20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hejna 28.1.2011 9:02

Re: adorace

Po bitvě je každý generálem.

J. Chládek 28.1.2011 21:39

Re: adorace

Pokud nemáte co napsat, klidně nepište. Myslím si, že můžete dál ležet v bahně a vyfukovat do penálu, spěte sladce.

O. Strýček 28.1.2011 10:47

Re: adorace

Vaše nenávist i závist Vám zatemňuje mozeček .Jihokorejská továrna v Nošovicích je nejmodernější automobilkou ve střední Evropě . Kolik účastníků kuponovky vědělo co je akcie atd.- výsledek pro tyto neználky by ještě  dobrý . Zkuste se zamyslet nad sebou , zda-li Vy nejste hradní strašidlo .Neúspěšní psi štěkají a karavana dobře založené ekonomiky táhne vpřed . Chce to jen sundat klapky z očí a podívat se kolem sebe! Nechtěl byste  náhodou znárodňovat ??

J. Chládek 28.1.2011 21:37

Re: adorace

Nejlepší na vašem výplodu, je plk o dobře založené ekonomice, možná, že pocházíte nebo jste žil delší dobu na jiné planetě, tomu by odpovídalo i to, že při obyčejném shrnutí objektivních faktů, melete něco o nenávisti. Co se týče znárodňování, mám velkou obavu, že zrovna v případě krádeže OKD, kdy ji pan Bakala získal za osminu její hodnoty, byla by asi na místě, ovšem pokud by ti ostatní spoluviníci šli minimíálně před soud, jako tehdejší ministr financí pa Sobotka například. Klapky z očí si sundejte vy, ikdyž si myslím, že mozku zaslepenému libertariánskými slogany zdejších maňásků, co se hrdě nazývají politiky, to stejně nepomůže. Co se týče strašidla na Hradě eviduji poslední obory lidské činnosti, kterým se ještě nevěnovalo a to je balet a zvyšování dojivosti.

O. Strýček 29.1.2011 13:38

Re: adorace

Možná je to kladným přístupem , optimismem ,radostným pohledem na svět z mé strany a na druhé straně negací a černým viděním světa z Vaší strany. Dva lidé mohou mít různé názory , proto zde máme průzkumy veřejného mínění a Vy patříte do okrajové skupiny a nevíte o tom . Stýkáte se zřejmě s lidmi , kteří chyby nehledají na sobě ale např.na Klausovi atd.