16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A.S. Pergill 22.1.2010 7:59

Re: Kdo má ještě přístup

Souhlas. S diskusí pod vlastním jménem mám špatné zkušenosti, včetně útoků různých psycho a sociopatů. A dávat své osobní údaje k marketingovému využití pochybné firmě, navíc s neonacistickým zázemím, také nehodlám.

Jenda 22.1.2010 10:31

Re: Kdo má ještě přístup

Zlati neonacisti. Obavam se, ze je to jeste horsi. At zije politicka korektnost! At zije multikulti! At pokracuje asistovana sebevrazda evropske civilizace!

Janek 22.1.2010 0:28

K čemu je to dobré ?

Oni nás alarmisté vlastně ochraňují ... možná se dokonce blíží doba ledová, ale od této děsivé informace chtějí civilizaci uchránit.

Pavel 22.1.2010 0:13

praskla další aféra. Prezentoval zde veřejnosti odhalení, která učinil programátor E.M.Smith a meteorolog Joseph D'Aleo.

Opravdu úžasné odhalení, když je to informace veřejně dostupná na webu GISS...

exulant 22.1.2010 1:21

Re: praskla další aféra. Prezentoval zde veřejnosti odhalení, která učinil programátor E.M.Smith a meteorolog Joseph D'Aleo.

Kazdy nema cas surfovat po webech a precte si radeji noviny, i kdyz internetove.

Pavel 22.1.2010 3:13

Re: praskla další aféra. Prezentoval zde veřejnosti odhalení, která učinil programátor E.M.Smith a meteorolog Joseph D'Aleo.

GISS je ta organizace kterou v článku obviňuje. A je to informace běžně dostupná na jejich stránkách. Jaké je to ksakra odhalení?

badaxe 22.1.2010 7:02

Re: praskla další aféra. Prezentoval zde veřejnosti odhalení, která učinil programátor E.M.Smith a meteorolog Joseph D'Aleo.

Odhalením to může být pro ty kteří se nějakým GISSem nezbývají, nikdy o něm neslyšeli, zato čtou v novinách jak se otepluje, jaká že je to katastrofa a o tom jak se nějaká parta (panel) usnesl že pochybovat je hloupost. Co vám na tom vadí? Protestujete nad třeba zprávami z Haiti? Ty přece jsou na netu taky, každý si je může dohledat, takže pokud se vám nelíbí že to není nějaké úžasné odhalení, máte prostě smůlu, pro řadu lidí nejspíš je.

Hobis 22.1.2010 7:51

Re: praskla další aféra. Prezentoval zde veřejnosti odhalení, která učinil programátor E.M.Smith a meteorolog Joseph D'Aleo.

Ahoj.Já se s vámi se všemi loučím a už sem psát nebudu.Byla s vámi legrace i poučení.Lidovky jsem také přestal kupovat.Jen jsem zvědav jestli se p.Neff veřejně omluví p.presidentovi za ta jeho neustálé pošťuchování,když už oteplovači takhle dopadají.A co až praskne aféra s větrníky a pod.A nebo,nedejpane,praskne EU vedená soc-komunistickou Internacionálou.