9.12.2021 | Svátek má Vratislav


SPOLEČNOST: Tschechenfrei! Judenfrei!

27.7.2013

Zabývat se činy idiotů bývá zbytečné. Pokud ovšem nejsou tito idioti nebezpeční. A o autorech webu Čechy v ČR nechceme (StopCechum.cz) lze říci, že jsou buď nekonečně pitomí, anebo navedení. Každopádně jsou ale nebezpeční. Našim novinářům, jak se zdá, to nevadí. V rámci politické korektnosti tvrdí J. Jiřička na iDnes, že tento web svým obsahem "provokuje extremisty. Cílem autorů je (prý) rozproudit debatu o předsudcích ve společnosti."

Nevím, nepovažuji se za extremistu, ale veřejně konstatuji, že tento web je bez ohledu na tvrzení jeho "vtipných autorů" webem rasistickým, vycházejícím z ideologie nacismu. Kterou prý údajně paroduje, ve skutečnosti však z ní čerpá. Legrace nad hroby statisíců mrtvých není legrace, ale idiotství a cynismus. Pod heslo jejich webu "Čechy v ČR nechceme" by se jistě podepsal Reinhard Heydrich, zastupující říšský protektor, vrah a nacista, který dne 2. října 1941v Sídle říšského protektora, Černínském paláci v Praze, prohlásil: "…tento prostor (Čechy a Morava) se jednou musí stát německým a Čech tady nemá už koneckonců co pohledávat!" Porovnáme-li oba názory, je to totéž, jen v jiné podobě. Dost se divím, že Heydrichův projev nezařadili na svoji stránku "Citáty moudrých", když tam zařadili zfalšovaný citát německého nacionalisty Theodora Mommsena, patologicky nenávidějícího Čechy, který radil Němcům ve vztahu k Čechům: "Buďte tvrdými. Rozum lebka Čechů nepřijme, avšak ranám i ona porozumí." Takže žádné pohlavky, jak píší tito "free" intoši, ale rány. A o plánované genocidě Čechů se nežertuje ani omylem.

Na stránkách těchto veleduchů najdeme velice vtipné hlášky jako třeba: "Jaký je rozdíl mezi obilím a Čechy? Žádný. Obé je třeba vymlátit." Velice mi to připomíná dokument poslaný vedením NSDAP z Podbořanska v roce 1943, který hlásil "zemskému presidentovi" do Karlových Varů, že Podbořansko je již "Judenfrei" a brzo bude i "Tschechenfrei".

Doslova odporný je článek na tomto webu, kde se píše: "Češi jsou jako švábi. Jakmile se jednou někde objeví, nepomůže už nic: jen důkladný úklid a insekticid." A vedle je obrázek plechovky podobný tvarem a velikostí plechovkám Cyklonu B, který byl používán v nacistických koncentračních táborech. Nacisté tomu říkali "konečné řešení".

Naprostý a otevřený rasismus a nacismus pak čpí z rádoby vtipného článku Infekce dělá z lidí Čechy. Infekce – toxoplasma - dle článku působí na psychiku hostitele v tom směru, aby odbourala jeho celkovou kulturnost. jak však autoři "vtipně" píší: "…ovšem my víme, že u Čechů se o lidech nedá hovořit…"

No to je jisté, naši intelektuální nadlidé, neustále hledající "vzory", podle kterých bychom se měli řídit! Zde vytáhli teorii "podčlověka" (Untermensch) používanou nacistickou rasovou ideologií označující "níže postavené osoby", převážně "masy z Východu", jako jsou Židé, Romové a Slované a zahrnující Poláky, Rusy, Srby, Rusíny, Bělorusy a Ukrajince (Čechy, Moravany, Moravské Slováky - Slovácko - a Slováky nevyjímaje) mezi podlidi. Vykládat a předstírat, že bojuji proti rasismu, a hlásat - jakoby legračně – nacistickou ideologii, která plánovala vyhubit anebo zotročit všechny "jiné", je prostě nikoli vtipné, ale odporné. Ostatně přesně tak to zaznělo v projevu Heydricha: "Prostory osídlené Slovany … v nichž musí jednou vládnout německá horní vrstva.... jejich obyvatelé ….. mám-li to říci docela drasticky, musí nám sloužit jako otroci." Čtení na webu "StopČechům" připomíná články z pronacistických novin druhé republiky a Protektorátu, kde se píše: "Nekupujte u židů! Tajně vkládají do svých výrobků znaky židovské hvězdy a na árijce pak působí tak, že se stane "židomilem". Ostatně titulky českého protektorátního tisku – viz obrázek- jsou dostatečně výmluvné. Jako by jim tento web vypadl z oka.

Titulky protektorátního tisku

Odmítám považovat takovouto věc za legraci. Nekulturnost, nevzdělanost, tajené, ale jasné pohrdání miliony nacisty zavražděných trčí z tohoto webu jako sláma z bot. A také nekonečná namyšlená lidská blbost jejich autorů.

Korunu všemu nasadil redaktor LN Pavel Kusák, který ve svém sloupku "Roboti a Češi" napsal: "Z radikálního názoru se stal drsnější humor, jen zdánlivě nekorektní, jež s chutí sdílí spousta lidí. Skvělá zpráva."

Vydávání nacistických názorů v jakoby ironickém tvaru coby údajný "drsnější humor" nemění nic na tom, že tito lidé prostě hlásají nacistické názory na potřebu zlikvidovat Čechy. A protože už jednou jsme jako národ takovýto pokus jen o fous přežili, nevidím na tom nic vtipného.

Autor se diví, že Facebook už dvakrát tyto stránky zastavil. Podřízení pana Zuckerbergra prý mají co vysvětlovat. Komu? Autor si asi nevšiml, že pan Zuckerberger je žid. A nejen židé, ale vůbec všichni slušní lidé jsou na takovéto nacistické stránky velice citliví.

A onen jakoby vtipný web není nic jiného než extrakt módního názoru o "nedostatečnosti, nekulturnosti a nemorálnosti" Čechů, kterých jsou plné naše noviny. Ve skutečnosti tento názor vychází z hloubky německého nacionalismu 19. století, který se později přetavil v ideologii nacistického myšlení o nadřazenosti německého národa nad Slovany.

Garantuji panu Klusákovi, že v Německu by byl tento web okamžitě zrušen a jeho autoři vyšetřováni Spolkovou zpravodajskou službou (německy BND, Bundesnachrichtendienst) a Spolkovým úřadem na ochranu ústavy.

Domnívám se, že by měly rychle zasáhnout i naše úřady. Dělat si legraci z "vyhubení Čechů" je nejen idiotské a sprosté, ale i za hranou zákona. Ostatně dotyční "free oslové" asi nikdy neslyšeli, že skuteční čeští Cikáni byli až na malé výjimky zavražděni nacisty ve stejném koncentráku v Auschwitz-Birkenau, jako byli zlikvidováni čeští občané z tzv. rodinného koncentračního tábora B.II.b (tato část byla v táboře označována jako "Terezínský rodinný tábor"). Hned vedle se od února 1943 do srpna 1944 nacházel rodinný tábor pro cikánské vězně, označovaný jako Cikánský – "B.II.e". Všichni tito vězni z obou táborů původem z Čech a Moravy byli hromadně zavražděni plynem v roce 1944. Jsou to dodnes největší hromadné vraždy lidí, kteří se tak či onak považovali a byli Němci považováni místem původu "za Čechy".

Ostatně se nedivím, že se autor této hnusoty schovává v anonymitě. Jinak by si koledoval o pěkných pár facek. Osobně bych mu je rád dal. Je někdo také pro?
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.