18.5.2022 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Strýček 29.1.2011 13:38

Re: adorace

Možná je to kladným přístupem , optimismem ,radostným pohledem na svět z mé strany a na druhé straně negací a černým viděním světa z Vaší strany. Dva lidé mohou mít různé názory , proto zde máme průzkumy veřejného mínění a Vy patříte do okrajové skupiny a nevíte o tom . Stýkáte se zřejmě s lidmi , kteří chyby nehledají na sobě ale např.na Klausovi atd.

M. Trhlík 29.1.2011 7:59

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?

Pane Bureši,pokud Vám bude sloužit zdraví,můžete po 40 letech zhodnotit i současnou republiku.Buďte bez obav,že se zastávám komunistů.Jen mi vadí i současné lumpárny v duchu demokracie,které zůstávají bez povšimnutí a Vy jste jeden z těch,kteří si myslí,že problémy se vyřeší primitivním nadáváním na komunisty.Nepochybně to byl zločinecký režim,který realizovaly generace lidí,které před tím zažily,Rakousko-Uhersko,potom první republiku,Protektorát,budování socialismu i dnešní demokracii.Nebyla to pochopitelně jedna generace,ale potomci  těch předchozích.Uvědomte si,že vždy za tím stojí lidé,kteří podlehnou tomu,že tady nejsou na věky,tak proč  si ničit život.Rychle se přeorientují na vládnoucí stranu a jedou dál.Propagace komunismi je pro normální smrtelníky nemožná.Bohužel byste se divil,kdyby nedej Bůh šli znovu k moci,kolik by se vyrojilo,zase "soudruhů".Zaměřte se konkrétní problémy.protože lidi svým stylem, který tak vehementně hlásáte nepředěláte.Víte,kdy byl udělen poslední trest smrti za politické činy?V roce 1960.A když se nad tím zamyslíte,tak vlastně největší represe prováděli lidé,kteří zažili ještě První republiku a velice mladí lidém kteří podlehli jejich vlivu.Pro pána krále komunistický režim jsme odsoudili už dávno a měli bysme si všímat lumpáren porováděných nyní,bez ohledu,kdo ze které strany je.Zloděj zůstane zlodějem v každém režimu a podle toho by měl být potrestán.Dnes už máme vyzrálou generaci těch,co provedli revoluci v roce 1989 a ještě mladší a nejsem si jist,že je to vidět.Pokud to vidět je,proč nadáváme? S humbukem jsme vtoupili do EU,včetně Klause,který teď vysvětluje,jak pochybný je to spolek.Ale ještě nikdo neřekl,co budem dělat,když z EU vystoupíme.Rozhodně je   to větší důvod k zamyšlení,než vykřikovat o kvičení rudých podsvinčat.Pravda,výhoda je,že Vás nikdo nezavře,či jinak nepotrestá,ale ti co vládnou si stejně dělají co chtějí.Zkuste také přemýšlet co bude prospěšnější.

J. Chládek 28.1.2011 21:53

Re: adorace

Na něco tak blbého nemá cenu ani odpovídat, pokud nemáte nic k věci jděte dopr..dele.

J. Chládek 28.1.2011 21:47

Re: adorace

Tak to se běžte omýt.

J. Chládek 28.1.2011 21:46

Re: adorace

Nevím jak vy, ale já jsem ještě neviděl politika,který by za něco ručil nebo nedejbože zodpovíd,al, presidenta nevyjímajíc. Proto taky je třeba míti se na pozoru, když taková banda za nic nezodpovídajících individuí, má k dispozici veřejné prostředky a ještě ke všemu může utvářet podobu společnosti na dlouhá léta dopředu. Bohužel, voliči se nechají oblbnout znova a znova, takže parta politických turistů, která si nasadila škrabošky reformě-odpovědně a rozpočtově sešklebené, bude zase pokračovat v rozkrádání státu. Koho to nechává klidným, jeho věc 

J. Chládek 28.1.2011 21:39

Re: adorace

Pokud nemáte co napsat, klidně nepište. Myslím si, že můžete dál ležet v bahně a vyfukovat do penálu, spěte sladce.

J. Chládek 28.1.2011 21:37

Re: adorace

Nejlepší na vašem výplodu, je plk o dobře založené ekonomice, možná, že pocházíte nebo jste žil delší dobu na jiné planetě, tomu by odpovídalo i to, že při obyčejném shrnutí objektivních faktů, melete něco o nenávisti. Co se týče znárodňování, mám velkou obavu, že zrovna v případě krádeže OKD, kdy ji pan Bakala získal za osminu její hodnoty, byla by asi na místě, ovšem pokud by ti ostatní spoluviníci šli minimíálně před soud, jako tehdejší ministr financí pa Sobotka například. Klapky z očí si sundejte vy, ikdyž si myslím, že mozku zaslepenému libertariánskými slogany zdejších maňásků, co se hrdě nazývají politiky, to stejně nepomůže. Co se týče strašidla na Hradě eviduji poslední obory lidské činnosti, kterým se ještě nevěnovalo a to je balet a zvyšování dojivosti.

J. Peřina 28.1.2011 19:42

Osobně jsem přesvědčen,

že nenávist k panu Klausovi se projevuje kvůli jeho intuici ohledně údajných klimatických změn zapříčiněných lidskými faktory a nehospodárností celé EU.Ta nenávist se stupňuje vždy,když dojde na jeho slova.Třeba jedno z mnoha témat o "oteplování",za které byl peckován všemi těmi "ekoteroristy".Nyní se ukazuje,že to je jen o penězích a že měl skoro ve všem pravdu.

J. Ráž 28.1.2011 19:24

Re: Jenom jeden Člověk byl perfektní a stejně Ho ukřižovali . . .

Bylo by dobře, kdyby u nás bylo více vrcholných politiků jejichž názory stojí za zamyšlení. A za to , že on takový je zaslouží V.K. respekt a ne nenávistné nadávání.

J. Skotnica 28.1.2011 19:14

Re: adorace

Klasik ještě doporučuje omejvat přirození vlažnou vodou.

Z. Bureš 28.1.2011 18:27

Re: Šimku naposledy . . .

. . . . . aby člověk plácal komunistickým myšlenkám a nápadům - tak k tomu nemusí (a nikdy nemusel)  vlastnit rudou knížku !!!!

A pokud je pravdou, že jste byl za bolševika persekuovanej - tak je to s Vámi ještě horší, než jsme všichni doufali . . . protože navíc jste ještě nepoučitelnej člověk a trpíte těžkou ztrátou paměti  - odborně řečeno . . . .  alsheimerovou chorobou !!! 

Přece to, že Vás (samozřejmě, že i mne) president Klaus těžce převyšuje svým vzděláním, přehledem a uměním předvídat 1000 x více dopředu než běžný smrtelník . . . . . tak přece kvůli tomu na něho nebudete denně a při jaké-koliv příležitosti . . . . .  blít zvratky . . . . .

J. Kanioková 28.1.2011 18:27

S panem Ševečkem naprosto souhlasím,

může se Klaus nelíbit vzhledově, nejspíš je fakt ješitný, určitě má i své chyby, ale to co říká, má vždycky hlavu a patu a na jeho argumenty vždycky dojde. A to nemohou někteří skousnout. A hlavně ti, co pořád sní o nějakých třetích cestách..

F. Šimek 28.1.2011 15:59

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .

nejsem žádnej kádrovák KSČ! Jsem na rozdíl od lháře Janyšky jen starej vesnickej balík. Na rozdíl od něho můžu dokázat, že pocházím s rodiny, kterou komunisti nazvali kulakama!  Je neuvěřitelný, že všichni tzv pravičáci dokážete dneska nazvat starýho člověka, kterej byl komunisty na rozdíl od vás persekuovanej post-bolševickým Trilobitem. Že nesoudruhu lžete, pozná každej i Tesařík, kterej je pomalejší.

J. Pašek 28.1.2011 15:34

Jenom jeden Člověk byl perfektní a stejně Ho ukřižovali . . .

!

Z. Bureš 28.1.2011 14:49

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?

Pane Trhlíku - to čemu Vy říkáte "jiný názor" - tak tomu zákony této země  . . . . . říkají propagace komunismu !!!

Já osobně tomu však  říkám - bolševická debilita !!!  A jestli Vám nevadí (po 41-leté zkušenosti s bolševickou Lůzou) . . . . že jsou beztrestně tyto bolševické názory hlásány a propagovány . . . . . . tak Vás snad ani nelituji !!!

Ale ani Vy mě nemůžete mít za zlé . . . . že beztrestnost propagace komunismu , že já vyvažuji slovy "Rudá podsvinčata" !!!!

HOWG !!!

M. Trhlík 28.1.2011 14:04

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?

Pane Bureši,umíte něco jiného než nadávat lidem,kteří projeví jiný názor? Vás si dovedu živě představit jako bachaře  v lágru z padesátých let.Nebo si myslíte,že nadávky,které produkujete jsou symbolem pravdy? To uměli velmi důkladně produkovat komunisté,protože každý,kdo si dovolil vyslovit jiný názor než jejich,byl darebák.

Z. Bureš 28.1.2011 14:01

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .

. . . Vy - bývalý kádrovák KSČ - přišel na to, že v mých 58 letech . . . . že jsem ještě mladý muž  - tak to tedy opravdu, ale opravdu . . . nechápu !!!

Ale díky za to !  Jste jediný, komu já, prošedivělý osmapadesátník . . . . . komu připadám jako mladý muž !!! (. . . . . byť pohlavně jsem velmi svěží . . . . . . )

Bohužel, celou tu moji radost nad Vaším konstatováním kalí jedna skutečnost : Že mi to říká post-bolševický Trilobit !!!

Z. Bureš 28.1.2011 13:55

Re: Jak jste soudruhu Šimku . . .

F. Šimek 28.1.2011 12:09

Re: Zato Váš ubohý život . . .

už po několikátý vám říkám! Jste mladý muž, kterýho soudruzi rodiče vychovali k obrazu svýmu. Čest jejich práci!

Z. Bureš 28.1.2011 11:49

Re: Zato Váš ubohý život . . .

. . . post-bolševického poskoka, který se zhroutil 17. listopadem 1989 . . . . se nyní scvrkl na jediné : Co nejvíce a co nejsilněji . . . nablít na presidenta !!!

Na post-bolševika je to sice hezký výkon . . . . . ale na člověka "homo sapiens" . . . je to žalostně málo !!!

Z. Bureš 28.1.2011 11:45

Re: Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?

Napsal jste to  i za mne  . . . . . a kvikot rudo-oranžových podsvinčat nám oběma dává za pravdu !!!

Díky !!!

K. Křivan 28.1.2011 11:41

Když má někdo pravdu,

tak ho nemusím milovat, abych pravdivost jeho výroků uznal. 

F. Šimek 28.1.2011 11:34

Re: Napsal včera pan Růžička

k tobě soudruhu nemám co dodat!

K. Křivan 28.1.2011 11:31

Sorry, chybička se vloudila

správně se to zvířátko jmenuje Wadenbeißer.

K. Křivan 28.1.2011 11:29

Proč někteří lidé nenávidí Václava Klause ?

Protože na něj nemají. Většinou je to jen kvikot ratlíků.  V Bavorsku se jim říká Wadenbeiser. Tedy ratlíci, kteří se zmohou nanejvýš na kousnutí do nohavice.

Klaus má BOHUŽEL dosud (takřka) ve všem pravdu. 

K. Janyška 28.1.2011 10:53

Re: Napsal včera pan Růžička

Šimku, to Vy jste bolševický lhář a krypl ! Dzp.

F. Šimek 28.1.2011 10:51

Re: Napsal včera pan Růžička

koukám, že nejen lhář Janyška, ale i vy Ševeček milujete profesora co se doněj vejde? Ámen!

O. Strýček 28.1.2011 10:47

Re: adorace

Vaše nenávist i závist Vám zatemňuje mozeček .Jihokorejská továrna v Nošovicích je nejmodernější automobilkou ve střední Evropě . Kolik účastníků kuponovky vědělo co je akcie atd.- výsledek pro tyto neználky by ještě  dobrý . Zkuste se zamyslet nad sebou , zda-li Vy nejste hradní strašidlo .Neúspěšní psi štěkají a karavana dobře založené ekonomiky táhne vpřed . Chce to jen sundat klapky z očí a podívat se kolem sebe! Nechtěl byste  náhodou znárodňovat ??

S. Ševeček 28.1.2011 10:00

Napsal včera pan Růžička

"Přes 20 let sleduji VK. Už jenom za klidné rozdělení republiky by zasloužil "pomník" ještě za jeho života. Němce stálo sjednocení a transformace NDR 30 000 000 000 000Kč. Ano, naše náklady na transformaci byly nenulové, ale ve srovnání s NDR, říkám vždycky Zlatej Klaus. Jsem mu vděčný, že sehrál hlavní roli v tom, že jsme nešli třetí cestou. Díky, že nikdy nešířil blbou náladu a neklid. Ve zmatcích tohoto světa pomáhá v lepší orientaci. Je konzistentní, není populista. Kdo kritizuje VK, měl by si nejprve od něho něco přečíst. Nevycházet z nenávistného štěkání skupiny P@L. Jsem hrdý na našeho prezidenta. Tečka."

Ano.

K. Janyška 28.1.2011 9:57

Václava Kluase nenávidí spousta lidí prostě proto, neboť mu nerozumějí ! Je tak vysoce vzdělán v tak složitých věcech, že oni mu nejsou schopni sekundovat ! Dzp.