Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Pamětníkův vzkaz Milionu chvilek

Od Sametové revoluce uplynulo zhruba patnáct milionů chvilek, tedy pokud chvilku definujeme jako - v průměru - jednu minutu. Za tu dobu jsem zcela určitě přinejmenším milion chvilek demokracii věnoval.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JL

"systém zůstane stejný" nicméně "ryba smrdí od hlavy" pokud by premiér opravdu byl proti nesmyslnému přidávání řepky do nafty tak už by to dávno skončilo. I EU už to odpískala. Proč asi u nás to pořád jede? Stejně tak je to vláda a v jejím čele premiér kdo může tlačit "odkloňování" dotací velkofarmářům nebo malým sedlákům. Nějak se mi nechce věřit, že by o tom premiér nevěděl. Ale když nevěděl o výjezdních doložkách kdysi..... J.L.

0 0
možnosti
RL

Jestli si někdo myslí, že by Babiš snad někdy byl proti povinnému přidávání biopaliv, tak musí být opravdu velice, velice naivní. ;-)

0 0
možnosti
VN

Asi všichni chvilkaři mají práci, bydlení, jezdí na dovolenou a žijí si dobře.Co jim tedy na Babišovi vadí? On vplul do nastaveného systému a žije v něm stejně jako ostatní. Dotace nevymyslil, žádá o ně příslušné instituce, nic se mu za několik let neprokázalo, tak co? Že by jen nenávist, zášť? Vždyť on je typickým představitelem západního stylu života. Jen ten šlechtický titul ještě chybí.

0 0
možnosti
PH

Ten si rádi přivlastňují někteří jiní hoši, třebaže podle dosud platného zákona z r. 1919 podepsaného TGM je používání šlechtických titulů zakázáno. Khárlovi z Orlíku to ovšem nevadí. Ten může na nějaké masarykovské zákony z vysoka kálet. Tuhle si zase nějaký Černín nechal v televizi říkat pane hrabě.

0 0
možnosti
TK

Vida, to Euro mi na té akci připadalo jako jediné racionální heslo, symbol. Holt pluralita názorů.

0 0
možnosti
Foto

Přesně tak. Babiš je malér, ale babiš je následek, nikoliv příčina.

0 0
možnosti
JH

Když vyhřezne vřed, musí se odstranit hned. Pak následuje léčba anti-biotiky. Zdravíčko.

0 0
možnosti
DM

Inspirativní. Děkuji.

0 0
možnosti
SS

Hm, až vám někdo něco ukradne, tak vám policie sdělí, že jste to umožnil svým jednáním. Zámky nebyly dost bezpečné, odolné proti brutální síle. Asi jako před časem se zámky koncernových aut - pořádný šroubovák a pajsr.

Pak byste se asi musel cítit jako mezi i...y, přičemž to, co píšete je práce jen toho užitečného.

0 0
možnosti
RL

Inu, tedy u policie se za posledních 70 let nic nezměnilo, to jste nám chtěl sdělit? 8-o

0 0
možnosti
PD

Demokracie bez přívlastků? Utopie. V.I. Lenin říkal něco v tomto smyslu:

"Vždy když vyslovíme slovo demokracie, musíme se ptát: Demokracie pro koho?"

Pravdivost jeho slov byla naposledy veřejně potvrzena incidentem s V.K. ml. na Národní třídě.

0 0
možnosti
JH

Když Lenin, tak ještě něco: Učit se, učit se, učit se! A co asi? Komunismus je - Sovětská moc - a elekrifikace Ruska. Babišova moc je nastolena a elektronizace státu probíhá. Zdař Bůh.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz