3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sigmund 26.11.2009 19:36

Re: Jak významná událost!

Prosím,nezačínejte s tím nadáváním. Rád Vás v diskuzích vidím,většinou s Vámi souhlasím,ale tohle Vaše chování mne mrzí.

Thyronx 26.11.2009 19:49

Re: Jak významná událost!

Mrzi me, ze Vas musim zklamat. Bohuzel zde plati, na hruby pytel hruba zaplata. Verte, ze kdybych u dotycne vycitil aspon zablesk objektivni intelignece, sve chovani okamzite zmenim. :-(

Harpyje 26.11.2009 20:02

Re: Jak významná událost!

;-D ;-D ;-D 0 chce posuzovat něčí inteligenci. Objektivní, ještě ke všemu!

kopretina 26.11.2009 20:03

Re: Jak významná událost!

OK, ale kdybyste četl soudruha Thyronxe, tak jen nadává do krav, koz, primitivů. Na hrubý pytel, hrubá záplata. A ještě jednou Vám píši, nemám nic proti všem muslimům, ale proti některým muslimům. Má kamarádka chodí k arabskému muslimskému lékaři, který je naopak velmi citlivý a hodný, je to Tunisan.

Harpyje 26.11.2009 18:34

Posuzujte raději vzhled mužů!

Doufejme, že máte, co se mužů týká, lepší vkus.

Zřejmě se k Vám, Vy hysterické jelito, ještě nedoneslo, že Libanon je multikonfesní zem, a proto může libanonská žena vypadat i takto: http://cache.20minutes.fr/img/photos/20mn/2008-10/2008-10-21/diapo_voile.jpg

kopretina 26.11.2009 18:50

Re: Posuzujte raději vzhled mužů!

No to je strašné. Jenže antisemité Thyronx a Erich ulhaný apologetizují všechny nepřátele Židů a Israele. Jejich nenávist jim zatemnila mozek. A ještě jednou Vás Harpyje žádám, nevykejte Thyronxovi, to je jako byste vykala blběnce so. Thyronx si nezaslouží žádnou úctu je to sprosťák a lhář.

Thyronx 26.11.2009 19:32

Re: Posuzujte raději vzhled mužů!

Copak ja to nekde zpochybnuji, nedovtipna huso? Snad si nemyslis, ze vsechny Izraelky vypadaji jako na Tvojem odkazu? Zenu celou v burce muzes videt i v USA, stejne jak dohola oholene vdane orthodoxni zidovky v cernem ktere chodi ve Williamsburgu par kroku za svym muzem. :-/

kopretina 26.11.2009 20:39

Re: Posuzujte raději vzhled mužů!

Všan některé muslimky jsou v burce. Většina Židovek mají rovnocenné postavení s muži.Nech toho kvák´ání naci-bolševiku.

68 26.11.2009 2:30

Mrzí mě, že jsem lístky už nesehnal. Narváno.

Deset tisíc palestinských sedliaček, študentek a prostých žien se sjelo, jen tak, samy od sebe, trochu si po práci zafandit.. K vidění pohodlné hidžáby fotbalistek, umožnující bezbolestné hlavičkování, i holé hlavy u těch otrlejších. A pak že Hamás nemá smysl pro humor. Taky si tam zaslouží trochu té srandy.

jája 26.11.2009 13:22

Re: Mrzí mě, že jsem lístky už nesehnal. Narváno.

arabský svět bezpochyby je maskulinní, není pravda, jak píší některé české muslimky, že ženy jsou tam sice nesvéprávné ale opečovávané, zejména na venově dřou jak dobytek, nesvéprávné ale jsou všude. Maskulinní byl ale i křas%tanský svět ještě dvě stě let  před námi, nakonec i zákony ČSR (první) přiznávaly i v majetkové oblasti jiná práva mužům a jiná ženám. Proto je škoda, že tzv. "modré punčochy" tedy bojovnice za rovnoprávnost a volební právo a právo na vzdělání ženy jsou zesměšňovány dosud, jejich osobnnosti a jejich dílo není předmětem výuky na našich školách.

Jinak ten fotbal, to byla jen propaganda, skutečnou rovnost přinese vzdělání, volební právo, zaměstnanost žen a antikoncepce. Ortodoxní židé, hinduistická společnost, ti všichni drží ženy v područí, i když ty nenosí hadr přes obličej