27.1.2020 | Svátek má IngridDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Proč někteří lidé nenávidí Václava KlauseŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 35, poslední: 29.1.2011 13:38, přehled diskusí

Osobně jsem přesvědčen,:
Autor: J. Peřina Datum: 28.1.2011 19:42

že nenávist k panu Klausovi se projevuje kvůli jeho intuici ohledně údajných klimatických změn zapříčiněných lidskými faktory a nehospodárností celé EU.Ta nenávist se stupňuje vždy,když dojde na jeho slova.Třeba jedno z mnoha témat o "oteplování",za které byl peckován všemi těmi "ekoteroristy".Nyní se ukazuje,že to je jen o penězích a že měl skoro ve všem pravdu.

Jenom jeden Člověk byl perfektní a stejně Ho ukřižovali . . .:
Autor: J. Pašek Datum: 28.1.2011 15:34

!

Re: Jenom jeden Člověk byl perfektní a stejně Ho ukřižovali . . .:
Autor: J. Ráž Datum: 28.1.2011 19:24

Bylo by dobře, kdyby u nás bylo více vrcholných politiků jejichž názory stojí za zamyšlení. A za to , že on takový je zaslouží V.K. respekt a ne nenávistné nadávání.

Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?:
Autor: K. Křivan Datum: 28.1.2011 11:29

Protože na něj nemají. Většinou je to jen kvikot ratlíků.  V Bavorsku se jim říká Wadenbeiser. Tedy ratlíci, kteří se zmohou nanejvýš na kousnutí do nohavice.

Klaus má BOHUŽEL dosud (takřka) ve všem pravdu. 

Sorry, chybička se vloudila:
Autor: K. Křivan Datum: 28.1.2011 11:31

správně se to zvířátko jmenuje Wadenbeißer.

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 11:45

Napsal jste to  i za mne  . . . . . a kvikot rudo-oranžových podsvinčat nám oběma dává za pravdu !!!

Díky !!!

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?:
Autor: M. Trhlík Datum: 28.1.2011 14:04

Pane Bureši,umíte něco jiného než nadávat lidem,kteří projeví jiný názor? Vás si dovedu živě představit jako bachaře  v lágru z padesátých let.Nebo si myslíte,že nadávky,které produkujete jsou symbolem pravdy? To uměli velmi důkladně produkovat komunisté,protože každý,kdo si dovolil vyslovit jiný názor než jejich,byl darebák.

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 14:49

Pane Trhlíku - to čemu Vy říkáte "jiný názor" - tak tomu zákony této země  . . . . . říkají propagace komunismu !!!

Já osobně tomu však  říkám - bolševická debilita !!!  A jestli Vám nevadí (po 41-leté zkušenosti s bolševickou Lůzou) . . . . že jsou beztrestně tyto bolševické názory hlásány a propagovány . . . . . . tak Vás snad ani nelituji !!!

Ale ani Vy mě nemůžete mít za zlé . . . . že beztrestnost propagace komunismu , že já vyvažuji slovy "Rudá podsvinčata" !!!!

HOWG !!!

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?:
Autor: M. Trhlík Datum: 29.1.2011 7:59

Pane Bureši,pokud Vám bude sloužit zdraví,můžete po 40 letech zhodnotit i současnou republiku.Buďte bez obav,že se zastávám komunistů.Jen mi vadí i současné lumpárny v duchu demokracie,které zůstávají bez povšimnutí a Vy jste jeden z těch,kteří si myslí,že problémy se vyřeší primitivním nadáváním na komunisty.Nepochybně to byl zločinecký režim,který realizovaly generace lidí,které před tím zažily,Rakousko-Uhersko,potom první republiku,Protektorát,budování socialismu i dnešní demokracii.Nebyla to pochopitelně jedna generace,ale potomci  těch předchozích.Uvědomte si,že vždy za tím stojí lidé,kteří podlehnou tomu,že tady nejsou na věky,tak proč  si ničit život.Rychle se přeorientují na vládnoucí stranu a jedou dál.Propagace komunismi je pro normální smrtelníky nemožná.Bohužel byste se divil,kdyby nedej Bůh šli znovu k moci,kolik by se vyrojilo,zase "soudruhů".Zaměřte se konkrétní problémy.protože lidi svým stylem, který tak vehementně hlásáte nepředěláte.Víte,kdy byl udělen poslední trest smrti za politické činy?V roce 1960.A když se nad tím zamyslíte,tak vlastně největší represe prováděli lidé,kteří zažili ještě První republiku a velice mladí lidém kteří podlehli jejich vlivu.Pro pána krále komunistický režim jsme odsoudili už dávno a měli bysme si všímat lumpáren porováděných nyní,bez ohledu,kdo ze které strany je.Zloděj zůstane zlodějem v každém režimu a podle toho by měl být potrestán.Dnes už máme vyzrálou generaci těch,co provedli revoluci v roce 1989 a ještě mladší a nejsem si jist,že je to vidět.Pokud to vidět je,proč nadáváme? S humbukem jsme vtoupili do EU,včetně Klause,který teď vysvětluje,jak pochybný je to spolek.Ale ještě nikdo neřekl,co budem dělat,když z EU vystoupíme.Rozhodně je   to větší důvod k zamyšlení,než vykřikovat o kvičení rudých podsvinčat.Pravda,výhoda je,že Vás nikdo nezavře,či jinak nepotrestá,ale ti co vládnou si stejně dělají co chtějí.Zkuste také přemýšlet co bude prospěšnější.

Napsal včera pan Růžička:
Autor: S. Ševeček Datum: 28.1.2011 10:00

"Přes 20 let sleduji VK. Už jenom za klidné rozdělení republiky by zasloužil "pomník" ještě za jeho života. Němce stálo sjednocení a transformace NDR 30 000 000 000 000Kč. Ano, naše náklady na transformaci byly nenulové, ale ve srovnání s NDR, říkám vždycky Zlatej Klaus. Jsem mu vděčný, že sehrál hlavní roli v tom, že jsme nešli třetí cestou. Díky, že nikdy nešířil blbou náladu a neklid. Ve zmatcích tohoto světa pomáhá v lepší orientaci. Je konzistentní, není populista. Kdo kritizuje VK, měl by si nejprve od něho něco přečíst. Nevycházet z nenávistného štěkání skupiny P@L. Jsem hrdý na našeho prezidenta. Tečka."

Ano.

Re: Napsal včera pan Růžička:
Autor: F. Šimek Datum: 28.1.2011 10:51

koukám, že nejen lhář Janyška, ale i vy Ševeček milujete profesora co se doněj vejde? Ámen!

Re: Napsal včera pan Růžička:
Autor: K. Janyška Datum: 28.1.2011 10:53

Šimku, to Vy jste bolševický lhář a krypl ! Dzp.

Re: Napsal včera pan Růžička:
Autor: F. Šimek Datum: 28.1.2011 11:34

k tobě soudruhu nemám co dodat!

Když má někdo pravdu,:
Autor: K. Křivan Datum: 28.1.2011 11:41

tak ho nemusím milovat, abych pravdivost jeho výroků uznal. 

Re: Zato Váš ubohý život . . .:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 11:49

. . . post-bolševického poskoka, který se zhroutil 17. listopadem 1989 . . . . se nyní scvrkl na jediné : Co nejvíce a co nejsilněji . . . nablít na presidenta !!!

Na post-bolševika je to sice hezký výkon . . . . . ale na člověka "homo sapiens" . . . je to žalostně málo !!!

Re: Zato Váš ubohý život . . .:
Autor: F. Šimek Datum: 28.1.2011 12:09

už po několikátý vám říkám! Jste mladý muž, kterýho soudruzi rodiče vychovali k obrazu svýmu. Čest jejich práci!

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 13:55

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 14:01

. . . Vy - bývalý kádrovák KSČ - přišel na to, že v mých 58 letech . . . . že jsem ještě mladý muž  - tak to tedy opravdu, ale opravdu . . . nechápu !!!

Ale díky za to !  Jste jediný, komu já, prošedivělý osmapadesátník . . . . . komu připadám jako mladý muž !!! (. . . . . byť pohlavně jsem velmi svěží . . . . . . )

Bohužel, celou tu moji radost nad Vaším konstatováním kalí jedna skutečnost : Že mi to říká post-bolševický Trilobit !!!

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .:
Autor: F. Šimek Datum: 28.1.2011 15:59

nejsem žádnej kádrovák KSČ! Jsem na rozdíl od lháře Janyšky jen starej vesnickej balík. Na rozdíl od něho můžu dokázat, že pocházím s rodiny, kterou komunisti nazvali kulakama!  Je neuvěřitelný, že všichni tzv pravičáci dokážete dneska nazvat starýho člověka, kterej byl komunisty na rozdíl od vás persekuovanej post-bolševickým Trilobitem. Že nesoudruhu lžete, pozná každej i Tesařík, kterej je pomalejší.

Re: Šimku naposledy . . .:
Autor: Z. Bureš Datum: 28.1.2011 18:27

. . . . . aby člověk plácal komunistickým myšlenkám a nápadům - tak k tomu nemusí (a nikdy nemusel)  vlastnit rudou knížku !!!!

A pokud je pravdou, že jste byl za bolševika persekuovanej - tak je to s Vámi ještě horší, než jsme všichni doufali . . . protože navíc jste ještě nepoučitelnej člověk a trpíte těžkou ztrátou paměti  - odborně řečeno . . . .  alsheimerovou chorobou !!! 

Přece to, že Vás (samozřejmě, že i mne) president Klaus těžce převyšuje svým vzděláním, přehledem a uměním předvídat 1000 x více dopředu než běžný smrtelník . . . . . tak přece kvůli tomu na něho nebudete denně a při jaké-koliv příležitosti . . . . .  blít zvratky . . . . .

S panem Ševečkem naprosto souhlasím,:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.1.2011 18:27

může se Klaus nelíbit vzhledově, nejspíš je fakt ješitný, určitě má i své chyby, ale to co říká, má vždycky hlavu a patu a na jeho argumenty vždycky dojde. A to nemohou někteří skousnout. A hlavně ti, co pořád sní o nějakých třetích cestách..

Václava Kluase nenávidí spousta lidí prostě proto, neboť mu nerozumějí ! Je tak vysoce vzdělán v tak složitých věcech, že oni mu nejsou schopni sekundovat ! Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 28.1.2011 9:57

Personifikace:
Autor: P. Fiala Datum: 28.1.2011 9:49

Soustředit dění na jednu osobu je přehnané. Objektivnější by bylo hodnocení:

Pan Havel a jeho týmy a spřízněnci v obyvatelstu, a Pan Klaus a jeho týmy a spřízněnci v obyvatelstvu. Všichni dohromady jsme se dopracovali k dnešnímu stavu.

Smutek mám z toho, že negativní totální proměnu zažilo obyvatelstvo po r. 1948 s trváním do r.1989, takže se nedivme, že jsme asi tak na 80% hodnotě bohatství průměrného bohatství států EU.

Poznámka k privatizacím: Privatizace nebyla dokončena, měla následovat třetí vlna velké privatizace (dnes již snad máme dokonalý právní řád). Nicméně opět mám smutek, když jsem si přečetl, že státní podnik ČEZ a.s. je již z 25% privatizován, takže soukromé osoby na dividendách každoročně vyvádějí ze státního zisku 10 miliard Kč.

adorace:
Autor: J. Chládek Datum: 28.1.2011 6:59

Oslavné tirády na hradní strašidlo nic nezmění na tom, že privatizace(celá nikoliv jen kuponový podvod) byla připravena špatně a proběhla bez patřičného právního rámce. Část podniků byla privatizována vyloženě zločinně do rukou managemantu, který neměl prostředky a nevěděl která bije, viz Vítkovické železárny, Poldi Kladno nebo Škoda Plzeň. Část byla získána zahraničními vlastníky s úmyslem zlikvidovat konkurenci. A hlavně vše proběhlo v servilním poklusu v duchu Washingtonského konsenzu a za pokřiku, že stát je špatný vlastník, takže o nějaké odpovědné přípravě priv. projektů nemůže být řeč, dobře si pamatujete, jaký počet privatizačních projektů vláda odsouhlasovala v Kolodějích za jedno dopoledne. Takže stát dnes nic nemá, na rozdíl např. od Slovinska kde privatizaci asi dělali vlastenci, na rozdíl od poskoků velkokapitálu u nás. Nemá žádné zdroje kromě daní, které vydře ze zaměstnanců a těch, které mu po všech odpisech a oje..bech dají podnikatelé. Zahraniční firmy..., ale o tom ani nemluvit. Co se týče kuponovky, kecy o získání lepších informací o investičních fondech, jsou dnes pouze hraběcími radami nebo pokusem o vtip, zvláště z pohledu uzákoněného podvodu na malých akcionářích, kteří byli na závěr z podniků vytěsněni nebo o své akcie přišli. Jediný dobrý pr. projekt byla automobilka v Ml. Boleslavi, kterou vláda zprivatizovala do rukou nenáviděných Němců a zaplaťbůh za to, protože je to jediný podnik který v této republice zajišťuje trochu slušnou obchodní bilanci. Když pomyslím, že se z toho mohla stát renaultovská nebo jihokorejská montovna, jímá mně hrůza. Ve vašem věku už nemusíte pěstovat rektální alpinismus a psát ódy na Všeználka z Hradu, co takhle vnoučata?

Re: adorace:
Autor: L. Pelikán Datum: 28.1.2011 8:48

Doporučuji dát si něco na posilnění nervů a pokud nemůžete spát-na toto prý je hrnek vlažného mléka s medem a pokud ani toto nepomůže,přednostně si zajistit místo v blázinci

Re: adorace:
Autor: J. Skotnica Datum: 28.1.2011 19:14

Klasik ještě doporučuje omejvat přirození vlažnou vodou.

Re: adorace:
Autor: J. Chládek Datum: 28.1.2011 21:47

Tak to se běžte omýt.

Re: adorace:
Autor: J. Chládek Datum: 28.1.2011 21:53

Na něco tak blbého nemá cenu ani odpovídat, pokud nemáte nic k věci jděte dopr..dele.

Re: adorace:
Autor: M. Trhlík Datum: 28.1.2011 8:51

No vidíte pane Chládku, v jiném článku píše o p.Klausovi p.Hvížďala trochu jinak,a  u části diskutujících to "schtytal" s  plnou parádou.Já si myslím,že,když nikdo za nic neručí,je daleko populárnější než ti,kteří napravují možná i jeho chyby.

Re: adorace:
Autor: J. Chládek Datum: 28.1.2011 21:46

Nevím jak vy, ale já jsem ještě neviděl politika,který by za něco ručil nebo nedejbože zodpovíd,al, presidenta nevyjímajíc. Proto taky je třeba míti se na pozoru, když taková banda za nic nezodpovídajících individuí, má k dispozici veřejné prostředky a ještě ke všemu může utvářet podobu společnosti na dlouhá léta dopředu. Bohužel, voliči se nechají oblbnout znova a znova, takže parta politických turistů, která si nasadila škrabošky reformě-odpovědně a rozpočtově sešklebené, bude zase pokračovat v rozkrádání státu. Koho to nechává klidným, jeho věc