7.8.2022 | Svátek má Lada


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Okultismus

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
BERAN 4.4.2007 12:45

Řízená kampaň nemá s rasismem či úplatky nic společného

Kdyby se nejednalo o národnostní menšinu, našel by se zase jiný problém.

Někdo se prostě rozhodl, že politik Čunek MUSÍ zmizet. Že to má souvislost s propojením na organizovaný zločin a jeho korupční vliv na mnohé politiky je už zcela zřetelné.

Vyžádejte si ve filmovém archivu americký film "Pan Kane přichází". Tam je ten scénář přesně popsán. Opisovači nemuseli být ani příliš kreativní!!

Psí vrah Čumil 4.4.2007 12:11

Nevím, pane autore, kde skončili cínující Lakatošové, třeba cínují dodnes,

ačkoli v čase nerezových ocelí bych se docela divil. Takže snad mají jiné řemeslo, stejně počestné jako to cínování. Opálení jsou už jistě jsou a další rady pana Čunka na vládní košili si jistě rádi vezmou k srdci. Ledaže pan Čunek měl štěstí, když svoje moudra, co se lidu a vám tak líbí, říkal zrovna v bezpečí redakce Blesku a ne Lakatošům do obličeje. Pravděpodobně by ho totiž podarovali nejspíš nějakou tou fackou, možná i křivákem mezi žebra. Myslím, že by to bylo úplně přiměřené hlouposti pana pseudopolitika.

BERAN 4.4.2007 12:52

Re: Nevím, pane autore, kde skončili cínující Lakatošové, třeba cínují dodnes,

Tentokrát s vámi musím hluboce nesouhlasit. O tom, že někteří občané zneužívají obludný a demotivující (a)sociální "systém" ví každý občan. Právě pseudopolitici jsou jediní, kteří před tím strkají hlavu do písku. Tím se od politika Čunka odlišují.

Jaké procento je těch, co systém zneužívají a v které skupině obyvatel, je jiná věc. Nejsem si jist, že mezi Vietnamci, nebo Ukrajinci je jich tolik, jako mezi Cikány.

Psí vrah Čumil 4.4.2007 14:10

Mno, Berane, v takovýchto ožehavých problémech je daleko lépe chytře konat

než hloupě blábolit do novin o "opálených", jak se přihodilo panu Čunkovi, nalepenému na vládní košili. Toho pána si platíme proto, aby moudře JEDNAL, nikoli proto, aby kontraproduktivně žvanil. Rád bych při té příležitosti zmínil jedny velice neopálené sousedy, rasově naprosto souznějící s barvou kůže páně vicepremiérovy, kteří dlouhodobě používali návodů pana vicepremiéra, aniž měli s páně Čunkovými "opálenými" cokoli společného. Pan Čunek je snad dobrý křesťan, ačkoli osobně mám trochu jiné představy o nositelích tohoto pojmu, ale na svém místě, které zastává, je prostě omylem.

maik 4.4.2007 13:29

Re: Nevím, pane autore, kde skončili cínující Lakatošové, třeba cínují dodnes,

vida, i rána křivákem mezi žebra se Vám jeví jako standadrní a pochopitelné chování jistého etnika.

Sch.glosátor 4.4.2007 12:06

Problém je v tom, že ona hloupost a úplná blbost jde ruku v ruce

právě s leností.

a m i Z .M 4.4.2007 11:59

Pane Beneš,

jako trochu opálený se cítím "panem" Čunkem přímo osloven a jsem mu vděčný za to, že využil imitace kLause a Ransdorfa (oni o Letech) aby zprostředkoval onen těžko uvěřitelný dojem, že v české vládě sedí nejenom neschopní šašci, ale i typy, kteří jsou zřejmě mentálně schopni se úplatky vytahovat venkovské husičce.

Láďa 4.4.2007 12:25

Re: Pane Beneš,

V cem konkretne ten Cunek nema pravdu?

a m i Z .M 4.4.2007 12:45

Zeptejte se spíš,

v čem by ji mohl mít. Nic nenajdete, protože je to kLaus pro venkovany, nic víc.

Frank 4.4.2007 15:23

Re: Zeptejte se spíš,

Tak může mluvit jenom hlupák, který cikány viděl z rychlíku. Sdělte adresu a my vám několik rodin převelíme, aby jste ukázal, jak se to má s cikány správně dělat.

EmilXX 4.4.2007 22:02

Re: Pane Beneš,

No, jako husička mi právě nepřipadá. Spíše plní nějakou úlohu, kterou jí kdosi zadal či se možná sama nabídla.

F. Čech 4.4.2007 11:25

Spiknutí bolševiků všech odstínů (včetně těch liberálních) proti panu Čunkovi

Už měsíce mají všechny sdělovací prostředky jednu zásadu. Uvést něco proti Američanům a něco proti panu Čunkovi. Komu to slouží ať si každý domyslí sám! Připomínám, že ČT řídí exkomunista a exmilicionář a podobné to bude asi všude. I po 17ti letech od pádu totality!

Čeština ... 4.4.2007 11:13

... bez přívlastku

Věcně napsáno. Jen ten  č e š ti n  trochu hltající módní cizí:

"Systém  i n s i s t u j í c í  na ..." se snad dát říci třeba "systém trvající na".

Prosím už nechme těch "sborek a rozborek, očeredí a haptáků"  stejně jako "wow" a "insisting".

 Díky

vladimír314 4.4.2007 10:59

a propos, nevíte někdo

kdy má být zítra ten oheň na Václaváku ? ;-D;-D;-D

Saša 4.4.2007 10:50

Pro Cikány/Romy na Vsetíně udělal pan Čunek mnohem víc, než musel.

A proč pro ně p. Čunek udělal víc než musel? Protože byli tmavé pleti a dělali bordel (i ty ohně) na veřejnosti. Pro tiché a ušlápnuté neplatiče a dlužníky světlé pleti, neudělal ani on, ani jiní politikové, nic. 

Proč? Protože když radnice nebo jiný vlastník nemovitostí vyžene z bytu bílou zadluženou rodinu, která není jinak nijak problémová a bordel nedělá, a soudy ve spolupráci s antisociálními protirodinnými úřednicemi sociálních odborů jim vezmou děti, nezastane se jich vůbec nikdo. Žádný povyk se nekoná. Jako například v případě rodiny Wolfových z Tábora.

Zatímco když radnice ne že "ubližuje", ale jen dost nejde na ruku těm, kdo mají tmavší pleť a kdo dělají na veřejnosti bordel, vrhnou se na ni hordy "hjůmenrajtystů" a genderovců a aktivistů všeho možného i nemožného se Šabatovou a Uhlem v čele a vykreslí celé město jako bandu zločinců a rasistů a otrokářů a necitelných darebáků... Však to všichni znáte.

A když to pan Čunek nahlas řekl, vrhly se ty zdivočelé smečky škůdců lidstva a ničitelů civilisace na něj jako divé. A pitomí dlouhodoběprofesionální politikové si sami nasazují oprátku tím, že jim naslouchají, místo aby naslouchali svým skutečným voličům. Dokonce i známý antiengeoista pan Klaus, dokonce i záletník pan Topolánek vzdor svému krásnému antidiskriminače odhalujícímu projevu si proti panu Čunkovi přisazují - a neví, že přikládají ďáblovi pod kotel určený jim samým.

Podpora pana Čunka mezi lidmi jde zjevně napříč politickými stranami. Stojí za nim i řadoví komunisté, i řadoví socdemáci, i běžní ódéessáci, i lidé k volbám vůbec nechodící...

Sch.glosátor 4.4.2007 16:52

Základní chybou Čunka bylo, že se nevystříhal jakékoli poznámky o Romech.

I ve svém vyjadřování měl důsledně ctít občanský princip. A dovolávat se ho pokaždé, kdy z něčích úst padl etnický argumet. Jedinou rozumnou cestou uplatňování výlučně občanského principu rovných nejen práv, ale i povinností a ze zákonných norem občanského jednání nepřipustit jakoukoli výjimku. Cokoli jiného je cesta do pekla.

venkovan 4.4.2007 17:55

Re: Pro Cikány/Romy na Vsetíně udělal pan Čunek mnohem víc, než musel.

Tak je to a nic jiného. Včetně podpory běžných lidí pro pana Čunka. Nevím, zda to někdo z těch důležitých vůbec zaznamená.

Douša Josef 4.4.2007 10:39

V mém mládí na vesnici po 2.sv.válce

nebylo běžné, že by občané všichni braly důchody,nebo sociální dávky, nebo alespoň ne v takové výši. A každé ráno se chudobnější vydávali mezi sedláky a chalupníky žádat opráci a nikdo si bez práce nedovolil žít.

Samozřejmě tím nechci říkat, že dnes by mělo být také tolik chudobných, ani to není potřeba. Jenže mně nejde do hlavy, že dnes si značná část pobíračů práci nehledá a nemá o ni ani zájem. Nekvalifikovanou, nebo méně placenou práci zde ve většině dělají Ukrajinci, kteří o práci stojí. Přitom takových míst je stále dostatek. Našim občanům se zřejmě vyplatí nepracovat. Začíná to již v mládí zanedbáváním školy a tím vzdělání! Běda ale,když to takový Čunek řekne přímo, takzvaně "na plnou hubu"!

ODSák 4.4.2007 10:33

Ten článek nemá chybu - díky!

jerry 4.4.2007 10:29

Naprosto krásně a srozumitelně napsáno ,

zřejmě se tedy jedná o politicky nekorektní článek.;-D

čtenář 4.4.2007 11:08

Re: Naprosto krásně a srozumitelně napsáno ,

;-DR^

PPP 4.4.2007 10:20

spravedlnost není nevidomá a paraplegik neslyšícího nedohoní.

Kam až povede používání nekorektních výrazů? Nakonec budeme nevidomým říkat slepci, seniorům starci, Romům cikáni, vedle bělocha bude sedět černoch a pokud oba nebudou slyšet, budeme říkat, že jsou hluší. Duševně chorým budeme říkat blázni a kontroverzním velkopodnikatelům - nevím jak. Tak tohle by jste chtěli?

Fojt 4.4.2007 12:35

Re: spravedlnost není nevidomá a paraplegik neslyšícího nedohoní.

JO, vraťme se ke slovům, jejichž význam je všeobecně známý už od obrození českého jazyka a který jsem se kdysi učili ve školách. Nahrazovat Vámi uvedená slova tzv. politicky korektními je kontraproduktivní - tím se všichni v podstatě učíme lhát.

Sch.glosátor 4.4.2007 16:54

Tak tohle byste chtěli ?

Ano.

pomi 4.4.2007 19:05

Re: spravedlnost není nevidomá a paraplegik neslyšícího nedohoní.

To redy dopadneme. Hrůza pomyslet.

VladaPing 4.4.2007 9:55

Boha jeho, ať to rozebírám z jakékoli strany, stále se nemohu .....

dopátrat, kde, k čertu, mluvil Čunek o cikánech (nebo Romech)?

Celá jeho odpověď na dotaz posluchače, kde sehnat 200.000 na opravu domku se přece týkala pouze a jenom toho, aby se stal (připodobnil k ) nepřizpůsobivým občanem. Tedy aby se jel opálit na jih (bude poté vypadat zdravě a dá najevo, že na to má a nemusí lézt pouze do solária), aby začal dělat binec (když bude sedět doma, tak si jej samozřejmě nikdo nevšimne) a třeba na náměstí rozdělal oheň (celkem pochopitelná rada, anžto když dělám na náměstí binec potmě, tak to nemá takový efekt, jako když jej dělám okolo vatry z parkových laviček). Správně pak pan Čunek posluchači vysvětlil, že potom (ale až potom) bude snad mít naději, že si jeho problémů všimnou politici a různí aktivisté.

Ani jedno slovo o Cikánech či Romech.

Mimochodem, v romštině (neznám romsky) prý slovo ROM  znamená člověk. Není to tedy z jejich strany kapánek rasistické? Pokud Rom je člověk a ostatní jsou Neromové, pak ti druzí jsou vlastně nelidé, že?

NO, a ty Romy v tom výroku našli jenom a pouze novináři.......

jirka.s. 4.4.2007 10:41

Re: Boha jeho, ať to rozebírám z jakékoli strany, stále se nemohu .....

Omyl, VladoPingu! Právě jste se zachoval jako všichni ti rádoby novináři a politici. Píšete, že pan Čunek vyzval posluchače, aby se jel opálit, začal dělat binec a rozdělal třeba na náměstí oheň! Potíž je v tom, že pan Čunek svou odpověď zahájil slovy: Pokud chcete, aby si Vás nějaký úředník všiml, musíte se stát nepřizpůsobivým občanem atd., atd. V tom je totiž celý ten zakopaný pes! Jinak samozřejmě souhlas s Vaším tvrzením, že neřekl ani jedno slovo o Cikánech či Rómech!

janoryna 4.4.2007 10:42

Re: Boha jeho, ať to rozebírám z jakékoli strany, stále se nemohu .....

taky mám s tím slovem rom problém. kdyžn ejsem rom,tak jsem co ? anebo, je i pan Čunek rom. je přece člověk ! a pak o jaký rasismus jde ?

ptakopysk 4.4.2007 10:50

Re: Re: Boha jeho, ať to rozebírám z jakékoli strany, stále se nemohu .....

jste gadžo a raděj ani nechtějte vědět, co to znamená :o)

Roines 4.4.2007 11:04

Re: Re: Re: Boha jeho, ať to rozebírám z jakékoli strany, stále se nemohu .....

Gadžo znamená v cikánštině sedlák.Rom znamená člověk Takže obyvatelstvo ČR tvoří sedlácká většina a lidská menšina.