20.9.2019 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Tschechenfrei! Judenfrei!

Zabývat se činy idiotů bývá zbytečné. Pokud ovšem nejsou tito idioti nebezpeční. A o autorech webu Čechy v ČR nechceme (StopCechum.cz) lze říci, že jsou buď nekonečně pitomí, anebo navedení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinovská 27.7.2013 10:25

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Slečno Lukešová, ty stránky jsou míněny ironicky. Představte si, jak je asi Romům, když si čtou podobné výkřiky o svém etniku? A mohou je číst třeba v diskuzích celkem běžně. Na webu si můžete jejich pocit vyzkoušet na vlastní kůži a to je zajímavý zážitek.

Z pana Handzela si nic nedělejte. Uráží a pak se zlobí, když to o něm někdo napíše. Pozn. pro pana Handzela: Teď se sice vyjadřuju o nepřítomném, ale zde je bohužel velmi obtížné zjistit, kdy je kdo přítomen. 

H. Lukešová 27.7.2013 10:33

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Také si říkám, že to snad ani není možné. Tohoto pána musím překračovat, jinak se ho nikdy nezbavím, zmínila jsem ho pouze jednou jedinkrát, když se o něm zmínil pan Lazárek a vůbec jsem ho neurazila, napsal jsem pouze, že byl a je na mě sprostý, jenom úcta a respekt ke stáří mě vedou, abych se zdržela vůči tomuto pánovi razantnějšímu výrazivu, i když někdy to doopravdy nejde, kdo na sebe nechá donekonečna dříví štípat? A klidně mi můžete říkat "Kopretino", je to můj nickname z dřívějších dob, já jsem tu stejně pečená vařená. :-)

L. Handzel 27.7.2013 11:25

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Jste s paní Martinovskou stejné deprivantky. Vážená Kopretino, více než dva měsíce Vaše slinty nečtu a přeskakuji. Vraťte se ke včerejšku a pokud se sama nezamyslíte, co jste to zase sprostého napsala, není Vám skutečně pomoci.

Paní Martinovská, nikdy jsem neměl zásadní důvod se do Vás navážet. Do okamžiku, kdy jste se vyjádřila bezdůvodně velice sprostě k mé osobě. Vykroutila jste se ze svých sprosťáren a blekotů. Řekl jsem si stejně, jako u Kopretiny, že Vás číst nemusím a díky Vašemu výraznému logu, hravě přeskočím. Vidím, že jste na tom stejně, jako Kopretina.

Nevyslovujte tedy vůbec mé jméno a bude klid.

H. Lukešová 27.7.2013 12:34

Re: Dobře. Vaše jméno vůbec nevyslovím a Vy se prosím přestňte do mě navážet., nevšímejte si mě a přeskakujte mě.

A bude klid. Nechci vést nějaké neplodné zničující "diskusi". Hezký víkend a sbohem, nechci s Vámi "diskutovat", protože je to k ničemu...

P. Kersch 27.7.2013 10:42

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Proč píšete, že "ty stránky jsou odporné neskutečně" ? Co je na nich neskutečného? Jsou skutečné,  jejich autoři jsou tady mezi námi. Byli tady dočasně schovaní, teď vylézají, protože si myslí, že jejich doba se vrací. Pochopitelně - zdá se jim, že Češi už jsou tak apatičtí, že se nechají "vymlátit" jako to obilí. Jsou na omylu - skutečném omylu. Vymlátíme je my.

S. Netzer 27.7.2013 10:48

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Další krasoduch. Ten by autory už přímo vymlátil.

Kvalita "diskuse" už dokonce překračuje kvalitu článku.

J. Jurax 27.7.2013 23:39

Re: Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

Jakmile se zapojíte Vy, madam, pak se kvalita diskuze nemůže nezvýšit.

S. Moc 27.7.2013 0:19

I když jsem proti násilí, tak ...

Jsem pro a nafackovat celé redakci, ale musíme fackovat vesele, když mají rádi drsný humor

J. Jurax 27.7.2013 3:29

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

Vesele jistě, ale taky dlouho a vydatně a v rukavici ze šmirglpapíru, aby výchovný účinek fackování měl šanci proniknout do tupých lbí autorů mezi jejich všechny tři mozkové závity a být jim tak ponaučením.

S. Netzer 27.7.2013 8:44

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

A co takhle si kopnout? To by Vás neuspokojilo víc?  Ale pro jistotu jen tehdy, když už protivník leží na zemi. Abyste neriskoval, že Vám ublíží.

M. Burian 27.7.2013 9:13

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

Kopnout ne, to už by bylo násilí, ale pěkná výchovná...

S. Netzer 27.7.2013 9:32

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

V určitých společenských vrstvách se tak "vychovává a argumentuje".

J. Jurax 27.7.2013 23:33

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

Jojo, madam, buď Vás takto vychovávali denně, nebo Vás v zájmu rozvoje osobnosti nevychovávali vůbec ...  jak zde i jinde patrno, následky to zanechalo vcelku stejné ...

J. Jurax 27.7.2013 23:41

Re: I když jsem proti násilí, tak ...

Už jsem tu jednomu hlupci odpověděl stejně, když mi položil obdobný dotaz jako Vy, madam, jako teď odpovím Vám - nesoudíte mne podle sebe?

T. Blecha 27.7.2013 0:14

Trolling

Obávám se že pan Vlk sedl na lep skupině internetových trollů, která si říká Sdružení bezcitných, cynických a zlých individuí. Skupina lidí co se baví vytvářením takových stránek a mají strašnou radost z toho jak na ty stránky lidi nadávají.

http://sbczi.blogspot.cz/

J. Vintr 27.7.2013 1:55

Re: Trolling

Řekl bych, že pohoršením nad těmito nevkusnými vtipy dává člověk najevo, že je bere vážně a dělá tak že sebe blba. Jinak si myslím, že kriminalizace jakéhokoliv verbálního či písemného projevu není hodné civilizované společnosti.

J. Jurax 27.7.2013 3:22

Re: Trolling

No, ten na oněch stránkách uvedený písemný projev by ani nemusel být kriminalizován, pokud by bylo lze autorům rozbít hubu. Ono výchovné hubyrozbití by se pak mělo chápat nikoliv jako ublížení na zdraví, nýbrž jako obrana  civilizované společnosti.

P. Sulc 27.7.2013 4:52

Re: Trolling

Neni nad to, mit censuru, pekne tvrdou a rusitele davat do gulagu, uz v tom ti ukrivdeni Cesi maji sve zkusenosti.Takovy Jachymov, a nemyslim tim lazne, by jim jiste sedel, co rikate.Svoboda alova by se mela zrusit.Ono ji stejne moc neni.

E. Vašátko 27.7.2013 7:08

Re: Trolling

Pane Šulc, jděte laskavě do háje. Cenzura je jedna věc a druhá věc jsou určité meze, které by se neměly překračovat. Když se cenzura třeba jenom v diskusích pod články nedělá, jsou příspěvky takovou sbírkou sprostoty a idiotství, že je nemá smysl číst.

M. Stuchlik 27.7.2013 9:37

Re: Trolling

Co se týče překračování mezí začněte s poučováním na Hradě

E. Vašátko 27.7.2013 12:11

Re: Trolling

V tom s vámi souhlasím, ale tam je to zbytečná práce. Hulvát a ožrala zůstane, kdybyste ho stokrát poučoval. Jak říkal ten kočí: "Koho jsem si naložil, toho vezu.." Ovšem já ho nevolil.

P. Khail 27.7.2013 16:15

Re: Trolling

Pane Juraxi jste si jist (stejně jako autor p. Vlk), že by to nemohlo dopadnout i obráceně? Nebo máte tak dobrou fyzickou kondici? Nebo předpokládáte, že by vám někdo dotyčného držel? Takhle nějak působily SA, ne?

J. Jurax 27.7.2013 23:36

Re: Trolling

No, víte, v případě oněch diskutovaných blbů bych i risknul, že by to mohlo dopadnout i obráceně. S blbostí se totiž má bojovat, není-liž pravda?

A to s tím držením a SA ... nesoudíte mne podle sebe?

P. Khail 29.7.2013 9:10

Re: Trolling

K vaší první větě - tak začněte a jen o tom nemluvte. Zbytku nerozumím, máte dojem že jsem byl v SA?

J. Jurax 29.7.2013 12:09

Re: Trolling

Že nerozumíte není můj problém - to Vy jste vzpomněl SA :-)