27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kes 28.12.2007 14:09

Nelíbí?

Tak mám pocit, že se autorovi článku seriál nelíbí, ale nějak nechápu proč. Vždyť přece mnoho jiných, neméně kvalitních seriálů je stejně pověstných schématem "každý s každým" - viz třeba http://www.90210.webz.cz/.

Už to mám! Autor článku postavám závidí! ;-D

ned 28.12.2007 6:50

Je to daleko humornější

Čechoameričanka Jonesová je bývalou manželkou bratra dr. Gity. Její dcera se vrací domů do domu v Růžové zahradě z Ameriky jako do svého domova (konečně doma!), přitom žila v Čechách v jiné rodině a v jiném domě. Psychologa každý v nemocnici potřeboval. Ale jenom po určitou dobu. Předtíím ani potom si na něho nikdo nevzpomněl. Mimochodem stačil být partnerem Gity, její sestry, a zdravotní sestry. Je to celkem zábavné! V poslední době jsem vynechal a ztratil přehled.

nosál 25.12.2007 20:40

Ordinace v růžových kalhotkách

tak jsme si to nazval po shlédnutí pár kousků několika dílů -nikdy jsme neměl sílu na to koukat déme než 15 minut,ale znám dámy od 30 do 75 let,které hystericky ječí,když se jim manžel pokouší tuhle slátaninu -která -kde a s kým -přepnout. Vážení,vždyť tyhle drby a čmuchání , která to s kým dělala, to je přímo esence starostí 99% ženských. Koukněte se kolem sebe. Drby a lačná zvědavost je to, co divačky upoutává. Tak je to a to se jim líbí

Honza42 25.12.2007 17:42

Jak už bylo napsáno někde dole.

Současné seriály mají tolik pokračování, než se vyčerpá počet možných kombinací "kdo s kým". Někde se to podaří i o nějaký ten díl prodloužit návratem "ke staré".

Takže na nějaké povzdechnutí " šmajrá tenhle seiál ještě neskončil?" reaguji vždy dotazem: " A už souložil každý s každým?"

strejda 25.12.2007 18:35

Re: Jak už bylo napsáno někde dole.

Pouhé kombinace je málo, matematika zná i pojem variace. To teprve bude drama! A to nemyslím na to, že je kamera patrně stydlivá (neviděl jsem seriál) a má tak šanci přitvrdit.

Fafa 26.12.2007 14:43

Strejdo,

takze serial s N postavami bude mit N! dilu. Velmi pekne. ;-D

Jindřich 25.12.2007 14:05

Já se na obě zmíněné kraviny nekoukám

Ušetřím dost času a nemám z toho autorovy deprese. Vřele doporučuji.

škorpion 25.12.2007 14:07

Re: Já se na obě zmíněné kraviny nekoukám

AIDS má takové panenky v koutě nejradši... Bývají, jak utržený vlečňák!

Skybird 25.12.2007 13:59

Hodnoty se mění - nevychováváme, pouze plníme přání konzumentů.

S rozvojem spotřební společnosti nastává doba masové zábavy, plebejské kultury, která nade vše vyzvedává kýč. Děti si odvykají číst, dávají přednost komputerům a televizi,  braku. Jejich literaturou jsou SMS.Očekávám, že  klasická hudba,

literatura, poezie, výtvarná díla budou označeny za kýče, pindy mindy starých generací. Obrat bude dokonán - ať žije   konzumní moderna !

[]

nosál 25.12.2007 20:36

Re: Hodnoty se mění - nevychováváme, pouze plníme přání konzumentů.

á, jen jsem čekal, až se ozve nějaký d.e.b.i l. který bude vykládat,jak děti nečtou...A kdo, ty M.A.G.O.R.E  čte ty tuny knížek co každodeněn vychází ?

Stanislav 25.12.2007 23:09

Re: Re: Hodnoty se mění - nevychováváme, pouze plníme přání konzumentů.

No, jenom někteří, ti tedy stačí nahradit i tu spoustu "absentérů", ale každému co jeho jest, no ni? :-)

Farniente 25.12.2007 13:12

V mladi jsme tomu

V mladi jsme tomu rikali "Kamen suka cihlu", ale byla to bohuzel jenom takova pubertalni eroticka fantazie. Ted, kdy je to hlavni naplni "Prime Time" nejsledovanejsi televizni stanice a tedy, ergo kladivko, puncovana pravda ze zivota a o zivote uz muzeme jenom kibicovat, nebo se rozhorcovat. Proc jsme se proboha vsichni nadrzeni nedali na medicinu?!?!?!

škorpion 25.12.2007 13:48

Re: V mladi jsme tomu

Farniente, Farniente... Proč sis to už neřekl dávno a nešel za doktora, dokud jsi měl své parohy jen pateráky..

Farniente 25.12.2007 14:14

Re: Re: V mladi jsme tomu

Ale ja uz jsem si hral na doktora s jednou spoluzackou v prvni tride! Pravda, pak jsem nejak ztratil tah na branku................ No a ty pateraky, prosim nepodcenuj moji exmanzelku, ja to osobne odhaduji na osmeraky, a to jsem se nijak nepidil. Ale vzdycky jsme zachovavali dekorum, bylo to kultivovane rozptyleni kultivovanych lidi - ne prostredek k ponizovani partnera, ani k zachvatum rumove pravdomluvnosti.

No, je to za nami. Mou laskou je ted Cagiva a kdyz vezmu za plyn a citim ten naval sily mezi nohama, kam se na to hrabe sex..................

Přemysl Vavroušek 25.12.2007 18:01

Re: Re: Re: V mladi jsme tomu

R^ ;-)

Stanislav 25.12.2007 23:11

Re: Re: Re: V mladi jsme tomu

Přidávám se ke chvále za duchaplnou odpověď. Už jich ani na Psu nebývá mnoho ... :-)

wbgarden 25.12.2007 13:07

Super

Břetislave když s každý s každou a každá s každým tak za takových 200 let bude mít lidstvo stejnou pleť. A opravdově bojovat proti rasismu určitě stojí za to.....ne

text

Lobo - nájemnej parchant 25.12.2007 11:46

dfkjlgnůkih

Je vodět, že autor to sleduje pravidelně;-D

Mejla 25.12.2007 11:30

Ale autore, vždyť tvůrci těchto skvostů i celé TV Nova jsou Vaši oblíbenci. Samozřejmě že jejich cílem je rozvrat rodiny a morálky -

atomizovaná společnost se přece nechá snadno ovládat.

SelskýRozum 25.12.2007 16:16

Re: Ale autore, vždyť tvůrci těchto skvostů i celé TV Nova jsou Vaši oblíbenci. Samozřejmě že jejich cílem je rozvrat rodiny a morálky -

Já se také více přikláním k tomu, že obsah televize má vliv na morálku společnosti než že by naopak jen byl obrazem společnosti. Podobně tvrdím, že sortiment zboží v obchodem formuje seznam toho, co lidé chtějí a ne že by se výroba a prodej přizpůsobovaly tomu, co si lidé přejí. Rozhoduje jen zisk a většina lidí raději koupí co je levné než co je kvalitní, chutné či prospěšné. Ne každý, ale většina a to rozhoduje o zisku.

Přemysl Vavroušek 25.12.2007 18:08

Re: Re: Ale autore, vždyť tvůrci těchto skvostů i celé TV Nova jsou Vaši oblíbenci. Samozřejmě že jejich cílem je rozvrat rodiny a morálky -

Já spíše zastávám názor, že jde o onen pověstný "začarovaný kruh". Totiž že filmová, televizní, aj. produkce je skutečně obrazem společnosti a tento obraz ji ovšem následně také znovu formuje a spoluutváří v nekonečném cyklu. Je to jako nastavené zrcadlo - podíváte se do něj, vidíte určitý obraz skutečnosti. Zároveň se ale přizpůsobujete tomu, co vidíte - pokud se vám obraz líbí, snažíte se být tím obrazem, žít tak, aby vás lidé viděli tak, jako jste sám sebe viděl v onom obraze. Pokud se vám obraz nelíbí - zřejmě se na sebe příliš do zrcadla dívat nebudete. Problém je v tom, že většině lidí se líbí jejich sebeobraz, chtějí se na sebe dívat znovu a být stále více a více podobni tomu, jak se vidí -  a tak nějak je to i s televizní a filmovou produkcí. Je asi v lidské povaze nevážit si příliš ušlechtilých věcí, brát je jako samozřejmost a raději se opájet všedností a tvrdit o ní, že je něčím výjimečná a zvláštní...

Stanislav 25.12.2007 23:18

Re: Re: Re: Ale autore, vždyť tvůrci těchto skvostů i celé TV Nova jsou Vaši oblíbenci. Samozřejmě že jejich cílem je rozvrat rodiny a morálky -

Nu což, pro neZaCyklené je tu kouzelné tlačítko "POWER" a ZaCyklení by stejně podlehli něčemu jinému, ono je putna, jestli je to fanatická víra nebo Růžofka ... :-)

Bertík 25.12.2007 11:15

Alias tohoto seriálu je

"Ku.ví ráj". Jak jsem slyšel, tak prodávám...

PetrK 25.12.2007 10:03

Vy asi stále věříte na čápa.

Je sice pravda, že v Ordinaci je těch sexuálních hrátek a úletů trochu víc, ale je to jen trochu koncentrovanější forma dnešní situace. No a pokud vám to nejde pod fousy, máte možnost přepnout na jiný program.

škorpion 25.12.2007 10:17

Re: Vy asi stále věříte na čápa.

A nesledovat, jak se někdo ztrapňuje? Trapasy jiných, to je přece ta pravá zábava... Proč přepínat. A kdyby nebylo paní Sklodowské, neměli by v kamenické nemocnici  ani rentgen...

ps 25.12.2007 10:29

Re: Re: Vy asi stále věříte na čápa.

Sklodowská? Rentgen snad objevil Roentgen. Nebo to měl být vtip?

gogo 25.12.2007 10:35

Re: Re: Re: Vy asi stále věříte na čápa.

blahoslavení chudí duchem....

škorpion 25.12.2007 10:42

Re: Re: Re: Vy asi stále věříte na čápa.

fTo myslíte vážně, že kdo vymyslel použití rengenu, že též objevil radioaktivitu...?

ps 25.12.2007 12:20

Re: Re: Re: Re: Vy asi stále věříte na čápa.

A jak jste přišel na to, že Roentgen má něco společného s radioaktivitou nebo že snad něco takového tvrdím? Mně by zajímalo jestli vy myslíte vážně že, Sklodowská má něco společného s rentgenem nebo rentgenovým zářením tedy kromě, že za 1SV zavedla jeho používání na frontě?

škorpion 25.12.2007 12:36

Re: Re: Re: Re: Re: Vy asi stále věříte na čápa.

Je to přesně tak, jak říkáte. Zavedla jako první rentgen do široké praxe, tedy i do nemocnic...