3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Tschechenfrei! Judenfrei!

Zabývat se činy idiotů bývá zbytečné. Pokud ovšem nejsou tito idioti nebezpeční. A o autorech webu Čechy v ČR nechceme (StopCechum.cz) lze říci, že jsou buď nekonečně pitomí, anebo navedení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Nowodny 28.7.2013 22:36

Jako skoro vždy

potrefené husy se ozvaly. Pokud obdivujete ten prdlý web a omlouváte jej "satirickým'' webem jste mimo misu. Ani komoušský Dikobraz neupadl tak hluboko jako tento nechutný web, vydávjicí se "parodii na ckány".

To už vaše mozgy jsou na úrovni neadrtalců ?? Tož takové "ČECHY" OPRAVDU NECHCEME !!

J. Mrázek 28.7.2013 19:33

Nic ve zlém, ale proti sudeťákům takhle nečtíte síru...

Čímž neříkám, že se mi TOHLE zamlouvá ! Jenže doba vyžaduje politickou korektnost(překlad BLBOST) a tak co zbývá, než sarkasmus a ulítlý humor..... najděte lepší řešení a všichni Vám budou vděčni, jste velmi, VELMI dobrý autor ......a děkuji za všechny minulé články, skvělé, fakty nešetřící a byť občas jdoucí mimo toleranční pole, dají se skousnout...Jaroslav

M. Zikmund 28.7.2013 16:34

Nebuďte tak zapšklý, pane Vlku...

...škodí vám to! Sice jste na začátku napsal, že jako chápete, že je to satira, ale celý zbytek článku pak dosvědčuje, že to nechápete. Ještě Bundeswehr na ně, to jo.

P. Novotný 28.7.2013 23:20

Re: Nebuďte tak zapšklý, pane Vlku...

Jste vůl. Co k tomu dodat!?

Lupen

J. Kanioková 28.7.2013 1:49

Hmm... co k tomu webu říct....

P&L

J. Potměšil 28.7.2013 0:16

Autor nic nepochopil.

Autor myslím patří k segmentu těch, kteří iniciativu nepochopili. I ty nejhnusnější výmysly, které se mu nelíbí, jsou totiž jen reprodukcí výplodů "slušných občanů", jen místo "Cikán" bylo uvedeno "Čech". To se týká i narážek na Cyklon B. Ono se to samozřejmě nelíbí, a to je účel. Smutné je spíš to, že autor se neozve tehdy, když se podobný ekl týká třeba Cikánů, ale když se poukáže na hnus tím, že se za terč nenávisti zamění Čech, je oheň na střeše.

S. Sedlák 28.7.2013 6:02

Re: Autor nic nepochopil.

On je někde nějaký web, který posílá cikány do plynu?

J. Potměšil 28.7.2013 11:10

Re: Autor nic nepochopil.

Čechy Čechům, Cikány v ČR nechceme, Národ v ohrožení..., stačí projít facebook. Jako inspirace jsou též dobré jakékoliv debaty na internetu pod články, které se aspoň vzdáleně týkají Romů. Nevím, kde žijete. Tyhle stránky právě z těch odporností produkovaných "slušnými občany" čerpají. Zkrátka, nezlob se na zrcadlo, když máš křivou hubu, jak se říká.

J. Schwarz 28.7.2013 8:24

Re: Autor nic nepochopil.

A proč by měl "iniciativu chápat" a "ozývat se"? Stačí, když je dost takových Potměšilů - kdyby takový proticikánský web vznikl žádali by jeho zrušení, potrestání autorů a hnali by to třeba až do Štrasburku. Zato web Romea obhajující kdejakého lotra pokud má ovšem správný původ a pod nímž lze nalézt též výživné rasistické "diskuse" jim nevadí. Proč asi?

O. Löbl 27.7.2013 15:10

Tak nevím

vidíte za každým rohem nějaké německé noční moury. Jinak jste zapoměl třetí nadpis, který by měl býti v článku, když už tak už.  "a nyní Deutsch frei"  jako spravedlivá odplata. Jinak si myslím že na tom webu se jedná o určitý typ Čechů, který tito lidé nechtějí...... Podobně by tomu je v Německu. Jinak pochybuji že by se tím ústavní policie (Verfassungschutz) zabýval a BND vůbec ne, ten je pouze zodpovědný pro akce v zahraničí.  Jinak přeji příjmený víkend někde v chládku......

V. Vlk 27.7.2013 16:26

Re: Tak nevím

Zdravím pane Lobel, já je nevidím za každým rohem. Jak rád bych je neviděl. Doporučuji vaší ctěné pozornosti naše nové nacisty kteří ve spolupráci s Witikobundem vydávají nacistickou literaturu  -viz http://hitlerovyprojevy.cz/  a  nebo http://www.lidovky.cz/hitlerovy-projevy-jsou-opet-v-prodeji-bez-odborneho-komentare-p7h-/zpravy-domov.aspx?c=A121206_154837_ln_domov_khu  Na jejich stránkách, kam píše „autor „ předmluvy , pan Beer a  na které, nebudu upozorňovat a dělat jim reklamu, píší jak byli nadšeně přijati na Sudetoněmeckém dni 2013 a stěžují si, že spolková policie zakázala panu Kamasovi veřejný projev a tak jej mohl přednést jen před "uzavřeným fórem“. Na Slovensku odmítl  spolek knihkupců  vydávání knih tohoto „staronacistického“ vydavatelství prodávat .Víte co, klikněte si na ty astrányk a nahraďte slovo „český“ a Češi“ slovem žid a hned vám to bude jasné. Tito lidé tvrdí, že : ■že Hitler mluvil o Češích s úctou a uznáním“ ,“ ■jak Hitler usiloval o mír a proč“ a další. Ještě že netvrdí, že chtěl židy vlastně „zachránit“ před bolševismem . Jak by se vám líbilo,kdyby v Postoloprtech někdo psal něco podobného o Němcích?

P. Vaňura 27.7.2013 19:45

Pane Vlk, v Mein Kampfu najdete věci, o kterých

dnešní neonacisté tvrdí, že nejsou pravda. Včetně toho, že jsou schopni z rozpoutání WW2 vinit Poláky, Francouze a Brity. Jenže v Mein Kampfu Hitler rámcově vymezuje území, které hodlá dobýt, a kde CITUJI "německý rolník bude vzdělávat půdu, dobytou mečem."

Goring se mimo jiné v Norimberku hájil tvrzrním, že někdy 28. 8. 1939 poslal přes Švédsko do Británie mapu území, kterého se má Polsko zřeknout ve prospěch Německa "v zájmu zachování míru." Někteří historikové tvrdí, že Goring válku skutečně nechtěl, chtěl jenom to, čeho se Německo mohlo zmocnit vydíráním a nátlakem bez boje. Jenže je jasné, že i kdyby Británie a Francie spáchaly r. 1939 další Mnichov, stejně by Hitler za půl roku chtěl zase další území. To už došlo i Chamberlainovi a Daladierovi.

P. Vaňura 27.7.2013 19:26

To se sakra pletete, v Německu zdaleka nemůžete

říkat to co tady, tady, to co v USA a v USA to, co se tam mohlo říkat před 50 lety...

Z. Rychlý 27.7.2013 14:03

Nebýt pana Vlka,

v životě bych netušil, že takový web existuje. Takže jde o reklamu a upoutávku ?

Z. Rychlý 27.7.2013 14:06

Re: Nebýt pana Vlka,

A ani k tomu, abych do toho nahlédl mě to nezaujalo. Lidi jsou různá, ale patlat se v tom lejně, to bych nedokázal.

Z. Rychlý 27.7.2013 14:06

Re: Nebýt pana Vlka,

a ještě o tom napsat článek ....

J. Urban 27.7.2013 18:40

Re: Nebýt pana Vlka,

Asi tak. Možná články pana Vlka a ony jím kritizované web-stránky jsou jen dvě strany téže mince.

S. Sedlák 28.7.2013 6:06

Re: Nebýt pana Vlka,

To je proto, že moc nečtete.

Z. Rychlý 28.7.2013 21:30

Re: Nebýt pana Vlka,

Ale čtu dost, ale hovadiny ne. A ještě o nich psát články .....

M. Pechr 27.7.2013 13:15

...možná se pletu...ale...

...nahlédl jsem...nějak mne to nezaujalo, abych se v tom víc přehraboval...na první dojem to působí jako sarkasmus potrefující neduhy lidských povah mezi Čechy patrných...jakkoliv se za Čecha považuji, nijak se mně to nedotklo... ...nevím co si autoři slibují, ale nepředpokládám, že by se to nějak vážně dotklo lidí, na které cílí...

R. Hroza 27.7.2013 12:59

já také

já jsem také pro.

J. Kraus 27.7.2013 12:24

Rychle jsem z té stránky vycouval

– ono to vypadá jako jeden z dnes běžných projevů neúcty, drzosti a neomalenosti, ale v pozadí je to inspirováno stejnými silami, které zničily Německo a které teď přetransformovány porůznu se opět objevují. Vědí to ti žertéři? Ono se to obrátí proti nim a dopadnou podobně jako ti před nimi. Z jakých jsou rodů? Jaké je asi jejich vnitřní uzpůsobení, co cítí, když to píšou? Vědí, čí jsou nástroje? Čí ochrany se zbavili a komu se vydali? A co by s nimi dělali bráškové legionáři? Stáli by jim za facku? Spíš by se jich štítili a kdyby se jim některý připletl do cesty, srazili by ho na zem. Joj, a kdyby se ten odpad chtěl bránit, tak některý prudší z nich bodákem do břicha.

 

 

M. Martinovská 27.7.2013 12:31

Re: Rychle jsem z té stránky vycouval

Je to průzku, ty stránky. Takový test inteligence. Zatím z toho vyplývá, že většina přispěvatelů je na ironii krátká.

J. Jurax 27.7.2013 23:57

Re: Rychle jsem z té stránky vycouval

Napíšu-li o Vás, že  považujete kriminalitu a zvrácenost za normální a vštěpujete obé úspěšně  i svým dětem, že lžete, kradete a podvádíte a že i Vaše rodina je stejná jako Vy, ba ještě horší, budete to jistě mít za ironii, neboť jste dostatečně inteligentní, a pozvete mne na kafe.

Tady mi té ironie přišlo přesmíru.

J. Stejskal 27.7.2013 11:22

Můj dojem je,

že z pozice autora se jedná o hluboké nepochopení a paranoidní vztahovačnost.

H. Lukešová 27.7.2013 10:55

Dnešek v historii – 20. Av

9. srpna 2001, 20. Avu 5761 odpálil palestinskoarabský terorista pouzdro na kytaru plné výbušnin v pizzerii Sbarro na rohu ulice krále Jiřího (King George St.) a Jaffské ulice (Jaffa Rd.), v nejživější části Jeruzaléma. Hnusný útok zavraždil 16 lidí a 100 zranil. Mezi mrtvými bylo 5 členů rodiny Schijveschuurder a Šošana Grínbaum (Shoshana Greenbaum)...

H. Lukešová 27.7.2013 10:56

Ježíši, příspěvek patří pod článek pane Stejskala, omluva...

M. Martinovská 27.7.2013 10:18

Ajejej!

Někdo by si chtěl dělat legraci z naší ušlechtilé oprávněné xenofobie.

To by se tedy mělo úředně zatrhnout.

H. Lukešová 27.7.2013 10:23

Re:Tak každopádně jsou tyto stránky hnusné. Ten, kdo je zřídil, je pako, protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

I když, co ví. Stránky "Spiknutí proti státu a Církvi", to je také mazec.

M. Martinovská 27.7.2013 10:27

No vidíte, přišla jste na to sama, "protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

Ale vždyť právě to nemyslí vážně. Je to nadsázka. Jsou to běžné rasistické výpady, místo obvyklých etnik jsou tam všude doplněni češi, abyste si dovedla představit, jak se cítí jindy běžně urážené etnikum.