7.8.2022 | Svátek má Lada


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Okultismus

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Saša 6.4.2007 1:52

Re: Stojím plně za panem Čunkem a přeji mu,

No, tohle jsou nesmysly zřejm+ xenofobního Čecháčka

Saša 6.4.2007 1:50

98 procent diváků?

Autor neví, o čem mluví, nebo lže - tolik jich rozhodně nebylo. Není to první nesmysl, který autor vypustil

jirka 5.4.2007 9:47

Češi

jak tak čtu tuto diskusi,potřebovali bychom NSDAP a nového Vůdce.Prý jsme demokratická země.

apolitik 5.4.2007 2:01

Re: Re: Pošetilý starče,

Zapoměls na Ostravu a další!

Fin 4.4.2007 22:43

Re: Pěkný článek

Rovněž souhlas.

Archiv nějak nefunguje, ale tuším včera Aston v úvodníku konstatoval, že pan Čunek je hloupý.

Já k tomu jen dodám, že bychom potřebovali více takto "hloupých" politiků, kteří dovedou dotáhnout problém (v tomto případě nepřizpůsobivých spoluobčanů) do korektního konce.

Je škoda, že mlží kolem nařčení z korupce.

Jara London 4.4.2007 22:34

Dnes jsem měl možnost

na ČT24 na vlastní uši slyšet paní ministrini Džamilu a její názory na řešení romského problému. Bože můj, ze kterého stromu tuhle krávu sklepali?! Češi jsou xenofobní, protože jsou izolovaní od světa, musíme se otevřít pokrokovému Západu, stále více cikánů studuje na středních školách, romský problém bude vyřešen do 7 - 10 let. Nejsem zvyklý používat ostrá slova, ale tohle je fakt síla!   

EmilXX 4.4.2007 22:02

Re: Pane Beneš,

No, jako husička mi právě nepřipadá. Spíše plní nějakou úlohu, kterou jí kdosi zadal či se možná sama nabídla.

zp 4.4.2007 21:56

Nevyužití příklad

Čunek se měl inspirovat Topolánkem, který gesto s podtextem obecně známým  určené sněmovním  komunistům přelakoval na " Kalousku, ty jsi jednička" .  Kdyby Čunek vysvětlil, že těmi opálenými myslel Vietnamce, nikdo by mu to sice, stejně jako Topolánkovi,  nevěřil, nicméně všichni pořvávající multi-kulti by utřeli hubu.

BERAN 4.4.2007 21:54

Re: Vážená paní

Také já jsem se narodil v polovině století. Také já jsem chodil do školy s dětmi z pracovitých rodin, dle norimberských zákonů méněcenných.

Jako se stydím za české bezdomovce, opilé a obtěžující lidi, vycházející ze supermárketů, dovedu si představit cikány, kteří se stydí za necivilizované obyvatele rozných "chánovů". Jeden venkovský hospodský mne kdysi okřikl, když jsem před ním vyslovil slovo Rom: "Romové, ti jsou buď v Chánově, nebo v Kanadě, já jsem Cikán a jsem na to hrdý".

Místní mi pak vysvětlili, že vlastní kromě této hospody ještě tu ve vedlejší vesnici, kterou nikdo nechtěl provozovat a obec by ji zavřela. Že podporuje místní žákovské fotbalisty a kapelu při zábavách platí ze svého.

Co pan Čunek dělá dnes proti vyžírkům nevím, ale to, jak mluví, lépe řečeno, to, co mu vkládají do úst novináři, to je dílo manipulátorů veřejného mínění. Nikoli politika Čunka.

Pokud těm lžím věříte, jste jako německá veřejnost na počátku třicátých let.

Václav, 4.4.2007 21:41

Naprosto s Vámi souhlasím,

Problém je, že parlament i senát  je sestaven z nepřízpusobivých občanů, ba i prezident.  Proto tolik křičí, osobně se jich to dotýká. Představte si tu pohromu, kdyby přišli o neuvěřitelný rozsah jejich imunity a museli se chovat jako ostatní občané této země. Právě z důvodu této feudální imunity s našimi zákonodáci civilizované země pohrdají.

Pavel 4.4.2007 21:37

Chlape drž se

Tuto problematiku sleduji již dvacet let.Za tu dobu se bez jmenování hlásilo  aq řešilo již 36 politiků.Marně..První pan Čunek konečně začal. Místo podpory ho znásilníme a zlikvidujeme.Pan Bursík si do svého velkobaráku nastěhuje deset rodin cikánů. Pane Čunku držte se , jsme s Vámi.

mobutuseseseko 4.4.2007 21:05

Havel je pokrytec, s cikánama nikdy nežil

mobutuseseseko 4.4.2007 21:02

Pan Čunek říká pravdu, to se nelíbí.

90 % lidí to ví, špičky u moci ho chtějí upálit jak Husa.

sago 4.4.2007 20:52

Re: Pro pana Beneše:

 přísloví praví že potrefená husa nejvíc kejhá - p.Čunek Cikány nejmenoval, mohlo to platit  i na jiné barevné - takže pokud Rómové se tak ozvali, tak se v tom zřejmě poznali - a média zase mají v čem rochňat

pomi 4.4.2007 19:05

Re: spravedlnost není nevidomá a paraplegik neslyšícího nedohoní.

To redy dopadneme. Hrůza pomyslet.

honzak 4.4.2007 19:01

Re: Kategorie

určitě do opačné než ty, mudrci! Krasodušné okecávání problém nebyřeší.

honzak 4.4.2007 19:00

Re: Pošetilý starče,

Tupá hlava nepochopí, že? To, co Václav Veškrna předvádí je typická ukázka intelektuálních keců, které problém jen zhoršují. Jen "formáty" tvého typu mu to žerou, nemajíce rozhledu a praktických zkušeností. Už jsi někdy byl v Ústí n/L Předlicích? V Chánově? V Košicích na Luníku? Projeď si to a pak kecej!

honzak 4.4.2007 18:56

Re: Vážený pane,

Generační družko! Kdy jste naposled byla na Kladně? Já v neděli, v Kročehlavech. Chcete tvrdit, že pan Čunek nemá pravdu?

Slušní Cikáni opravdu existují, ale jejich počet je bohužel na

hranici statistické chyby. Ostatní jsou podobný problém, jako muslimové

ve Francii. A krasomluvou ho neodstraníme, že? Buranství není v tom, že nazýváme věc (děj) pravým jménem.

Čabas 4.4.2007 18:49

Pro pana Beneše:

Jste jednička. Je to moudré, vtipné, jdoucí vždy k meritu věci a vůbec, pište, vždy si Vaše články rád přečtu :-)

RadekL 4.4.2007 18:41

Re: Vážený pane,

Vážená paní, nejsem sice tak vysoký ročník, ale dle mého názoru pan Beneš není nijak zkažený nebo pomačkaný pro své názory. Zažil jsem naštěstí vládu komunistů jen do puberty a jsme tomu rád. Ovšem nazve - li někdo věci pravými jmény tak nemá extrémní názory. Všichni humanisté, populisté a levičáci tu vytrhávají věci z kontextu. Pan Čunek řekl pouze pravdu a nevidím důvod proč by se za ní měl omlouvat. Správně by naopak měli všichni začít přemýšlet co udělat, aby se to změnilo a cikáni (píšu to jako etnikum, nikoli urážku, toliko pro rasisty) přestali zneužívat systém, ale naopak se do něho aktivně zapojili a začali pracovat a ne se jenom vymlouvat. Protože já, ani nikdo jiný soudný nehodlá dobrovolně živit někoho, kdo pracovat nehodlá. Jak pak k tomu přijdou ti co dřou od rána do večera, aby uživili sebe a rodinu a cestou do práce a z práce potkávají sebranku ožralou ze sociálních dávek. Jak k tomu přijdou i ti cikáni co poctivě makají a vzdělávají se a věřte mi, že jich několik znám a za své soukmenovce se stydí. Ti na tyhle uřvané povaleče pak doplácí dvojnásob. A přesto i dále pracují a studují.

Milan 4.4.2007 18:10

Stojím plně za panem Čunkem a přeji mu,

aby současný pokus o jeho ukřižování přestál bez újmy na zdraví či na funkcích.

Přeji si, aby zůstal ministrem, senátorem i předsedou své strany.

To, že je ve vrcholné politice aspoň jeden přímý, upřímný a pravdomluvný chlap, mne naplňuje nadějí do budoucna. (Topolánek se mu blíží, ale tolik pravdomluvný a přímý zase není.)

Auiam 4.4.2007 17:56

Re: Pošetilý starče,

V Anglii jsou oblasti, kde se lidi boji v noci vyjit na ulici, a naopak oblasti velmi bezpecne, kde sousede navzajem hlidaji svuj majetek. Rozdil mezi nimi je v kvalite zivota a cene nemovitosti. Neobycejne hlucna komunita chudych nezamestnanych v sousedstvi vam devalvuje cenu baraku.

venkovan 4.4.2007 17:55

Re: Pro Cikány/Romy na Vsetíně udělal pan Čunek mnohem víc, než musel.

Tak je to a nic jiného. Včetně podpory běžných lidí pro pana Čunka. Nevím, zda to někdo z těch důležitých vůbec zaznamená.

Sch.glosátor 4.4.2007 16:54

Tak tohle byste chtěli ?

Ano.

Sch.glosátor 4.4.2007 16:52

Základní chybou Čunka bylo, že se nevystříhal jakékoli poznámky o Romech.

I ve svém vyjadřování měl důsledně ctít občanský princip. A dovolávat se ho pokaždé, kdy z něčích úst padl etnický argumet. Jedinou rozumnou cestou uplatňování výlučně občanského principu rovných nejen práv, ale i povinností a ze zákonných norem občanského jednání nepřipustit jakoukoli výjimku. Cokoli jiného je cesta do pekla.

PetrK 4.4.2007 16:15

Re: Vy nejste Hus, ale husa!

To, že naši méně přizpůsobiví spoluobčané žijí většinou parazitickým způsobem života, mají na svědomí komouši, protože jim už tenkrát poskytovali nejrůznější výhody. A když si cikán došel postěžovat k některému ze soudruhů tajemníků, to pak bylo tóčo. Takže - vemte si jich pár na byt a pak napište, jak se vám je podařilo zkultivovat a převychovat.

Zdeněk 4.4.2007 15:47

Pane Beneš, zase máte u mne jedničku

akorát nevím, jestli z mravů nebo nějakého předmětu, kam by se Váš článek dal zařadit.

Jana 4.4.2007 15:34

Vážený pane,

jsem ročník 1948, takže také leccos pamatuji. Pamatuji cikánskou rodinu, kde děti chodily normálně do školy, matka i otec pracovali a my, děti ze sídliště v Kladně, jsme k nim chodily stejně jako k jiným. Nevím co se s nimi stalo, jak přežili tu komunistickou převýchovu. Takže znám toto etnikum z různých stránek. Ale to co dělá pan Čunek nemohu schvalovat a to jak mluví už vůbec ne. Divím se že vy, který jste žil takovou dobu mimo Čechy, zastáváte stejné názory. Já jsem myslela že takovéhle buranství a neomalenost se může objevit jenom ve společnosti pomačkané komunisty a jejich nesmyslnými pokusy na lidech. Je mi líto. Ale nejste první člověk který se vrátil z Ameriky a má dost extrémní názory, nevím co se tam s vámi stalo.

Zebra 4.4.2007 15:26

Pošetilý starče,

„Připomeňme zde pana Václava Havla, který zle vyčinil ústeckým do rasistů, ale k sobě na Ořechovku si rodinu Červeňákovu nenastěhoval, aby názorně předvedl, jak takové soužití má býti.“

Čím se lichost, plytkost a podlost této věty liší od rudoprávního „odhalování pokrytecké morálky v přepychu žijících kapitalistů licoměrně ronících krokodýlí slzy nad krutým osudem (např.) afrických dítek aniž by byť jediné přichýlili do svých rezidencí“ ?

Frank 4.4.2007 15:23

Re: Zeptejte se spíš,

Tak může mluvit jenom hlupák, který cikány viděl z rychlíku. Sdělte adresu a my vám několik rodin převelíme, aby jste ukázal, jak se to má s cikány správně dělat.