, v delším horizontu možná i vojenským.   

Nové století začala Evropa slibně - EU = 27 !  Rozklížit to = oslabit všechny + dát jestřábům zelenou!   

tim 18.8.2008 16:45

Re: A co když to je pravda?

pokud vím, Rusko existuje necelých 20 let. Předtím to byl SSSR ovládaný komunisty, v němž prostí lid všech národností trpěli. A až Gorbačov, který SSSR rozpustil, byl Rus. :-D

Brežněv byl Ukrajinec. Chruščov taky. Černěnko taky. Stalin Gruzínec. Lenin měl židovské, německé ruské ukrajinské předky. Takže, dávat za činy Brežněva  komunista a ukrajinec, odpovědnost Rusku je podivné.

Chris Kelvin 18.8.2008 16:50

Re: Re: A co když to je pravda?

Jenže tomu dvacet let starýmu Rusku dnes vládnou ti, co tahali za nitky už loutku Brežněva v době, kdy by bez cizí pomoci nedošel ani k řečnickému pultu.

Mirek F. 18.8.2008 17:14

Re: Re: Re: A co když to je pravda?

stačí se porozhlédnout po bývalém rudém bloku a (bývalých) členů vládnoucí partaje, kteří bez problémů udělali kariéru i v demokracii, najdete něúrekom. V tomhle bych asi přesné kritérium neviděl.

ps 18.8.2008 18:07

Re: Re: A co když to je pravda?

Ten ubohý ruský lid dlouhá léta trpěl pod knutou Gruzínců, Ukrajinců, Poláků, samozřejmě Židů, atd. Vlastně ti chudáci němci taky nemůžou za zločiny nacismu vždyť ten hitler byl rakušák.

Mirek F. 18.8.2008 18:24

Re: Re: Re: A co když to je pravda?

Bolševiků bylo spousty v každém národě rudého bloku. Vyjmenování národnosti komunistických lídrů (i když mám dojem, že Brežněv byl entický Rus) je IMHO pouze reakcí na ustavičné xenofobní ztotožňování pojmu ruský a komunistický.

Prorok 18.8.2008 16:01

Stetino ty bolsevicka zrudo! ze se nestydis vydavat lez za pravdu.Vidim ze ti chybi uranovej dul

lez lez lez

Chris Kelvin 18.8.2008 15:40

Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

Pod tento příspěvek nepřipisujte své názory, ale jednu z uvedených možností:

a) Bezpodmínečně věřím Rusákům.

b) Rusákům nevěřím a nikdy jsem nevěřil.

Chris Kelvin 18.8.2008 15:40

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

b) Rusákům nevěřím a nikdy jsem nevěřil.

R.J. 18.8.2008 20:51

Re: Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

Rusum nevěřím a Gruzíncům také ne.

jakovy 18.8.2008 15:42

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

b) Rusákům nevěřím a nikdy jsem nevěřil.

ok 18.8.2008 15:44

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

Jen bych se s dovolením zeptal, jestli věříte Václavu Klausovi.

Hrad 18.8.2008 18:25

Re: Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

Y mystr tesár se negdy utne. Kazdy hrda ma sveho šaška, mi na hrade mame Vaska(i). To rykame ty, co vyme o co yde.

:) 18.8.2008 15:45

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

c) Sovětům nevěřím a nikdy jsem nevěřil.

marv 18.8.2008 15:53

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

d) Štětinovi nevěřím a nikdy jsem nevěřil

tim 18.8.2008 16:00

Re: Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

1. Sovětům  jsem nikdy nevěřil.

2. Štětináčovi jsem kdysi věřil, teď , po letech snadno odhalitelných lží, mu už nevěřím ani nos mezi očima  ;-D

Sam Křepelka 18.8.2008 16:01

Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

doplnil bych, ať naštvu plno lidí bod e) postupovali Rusové v souladu s mezinárodnín právem.

 V tom případě bych uvedl bod e)

Chris Kelvin 18.8.2008 16:09

Re: Re: Tak dobře, pojďte prostě hlasovat

Takže za a) bezpodmínečně věříte Rusákům, že postupovali v souladu s mezinárodním právem.....? ;-)