2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
vjr 22.11.2007 23:17

Re: Re: ...Á propos,...

Když on ten Dobeš, že jo, taky už nic moc. Ta lidská závist!!! (Pod ní je často schováno vnitřní poznání závidějícího, jak sám je slabej a neúspěšnej a tak to přebíjí jedinou možnou prezentací, která mu zbyla).

MZ 22.11.2007 7:25

Re: ...Á propos,...

Možná dochází. Proč s tím teda tak dlouho čekal ? Až do Nohavicy začne kopat někdo jiný ? Taky hezký charakter, že.

Mám pocit, že mediální humbuk "ukřižujte Nohavicu" právě začíná. A Hutka určitě není žádný zelenáč, aby si dopředu nespočítal, že to tak je a bude. Takže možná ne udavač, ale pomstychtivý stařec. Nebo opravdu myslíte, že ta písnička vyhrkla z jeho naivní zklamané dušičky, a teď se ve světle reflektorů diví reakci posluchačů ? Možná by se k jeho charakteru zase mohl vyjádřit Vladimír Merta, jak to bylo s jejich vydavatelstvím......

Jediné, co tohle dokazuje je to, že i písničkáři jsou lidi, a to i se všemi slabostmi. A čas ukáže, čí písničky budou mít lidem co říci i za dalších 50 let.

Jan 22.11.2007 9:15

Re: Re: ...Á propos,...

Přátelé, my tady řešíme pana Hutku a Nohavicu ale že máme parlament plný práskačů to nám nevadí. Paroubek je vlastně  na svou minulost pyšný a Filip se na nás usmívá a my se rozčilujeme nad takovou prkotinou. Pan Neckář také práskal, Pepa Dvořák také práskal a přestali jste je mít rádi?

VLK 22.11.2007 14:06

Re: Re: Re: ...Á propos,...

Dvořáka jsem neměl rád nikdy. Jako člověka. Jako na herce a komika se na něj dalo někdy dívat, ale jen někdy. Neměl jsem ho rád právě proto, že jsem věděl, co provedl Suchému s divadlem. A to jsem ještě nevěděl, že to vše šlo přes StB.