Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Pamětníkův vzkaz Milionu chvilek

Od Sametové revoluce uplynulo zhruba patnáct milionů chvilek, tedy pokud chvilku definujeme jako - v průměru - jednu minutu. Za tu dobu jsem zcela určitě přinejmenším milion chvilek demokracii věnoval.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IS

Červené trenky jako symbol kvalit současného nájemce hradu je trefa do černého. Ještě by tam mohly viset Ovčáčkovo slipy se svatojiřskou stuhou jako bonus. Dokonalá symbioza.

0 0
možnosti
JV

J 90V60l64č28e45k

21. 11. 2019 10:50

Co máte, pane Schlägele, vyvěšeno u vás na dvoře? Typnul bych si, že podělané podvlíkačky. To by k vám sedělo, dokonalá symbióza. ;-D

0 0
možnosti
JN

J51i78ř87í 20N72o88v53á41k

21. 11. 2019 9:46

Naprostý souhlas. Existuje jediná demokracie, a to ta bez přívlastků. Jsem pamětníkem té 'lidové' z doby bolševika. Dnes nám zase hlásají něco o 'demokracii liberální', která se začíná přibližvat k té 'lidové'. Chci vrátit normální svět před Lisabonskou smlouvu, kde nám byla díky i našim bruselským slouhům odebrána naše suverenita, která byla v zásadě předána tvrdému jádru EU. Proto můj příští hlas dostane Trikolora VKjr.

0 0
možnosti
Foto

Váš příspěvek je jak přes kopírák z novinek ve prospěch SPD ;-D

Pěkný den.

0 0
možnosti
Foto

Autor se rozčiluje nad směsí transparentů na Letné a zároveň mu chybí názorová pluralita. Ještě by to měl víc promyslet :-)

Pěkný den.

0 0
možnosti
RL

Hm, ta názorová pluralita na Letné se ovšem u voleb moc neosvědčila, co, Hnusný dne? ;-D

0 0
možnosti
JV

J 86V87l53č59e67k

21. 11. 2019 10:56

To je vaše přezdívka? Fakt je, že se to lépe vyslovuje, než Andreas. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Marná sláva, na svobodě je nejtěžší ctít i svobodu toho druhého. O tom Letná ale nechce nic slyšet.

0 0
možnosti
MK

naštěstí ale sebou neměli spacáky, takže zase odešli ( odjeli ) domů - nejvíc se ale líbí krásnej nápad Kocába, kdyby se stal prezidentem ČR tak by se snažil rozpustit V4 - politickej pitomec - ale muzikant je dobrej - hezký den

0 0
možnosti
DH

Celkem výstižně napsáno a v podstatě se s tímto textem ztotožňuji.

0 0
možnosti
ŠH

Před třiceti lety se skandovalo "SVOBODNÉ VOLBY"!!!

Dnes láska/dobro/ČRštrasbrusel (s pomocí dětí) skanduje "PRESIDENT JE OVAR/SMRT POPULISMU"!!!

A šlehačkový dekl tomu všemu "demokratickému dění" dává podzemní, disidentský, často vězněný režisér Svěrák. A křiklouni na Národní třídě.

Zkráceno.

0 0
možnosti
Foto

To spíš než křiklouni bude pluralita názorů, jak po ní autor volá.

Pěkný den.

0 0
možnosti
JH

J60a31n 96H16o95u91š91k76a

21. 11. 2019 8:13

Proč si autor myslí, že na Letné nebyl žádný transparent proti povinnému přimíchávání biopaliv? Tedy, skutečně tam nejspíš nebyl žádný s doslovným nápisem "Protestujeme proti povinnému přimíchávání biopaliv", ale proti čemu asi tak byly ty transparenty o řepce nebo nakonec i ty o motýlech? Proti čemu tam asi přijeli demonstrovat ti na traktorech?

A co se týká viny Evropské unie, ta jistě v tomto ohledu nějaká je. Ale kdo má opravdu zájem zjistit, proč se povinné přimíchávání biopaliv alespoň neomezilo, může si pročíst záznam ze schůze sněmovny z 19.6.2019, konkrétně projednávání změny zákona 201/2012 Sb. A tam zjistí, kdo zavinil zamítnutí toho omezení.

Takže ty lány řepky tady nemáme proto, že by nám "vládla" Evropská unie. Ta ostatně "vládne" i jinde, a nemají je tam. Ty lány tady máme proto, že nám vládne Babiš.

0 0
možnosti
ŠH

Lány řepky vymysleli pěstovači benzínu. Místo pšenice.

Figuroval v tom nějaký Bursík s manželkou. Mám nejasný dojem, že na Letné bylo hodně vystrašenců/fandů Gréty/zelených. Z toho plyne můj podiv nad tím, že se jim řepka najednou ekluje.

Já občas smažím na řepce, chodil jsem do školy, vlastnosti olejů v kuchyni lze nalézt v literatuře/gůglu.

0 0
možnosti
Foto

"Zdravá" demokracie založená zběhlým studentem teologie a filosofie, napojeným na Transparency Int. , živenou filantropem, který zruinoval Britské a další střadatele pochybnými transakcemi s měnou (podobnou transakcí, jako byla ta Bakalova operace s OKD, nebo transakce Mostecké uhelné). Nikým nevolený a nikomu neodpovědný Mikuláš může naší společnosti nadělit jedině novou lidovou demokracii. Tam si budeme všichni rovni, někteří rovnější. Chce to číst Orwella, nezapomínat vlastní historii a studovat, nikoli ovšem pavědy, o kterých se nesmí diskutovat ani v akademických kruzích.

0 0
možnosti
Foto

Pokud to chcete stavět čistě osobně, pak Mikuláš si otvírá hubu na STBáckého fízla v čele vlády, který má vystudovaný VUML.

Pěkný den.

0 0
možnosti
JK

Parafráze na starý vtip

Jaký je rozdíl mezi demokracií a "zdravou demokracií"? Asi jako mezi kazajkou a svěrací kazajkou.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz