20.9.2019 | Svátek má Oleg


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Tschechenfrei! Judenfrei!

Zabývat se činy idiotů bývá zbytečné. Pokud ovšem nejsou tito idioti nebezpeční. A o autorech webu Čechy v ČR nechceme (StopCechum.cz) lze říci, že jsou buď nekonečně pitomí, anebo navedení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 27.7.2013 10:36

Re: No vidíte, přišla jste na to sama, "protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

Ano, takový nesmysl, vždyť jsou to stránky na úrovni pětiletých dětí. Navíc, jak jste psala, druhá světová válka skončila 8.5.1945 a dnes máme 27.7.2013 a za další Češi Němce potřebují, kvůli obchodu, nejvíce našeho exportu směřuje právě do Německa...

M. Martinovská 27.7.2013 12:29

Re: No vidíte, přišla jste na to sama, "protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

Nevím, jesti si rozumíme. Kdybyste se k tomu zkusila vrátit, a dosadit si místo "Češi" třeba "Romové". Nepřišly by vám pak ty texty nějak povědomé?

H. Lukešová 27.7.2013 12:31

Re: No vidíte, přišla jste na to sama, "protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

Ano. Přišly.

J. Jurax 28.7.2013 0:02

Re: No vidíte, přišla jste na to sama, "protože toto snad nikdo nemůže myslet vážně.

Přišly, nicméně - mohli byste kupříkladu v popisu známé kauzy Matiční ulice takhle obrátit role a vydávat to za ironii?

S. Udatný 27.7.2013 9:07

Dobré jitro,

komu vadí citáty uvedené na webu? Proč vadí vyjádření M.J.Huse, je uvedený citát pravdivý nebo ne? Toto nás má zajímat pravda a nic než pravda. Pravda ovšem nevyhovuje, protože nezapadá sociálním inženýrům do jejich představ o našm životě.

Krásný příklad podvodu a nesmyslu zvaného korektnost.

Například podvod s utrpením cikánů v KL, žádný cikán nemusel do KL stačilo pracovat, tj. mít pracovní knížku a pravidelně chodit do práce, ovšem oni raději kradli. Proč se nemluví, že stejný osud potkal nejenom cikány ale mnoho dalších, kteří měli vztah k práci jako cikáni. Velmi mne uráží srovnávat utrpení Židů s utrpením cikánů. Ještě jsou pamětníci, kteří prošli KL a chování cikánského etnika vůči Židům pamatují, oni se chovali hůř než někteří němci.

M. Martinovská 27.7.2013 10:15

Re: Dobré jitro,

Vy pamatujete? Nebo odkud to máte?

S. Udatný 27.7.2013 10:38

Re: Dobré jitro,

nevím co máte namysli? Jde-li o KL, existuje několik knih, které se zmiňují, např.: A přiveď zpět naše roztroušené .., Plyn, plyn a pak oheň .. obě od R. Krause (jeho syn je/byl tajemníkem Obce židovské v Praze), vyšlé do roku 46, vzpomínky maďarského lékaře z Osvětimy, hlavně přeživší Vám povědí jak to tehdy bylo, (neradi o tom ale mluví). Cikáni byli také mezi dozorci, na toto se nesmí zapomenout, nesnižuji jejich utrpení ale nesmyslná glorifikace je typická pro určitou názorovou skupinu. Kdo vzpomene stejného osudu, který měli osoby vyhýbající se práci a věnující se zahálčivému životu, zloději-recidivisté, tuláci (komu ublížil tulák), alkoholici ..etc... Jak jsem napsal, kdo pracoval nešel do KL, jedině Židé byli výjimkou. Je to paradox ale naši Židovští spoluobčané prožili Šoa pro svoji pracovitost a schopnost vyniknout nad ostatní na rozdíl od výše uvedených skupin nebo etnik. Nacisté stejně jako komunisté se bojí schopných a chytrých, historie o tom ví své.

H. Lukešová 27.7.2013 10:21

Re: Dobré jitro,

To je bez pochyby pravda. Srovnávat Židy a Romy je naprostý nesmysl. Většina Židů nejsou nepřizpůsobivými, do práce chodí, z dávek nežijí, lidi nepřepadávají a u některých lidí ani nepoznáte, je-li někdo Žid či není.

A také jsem četla v knize Měnící se tvář antisemitismu od Waltera Laqueura, že pronásledování Romů nacisty nebylo tak plošné, jako pronásledování Židů. Ve Francii, když probíhaly deportace Židů, při kterých vydatně pomohl vichystický kolaborantský režim vedený Pierre Laval a Philippe Pétain, někteří Romové nacistům zpívali. Jasně, byli přinuceni, to se jim nedá vyčítat, já jen píši, že nacisté neměli takovou snahu vyvraždit Romy, jako Židy.

M. Prokop 27.7.2013 15:50

Re: Dobré jitro,

Židé museli bojovat, aby směli pracovat.

Cikáni bojují, aby nemuseli.

:-P

Takže nesrovnatelné.

H. Lukešová 27.7.2013 18:01

Re: Dobré jitro,

:-)))

P. Sulc 27.7.2013 20:30

Re: Dobré jitro,

To je pravda, Nemci to popletli. Ted na to cela Evropa a nejen ta, doplaci.

P. Vaňura 27.7.2013 23:02

Stačí si uvědomit všeobecně známou pravdu, kromě

Židů (žluté označení) a politických (červené označení) byli v Hitlerovských koncentrácích také obyčejní KRIMINÁLNÍCI (zelené označení), kteří často dělali "kápa." Podobně, v Stalinových koncentrácích byli kromě normálních lidí (tady už ani neříkám političtí, tam byli lidé, kteří se dokonce ani vůči Stalinovu režimu "neprovinili") také v menším počtu KRIMINÁLNÍCI. Ti byli z hlediska ostatních vězňů HORŠÍ, než dozorci.

Ne každý kdo byl v koncentráku zasluhuje lítosti, ač těch vyjímek je značná menšina. I když mnozí říkají, že ani pražská "galerka" si nezasloužila tak krutý trest, jako byl koncentrák.

L. Fikr 28.7.2013 6:40

Re: Stačí si uvědomit všeobecně známou pravdu, kromě

Kapa delali s oblibou tez komuniste - viz treba 2. a 3. cs. delnicti presidenti - Zapotocky a Novotny ...

S. Netzer 27.7.2013 8:46

Něco takového

může rozčílit jen hlupáky. Ten web už splnil teď svůj účel

P. Manda 27.7.2013 9:09

Re: Něco takového

jen vyměnit slovo čech za slovo cikán. To byste řvala robote, co?

M. Martinovská 27.7.2013 10:16

Re: Něco takového

Děti do tří let nechápou ironii. Ale je povzbudivé, že jste již zvládl klávesnici.

P. Manda 27.7.2013 12:22

Re: Něco takového

je naprosto nezajímavé čím vy se povzbuzujete. Ironický robot ještě vyroben nebyl.Pokud chápete psaný text.

H. Lukešová 27.7.2013 9:23

Re: Něco takového

Každopádně tyto pomluvy někdo šíří dál (jako, že Češi značkují jako psi).

Jinak dneska máme naměřit 40stC, to je teprve pravé vedro. To, aby člověk vůbec nevylézal ven, protože já to těžko snáším, ve vedru se mi točí hlava,

P. Sulc 27.7.2013 20:27

Re: Něco takového

Tentokrate s vami zcela souhlasim. Veliky vlastenec a nemcobijec pan Vlk se nechal chytit, ac jindy pise docela dobre clanky. Jen ti Nemci, jen ti Nemci mu lezi v zaludku a kazi dobre traveni. Kdyz ale ti Cesi maji svatozare a andelska kridla a Nemci zase rohy a kopyta, nekteri i ocasy.

M. Šejna 27.7.2013 8:32

pan Vlk si naběhl na vidle

Ten web ukazuje stupiditu podobných webů zaměřených proti cikánům, židům, nebo muslimům. Teprve když je web namířen provokativně proti Čechům, secvaknou našim národovcům v mozku kontakty.

Znám hromadu lidí, kteří odmítají vstoupit do plaveckého bazénu, pokud se v něm nachází Vietnamec, černoch nebo cikán. Prý roznášejí nějaký virus. Muslim je prý vždy teroristou a nikdy jinak. Žid je sice dnes oficiálně pod ochranou, ale skrytá nenávist k němu je vidět třeba ve sparťanském pokřiku k nenáviděné Slávii - "Jude, Jude, Slávie".

Před časem tady zcela vážně kdosi diskutoval o tom, že cikáni by se měli vrátit tam, odkud příšli. A pan Vlk tehdy mlčel. Nedávno se tady zastal vyholených exotů, co protestovali proti cikánům v Českých Budějovicích. Přitom ty holé makovice používají úplně stejná hesla a výroky, jako kritizivaný web. Stačí jen na webu zaměnit výraz Čech, za výraz Cikán, Žid, muslim, a pan Vlk by byl schopen tady tvrdit, že ten web je sice rasistický, ale má pravdu.

H. Lukešová 27.7.2013 10:13

Re: Ten web ukazuje stupiditu podobných webů zaměřených proti cikánům, židům, nebo muslimům

Češi nejsou ani méně ani více rasistiští, než-li jiné národy. V Německu strana Levice, v Maďarsku strana Jobig...v Polsku ultraortodoxní katolíci, kteří vysílají z radia Maryja...

J. Jurax 27.7.2013 23:47

Re: pan Vlk si naběhl na vidle

Víte Vy o podobných webech namířených proti cikánům, židům nebo muslimům? Podělte se s ostatními o odkazy, ať máme porovnání ...

M. Šurgot 27.7.2013 6:23

V nadcházejících volbách se tyto stránky budou velmi hodit, budou z nich denně citovat odpůrci Schwarzenberga, jiný důvod v tom není.

Tak jako před druhou volbou prezidenta, kdy si Schwarzenberg naivně a hloupě naběhl na nabídnuté vidle a rozpoutal tak protiněmeckou a protisuďáckou hysterii, která byla záměrně a zcela historicky mimo realitu použita proti němu, vynáší i v tomto už vysoce předvolebním čase ( nikdo neví, kdy volby skutečně budou) stejná skupina stejnou kartu.

Pomocí tohoto webu a jeho obsahu se bude českým voličům připomínat, že Schwarzenberg reprezentuje odvěké nepřátele českého hrdinského národa, tzn. německé sudeťáky a prakticky všechny Němce.

Jsem si jistý, že po volbách web osiří a zakrátko zmizí.

P. Sulc 27.7.2013 4:47

Co takhle Wulffrei ???

To mate tezke, pane Vlku. Svoboda slova bud je a nebo neni. Je pak na lidech, aby si vybrali co se jim libi a co ne. Pred 30 lety mi jeden muj kamarad rekl, ze mu dela starosti tech asi 40 000 nacku v USA, meli tehda sjezd. Napsal jsem mu, ze jsme svobodna zeme a ze zakazat se to neda, ale ze vse, od bot az k cepicim si to kupuji za svoje. Me ze dela daleko vetsi starosti nekolik milionu komunistu, kteri dostavaji z SSSR rocne desitky milionu dolaru. Pak uz ten kamarad, jak vidite, dosti nechytry, drzel hubu.  Ale vite co, pokuste se nekdy vysvetlit permanentni nemeckou prosperitu, uz od 19 sto., pokroky ve vede a technice a taktez permanentni ceske zaostavani.A neschopnost si vladnout, jak je stale videt. Jen to prosim vas nesvadejte zase na komunisty ci Frantiska Josefa.

H. Lukešová 27.7.2013 10:28

Re: Tak já jsem také proti kriminalizování nácků a komoušů

Náckové a komouši jsou hnusní, pohrdám jimi, kolo bych si o ně neopřela, jak se říká, ale zavírat je? Budou ze sebe dělat jenom oběti zločinného systému. Když u nás komunisté chodí hořekovat na Gottwaldův hrob, komunistka Semelová označuje Zdenu Mašínovou za zločinkyni, stejně tak její syny. Tím, že je zakážeme, tím jejich existenci nevymažeme a je lepší je vidět, vědět o nich, bojovat se má sílou faktů a argumentů.

D. Nowodny 28.7.2013 19:48

Re: Co takhle Wulffrei ???

Pan  Šulc stále stejný propagator české neschopnosti a německé "prosperity".

Sám ale utekl do USA a ted jap jap ......!

P. Janáček 27.7.2013 1:46

mohl by pan vlk rozebrat

kdy bojoval proti naprosto stejným sloganům směrovaným na cikány?

kolik článků připomínajících, že anticikánské útoky připomínají hitlera, napsal?

J. Jurax 28.7.2013 0:09

Re: mohl by pan vlk rozebrat

No, víte - dalo by se v popisu známé kauzy v Matiční ulici zaměnit Čech a cikán? A myslíte, že by tak vznikl text s ironickým nábojem?

H. Lukešová 27.7.2013 1:13

Ty stránky jsou neskutečně odporné,to snad doopravdy není možné.

To jsou také streicherovské stránky. Hrůza, děs a utrpení. To musí být provokace nějakého nácka snažící se vyvolat nenávist mezi národy.

Můj děda, když ještě žil,jel s babičkou do Jugoslávie a potkali partičku Němců, ale ti naopak byli tak pokorní, ochotní, bylo vidět, že se stydí za válečné zločiny a zločiny proti lidstvu, které napáchali vedoucí nacističtí předáci. Ale tyto hnusné stránky, jsou srovnatelné s hnusnými stránkami "Spiknutí proti státu a Církvi". Také hrozné čtení.

http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

L. Handzel 27.7.2013 2:45

Re: Troll Kopretina

Slečno Lukešová, včera jste propásla mnohokrát Vám danou šanci nevyjadřovat se o nepřítomném. Máte to mít, co jste asi chtěla.

http://trololo.blog.cz/1112/lukesova-na-wiki