Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŽIVOT: 3B jako blbost, buzerace, byrokracie

Lejstro pro lejstro, nucené podpisy pod informovaný souhlas, fiktivní a nesmyslné odpovědi, formální odklikávání bez čtení. Tyhle nesmysly zavádíme do normálního života my, právníci. To my říkáme firmám, že to takhle musí dělat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TP

Emigroval jsem v osmdesatych letech. Maminka mi zemrela v roce 1993. Dedictvi se mi, jejimu jedinemu diteti, podarilo vyridit behem nekolika mesicu. Soucasti byl akciovy ucet vedeny u jednoho z ceskych financnich ustavu. Nechce se mi tu banku jmenovat. Prevedeni toho uctu trvalo vice nez deset let a podarilo se mi to pouze proto, ze jsem tvrdohlavy a nedokazal jsem se toho jen tak vzdat a druhy duvod byl, ze ten posledni pracovnik, ktery to se mnou vyrizoval, mel srdce a mel jsem pocit, ze nedodrzel vsechna ta byrokraticka narizeni a neco porusil. Velice ochotny a bystry mladik. Jsem mu za to vdecny a doufam, ze si tim nezpusobil neprijemnosti.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz