3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Miliardy na ´výrobu´ Alzheimerů

Nedávno prošla tiskem zpráva, že v současné době je v České republice evidováno kolem 130 tisíc nemocných Alzheimerovou chorobou a že počet stále roste. Odborníci odha­dují, že kolem roku 2050 jich už bude přes 500 tisíc. A naši lékaři se za peníze daňových poplatníků snaží o to, aby se tento strašlivý odhad skutečně naplnil. Cože jsem to napsal?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Vérosta 8.3.2012 8:58

Re: asi jsem to úplně

nebojte,  měl jsem doma tchýni s AD, dva roky, bylo to občas hrozné, občas ale taky zábavné, rozhodně poučné, nakonec jsme rádi, že jsme ji prostě dokázali slušně dochovat, o tom snad ten žovit taky je, ne jenom o "zábavě".

V. Vérosta 8.3.2012 9:04

Re: asi jsem to úplně

:-)) život  je správně!

P. Lenc 8.3.2012 9:27

Re: asi jsem to úplně

Ale ano,souhlasím a jsem rád,že patříte k lidem kteří ví co je lidskost.Ne každý je takový.Ale o tom ten článek není.

K. Křivan 8.3.2012 10:05

Re: asi jsem to úplně

A co by na tom bylo špatného ?

V. Vérosta 8.3.2012 11:21

Re: asi jsem to úplně

určitě nic, ještě by se měl povolit odstřel i zdravých rodičů, prostě proto, že už jsou moc staří a že nám v bytě překážejí, ne?

R. Langer 8.3.2012 11:57

Re: asi jsem to úplně

No, opravdu jste to nepochopil...

J. Heincl 8.3.2012 6:51

Není co dodat

Autor má naprostou pravdu. Pokud někdo nesouhlasí a nemá osobní zkušenost, tak platí, že "Sytý hladovému nevěří." Pokud si to někdo prožil a a nesouhlasí, tak je svatý.