3.6.2024 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 21.10.2006 19:38

Re: Re: Re: Re: Re: Agenti jsou všude

"Řada agentů má nyní vysoké postavení třeba v ekonomice a jsou užitečnější než tzv.čestný budižkničemu, který jen celý život remcal." - toto napsal režim nebo rudofil "Richard"?

Ty totiž zase nejsi schopen pochopit, že mou největší "odměnou za tzv. ideologické zásluhy v tomto režimu" by bylo, kdyby udavačská veš "Matal Kamil" stála až do důchodu u těch gumárenských lisů, kam mne dostal on. Žádný kriminál, žádné věšení, jenom taková budižkničemu práce.

richard 24.10.2006 10:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agenti jsou všude

Tak tento svět nefunguje, rozhoduje, jak je kdo schopný bez ohledu na morální vlastnosti. Zahraničním firmám vůbec nevadilo, jestli někdo byl agentem, hlavně když uměl. A je to tak správné, nejdůležitější lidé nejsou ti nejmorálnější, ale ti kteří jsou schopni živit jiné lidi. Kádrování podnikatelů k ničemu nevede, s tím uspějete leda v totalitě.

Kobylka Lajda 21.10.2006 19:53

Re: Re: Re: Re: Re: Agenti jsou všude

Ty nestydo! Ono existuje totiž ještě něco jako svědomí, a s přibývajícím věkem svědomí dobíhá každého z nás. Lepší je někdy mít čistý štít než tu firmu, zaslouženou příslušností k práskačům a KSČ. Tvoje ironie není na místě, protože dobře víš, kdo zůstal v justici a policii a proč se komunisty postižení lidé nemohou domoci svých práv. Velmi tomu napomohla KSČSSD, ale ony budou postupně odhalovány levárny celé levice, takže možná se my, s podobným osudem, přece jen satisfakce dočkáme.  A pokud budu na světě, budu připomínat sviňárny, které způsobila KSČ.;-O;-O(Y)(Y)

Vadí/nevadí 21.10.2006 20:00

A to ses od těch lisů nesměl 30 let

dostat někam jinam, kdybys chtěl? Nebos nechtěl? Oni tam ale poměrně dobře platili, že? 

jirka.s. 21.10.2006 23:13

Re: A to ses od těch lisů nesměl 30 let

Tak tak tady už přestává všechna sranda, ty  hnusná rudá kreaturo! Vysvětlovat ausgerechnet tobě jestli jsem chtěl nebo nechtěl se dostat od lisů, je naprosto zbytečné, protože jsi nepochybně něco přesně tak zrůdného, jako je "Matal Kamil", takže moc dobře víš, že dostat se od nich za rudovlády bylo v mém postavení naprosto nemožné. Ale co bylo ještě zrůdnější a zhovadilejší, že se mi to nepodařilo ani po tzv. sametu, protože v té samé fabrice začal fungovat například delegát XVII. sjezdu KSČ, jinak nedoučený opravář čertů na brambory, jako "instruktor pracovních postupů", při čemž já s průmyslovkou jsem opět nemohl dělat ani toho pitomého mistříčka, protože celá fabrika byla prolezlá podobnýma jako byl on nebo ty. Zůstal jsem tam proto, že jsem uměl alespoň pořádně lisovat a nechtěl jsem ze sebe dělat vola třeba jako dealer prášků na prádlo. A jestli si myslíš, že tam dobře platili nebo že tam dokonce dnes dobře platí, rád tě tam uvidím, rudá předkožko!

Kobylka Lajda 22.10.2006 21:16

Re: A to ses od těch lisů nesměl 30 let

Ty drzá narudlá držko, měl bys chytit silniční vyrážku jako ten soudruh Dolejš. Škoda rány, která padne vedle. Neironizuj to, co druzí těžko prožili, rudá předkožko.(Y)(Y)

Kobylka Lajda 22.10.2006 21:18

Re: Re: A to ses od těch lisů nesměl 30 let

Jirko s., použila jsem to oslovení, je to dobré, ihahahaha!  Co takhle rudý šourku? To je hňup to vadí/nevadí. Ten patří do (Y)(Y)(Y)

Kobylka Lajda 22.10.2006 21:09

Re: Re: Agenti jsou všude

Bravó!R^R^R^

Martin Š. 21.10.2006 8:49

Taky vřele doporučuji

Příspěvek Jana Beneše k dějinám VKS(b) s názvem Čas voněl snem. Tato úžasná kniha by měla být v knihovně každého slušného antikomunisty.

Kobylka Lajda 22.10.2006 21:21

Re: Taky vřele doporučuji

Je ještě někde k mání? Už jsem po ní pátrala, zatím bezúspěšně.:-)

kolda 21.10.2006 7:51

Ta rostlina se jmenuje svazenka vratičolistá

a není to opravdu ;-)umělé hnojivo

A. Kofroň, veterinární pedagog 21.10.2006 10:25

Re: Ta rostlina se jmenuje svazenka vratičolistá

V padesátejch letech, kdy chemická hnojiva jaxi v ČSR neexistovala se mimo hnoje požívalo i toto hnojení, tehdy známé jézedákům jako ZELENÉ hnojivo.  Zdá se, že ta  selka panu Benešovi informaci podávající  měla něco proti straně ZELENÝCH, i ruče přišla s "umělým hynojivem", historii jézedáckých praktik v zemích koruny české navíc asi neznaje.

honzak 22.10.2006 6:23

Re: Re: Ta rostlina se jmenuje svazenka vratičolistá

"neznajíc" (ta selka). Neznaje autor komentáře - asi by bylo možné v archivech např. Rudého práva zjistit, kolik že tisic tun umělých hnojiv naši chemici vyrobili pro naše zemědělce v letech padesátých. Jako pachole, tou dobou navštěvující základní školu si pamatuju nástěnky a týdeníky, které umělými hnojivy přetékaly.

A. Kofroň, veterinární pedagog 22.10.2006 11:01

Re: Neznaje autor komentáře

To je vašnosto česky, když tak opravujou MOJI češtinu?

Jinak proč tedy svůj argument o rozšířenosti používání umělých hnojiv v padesátých letech nepodložíte odkazem třeba z toho Ruďasa VY tady?

Já si jako dorostenec v letech padesátých z kařdoročních zemědělských brigád používání chlévské mrvy, močůvky, zeleného hnojení  a  úhoření zase pamatuji tu přetékajíci mrvu a mučůvku.

deda 21.10.2006 6:28

Estébák, soudruh Filip

si asi prásknul jointa a mele nesmysly.

?? 21.10.2006 5:08

Jestli se nepletu, tak Filip Falmer je JUDr, že ?

No to se z toho posejřím   ;-O!!Rv        Mohl by tedy dělat svým malý rudým bratrům advokáta!! Třeba by  rychleji šli do (Y)!!

Petr Vileta, balík z Plzně :-) 21.10.2006 5:57

Re: Jestli se nepletu, tak Filip Falmer je JUDr, že ?

Ja tedy Falmera osobne neznam, ale z duveryhodnych zdroju jsem se doslechl, ze jako JUDr neni o moc horsi nez treba Tomas Sokol. Jen ho nepodcenujte, ve vlastnim zajmu ;-)

bruner 21.10.2006 5:05

těžký autor, těžký

a myšlenku z něj nevycedíš a když vycedíš, tak ji neudrží (snad jen tu myšlenku)

honzak 21.10.2006 6:20

Re: těžký autor, těžký

styl psaní páně Benešův by se dal nazvat archaickým, nicméně jsou tací (a mezi ně se počítám i já),kteří si jeho dílka se zalíbením přečtou. Absenci myšlenek neshledávám, ale nejsou pravda, tak jak v Blesku, zcela na povrchu.

bruner 21.10.2006 7:57

Re: Re: těžký autor, těžký

jaká je myšlenková souvstažnost mezi KSM, psem péně Benešovým a Raisem? Rozhrňte trochu ten povrchový příkrov, aby i na mne, pravda nečtenáře Blesku, nějaká ta myšlénka jukla.

H.K. 21.10.2006 8:45

Re: Re: Re: těžký autor, těžký

Já osobně vidím příčimou souvislost mezi blbci ohlašujícími reformu společnosti a "sedláky" neznajícími co jim roste na poli. Přitom tatínkové těch prvých do tohoto stavu přivedli ty druhé.

Pepino 21.10.2006 11:12

Re: Re: Re: Re: těžký autor, těžký

Prima myšlenka!R^R^R^R^

A. Kofroň, veterinární pedagog 21.10.2006 10:31

Re: Re: Re: těžký autor, těžký

Brunere, přihlaste se do našeho kurzu "remediální čtení v kontextu pro starší a pokročilý dobytek" pořádaného v rámci výstavy Kůň  v konírnách na vystavišti v Lysé nad Labem.

realita 21.10.2006 12:39

Re: těžký autor, těžký

Mám stejné pocity. Ale hlavně, že má pocit spisovatele.